Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
EA Play Live 2021
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Future Games Show: Spring Showcase
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Gamescom 2021
Gamescom 2021 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
State of Play 2020. február 25.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
The Game Awards
The Game Awards 2020
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

God of War (2018)

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Kezdőoldal Fórumok PlayStation 4 játékok God of War (2018)

1,726 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      misi0620
      Felhasználó
      • Kommentek: 120
      • LvL.2

Sziasztok!
      Hol mikor tudom megszerezni a láncos pengeket? Vegere nem eleg a fejsze, vagy igen?

Aki23
        Felhasználó
        • Kommentek: 1006
        • LvL.11

Sztoriban kötelezően megkapod egy ponton, nem tudod elhagyni, amúgy az egész játék lejatszhato, h nem használod úgy is.

misi0620
          Felhasználó
          • Kommentek: 120
          • LvL.2

Király ! Köszi

Sakamoto
      Felhasználó
      • Kommentek: 3076
      • LvL.31

Most kezdtem a harmadik kört, kísérletezem a 3. nehézséggel, jól oda kell figyelni, de eddig nem olyan vészes. Eddig mindig nulláról kezdtem, a plusz mit tud? Nyilván továbbviszed a tárgyakat, szintet, de változik bármi más? Erősödnek az ellenfelek kicsit, miket dobnak a ládák?

jime
        Felhasználó
        • Kommentek: 4583
        • LvL.31

Relive the adventure of Kratos and Atreus, while keeping all of your earned equipment and abilities. Start a new game with all of your armours, talismans, enchantments, runic attacks, skills, and yes, even weapons. [NG+ ONLY]
        NG+ is for everyone! Upon starting a NG+ game, you will be able to select your desired difficulty – no matter which difficulty you picked for your previous playthrough. Enemies will be levelled up accordingly, so choose the amount of challenge which suits you best. [NG+ ONLY]
        Explore new customisation options with more powerful versions of existing armours, talismans and enchantments. Collect skap slag, a new resource used by our blacksmithing duo to craft Perfect rarity-level gear. [NG+ ONLY]
        Forge a handful of new armour sets for both Kratos and Atreus, including some with exciting new gameplay abilities, such as a chest piece which creates massive explosions whenever health or rage stones are stomped on. [NG+ ONLY]
        Push the boundaries of combat by converting certain talismans and armour sets into enchantments, creating combinations which are not possible in a standard playthrough. [NG+ ONLY]
        Enemies can now turn elite even on “Give Me a Challenge+” difficulty. Add a new dimension to combat, even if you don’t want the ultimate challenge on “Give Me God of War+”. [NG+ ONLY]
        Some enemies have new behaviors and attack patterns. Maybe you should see how you hold up against the Valkyries this time around? [NG+ ONLY]
        Test your skills on timed Realm Tears. Running away won’t help you against Hel-Vikens and Revenants (once you open a rift) anymore. [NG+ ONLY]
        Receive a new shield skin when starting a game on NG+. Unlock an additional one by completing NG+ on “Give Me God of War+” difficulty. [NG+ ONLY]
        Repeat the New Game Plus experience as much as you’d like by starting another NG+ game from one you’ve just completed. [NG+ ONLY]
        Engage the story the way you want to. Skip cinematics as you please on both standard and NG+ playthroughs by completing the story at least once. Experience the scenes again to catch secrets you might have missed, or simply jump right back into the action.
        Switch out your armour pieces as much as you like without worrying. Easily transfer all enchantments from one piece of gear to another in the menu with the push of a button.
        Many bug fixes and quality-of-life improvements, such as ensuring that parry attacks keep Kratos safe at all times, improving the Wrath of the Frost Ancient Runic attack, fixing inconsistencies with how enemy attacks can be parried, and much more.

Sakamoto
          Felhasználó
          • Kommentek: 3076
          • LvL.31

Jaj, de én nem tudok angolul…
          Azóta rákerestem én is. 🙂 Azért köszönöm a fáradozásod.

New129
      Felhasználó
      • Kommentek: 14
      • LvL.1

Sziasztok!

Tudtátok, hogy a PlayStationCommunity.hu főoldalán néhány héttel ezelőtt az on-line versenyzésről szóló szavazást a God of War III Remastered játék nyerte? A szervezők számítanak a tapasztalataitokra és az ötleteitekre, ezért olvassátok el az alábbi cikk alsó bekezdését és írjatok hozzászólásokat! 😉

Online közösségi bajnokságok – 3. forduló

PlayStation.Community
      Adminisztrátor
      • Kommentek: 584
      • LvL.6

God of War (2018)

HADESZ
      Felhasználó
      • Kommentek: 1345
      • LvL.14

🙂

ponyva82
      Tag
      • Kommentek: 228
      • LvL.3

Igazából ha kiismered a támadásait(tudod, h mire hogyan kell válaszolni) és jók a reflexeid, akkor könnyű a valkűr főnök is.Tegnap 2ből kétszer legyőztem és harmadszorra kaptam ki.Aztán megint legyőztem, tehát 4/3.Kicsit várok és sztem csinálok egy new game nem pluszt:)Hiányoznak a jó kis puzzlek.

cervezas90
      Felhasználó
      • Kommentek: 1964
      • LvL.20

Nekem max 10mp lesz a valkűr főnök…és load game:)

HADESZ
      Felhasználó
      • Kommentek: 1345
      • LvL.14

Kb 300-vagy nagyobb szintű karakter aki oda visssza keni a Dst na annak 25 mp de annak a valkur királyné kb 10mp:)

1,726 hozzászólás mutatása