Heavy Rain: The Origami Killer

Fórumok PlayStation 3 játékok Heavy Rain: The Origami Killer

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
266 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      PlayStation.Community
      Adminisztrátor

Heavy Rain: The Origami Killer

Sakamoto
      Felhasználó

Örülök, hogy használt a tanács. 4-5 éve is lehetett már, hogy csináltam, mégis megmaradt. Pedig olyan nagyon sokat nem szívtam vele.

Névtelen
      Inaktív

Kölcsön kontrollerrel második próbálkozásra meglett, ráadásul amit írtál, ez a vödörből víz kiöntő mozdulattal utána többször is sikerült, szóval ez volt a tuti, köszi 🙂

Sakamoto
      Felhasználó

Grat! Mégis meglett idén az új kontroller? Hogy sikerült a Kamikaze végül?

Névtelen
      Inaktív

Az All Endings trófea becsületesen lehozott az életről, elég intenzív érzéseket okozott az a sok szomorú befejezés. Végül meglett a platina is.

Névtelen
      Inaktív

Megpróbáltam, de semmi, bármilyen megoldást lestem hozzá a netről, nem sikerült egyikkel sem. Még soha nem fordult elő ilyen velem, de újabb 1 óra próbálkozás után úgy falhoz csaptam a joy-t, hogy idén már nemhogy a Heavy Rain-t, de mást sem kell játszanom.

Sakamoto
      Felhasználó

Régen volt, de maradandó élmény. Szerintem én a döntést megtámogattam egy oldalra suhintós mozdulattal is, mintha hirtelen oldalra akarnám a vizet kiönteni egy vödörből. Hogy vízszintből vagy felfelé fordított alaphelyzetből, arra már nem emlékszem.

zola0306
      Felhasználó

Anno PS3-on szoptam vele én is,ott is hagytam az utókornak.Én is hasonlót olvastam akkor hogy vízszintesen kell(ene) tatani a joyt. Viszont nekem sem jött össze.

266 hozzászólás mutatása