Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
EA Play Live 2021
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Future Games Show: Spring Showcase
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Gamescom 2021
Gamescom 2021 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
State of Play 2020. február 25.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
The Game Awards
The Game Awards 2020
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

Koronavírus

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Kezdőoldal Fórumok Dühöngő Koronavírus

59 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      Hidari_HUN
      Felhasználó
      • Kommentek: 6507
      • LvL.31

Ja, kurva nagy szoritasok vannak, a nyuggereknek el kell nyerni a tetszését.
      1 hónapja szopok ezzel a szajbabaszott betegséggel + a karantennal.

Olyan komolyan veszik, hogy az orvosom kérdés nélkül vissza akart volna küldeni dolgozni, mert hát lejárt a kiszabott karantén ideje, így hát az ő szavaival élve “te már keresokepes vagy tegnap óta, miért nem hívott előbb?” mondom a-a barátom, a munkahelyemen mondták, hogy hiába, várjam ki a 10 napot. “jaaa,rendben, amúgy van még panasza???” 🙈 😀 😀 mondom igen van, hát hogy akkor hívjam fel a jarvanyugyit, elkülönítési határozat meghosszabbítása miatt. Az hagyján, hogy 2 napig a 8-4ig elő telefonszamuk abszolút elérhetetlen (pontosabban senki nem volt hajlandó felvenni), de miután elertem az ügyeletes telefonszamot, meg majdnem én voltam lebaszva, hogy hogy képzelem felhivni őket, mert hát ők “nem hosszabbítanak elkülönítési határozatot”. Magyarán = ha a munkáltatóm nem lenne ennyire figyelmes, visszakuldtek volna, hogy szetfertozzek mindenkit, ezzel teljesen értelmetlenné téve a majdnem 1 hónapos karanténom.

A gyorsteszteket ne is hozd fel. A munkahelyem is ettől függetlenül saját magát szopatja, elvegeztek egy gyorstesztet mindenkin, a probléma az, hogy egy nagy rakás atbaszas az egész. Eljottek tesztelni engem, először gyors – negatív. Aztán 3 napra rá jött a telefon, hogy hát kurvara pozitív vagyok, a rendes teszt eredménye alapjan.
      Ha visszamegyek, megint csak gyorsteszt lesz gondolom. Ergo ennek is lofasz értelme nincsen, csak a pénzt költik a cégbe feleslegesen. Bemenetnel a lazmeres 10/10szer kimaradt, szajmaszkot SENKI nem hordja. Így kell ezt csinálni.

Gyanús, enyhe tüneteim megint elojottek. Ha visszaesek, ez lesz a második munkahelyem, amit a covid miatt elbukok. Előzőt azért mert megritkitottak az embereket (próbaidőn voltam, pedig ugyanannál a cégnél dolgoztam már 2 éve, csak ok nélkül elkuldtek egy másik telephelyre 2 utcával odébb, no komment, elég kibaszas volt már az is!!!!)
      Most pedig majd a sok kihagyott idő miatt fognak ha így haladok tovább, mivel miután onnan kirugtak, most szintúgy próbaidőn vagyok, így bármikor kibaszhatnak mindenféle indoklás nélkül.

ÚGY IMÁDOM AZ ELETEM!!!! 😀
      De ha kirugnak elmegyek lopni hazudni meg narkozni most már inkább, azt úgy látom jobban szeretne mindenki 😀 meg enis jobban birnam 😀 😀

Old_Raiden
      Felhasználó
      • Kommentek: 1572
      • LvL.16

A terv : http://www.zsiday.hu/blog/terv Ára: 10 000 magyar !

Sakamoto
        Felhasználó
        • Kommentek: 3074
        • LvL.31

Milyen elbaszott egy világban élünk. Tényleg nem tanulunk soha semmit? És lehet, hogy optimista becslés az a tízezer.

Old_Raiden
      Felhasználó
      • Kommentek: 1572
      • LvL.16

Ha ebbe nem bukik bele a kormány, akkor semmibe ! 😑

VictorVance
        Felhasználó
        • Kommentek: 2619
        • LvL.27

Ugyan már, ne legyél naiv…

Greg
        Felhasználó
        • Kommentek: 3978
        • LvL.31

Ha nagy lesz a balhé majd erőből megoldják… úgy mint a Gyurcsány anno. Csak most lehet hogy még durvább lesz…

zola0306
      Felhasználó
      • Kommentek: 2531
      • LvL.26

Vendéglátózom.

Nem gondoltam volna, hogy a maguk által “normálisnak” tartott emberekkel kell veszekednem reggelente azon, hogy vedd fel a kurva maszkot. Akinek annyi esze van mint egy marék lepkének érdekes módon felfogta. Hiába írod ki, ha nem tud olvasni a paraszt.

+ pont fél éve tart ez a szarság a boltokban, trafikokban.

Akivel vitatkozom mind Ausztriában dolgozik. Ott sehova nem mehetsz be maszk nélkül. Mondom ott próbálj bemenni a Billába/Sparba megmondják, hogy merre menj a picsába mocskos auslander….

Én aki reggel 5-től hordom este 9-10-ig nem mániázok rajta, de aki bejön 3 percre inni egy kvt az veri a tamtamot. Rengeteg a hülye ember, eddig is tudtam, de megint kezd a faszom tele lenni a sok retardálttal.

Sakamoto
        Felhasználó
        • LvL.31

Hordani kell, nincs kibúvó. Még a hülyéknek se. Szomszéd városban van rendes szupermarket, oda-vissza kocsival 25 perc talán. Megérkeztem, és feltűnt, hogy nincs maszkom. Volt egy fölösleges extra köröm. :/
        Ma meg valami fogalmatlan a plazmadonor központba talált betévedni maszk nélkül. Ott mondjuk a sajátot is újra kell cserélni.

VictorVance
        Felhasználó
        • LvL.27

A kedvencem, amikor rájuk szólsz, rögtön felháborodnak, és téged basznak le, hogy fel kell venni azt a kurva maszkot. Nálunk is nyilván hordani kell a külső személynek, aki bejön (mondjuk most már nekünk is), de állandóan meg kell magyaráznunk a retardáltaknak, hogy nem mi hoztuk ezeket a törvényeket.

VictorVance
      Felhasználó
      • LvL.27

Úgy harangozták be ezeket az újabb szigorításokat, mintha minimum a harmadik világháborúra kezdene fegyverkezni az ország, ehhez képest tegnap szeretett Vezérünk mintha nem is mondott volna semmit…

Greg
        Felhasználó
        • LvL.31

A Harci Pingvint ez élteti. Állandóan valakivel, valamivel, valakikkel harcban állni. Neki az is nagyon jó hogy most Gyurcsány és a pártja a második legerősebb, így lesz mindig valaki akire mutogatják…. Fleto pedig soha nem fog leállni… önkritikát képtelen.

VictorVance
          Felhasználó
          • LvL.27

Most nem pont ez a lényeg, ezeket már mindenki vágja, meg is szoktuk, hogy ilyen a rendszer (sajnos), de hogy tavasszal, amikor bejött a vírus, és rögtön bezárt minden, leállt az élet, most meg, amikor tízszeres a baj, behúzzák a farkukat, meg ilyen látszat-intézkedéseket hoznak, ez így nagyon gáz. A környező országokban már szigorúan veszik a vírust, itt meg még sokan a maszkot sem képesek rendesen hordani.

Greg
          Felhasználó
          • LvL.31

* akire mutogathat

VictorVance
      Felhasználó
      • LvL.27

Tegnap az ATV Csatt című műsorában nagyban ment a vita a vírusról, és annak mibenlétéről, ketten folyamatosan az mellett ágáltak, hogy ez az egész túl van tolva, nagyjából minden kamu, és nem is kell maszkot hordani, mert egyébként is semmi értelme. Lefőtt az agyam…

Sakamoto
        Felhasználó
        • LvL.31

Megdöbbentő, hogy bár alapvetően individualistább nyugati kultúrában élünk, a népesség jó része sok esetben teljesen képtelen közösségi érdekek mentén gondolkodni.  Meg olyan nehéz azt a maszkot tisztességesen felvenni közösségi zárt térben? Még szerencse, hogy nem nagyvárosban élek.

HUN_hatrix
          Felhasználó
          • Kommentek: 7977
          • LvL.31

Én azt imádom, amikor csodálkoznak, hogy kell vagy jaj most nincs nálam pedig szokott. Ha most vezették volna be a dolgot, még megértem, de már fél éve tart napi szinten és még mindig sokakat meglep a dolog (vagy nem tudom Ő hogy éli meg).

Én se szeretem, de ez van ezt kell szeretni… elviselni. Amikor leutazok vidékre az a gáz. Távolsági buszon 1.5-2 óra maszkban amikor sokszor levegőt sincs. Na az borzalom tud lenni.

VictorVance
          Felhasználó
          • LvL.27

Nekünk már a melóban is viselni kell non-stop.

HolfyTeebee
          Felhasználó
          • Kommentek: 1252
          • LvL.13

Nálunk is kell hordani, mert a kb 20 fős melóhelyen már 3an vannak karanténba. 1 beteg, 1 pozitív, de tünetmentes, 1 meg azért, mert a másodikkal utazgat.

TCr
        Felhasználó
        • Kommentek: 4196
        • LvL.31

Nova
      Felhasználó
      • Kommentek: 1937
      • LvL.20

.

• A hozzászólás módosításra került: 1 year, 6 months telt el-Nova.
        Lotar
        Felhasználó
        • Kommentek: 999
        • LvL.10

😀

Nova
      Felhasználó
      • Kommentek: 1937
      • LvL.20

59 hozzászólás mutatása