Kingdom Hearts 3

Fórumok PlayStation 4 játékok Kingdom Hearts 3

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
274 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      jime
      Felhasználó

Synthesis Master lettem, úristen, majdnem 30 óra volt xD

jime
      Felhasználó

fuu, ilyen brutális grind-olást, mint ami az első részben van, szerintem még játékban nem láttam 😀

már csak a 3 utlimate fegyóhoz kell összeszedni a cuccokat, de ahhh.

kemény azért, 55 óránál tartok, a sztori végére elértem 35 alatt, azóta csak a grind megy 😀

de amúgy imádom.

valaki nyugtasson meg, hogy a többiben nincs ilyen!!? xD

• A hozzászólás módosításra került: 2 months, 1 hét telt el-jime.
        KaiRong
        Felhasználó

De komolyra fordítva a szót: sajnos lesz rosszabb. A BBS nehezebb is meg grindelősebb is, mint bármelyik másik rész (három karakter van, mindenkivel végig kell vinni a játékot, többször is). A második se volt egy leányálom, nekem az az egyetlen platinám van a sorozatból (PS3-as verzió), de nincs az az isten, hogy még egyszer rászánjam magam valaha is. A DDD meg a 3. rész már igazi p.nciplatina, azt csukott szemmel is végigviszed emberi időn belül.

jime
          Felhasználó

hajajj 😀

na mindegy, időm sajna már nem lesz rá, hogy teljesen kimaxoljam. de az ilyen játékon belül megszerezhető dolgokat azért megpróbálom kiszedni.

az még mindig motiválóbb, hogy egy ultimate fegyót kell kifarmolni, mint egy szaros trófeát 🙂

a BBS-et majd am is a 2. után fogom tolni.

KaiRong
        Felhasználó

Awkwardly looking at Birth By Sleep…

jime
      Felhasználó

nah, elérkezett a nap, behúztam az All in One pakkot ?D

PlayStation.Community
      Adminisztrátor

Kingdom Hearts 3

LaXiKa
      Felhasználó

mint kb a komplett 3. rész. se füle se farka teljes mértékben semmitmondó sztori. egyedül a harcrendszer és a látvány meg a disney karakterek vitték el a hátán.Szomorú hogy ez a véleményem, mert a kedvenc sorozatom volt sokáig, de be kell lássam ez már rég nem arról szól, hogy a rajongók igényeit kielégítsék.

soliduss
      Felhasználó

a gameinformer tesztjét olvastam el… ott nagyon lehúzták. Drága és értelmetlen…

LaXiKa
      Felhasználó

már látszott is mikor a 3. végére értem hogy ez egy soha véget nem érő történet, csak nem jó értelemben sajnos. én majd ha már minden IS megjelent max akkor leárazva. nem vagyok hajlandó most már ilyen szinten pénzelni square enics-éket. ffXV-el is ezt játszották el, kh-nál meg egyenesen megötszörözték ezt.

KaiRong
      Felhasználó

Várom az Even-More-Content-All-In-One-Package kiadást, amire a DLC is rá fog férni.

274 hozzászólás mutatása