Hollow Knight

Fórumok PlayStation Network játékok Hollow Knight

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
39 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      LaXiKa
      Felhasználó

.

• A hozzászólás módosításra került: 3 months, 2 hét telt el-LaXiKa.
      LaXiKa
      Felhasználó

közben meg is lett a vége. 95%-al fejeztem be a játékot, eszméletlen élmény volt, később ha lesz idő rá tuti előveszem majd megint

MrBubbels
        Felhasználó

Grat. Örülök hogy tetszett. Ha már csak három játékkal játszhatnék életem végéig, ez lenne az egyik nálam az tuti. 🙂 Remélhetőleg hamarosan jönnek Hornet kalandjai. 🙂

LaXiKa
      Felhasználó

hát rajtam ez a nightmare king grimm kifogott. már vagy 300-adszor mentem neki, minden taktikát kipróbáltam, de egyszerűen nem megy, fel is adtam. már csak hollow knight van vissza. eszméletlen élmény ez a játék. pedig az elején nem fogott meg mint az ori pl. de kb egy óra után teljesen beszippantott. azóta már 36 óra van benne. összes charm még nincs meg de már nem is lesz, én nem vagyok az a maximalista fajta, plusz van még itthon kb 6 másik játék ami várat magára, és akkor nemsokára jön az FFVII meg a trials of mana is 😀

LaXiKa
        Felhasználó

hát ez a játék minden szempontból az egyik valaha volt legjobb produktum amivel eddig valaha játszottam, pedig nem kevés gáma fordult már meg nálam 😀 hát egy fasza hornet féle epizód az nem is kérdés hogy első napos lenne!

MrBubbels
        Felhasználó

Ne csüggedj, Nightmare King Grimm egy vadállat és sokáig azt hittem, hogy lehetetlen. Nagyon sokszor próbáltam először, de már beleégett az agyamba a mozgása és a Radiance után a kedvenc bossom. Apropó Radiance, ugyan spoilerezni nem akarok, de nem biztos, hogy csak a Hollow Knight van neked még hátra. 🙂

LaXiKa
          Felhasználó

na várj, Radiance még nem volt meg. Ő lenne a hollow knoght dream boss esetleg?

MrBubbels
          Felhasználó

A Radiance végülis a főnök. De nem túl egyszerű a hozzá vezető út. 🙂

!!Spoiler!!

Kell hozzá mindkét darabkája a King soul-nak. Az egyiket a White Lady adja, a másikat pedig a White Palace megcsinálásáért kapod. Aztán irány az Abyss legalja ahol, ha nálad a King Soul charm kinyílik egy titkos hely… Ott szerzel még “valamit”, amivel vissza kell menni a Hollow Knighthoz és a küzdelem felénél miután Hornet beavatkozik a Dream Nail-el rácsapsz a srácra és bum jön egy másik Boss harc. 🙂
          Mindehhez teljesen ki kell maxolnod a Draim Nail-t, mert csak úgy nyílik meg a White Palace.

LaXiKa
          Felhasználó

na ezt nem gondoltam, hogy még rá lehet hollow knightra ott csapni hogy odakerüljek. hm. voidd heart megvan meg dream nail is maxos. gakorlatilag 3 charm meg pár grub hiányztik azon kívül mindent megcsináltam, meg nightmare king grimmet nem tudtm legyőzni. hát akkor azért csak rámegyek erre a radiant témára kérdés sikerülni fog e 451 próbálkozásból!:D

PlayStation.Community
      Adminisztrátor

Hollow Knight

jime
      Felhasználó

ott még nem jártam :D..az új képességgel akartam átjutni egy helyen, minden tele ilyen szúrós szarokkal, de rage quit-eltem xD

MrBubbels
      Felhasználó

Akkor jöhet a Deepnest. 😀 Azt a részt még nekem is nehezemre esik szeretni. Bár lehet, hogy volt már hozzá szerencséd. 🙂

jime
      Felhasználó

jajjj ez a crystal peak, tegnap sikerült kipucolni, egy-két ilyen lézerezős agyfasz rész azért volt :Dmeg 2 miniboss-t is hazavágtam, tudok repülni mint superman, haladok 😀

MrBubbels
      Felhasználó

Érdekes koncepció. Játszanám így is! 🙂

39 hozzászólás mutatása