Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
EA Play Live 2021
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Future Games Show: Spring Showcase
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Gamescom 2021
Gamescom 2021 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
State of Play 2020. február 25.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
The Game Awards
The Game Awards 2020
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

Life Is Strange

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Kezdőoldal Fórumok PlayStation 4 játékok Life Is Strange

17 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      Sakamoto
      Felhasználó
      • Kommentek: 3038
      • LvL.31

Az elsőt imádtam, szerintem 3-szor ha végigjátszottam, a BtS rendben volt, de ez a második rész egyelőre csalódás. Nem igazán tud bevonni a történetbe személyesen, a testvérpár valóságosnak hat, de valahogy nem túl érdekesek, az öcskös kifejezetten idegesítő. A játékmenet, ha lehet ilyenről beszélni, meglehetősen unalmas (arányaiban túl kevés a szabad mozgás, és ott se lehet szinte semmit csinálni, a szupererő eddig kicsit “súlytalan”). Két epizód után pihentetnem kell, mert bár voltak jó pillanatai, elég ritkásan. Mondjuk lehet, hogy a Detroit túl erős volt pont előtte ebben a műfajban.

PlayStation.Community
      Adminisztrátor
      • Kommentek: 584
      • LvL.6

Life Is Strange

Hayabusa
      Felhasználó
      • Kommentek: 88
      • LvL.1

Eléggé kihalt ez a topik. Más is játssza a második évadot? A történet simán van olyan jó, mint az elsőben, és a karaktetekkel is könnyű azonosulni. Nagyon bejön, hogy a szituációból adódóan szinte folyamatosan úton vagyunk, és minden döntést kétszer is át kell gondolni, beleértve azt, hogy mire költjük azt a nagyon kevés pénzt, amink van. A soundtrack pedig továbbra is parádés, hihetetlen, hogy a Dontnod által olyan zenéket ismerek meg, amik azonnal a kedvenceimmé válnak. A második epizód ending theme-je, ahogy elmegy a vonat a havas tájon…. valami elképesztő, nem találok szavakat. Íme a dal:https://youtu.be/R28o17mm3ag

Sakamoto
      Felhasználó
      • LvL.31

Oh, ez kedves tőled, de csak a mostani akcióban csaptam le rá, pár hete még nem volt fixen a tervben.

Hayabusa
      Felhasználó
      • LvL.1

Kb. 1 óra alatt lenyomható,nyugisabb hangvételű epizód arról a napról,amikor Max elköltözik. Egyebet nem szeretnék mondani,mert azért így is tartogat meglepetést. Mindenképp megéri lejátszani,ha pár héttel előbb írod be,tudtam volna adni egy Farewell letöltőkódot(Deluxe verzióban töltöttem le,de utána az OST és az artbook miatt megvettem dobozosan is a Limited Editiont,abban volt.)

Sakamoto
      Felhasználó
      • LvL.31

Végigjátszottam a BtS-t, sajnos mindenben kicsit gyengébb az elsőnél. Vagy csak az idő megszépítette az emlékeket arról? Hangok, grafika is elbírt volna egy kis csiszolást, és bár a történet jó, akkora dilemmák és fordulatok nem voltak. Talán a humor most jobb volt, érdemes volt mindent megvizsgálni Chloe csípős megjegyzéseiért.Lehet, hogy már elkéstem vele, és akkor kellett volna, mielőtt eldöntöm, hogy Deluxe-ot vegyek-e. Farewell epizód megéri? Ha mást nem YT-n biztos lecsekkolom a sztori miatt.

Hayabusa
      Felhasználó
      • LvL.1

Ez már csak az utolsó csepp volt a pohárban,inkább az volt az ő baja,hogy nem bírta kezelni a felé támasztott nagy elvárásokat stb. Az apja a kerületi főügyész,vagyis Arcadia Bay egyik,ha nem a legnagyobb embere. Emiatt nem csak a saját családjában,de a környézetének is meg kell,hogy feleljen,lásd. színjátszó kör. Övé a főszerep,mindenki imádja,vagy épp irigyek rá(Victoria pl.)a második epizód elején meglátod,hogy még az igazgató is kivételez vele stb. Azért kattan be,mert nem erre az életre vágyik,és ez a sok stressz csak gyűlt benne folyamatosan.Épp ezért a parkban látottak csak beindították nála a folyamatot,bár azt azért muszáj hozzátenni,hogy nem állt szándékában felgyújtani az erdőt,az csak felelőtlenség volt…sőt,igazából az egész erdőtűz, egy metafora,de erre majd visszatérünk,ha befejezted a játékot. 🙂 Magáról a viharról is van egy elmélet,és bár soha nem mondták ki a fejlesztők,hogy valóban erről van szó,mégis annyi utalás van rá,hogy számomra teljesen nyilvánvaló(apró hint,de ha teljesen magadtól akarsz rájönni,akkor ezt a mondatomat ne olvasd tovább: Mi is a Shakespeare mű címe,amit eljátszanak a suliban? Kit játszik benne Rachel?). :)Egyébként ha az első végén értetlenül álltál,a második rész végén kb. fél percig fogsz nézni magad elé,majd egy hatalmas “mi a fasz?” kérdés fogja elhagyni a szádat. 😀

Hidari_HUN
      Felhasználó
      • Kommentek: 6505
      • LvL.31

Oo koszi a valaszt habar begugliztam az elobb es csak itana jottem ide azert koszi! :)Na kivancsi leszek… habar elegge ertelmetlenul alltam az elso epizod vegenSPOILERmi az istenert bolondul meg a csajszi a vegen az elso epizodnak? En ertem, hogy para a szitu meg minden, de ez a reakcio nagyon eros, meg egy lazado felelotlen tinicsajtol is 😀 Arrol nem is beszelve, hogy ez miert keszteti ara, hogy elhuzzon otthonrol? Attol hogy megcsalta a faterja az anyjat meg ott van az anyja aki teljesen artatlan.SPOILERmindegy, meg lehwt kapok valami magyarazatot, csak olyan furcsa volt, kicsit vicces is 😀

17 hozzászólás mutatása