Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
EA Play Live 2021
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Future Games Show: Spring Showcase
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Gamescom 2021
Gamescom 2021 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
State of Play 2020. február 25.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
The Game Awards
The Game Awards 2020
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

Manga és anime – a japán vonal

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Kezdőoldal Fórumok Dühöngő Manga és anime – a japán vonal

2,193 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      HUN_hatrix
      Felhasználó
      • Kommentek: 7970
      • LvL.31

Legendary filmmaker Hayao Miyazaki opens the doors to his studio in NHK’s exclusive 4-part documentary “10 Years with Hayao Miyazaki.” All episodes now available on our free on-demand website!
      Klikk ide

Allitta
      Felhasználó
      • Kommentek: 1385
      • LvL.14

One-Punch Man
      Tegnap futottam bele, gondolom csak nekem újdonság. Még csak 3 részt néztem meg, de már most szerelmes lettem. Hihetetlen forma Saitama.

PlayStation.Community
      Adminisztrátor
      • Kommentek: 584
      • LvL.6

Manga és anime – a japán vonal

wooltur
      Felhasználó
      • Kommentek: 510
      • LvL.6

A Konosuba nagyon súlyos. 😀 A bajom ezzel is az, mint az Overlorddal, h semerre se halad a sztori. Nincs egy íve, csak úgy vannak a karakterek. Ami még az első évadban elvitte a hátán a sztorit, a másodikban ez már kevés volt.

Névtelen
      Inaktív
      • Kommentek: 276
      • LvL.3

Konosuba kész, mármint a 2 évad… jó hogy csak 10 -10 rész, így hamar letudtam…Állat volt, rég nem nevettem ilyen jóízűeket, mint az első évad pár részében, de a 2. évadban itt is kezd erőltetetté válni… viszont még így is nagyon tetszett. Sajna a moviet sehol nem találtam, csak az ovákat.No game no life filmet nemrég fejeztem be és k jó volt. Sajna itt sincs sehol a manner movie.

Névtelen
      Inaktív
      • LvL.3

Főleg az bosszant, hogy jól indult nagyon…. a megjelenése a katonák előtt és a kezdete, hogy 1 szolgája lemészárolja az ellenséget semmi kihívás nélkül. Jó volt az infó gyűjtésre használt hős fejezet, meg tetszett, hogy kis jelentéktelen cucc volt pl a goblin síp és mekkora erőt képvisel mégis itt… de, hogy azóta nem kaptunk semmi választ pár dologra , bosszant kicsit….. sőt a királyság vazallusítása a gyíkemberekkel egyetemben nem igazán jó fordulat, főleg, hogy már nem is Ainz hozza a döntéseket, csak jóváhagyja.. Na mind1 kíváncsi leszek jó lesz e a további történet..

Névtelen
      Inaktív
      • LvL.3

Nem volt baj, sőt nekem is bejött a karaktere, bár gyors váltásba váltott, mikor kedvesek voltak vele, a halál fílinges jelenete meg is mutatta miért. Utána már inkább poén volt, de az elején idegelt. Zenitsut meg megfojtottam volna mondom a 1,5 rész alatt, de elfogadtam. Jó karakter lett az is. Remélem a későbbiekben is marad a z anime színvonala, mert nagyon faja.

wooltur
      Felhasználó
      • Kommentek: 510
      • LvL.6

Az Overlord igazából egyre gyenguszabb lesz. Van egy jó alapsztori de semerre sem halad a széria. Ok, világura lesz, de ennyi. Egy komolyabb harc nincs benne, mert kvázi isten szintű.

2,193 hozzászólás mutatása