Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
State of Play 2020. február 25.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
The Game Awards
The Game Awards 2020
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

Gran Turismo Sport

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Kezdőoldal Fórumok PlayStation 4 játékok Gran Turismo Sport

Címkézve: 

9,674 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      gugello
      Felhasználó
      • Kommentek: 1568
      • LvL.16

Help!

Playstation 5 boldog tulajdonosa lettem. Balga módon elindítottam a profilomról a játékot. Sajnos plusszom nincs pár napja. PS4 mentéseimet nem vittem át PS5-re, így kezdett egy új játékot level 1-gyel és csinált automatikusan egy új mentést. Később tranfereltem Ps4-ről PS5-re a mentéseket, de így sem akarja betöleteni a régebbi mentésem. (ha jól tudom szerverre ment a játék, profillal egybekötve)

Esetlege valakinek lenne ötlete, hogy hozzám vissza a régi mentést?

Lotar
        Felhasználó
        • Kommentek: 853
        • LvL.9

PD support kb. Nem lesz egyszerű, ha rámentett a serveren. Azt sztem csak pd.

Peti-WRC
      Felhasználó
      • Kommentek: 21
      • LvL.1

Aki esetleg most venne belépő szintű FFB kormányt, annak ajánlom figyelmébe az Alzát. T150-es kormány 58ropi. Én ilyet használok és meg vagyok vele elégedve. 🙂

https://www.alza.hu/thrustmaster-t150-force-feedback-d3064736.htm

zomimi78
      Felhasználó
      • Kommentek: 3431
      • LvL.31

Naaa, tesztelve a PS5 a Sporttal.

Furcsa volt újra hallani a g29 recsegését, amit eddig a PS4 ventije elnyomott.

Egy kurva hangja nincs a gépnek, persze pont ezt vártam, de mégis szokatlan az üvöltő PS4 után 😀

Binder
        Felhasználó
        • Kommentek: 3075
        • LvL.31

Hát ha szétszeded a PS4-et, újrapasztázod és kivakarod azt a negyven kilós porcicát a hűtőbordák közül, ami miatt nem tudja rendesen hűteni magát, akkor a PS4-nek is annyi hangja lesz (a legdurvább terhelés mellett is) mint egy mobiltelefonnak.

zomimi78
          Felhasználó
          • LvL.31

A sértetlenségi címke szent és sérthetetlen! Idővel majd szeretnék túladni, a 12-15db konzolomon, az lesz a garancia, hogy nem volt berhelve a gép. 🙂

Binder
          Felhasználó
          • LvL.31

Érdekes hozzáállás…ennek fényében, ha nem takarítod, készülj fel rá hogy idővel a PS5 is hangos lesz. 🙂

zomimi78
      Felhasználó
      • LvL.31

Tök jó a kis Yaris, 268 lóerő… hasít a gép.

Ha lehet hinni a GT7 2021 év eleji megjelenési pletykáknak, akkor elképzelhető, hogy ez volt az utolsó frissítés a Sporthoz.

Binder
        Felhasználó
        • LvL.31

Jaja…kellett mint egy falat kenyér…xD

Lotar
        Felhasználó
        • Kommentek: 853
        • LvL.9

Nagyon megy.

zomimi78
      Felhasználó
      • LvL.31

Megcsináltam a G29 kormányomat, amit a Fixit logitech szerviz visszaküldött, hogy ihatok rá hideg vizet. :DD

Gondoltam, feldobom  hibásan a vaterára, hátha van valami szaki, akinek jó lesz alkatrésznek…

Utoljára megnéztem a kalibrálást, és amikor balra tekert, megfogtam a kormánykereket és jobbra húztam erősen. Ezután újra kalibrált a kormány, majd beállt középre. LOL!

Fixit Hungary Kft.,  “sajnos nincs hozzá alkatrész” – hogy húzzam a szájukba alkatrészestől, mindenestől! Majdnem egy évig rohadt a dobozában. 🙁

Legyen ez most egy negatív reklám nekik.

Attila1971
        Felhasználó
        • Kommentek: 419
        • LvL.5

Szia,hogy sikerült megoldani,mert nekem is szorul a kormány amikor bekapcsolom és nem ilyen volt,de pla bus szimulátornál nincs semmi baja,de a GTS ben szorul.

zomimi78
          Felhasználó
          • LvL.31

Szia!

Szerintem nálad más lesz a probléma. Nekem a kalibrálás után, egy olyan 20-30 fokkal balra állt meg a kormány közepe, de mindenféle előzmény nélkül, egyik napról a másikra.

A garim már lejárt, ezért a Logitech ügyfélszolgálata megadta a Fixit cég elérhetőségét, mint hivatalos márkaszerviz. Ott nagy ívben szartak rám, ezért végső megoldásként, kiadva minden dühömet, bal oldali kalibrálásnál izomból jobbra rántottam a kormányt. Itt meg is állt a művelet, majd pár másodperc után, magától újra kezdte a kalibrációt, éééééés beállt középre.  :O

Próbáld a Logitech ügyfélszolgálatánál, hátha fejlődtek valamit. Vagy előtte próbáld meg PC-n a kalibrálást a hivatalos oldalról ingyen letölthető szoftverrel.

Attila1971
          Felhasználó
          • Kommentek: 419
          • LvL.5

köszi,majd megprobálom mind a 2 módszert,kikapcsolva ugyebár simán lehet tekerni ujjal is ,de amint bekapcsolom már valamiért 2 kéz kell hozzá.tegnap az fb n tanácsolták,hogy a GTS ben állitsam a minimumra ffb ugy már jó,de tudom ,hogy nem ilyen volt.

Binder
        Felhasználó
        • LvL.31

Az igen…:)

Névtelen
      Inaktív
      • Kommentek: 76
      • LvL.1

Van olyan lehetőség online, hogy automatikusan indítsa a versenyeket mondjuk 5percenként?

Névtelen
      Inaktív
      • LvL.1

Érdemes mókolni a g29 H-vátójával, hogy jo legyen a t150 perechez? Láttam videót hogy lehetséges, valaki innét használja így?

Binder
        Felhasználó
        • LvL.31

Nem tudom mit kell rajta mokolni, de ha meg tudod oldani akkor joval olcsóbban tudsz váltóval menni.

A G29 váltója használtan 10.000 alatt lehet (újonnan 15.000ft) a TH8A (Thrustmaster H váltója) pedig 50.000ft. Ez a T150 ára. 🙂

Én a T300-hoz megvettem a TH8A-t. Sokkal jobb mint a Logi H váltója (sok évig nyúztam)…a TH8A full fém, nincs kontakt (mágneses a szenzor), 7 fokozatú, plusz rendes hátramenet van benne (nem kell lenyomni mint a Loginál), nomeg ott cserélhető a markolat, és van benne szeki mod, ami ralliban is jo meg ugy lehet kéziféknek is hasznalni…meg ugye az megy a szervótól függetlenül is közvetlen a gépbe dugva…

A Logi annyiban jobb, hogy olcsó. XD

De működik…uh ha tudsz szerezni egyet használtan, és megmókolod, hajrá. T150-hez lehet én se venném meg a TH8A-t.

Névtelen
          Inaktív
          • LvL.1

Én bohockodasomhoz elég lenne a logi, aztán lehet nem szarakodok és veszek egy ilyent.

neo-geo
      Felhasználó
      • Kommentek: 273
      • LvL.3

Sziasztok. Milyen pálya autó kombóval lehet most a leggyorsabban lovét keresni a játékban?

9,674 hozzászólás mutatása
Advertisements