Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

Mad Max

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Fórumok PlayStation 4 játékok Mad Max

44 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      Matichku
      Felhasználó
      • Kommentek: 1419
      • LvL.15

Scrap Crew feladatok még idõben begyûjtve. Most már lekapcsolhatják a villanyt… 😉

Nil Satis Nisi Optimum

zola0306
        Felhasználó
        • Kommentek: 2528
        • LvL.26

Adtak ki egy közleményt, hogy nem lesznek ledurrantva a szerók.

"Nem isten az ami ilyennek teremtett!"

Matichku
          Felhasználó
          • Kommentek: 1419
          • LvL.15

Köszi a hírt, nem tudtam róla. Nem volt tervben még a játék csak a szerverzárás miatt fogtam bele, de nem bánom jól elvagyok vele. Csak kicsit lelomboz, gyûjtôgetem a történelmi relikviákat, a boldog képeket, látom a templomot aminek csak csúcsa látszik ki a homok alól… Jól elcseszõdött ez a világ. 🙁

Nil Satis Nisi Optimum

Matild
      Felhasználó
      • Kommentek: 99
      • LvL.1

Állítólag október végén bezáródnak a szerverek: katt
      Ami csak azért vicces, mert ugye egy single player játékról van szó, még is volt eszük elbaszott online challenge-eket a belerakni, amik trófeához vannak kötve, úgyhogy ugrani fog a platinum.
      Arról nem is beszélve, hogy olyan bugok és glitch-ek nem lettek kijavítva a mai napig, ami tönkreteheti az egész progress-t, kidobva az ember idejét a kukába.

Úgyhogy aki tervezte, annak van még bő egy hónap megcsinálni, de nagyon figyelmesnek kell lenni.
      Én is nekiugrok, bár úgy saccoltam, hogy majd jövőre pótlom, de így nincs mire várni.

PSN_ID: Travis_HUN

trx
        Felhasználó
        • Kommentek: 644
        • LvL.7

nekem 2 trófea a platina. az egyik, hoyg vigyem végig a sztorit. a másik meg hogy a sok kis suttyó ilyenolyan challenget csináljam meg. pfff. nincs kedvem. 😀
        igazából egyikhez se. 😛

We all feed on tragedy

Lotar
        Felhasználó
        • Kommentek: 764
        • LvL.8

Első platinám. Nem nehéz, sőt. 🙂 A 2. platinám meg most lett meg: CarX Drift Racing Online. 🙂

psn/sen id: pcpmate

Old_Raiden
        Felhasználó
        • Kommentek: 1522
        • LvL.16

Ilyen hülyeség- is- van benne ? 😀 Nem is tudtam. Nekem kutyás aknakeresésel van valami gebasz az első földrészen. Így hagyom is a francba !

PlayStation.Community
      Adminisztrátor
      • Kommentek: 583
      • LvL.6

Mad Max

ciptos77
      Tag
      • Kommentek: 2
      • LvL.1

Sziasztok! Valaki segítene miért nem lehet megcsinálni a Nudge Nudge?Néztem a youtube videókat,de nekem nem adja meg!

Sakamoto
      Felhasználó
      • Kommentek: 3012
      • LvL.31

Akkor csak én voltam balek, vagy túl sok Batmant játszottam, és olyat vártam itt is. Töröltem is a játékot, amit kényelmesen ki lehetett szedni, azt kiszedtem. De a sok jelentéktelen gyűjtögetés nagyon el lett túlozva, a fele is elég lenne, helyette egy-két főküldetés még belefért volna. Arkangyal rendszer is tök fölösleges.

Frenzy_G
      Tag
      • Kommentek: 143
      • LvL.2

Időpocsékolás? Egy trofi sosem az 😀 Én semmi ilyen hibával nem találkoztam, mint amiket lentebb irtál.

V for victory! P for platinum!

Sakamoto
      Felhasználó
      • LvL.31

Na még ezzel a továbbra is furcsa freeflow-val is meglett az összes bunyós kihívás magától a sztori végére. A többit viszont hanyagolom. Eleve van 6-7 trófea, ami kész időpocsékolás, meg még jól be is bugolnak. A vidéket becsületesen felszabadítottam, ennyi elég is, köszönöm. “Ingyen” jó játék volt.

Sakamoto
      Felhasználó
      • LvL.31

Más is érezte úgy, hogy el van cseszve ez a freeflow harcrendszer? Én asszem csak a Batman sorozatban láttam még ilyet, ott jól működött. Legalábbis beláttam, hogy ha nem sikerült, akkor én csesztem el. Itt meg nyomom az X-t a kivégzéshez, és vagy beadja, vagy nem. A hárítás ugyanez, ráadásul fix animáció közben is eltalálnak. Vagy csak én nem tudom eltalálni az időzítést? A kamera meg nyílt terepen is túl közel van ahhoz, hogy minden irányból lássam a támadókat. Kezd idegesítő lenni, még ha max képességekkel ritkán is halok meg.

44 hozzászólás mutatása
Advertisements