Manga és anime – a japán vonal

Fórumok Dühöngő Manga és anime – a japán vonal

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
2,202 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      HUN_hatrix
      Felhasználó
      • Kommentek: 7797
      • LvL.31

Legendary filmmaker Hayao Miyazaki opens the doors to his studio in NHK’s exclusive 4-part documentary “10 Years with Hayao Miyazaki.” All episodes now available on our free on-demand website!
      Klikk ide

PSN ID: HUN_hatrixx ... Nincs hiszti! 😉

Allitta
      Felhasználó
      • Kommentek: 1262
      • LvL.13

One-Punch Man
      Tegnap futottam bele, gondolom csak nekem újdonság. Még csak 3 részt néztem meg, de már most szerelmes lettem. Hihetetlen forma Saitama.

Eddig csak érdeklődtem, most már figyelek is.

PlayStation.Community
      Adminisztrátor
      • Kommentek: 583
      • LvL.6

Manga és anime – a japán vonal

wooltur
      Felhasználó
      • Kommentek: 510
      • LvL.6

A Konosuba nagyon súlyos. 😀 A bajom ezzel is az, mint az Overlorddal, h semerre se halad a sztori. Nincs egy íve, csak úgy vannak a karakterek. Ami még az első évadban elvitte a hátán a sztorit, a másodikban ez már kevés volt.

R.I.P. Brúnó 🙁

cratoska25
      Tag
      • Kommentek: 276
      • LvL.3

Konosuba kész, mármint a 2 évad… jó hogy csak 10 -10 rész, így hamar letudtam…Állat volt, rég nem nevettem ilyen jóízűeket, mint az első évad pár részében, de a 2. évadban itt is kezd erőltetetté válni… viszont még így is nagyon tetszett. Sajna a moviet sehol nem találtam, csak az ovákat.No game no life filmet nemrég fejeztem be és k jó volt. Sajna itt sincs sehol a manner movie.

Hjujj, de nehéz a jáátéékk..

cratoska25
      Tag
      • LvL.3

Főleg az bosszant, hogy jól indult nagyon…. a megjelenése a katonák előtt és a kezdete, hogy 1 szolgája lemészárolja az ellenséget semmi kihívás nélkül. Jó volt az infó gyűjtésre használt hős fejezet, meg tetszett, hogy kis jelentéktelen cucc volt pl a goblin síp és mekkora erőt képvisel mégis itt… de, hogy azóta nem kaptunk semmi választ pár dologra , bosszant kicsit….. sőt a királyság vazallusítása a gyíkemberekkel egyetemben nem igazán jó fordulat, főleg, hogy már nem is Ainz hozza a döntéseket, csak jóváhagyja.. Na mind1 kíváncsi leszek jó lesz e a további történet..

cratoska25
      Tag
      • LvL.3

Nem volt baj, sőt nekem is bejött a karaktere, bár gyors váltásba váltott, mikor kedvesek voltak vele, a halál fílinges jelenete meg is mutatta miért. Utána már inkább poén volt, de az elején idegelt. Zenitsut meg megfojtottam volna mondom a 1,5 rész alatt, de elfogadtam. Jó karakter lett az is. Remélem a későbbiekben is marad a z anime színvonala, mert nagyon faja.

wooltur
      Felhasználó
      • Kommentek: 510
      • LvL.6

Az Overlord igazából egyre gyenguszabb lesz. Van egy jó alapsztori de semerre sem halad a széria. Ok, világura lesz, de ennyi. Egy komolyabb harc nincs benne, mert kvázi isten szintű.

R.I.P. Brúnó 🙁

2,202 hozzászólás mutatása