Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Post Type Selectors
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
EA Play Live 2021
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Future Games Show: Spring Showcase
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Gamescom 2021
Gamescom 2021 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
State of Play 2020. február 25.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
The Game Awards
The Game Awards 2020
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward
Videó

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes PS4

Kezdőoldal Fórumok PlayStation 4 játékok Metal Gear Solid V: Ground Zeroes PS4

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
19 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      HolfyTeebee
      Felhasználó
      • Kommentek: 1456
      • LvL.15

Köszi Burzum ?

Igazából már jött le a játék, amikor írtam. Valahogy a ps3 időkben nekem sehogy sem tetszett a játék, mint ahogy pl a Gta V sem. Igen magasra tette anno a mércét a Last of us, vagy épp a Dark souls, és ebben az irányban találtam meg a szórakozást. Illetve a Gran turismo, de hát az mindig szerelem volt.

Kicsit utánaolvastam a Metal gear világának, nyilván nem egy egyszerű story, pláne nem a végénél bekapcsolódni… de hát az Uncharted-et is a harmadikkal kezdtem, később pótoltam be. Valószínű ezzel is ez lesz, pláne a megújuló ps plus szolgáltatással remélem be lehet majd szerezni az előző részeket.

A Ground zeroes főküldetését kb 2.5 óra alatt sikerült megcsinálni, nem siettem, lopakodtam ? Aztán belenéztem a Phantom pain epilógusába, majdnem másfél óra volt, imádtam a kórházból kijutást, beleéltem magam. Kíváncsi vagyok, hogy alakul, remélem nem csak ezzel a bevezetővel akartak nagyot fingani…

Az irányítás tetszett, grafikával sincs baj, valószínűleg én voltam más beállítottságú 8-10 évvel ezelőtt. Settenkedéssel nincs baj, mert a Tenchu és Splinter Cell nagy kedvenceim voltak. Most kialszom magam az éjjeli műszak után, és délután belevetem magam. Amúgy is kb annyit tudok, mint Snake 9 év kóma után ?

HolfyTeebee
      Felhasználó
      • LvL.15

Jó rég nem járt erre úgy látom.

Annak idején ps3-on játszottam a MGS V Phantom pain-nel, feléig se vittem, aztán azóta se láttam, vagy hallottam róla. A régebbiekkel se volt nagyobb a barátságom…

Aztán most megláttam a store-on a ps4 változatot, ami tartalmazza a Phantom pain-t és a Ground zeroes-t is. Sokan még most is töltenek fel videókat róla, hogy mennyire jó játék.

Szigorúan csak story mód érdekel, ha esetleg van valakinek tapasztalata és véleménye a játékról (kell e előzmény, vagy önmagában is jó történet), szívesen meghallgatom. ?

Burzum
        Felhasználó
        • Kommentek: 414
        • LvL.5

Hát, nehéz ügy ez az MGS5 téma. Mivel a sorozat elég szövevényes, minden mindennel összefügg, ezért nem árt, ha valamennyire képben van az ember. Mivel esetedben a régebbiek se nagyon pörögtek, így marad a játékmenet, ami viszont nagyon szórakoztató, a legjobb a sorozat történetében!

A sztori meg szintén nehéz kérdés, mert hagyományos, minőségi átvezetőkkel teli sztori küldetés nem sok van benne, inkább rengeteg mellékes, ami segít a fejlesztésben.

Ha nagyon olcsó a store-ban, akkor szerintem egy próbát mindenképp tehetsz vele…

HolfyTeebee
        Felhasználó
        • LvL.15

Jó rég nem járt itt senki… így akart kinézni a mondat ?

PlayStation.Community
      Adminisztrátor
      • Kommentek: 584
      • LvL.6

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes PS4

ColdHand
      Felhasználó
      • Kommentek: 3797
      • LvL.31

Részben igen. Ha jól emlékszem Miller mondja is, hogy “az írást eltüntetheted, de az emlék megmarad.” Majd később a Konami leszedte Kojima nevét a borítóról. Egyébkén az a cím, ami eltűnik, az Kojima munkája, a többi más munkája, vagy spin-off.

zomimi78
      Felhasználó
      • Kommentek: 3531
      • LvL.31

Kimozdultam fedezék mögül és pont egy ilyen esőkabátos katona mellé kerültem, de nem vett észre. Még csak a periférikus jelző sem villant fel. Amúgy a Deja-vu küldetésben az eltüntethető felíratok a Konami és Kojima szétválását jelképezi?

ColdHand
      Felhasználó
      • LvL.31

Nem tudom, hogy ilyen be lenne-e építve az ellenfelek érzékelésébe, de nem elképzelhetetlen.

zomimi78
      Felhasználó
      • Kommentek: 3531
      • LvL.31

Azt jól vettem észre, hogy ha egy katonának fel van hajtva az esővédő kapucnija, csökken a látószöge is?

ColdHand
      Felhasználó
      • LvL.31

Ha jól tudom az amcsiknál az 3, mert a földszint náluk az első. Tehát a bázisnál:1. szintB1. szintB2. szint

19 hozzászólás mutatása