Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
EA Play Live 2021
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Future Games Show: Spring Showcase
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Gamescom 2021
Gamescom 2021 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
State of Play 2020. február 25.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
The Game Awards
The Game Awards 2020
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

Godfall

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
1 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      martin
      Adminisztrátor
      • Kommentek: 3043
      • LvL.31

Rejtett gyöngyszem. Alig bírom letenni.

Szativolution
        Felhasználó
        • Kommentek: 210
        • LvL.3

Nocsak! Rengeteget vacilláltam ez és a Demon’s Souls között nyitócímnek, de a tesztekben olvasott negatívumok, mint a rövid idő alatt beálló önismétlés és monotonitás elbizonytalanított. De valami frankó kis akcióban majd mindenképpen rárepülök.

martin
          Adminisztrátor
          • Kommentek: 3043
          • LvL.31

Bullshit. Ez egy remek hack n slash. Nem kalandjáték és nem Soulslike, de azon felül mindent tud, amit kell, ebben a kategóriában. Ráadásul közel tökéletes a kezelése és teljesen egyértelmű a rendszere, igazi fun slasher.

Szativolution
          Felhasználó
          • Kommentek: 210
          • LvL.3

Gondoltam inkább ide írom a beszámolót, úgysem lesz rövid… 😀

Szóval tegnap este egyelőre még nem sikerült nagyon belemélyednem, illetve volt egy érdekes hullámvölgye a próbának, de most ott tartok, hogy nagyon adja.
          Elsőre a látvány valóban letaglózó, bár a tutorial pálya aranytúltengése meg tudja feküdni a gyomrot. Az első világ, Earth viszont már sokkal stílusosabb, nagyon kíváncsi vagyok a többi régióra.

Az előzetes infókkal abszolút egyet tudok érteni és ezáltal ami tényleg képes elvinni a hátán a cuccot: a harc. Nagyon érezni, nagyon jó váltogatni a fegyókat, sőt, mivel sosem érzed azt, hogy valami konkrétan rosszabb, mint a másik, így benne van a tesztelgetés élménye. Persze, gondolom ez csak az elején van így, később úgyis lesz egy kedvenc fegyver kombó. Tetszik a több féle ellenfél és hogy van, akit pajzzsal, van akit csak parry-vel lehet lenyomni.

A loot sokkal masszívabb, mint gondoltam, már most annyi bizbaszt gyűjtögettem, hogy nem győztem betörni a gagyibbakat.

Nagyon ráfeküdtem a Soulshatter buildre, mivel valahogy ez állt a elegjobban kézre. Direkt figyelem az ellen életcsíkját, mikor jöhet a kipukkantós pofon. És ez csak egy stílus, akinek pl a parry vagy breach vonal fekszik inkább, az képes teljesen máshogy játszani. Persze, lehet simán csapkodni is az ellent, de akkor pont a lényeg veszik el.

Olvastam, hogy az előrehaladás gátolva van direkt grindolás miatt, de az első ilyennél két küldetés be is adja a kellő nyersanyagot hozzá és mivel az ember úgyis próbál minden küldetést abszolválni (gondolom én), nem hinném, hogy ez akkora probléma lesz a későbbiekben.

Aztán kis idő múlva jött a hullám lejtős része, kezdtem átlátni, hogy ez kb ennyi. Mászkálás az arénák között, főleg a környezet felmérésére épülő feladványok és persze a harc. Ennyire lehet számítani, tehét ha láttad az első pár órát, láttad kb az “egészet”.
          Ekkor egy kicsit azért csökkent a nagy lelkesedés, viszont ahogy ezt észrevétlenül elengedtem és csak a nettó játékmenetre fókuszáltam, úgy merültem el benne és most is alig várom, hogy visszaüljek elé.
          Ez lesz az a cucc, amit ha nem is fogsz egész hétvégén nyomni, esténként meló után jól esz vele csapatni egy keveset, annyira fun.

PlayStation.Community
      Adminisztrátor
      • Kommentek: 584
      • LvL.6
1 hozzászólás mutatása