Hedonisták – éppen mit eszel/iszol?

Fórumok Dühöngő Hedonisták – éppen mit eszel/iszol?

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
11,225 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      HTB
      Felhasználó

utazás-elvonásom kezd depresszióba és pronyóságba átcsapni, aminek az eredménye a sárga tálcára b@szott tejfölos lángos az undorító balatonnál

mi jöhet még? töröknél vett shawarma?

HTB
      Felhasználó

szóval
      hétvégi termés, mivel ázsiába nem tudok menni jókat enni, marad a rohadt hamburger

Sakamoto
        Felhasználó

Azért ez komoly traumaforrás lehet. Figyelj a pho- és rámenbevitelre otthon is, vagy azokat már be se veszi a gyomrod?

Greg
        Felhasználó

“rohadt”  ?!  Ez sokkal jobban néz ki annál mint amit a Mekiben elénk dobnak.

Sakamoto
      Felhasználó

Egy múltkori kísérlet hal curry-hez kókusztejben, a naan mondjuk bolti volt. Lehet, hogy egy indiai meglincselne érte, de jóízűen elfogyasztottuk.

Allitta
      Felhasználó

Nem lehet megunni…

Lotar
        Felhasználó

“A” Leglegleg. Ennyi.Kedvencem! 🙂

HTB
      Felhasználó

mai termés egy lájtos bécsi-bécsiszelet, suttyomban fotózva álló kamerával

Sakamoto
      Felhasználó

Múlt havi rámen, miszós-tejes, ha jól emlékszem. Amilyen finom volt, úgy meg is hajtott. 😀

Tegnap főztem spegettit, lazacos-siitakés-bok choyos tejszínes szósszal. Kép nélkül, tessék elképzelni. (rákerestem, a bok choy magyarul bordáskel, ma is tanultunk valamit)

Greg
      Felhasználó

Egy jó kis gulyásleves készült el pár perce. Egy tányérral már betoltam de azt hiszem repetázni fogok.

Allitta
      Felhasználó

Imádjuk ezt az arcot, az egész család együtt szokta nézni:

11,225 hozzászólás mutatása