God of War (2018)

Fórumok PlayStation 4 játékok God of War (2018)

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
1,731 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      New129
      Felhasználó

Sziasztok!

Tudtátok, hogy a PlayStationCommunity.hu főoldalán néhány héttel ezelőtt az on-line versenyzésről szóló szavazást a God of War III Remastered játék nyerte? A szervezők számítanak a tapasztalataitokra és az ötleteitekre, ezért olvassátok el az alábbi cikk alsó bekezdését és írjatok hozzászólásokat! 😉

Online közösségi bajnokságok – 3. forduló

PlayStation.Community
      Adminisztrátor

God of War (2018)

HADESZ
      Felhasználó

🙂

Igazából ha kiismered a támadásait(tudod, h mire hogyan kell válaszolni) és jók a reflexeid, akkor könnyű a valkűr főnök is.Tegnap 2ből kétszer legyőztem és harmadszorra kaptam ki.Aztán megint legyőztem, tehát 4/3.Kicsit várok és sztem csinálok egy new game nem pluszt:)Hiányoznak a jó kis puzzlek.

cervezas90
      Felhasználó

Nekem max 10mp lesz a valkűr főnök…és load game:)

HADESZ
      Felhasználó

Kb 300-vagy nagyobb szintű karakter aki oda visssza keni a Dst na annak 25 mp de annak a valkur királyné kb 10mp:)

WTF:)https://www.youtube.com/watch?v=G6W-ktVJRg0

Fuhh kísérletezgettem kicsit:DMost, hogy már az összes valkűrt legyőztem többször is(valk páncél 6os szint), visszaraktam az összes páncélt trére (kövek nélküli ,gyakori/gyenge páncélok) és visszaálltam level 2re:), hogy az egyik kedvenc valkyriet megpróbáljam így (gerdriful)1 találat és halott vagy:D Persze függ a típusától a találatnak, a lövése ha eltalál egyből ledőlsz:OA pergős támadásából kettő találat kell ehhez:D

1,731 hozzászólás mutatása