Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

Marvel’s Avengers

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Fórumok PlayStation 4 játékok Marvel’s Avengers

30 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      VictorVance
      Felhasználó
      • Kommentek: 2570
      • LvL.26

Állítólag a Square Enix laza 48 millió dollárt bukott a játékon.

Örülünk?

VictorVance
      Felhasználó
      • Kommentek: 2570
      • LvL.26

Jöhetnének már a DLC-k.

Örülünk?

HUN_hatrix
      Felhasználó
      • Kommentek: 7917
      • LvL.31

Megvan végre!!!

Platina!!

PSN ID: HUN_hatrixx ... Nincs hiszti! 😉

HUN_hatrix
      Felhasználó
      • LvL.31

Amerika kapitány Challenge részét sikerült kimaxolni.

28 pont volt szerezhető az új heti+napi feladattal … mennyi kellett a maxhoz? 29 😀 Az utolsót behúztam 20 “creditért”. 🙂 

HUN_hatrix
      Felhasználó
      • LvL.31

Nem tudok olyan HIVE küldetést tolni, hogy ne lenne 1 olyan emelet amelyiknél valaki az ajtón kívül van, akit meg kell ölni a továbbjutáshoz. Szerencsére már tudom, hogy hol szoktak ezek az emberek lenni.

Viszont tegnap csoda történt! Új dolgot adott be egy pályán. Van egy pálya ahol ez a zónafoglalás soha nem szokott lenni és most azt adta be. Vártam, hogy megint embereket kell védeni vagy csak sima gyilok lesz… erre zóna foglalás. Mondom itt? Itt soha nem szokott. Az egyik zóna pont egy üvegfal mögött van egy szobába. Arra azért emlékeztem volna, hogy oda is be kell menni. Lehet az utóbbi update hozta bele, hogy változatosabb legyen kicsit.

HUN_hatrix
      Felhasználó
      • LvL.31

Nem tudom mit patch-el a Square-Enix ennyire, de semmi pozitív változás nem tapasztalható egyik frissítés után se… SŐT! Csak rosszabb. Mikor megvettem a játékot toltam rengeteget, hiba nélkül. Majd jött az első patch és utána csak bugok jöttek szembe.

/1.08 patch/

– A challenge frissítés a háromszögre nem reagál. / – ellenségek beesnek a falba egy olyan feladatnál ahol meg kell ölni mindenkit. …stb / Még be se mentem a szobába de az acél kapun keresztül becéloz az ellenfél és el is talál.

/1.09 patch (tegnap reggel)/

– A fenti hibák mind megmaradtak.
      – Ami nem volt vicces: Feladat: “Tisztíts meg 5 emeletet.” Az 5. utolsó emeleten járok.
      1, betesz a terembe és nincs bent senki. “Ölj meg mindenkit”. DE NINCS ITT SENKI!!
      2, restart a cheakpoint-tól. Betesz a terembe, van ellenfél … megölöm őket, de nem jön a második hullám…
      3-4-5-6 restart se segített ergo buktam azt a majd 30 perces küldetést.

/1.10 patch (tegnap este 22óra körül) /

– A fenti hibák mind megmaradtak.

Az ilyen fal/kapu túloldalára kieső ellenfeleknél az a mák, hogy egyes támadások átmennek rajta, így azért sikerül őket kis ügyességgel kinyírni. De amikor nincs ellenség a pályán azt nehéz kijátszani. 🙂 De komolyan érdekelne, hogy mi a jó büdös lóf*szt patch-elnek, ha nem ezeket.

Már csak az 50 hive mission hiányzik a platinához. Remélem nem szopok be sok ilyet amivel kukázhatok egy küldetést. 🙂 

Aki23
      Felhasználó
      • Kommentek: 987
      • LvL.10

Ja amúgy másnál se talál sose társakat? Különosen nem érdekel mert lehet gépi társakkal nyomni mindent, de fura, most vagy ennyire nem játsszák már vagy ennyire szar a kereső.

HUN_hatrix
        Felhasználó
        • LvL.31

Mindenki jobban bízik a gépi társakba. Szó szó nagyon jól végzik a munkájukat. 🙂

Aki23
          Felhasználó
          • LvL.10

Tényleg jók amúgy, viszont pár dolgot hiányolok.
          1. Lehetne állítani kiket akarok vinni magammal jó lenne.
          2. Utasítást adni, pl amikor van egy ajtó amit csak vasember tud fel törni jó lenne, ha lehetne neki mondani, h csináld vagy legalább magatol rajonne. De pont foglalásnal is, ha legalább alap dolgokat lehetne, pl maradj itt stb.

HUN_hatrix
          Felhasználó
          • LvL.31

Be tudod állítani, hogy ki menjen veled. A karakter választónál négyzettel ki tudod jelőlni a 3 fix segítőt.

Aki23
      Felhasználó
      • LvL.10

130-150 között amúgy eléggé idő húzós lett a fejlődés. Rohadtul bejon, de azért tényleg gáz, h a legtöbb pálya ugyanaz kb, tegnap amikor egymás után 3.-ra adta be küldetésre csutra ugyanazt a pályát abba is hagytam, kíváncsi leszek milyen tartalmak jönnek, de jó lenne több változatos pálya.

HUN_hatrix
        Felhasználó
        • LvL.31

Én egy karaktert akarok 150re és az gondolom nem meglepetés Amerika Kapitány. Mivel úgyis mindenkit fentebb kell húzni, így a többiekel játszottam és minden szerzett páncélt ami nem kellett, bontottam. Ami majd jól jön a kapitánynál. Persze mindenből már simán van 1500-2000 darab, csak a ritkábból nem.

A kapitány 149 már, neki már csak a napi feladatokkal szerezhető ilyen kis pink golyók kellenek az uccsó fejlesztéshez.

Sokáig nem zavart az ismétlés, de már így a platina vége fele engem is kezd.

A játék elején jól indult. Változatos helyszínek voltak, de utána a sztori végén különböző helyekre teszi a pálya ikonját, de a pálya ugyanaz, csak a pàlya másik sarkából indulsz.

Úgy érzem az idő java inkább a karakterek skilljeire mozdulataira ment, a pálya maga másodlagos munka lett.

Valamikor nagyon élvezem, valamikor viszont baszott unalmas tud lenni.

Aki23
          Felhasználó
          • LvL.10

Alap anyagokból nekem is van egy csomó, upgrade modul az ami necces, mondjuk már nekem se kell sok, hulkot húzom 9-10 szint még, de lehet kb meg is lenne a 150-en csak van olyan cucc aminek olyan szarok a perkjei, h inkább várok, h dobjon jobbat. A játék szerencséje, h a harcrendszer rohadtul bejon, de már jöhetne az AIM secret lab is, már lassan 1 hónapja megjelent és semmi infó róla.

30 hozzászólás mutatása
Advertisements