Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

Gran Turismo Sport

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Fórumok PlayStation 4 játékok Gran Turismo Sport

Címkézve: 

9,677 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      zomimi78
      Felhasználó
      • Kommentek: 3421
      • LvL.31

Naaa, tesztelve a PS5 a Sporttal.

Furcsa volt újra hallani a g29 recsegését, amit eddig a PS4 ventije elnyomott.

Egy kurva hangja nincs a gépnek, persze pont ezt vártam, de mégis szokatlan az üvöltő PS4 után 😀

psn id: zomimi78

Binder
        Felhasználó
        • Kommentek: 3070
        • LvL.31

Hát ha szétszeded a PS4-et, újrapasztázod és kivakarod azt a negyven kilós porcicát a hűtőbordák közül, ami miatt nem tudja rendesen hűteni magát, akkor a PS4-nek is annyi hangja lesz (a legdurvább terhelés mellett is) mint egy mobiltelefonnak.

PSN: Binder333 www.youtube.com/user/Denebes

zomimi78
          Felhasználó
          • LvL.31

A sértetlenségi címke szent és sérthetetlen! Idővel majd szeretnék túladni, a 12-15db konzolomon, az lesz a garancia, hogy nem volt berhelve a gép. 🙂

Binder
          Felhasználó
          • LvL.31

Érdekes hozzáállás…ennek fényében, ha nem takarítod, készülj fel rá hogy idővel a PS5 is hangos lesz. 🙂

zomimi78
      Felhasználó
      • LvL.31

Tök jó a kis Yaris, 268 lóerő… hasít a gép.

Ha lehet hinni a GT7 2021 év eleji megjelenési pletykáknak, akkor elképzelhető, hogy ez volt az utolsó frissítés a Sporthoz.

Binder
        Felhasználó
        • LvL.31

Jaja…kellett mint egy falat kenyér…xD

Lotar
        Felhasználó
        • Kommentek: 759
        • LvL.8

Nagyon megy.

psn/sen id: pcpmate

zomimi78
      Felhasználó
      • LvL.31

Megcsináltam a G29 kormányomat, amit a Fixit logitech szerviz visszaküldött, hogy ihatok rá hideg vizet. :DD

Gondoltam, feldobom  hibásan a vaterára, hátha van valami szaki, akinek jó lesz alkatrésznek…

Utoljára megnéztem a kalibrálást, és amikor balra tekert, megfogtam a kormánykereket és jobbra húztam erősen. Ezután újra kalibrált a kormány, majd beállt középre. LOL!

Fixit Hungary Kft.,  “sajnos nincs hozzá alkatrész” – hogy húzzam a szájukba alkatrészestől, mindenestől! Majdnem egy évig rohadt a dobozában. 🙁

Legyen ez most egy negatív reklám nekik.

Binder
        Felhasználó
        • LvL.31

Az igen…:)

SteveFox
      Felhasználó
      • Kommentek: 76
      • LvL.1

Van olyan lehetőség online, hogy automatikusan indítsa a versenyeket mondjuk 5percenként?

SteveFox
      Felhasználó
      • LvL.1

Érdemes mókolni a g29 H-vátójával, hogy jo legyen a t150 perechez? Láttam videót hogy lehetséges, valaki innét használja így?

Binder
        Felhasználó
        • LvL.31

Nem tudom mit kell rajta mokolni, de ha meg tudod oldani akkor joval olcsóbban tudsz váltóval menni.

A G29 váltója használtan 10.000 alatt lehet (újonnan 15.000ft) a TH8A (Thrustmaster H váltója) pedig 50.000ft. Ez a T150 ára. 🙂

Én a T300-hoz megvettem a TH8A-t. Sokkal jobb mint a Logi H váltója (sok évig nyúztam)…a TH8A full fém, nincs kontakt (mágneses a szenzor), 7 fokozatú, plusz rendes hátramenet van benne (nem kell lenyomni mint a Loginál), nomeg ott cserélhető a markolat, és van benne szeki mod, ami ralliban is jo meg ugy lehet kéziféknek is hasznalni…meg ugye az megy a szervótól függetlenül is közvetlen a gépbe dugva…

A Logi annyiban jobb, hogy olcsó. XD

De működik…uh ha tudsz szerezni egyet használtan, és megmókolod, hajrá. T150-hez lehet én se venném meg a TH8A-t.

SteveFox
          Felhasználó
          • LvL.1

Én bohockodasomhoz elég lenne a logi, aztán lehet nem szarakodok és veszek egy ilyent.

neo-geo
      Felhasználó
      • Kommentek: 273
      • LvL.3

Sziasztok. Milyen pálya autó kombóval lehet most a leggyorsabban lovét keresni a játékban?

PSN ID: putyesz

Peti-WRC
      Felhasználó
      • Kommentek: 20
      • LvL.1

Bocs, ha már volt téma, de had kérdezzem meg, hogy T150-hez a driving optons-ben az alábbi lehetőségek Nektek milyen értékekre vannak állítva?

Traction control
      ASM
      Countersteering Assistance

Controller Steering Sensitivity
      Force Feedback Max. Torque
      Force Feedback Sensitivity

Tudom, hogy van olyan ami egyén függő és a vezetési stílos nagyban befolyásolja, hogy kinek mi az optimális, de biztos tudnék tanulni tőletek. Köszi 🙂

SteveFox
        Felhasználó
        • LvL.1

Controller Steering Sensitivity: 5
        Force Feedback Max. Torque: 2
        Force Feedback Sensitivity: 10

Én így használom.

SteveFox
          Felhasználó
          • LvL.1

Bocs 4esen van nem 2esen,most nézem.

Binder
        Felhasználó
        • LvL.31

Az első három menetstabilitási segédlet gusztus dolga. Én nem szeretem ha beleugat a vezetésbe az auto! Így mindent kikapcsolok!

A másik három a vezérlést szabályozza.

Sokan nagyon alacsony értéken (2-esen) használják ezeket, mert alacsonyabb visszajelzéssel gyorsabb lehetsz. De értelemszerűen így sokat veszítesz az élvezetből. Magam részéről, szarok a köridőre…:)

Az viszont kormányonként változik, mely értékkel kapsz a reálishoz közeli visszajelzést. Ugye a T150 a legalja a FFB-s kormányoknak. Ez azt is jelenti hogy az a szervó elég gyengécske…ahogyan a Logitech G29 is 2Nm alatt van. Ezeknél fentebb kell tekerni az értékeket.

A T300 erősebb szervója 4Nm nyomatékot tud leadni, ott elég a 6-7.

A Fanatec CSL és a Trustmaster T-GT szervói pedig 6Nm-esek, ezek alacsonyabb értéken is kitépik a karod.

Szóval próbálgasd, de én kikapcsolnék minden segédletet…(max ABS)…az FFB-t pedig nyugodtan tolhatod 6 fölé.

Peti-WRC
          Felhasználó
          • LvL.1

Rendben. Köszönöm szépen a kimerítő választ. Egész este próbálgatni fogom, hogy számomra mi a legmegfelelőbb beállítás. Egyszerre csak egy értéken fogok változtatni, hogy tudjam ettől nekem most jobb, vagy rosszabb. 🙂 Így fogok végig menni az összes lehetőségen.

Bár egyelőre számomra a manuális váltás is plusz figyelmet követel. Időbe telik míg megszokom.

Binder
          Felhasználó
          • LvL.31

Hat sokmindent nem kell tesztelni. A segítségeket ki kell kapcsolni, a FFB-re meg az utolso két beállitás vonatkozik, első az erővisszacsatolás erősségét, második meg annak érzékenységét állitja. Rakd minimum 6-osra mindkettőt, ha kevés, told fentebb. Kb ennyi.

Ha szoktál valódi autót vezetni, érzed hogy mi kevés, mi sok.

• A hozzászólás módosításra került: 3 months, 2 hét telt el-Binder.
          Peti-WRC
          Felhasználó
          • LvL.1

Rendben. Köszönöm.

Az életben napi szinten vezetem az Opelomat, de egy picit lassabban megyek, mint a Gran Turismoban. 🙂 50-es táblánál max 60-al 🙂

Binder
      Felhasználó
      • LvL.31

Én ezt most így itthagyom! 😉

Hun Fly
        Felhasználó
        • Kommentek: 16
        • LvL.1

Szia! Szeretném tudni a véleményed az Assetto Corsa Competizione programról, ha már játszottál vele. Előre is köszönöm válaszod!

Peti-WRC
        Felhasználó
        • LvL.1

Az szép! Úgy tűnik, hogy én másik ligában játszom! 🙂 Te pár osztállyal feljebb jársz! Szép kör! Gratulálok! Biztos nagy élmény ott autózni! Respect 🙂

Binder
          Felhasználó
          • LvL.31

Köszönöm hízelgő soraid…de ha jól megfigyeled, nagyon nem mentem jól!

Nem igazán volt meg az összhang köztem és az autó között.

A kormányt és az ülèst nem jól állítottam be, emiatt folyton beakadt a könyököm az ülésbe, a tenyerem meg görcsölt a jobbosokban. Így nem nagyon mertem elvállalni semmit, mert így nem tudok rendesen korrigálni.

A váltót sem sikerült megszoknom, mivel ez egy magasított markolatú, rövid és íves mozgású versenyváltó, rövid fokozatkiosztással, amire nagyon vigyáznom kellett, h ne váltsak félre, mert azzal tönkretehetem a motort. Ez a második körben meg is történt, ezen a ponton azonnal félre kellett volna állnom, de nem tettem. Így viszont a második körben meg emiatt nem mertem tolni.

Az autóban lazán bennevan a 8:30, de akár a 8 eleje is…ehhez képest a balesetek miatti sárgazászlós szakaszokat leszámítva sem sikerült 10:30 alá menni. Ami számomra szégyen gyalázat. 🙁

Nem most vezettem elöször a Nordon…250km-re lakom tőle, uh sűrűn látogatom, de ez volt az első versenyautós köröm. Sokkal többet vártam magamtól, de ez most így jött ki. Majd legközelebb.

Hun Fly
        Felhasználó
        • Kommentek: 16
        • LvL.1

De jó Neked! Hatrix a csomiban? :))

Binder
          Felhasználó
          • LvL.31

Neeem…asszonyt most otthonhagytam. XD

Természetesen úgy volt hogy jön, de az utolsó pillanatban közbejött neki valami.

9,677 hozzászólás mutatása
Advertisements