Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
State of Play 2020. augusztus 6.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
Tokyo Game Show
Ubisoft Forward

Képregény és animáció – a nyugati vonal

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Fórumok Dühöngő Képregény és animáció – a nyugati vonal

1,259 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      ggeerryy
      Felhasználó
      • Kommentek: 242
      • LvL.3

Sikerült elolvasni hellboy 8 kötetét 😊 és az lenne a kérdésem hogy akkor most mi is lett a vége? Nem nagyon állt össze a kép 😟 mondjuk 4. nekifutásra sikerült a 8. kötetet elolvasni sajna…

VictorVance
      Felhasználó
      • Kommentek: 2505
      • LvL.26

Nemsokára újabb retro-gyöngyszem érkezik, a Semic korszakából.

A Bubi Bolt kiadásában, a GooBo Kiadó szerkesztésében. :)Én már nagyon izgatott vagyok! :)Részletek hamarosan!;) Dorka

Közzétette: Bubi Bolt – 2020. július 22., szerda

Örülünk?

Greg
      Felhasználó
      • Kommentek: 3689
      • LvL.31

Miért van az hogy a fanok jobb szuperhős filmeket csinálnak (csinálnának) mint amik hivatalosan kijönnek. Jah meg van talán szívvel és őszinte rajongással állnak neki. (5:20-tól beszarás).

LV426

VictorVance
      Felhasználó
      • LvL.26

Érdekes dokumentumfilm Bill Fingerről, aki Batman IGAZI megalkotója volt:

Ugye a legenda úgy szól, hogy Bob Kane szürkeállományából pattant ki a Sötét Lovag karaktere, és nagyon-nagyon sokáig tényleg őt tekintették a fő-alkotónak, ahogy a képregények, filmek, rajzfilmek stáblistáján is szinte mindig csak az ő neve szerepelt, de az igazság egy kicsit bonyolultabb volt ennél…

Örülünk?

VictorVance
      Felhasználó
      • LvL.26

Egyre aggasztóbb a magyar képregénypiac helyzete:

Kingpin kiadó
      2 órája ·
      Mi nem szoktuk erőltetni a “vásárolj csak tőlünk” dolgot, azért vagyunk ott a legtöbb újságosnál, meg egyéb helyeken is.
      Ám most az a helyzet állt elő, hogy részben a 3 órás bolt bezárások miatt, részben azért, mert a Tesco/Spar újságos terjesztés megállt (lévén, hogy mindenki csak élelmiszert vásárol), a Lapker lecsökkentette a terjesztésre átvett újságok példányszámát, mert egyszerűen nem fogy el. De elég erősen lecsökkentette. Néhány sorozatunknál elképzelhető, hogy még megáll a dolog nullszaldónál, de néhánynál meg biztosan nem. Elértünk mi is oda, hogy el kell gondolkodnunk rajta, hogy szüneteltessük-e a sorozatainkat a járvány idejére.
      Ironikus mód, a legkisebb példányszámú képregényünkre nem lesz hatással (PPP), mert az ugye sosem volt kereskedelmi forgalomban, de például az összes DC képregény (Batman, Y, Prédikátor) és néhány Marvel is lazán bedőlhet emiatt.
      Most, kivételesen arra kérünk titeket, hogy amennyiben van rá mód, vásároljatok tőlünk közvetlenül, hogy ne kelljen meglépnünk ezt a kellemetlen lépést, és el tudjunk látni titeket rendszeresen új olvasnivalókkal. A webshopunk zavartalanul működik, és köszönetképpen mostantól, a járvány ideje alatt megjelenő képregényeink mindig borítóár alatt kerülnek be a webshopba, nem eredeti áron.
      Köszönjük, és reméljük a legjobbakat.
      Tomi

Örülünk?

VictorVance
      Felhasználó
      • LvL.26

Fumax, Kingpin, Hachette fordításai általában mindig jók, az Eaglemossal szoktak gondok lenni.

Örülünk?

LaXiKa
      Felhasználó
      • Kommentek: 373
      • LvL.4

Én pontosan emiatt olvasok mindent original angol nyelven. kikészít a sok rettentes magyar fordítás. befejeztem a komplett iron man saga-t egészen a legelső tales of suspense számtól kezdve. most ugyanezt fogom tenni a pókemberrel 😀

PSN ID: LaXiKa_hun

VictorVance
      Felhasználó
      • LvL.26

A Batman: Black Mirror kötet magyar címe:

Batman: Tükörmély

Nem értem, mi a faszért kell ennyire túlbonyolítani azt, ami tök szimpla, egyszerű és ütős. Már a Dark Victory fordításán (Torz diadal) is téptem a hajam, de ez eddig a csúcs.

Örülünk?

1,259 hozzászólás mutatása