Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
EA Play Live 2021
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Future Games Show: Spring Showcase
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Gamescom 2021
Gamescom 2021 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
State of Play 2020. február 25.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
The Game Awards
The Game Awards 2020
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

Genshin Impact-miHoYo

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Kezdőoldal Fórumok PlayStation 4 játékok Genshin Impact-miHoYo

7 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      Allitta
      Felhasználó
      • Kommentek: 1372
      • LvL.14

Van még valaki aki ezzel játszik? 🙂

Én egyszerűen nem tudom megunni, nagyon beszippantott. Mindig van valami, ami arra ösztönöz, hogy jobb legyek, vagy fejlesszek valamit, ami segít előrelépni.

Ma viszont nagyon elszomorodtam, mert belefutottam egy olyan dologba, ami nem kicsit frusztráló volt. Amikor éppen a geo-csillagokat kerestem (már csak 9 kell) észrevettem egy táblát és én hülye elolvastam. Ennek az lett az eredménye, hogy elkezdett egy küldetést, ami kizárt a coop-mókából addig, amíg be nem fejezem. Ez a Trails in Tianqiu world quest volt, amivel nem lenne gond, de egyszerűen kivitelezhetetlennek tűnt. Éppen farmoltam volna a Childe boss-t, de egyedül kevés voltam (lv70) és mivel nem tudtam senkit behívni segíteni, így ment a levesbe az egész. Utánanéztem a neten és sokan panaszkodtak, hogy ez valami elb@szott dolog, mert addig tényleg nem enged kópézni, amíg nem teljesíted ezt a küldetést, ami nem éppen könnyű.

Felszívtam magam és nem mondom, hogy hipsz-hopsz, de néhány próba után csak összejött, viszont még így is vért izzadtam, főleg a a 2. és a 3. emeleten.

Hamarosan jön a téli pálya, már nagyon várom…

Albert
        Felhasználó
        • Kommentek: 802
        • LvL.9

Csak hétvégente. Apró falatonként fogyasztom. És fogalmam sincs hogy miről beszélsz.

Allitta
          Felhasználó
          • LvL.14

😉

Majd ha AR 44 leszel, akkor megérted miről beszélek, de ebbe bármikor belefuthatsz, ha éppen arra vet a sorsod… 🙂

Amúgy hogy tetszik?

Albert
          Felhasználó
          • LvL.9

Nyugis, szép, kellemes kikapcsolódás.
          Eddig csak egy dolog zavar. Csata közben néha elfárad a kamera és lesüjed a földre. És nem értem hogy miért csinálja.

Allitta
          Felhasználó
          • LvL.14

Nekem is pont ez tetszik benne. Van úgy, hogy csak repkedek és próbálom felfedezni a világot, ami felettébb érdekes és mindig van valami, ami elvonja a figyelmemet.

Nem tudom ezt a kamera dolgot, nekem ilyen problémám nincsen.

Albert
          Felhasználó
          • LvL.9

Az én verziómban lehet Paimon tartja a kamerát és elfárad.

Szativolution
      Felhasználó
      • Kommentek: 210
      • LvL.3

Nemrég én is nekikezdtem, van pár haver, akik PC-n nyomják, úgyhogy tervben van a coop. Alapvetően tetszik a cucc, tényleg dugig van tömve tartalommal, minden bokorban kb van valami. Viszont nem felhőtlen a felfedezés, ugyanis az Adv. Exp miatt muszáj vagyok tolni a sztorit, ami borzalom, az agyam kifolyik olyan unalmas és semmilyen.

• A hozzászólás módosításra került: 7 months telt el-Szativolution.
      Allitta
      Felhasználó
      • LvL.14

Na tegnap este majdnem kidobtam az egész PS4-et, mert a Stormterror repülős résznél annyit szívtam, mint még eddig sehol. Értettem én, hogy ki kell lőni a gömböket, de hiába tettem meg soha nem olyan helyen voltak, ahol én voltam. Nem tudtam le és fel ereszkedni…

Lehet (és tuti) én voltam a balf@sz és nem jó időben lőttem ki őket, de ez akkor is zavart. Ez valami szopatós rész volt?

Utólag néztem videókat és ott mintha simán le és föl szállt az arc. Valamit nagyon benézhettem. Ettől függetlenül még mindig nagyon tetszik, nem tudom megunni, mert olyan pazar az egész. Legfőképpen csak felfedezek és kalandozok, élvezem az egészet.

Allitta
      Felhasználó
      • LvL.14

Az viszont nagyon bosszant, hogy a free code-okat nem tudjuk felhasználni, mint ps4 tulajok.

Oké, hogy kaptunk egy f@sza kardot meg egy semmit nem érő skin szárnyat, de akkor is.

A sok kicsi sokra megy alapon jól jönnének ezek, nem is értem mi a gond.

Allitta
      Felhasználó
      • LvL.14

Gondolom a szinthez kötött, hogy már találok world küldetéseket is. Éppen a Treasure Lost, Treasure Found-ban vagyok benne és elvileg már csak az utolsó rész van hátra. Már amit eddig adott is tökéletes, de érdeklődve várom, hogy mi lesz a vége. Három ilyen nagy majmot kell levágni? Remélem sikerül.

Nova
      Felhasználó
      • Kommentek: 1878
      • LvL.19

Egyelőre csak egy órácskát játszottam vele.

Jópofának tűnik, csak nem tudom, hogy szükségem van-e még egy gacha játékra az életemben.

Kezdésnek viszont nyitottam egy 5*-os karaktert. Ami elvileg jónak számít. 😀

Allitta
        Felhasználó
        • LvL.14

Mákos vagy, az már biztos. Én is nyitottam párat, de csak 4 csillagosakat sikerült. Amúgy simán élvezem az alap, történet alapján kapott karakterekkel is. Az Adventure Rank-om már 18, így elég sok dolog megnyílt. Tényleg a bőség zavara, azt sem tudom éppen mit csináljak, de a legfontosabb szempont, hogy gyűjtsem ezeket a nyomi Primogem-emeket. A történet karakteremet már feltoltam 40-re, sőt az ajándékba kapott ps4 exkluzív kardot is, így eddig semmi gondom, hasítok rendesen.

Nem tudom meddig lesz kedvem hozzá, de még mindig lenyűgöz az egész játék, ráadásul most mentem át a másik régióba és csak kapkodom a fejem, mert besza-behu az egész.

Nova
          Felhasználó
          • Kommentek: 1878
          • LvL.19

Ameddig jól szórakozol vele nyomassad! 🙂

KaiRong
      Felhasználó
      • Kommentek: 1189
      • LvL.12

Én belenéztem egy pár óra erejéig. Nekem talán kevesebb újdonságot tartogatott a játék, mivel look and feelre és alapvető játékmechanikákra egy az egyben a Zelda Breath of the Wild, csak waifu-heavy weeb kiadásban. A grafika ennélfogva tényleg nagyon szép, az open world élmény pazar, a lehetőségek kombinációjában a fejem is megfájdul. A harcrendszer szerencsére fejlődött a Zeldához képest, a multiplayer / party mód szintén egy jó plusz pont. A gacha megoldások viszont nekem nagyon nem jönnek be, maradjanak ezek a mechanikák a straight-to-mobile-phone játékokban. Most egyelőre nem oszt nem szoroz, hogy mit pörgetsz ki a félkarú rablóval, de én még nem játszottam olyan gachával, ahol ne lett volna masszív difficulty spike később.

Én ezt nagy valószínűséggel skippelem, de akinek nem volt szerencséje a BotW-hoz, annak ez egy jó, Sony konzolon is elérhető alternatíva.

Allitta
        Felhasználó
        • LvL.14

Sajnos nem volt szerencsém a Zelda Breath of the Wild-hoz, nekem a legutolsó Zelda játékom a The Legend of Zelda: A Link to the Past volt, ami már egyáltalán nem mai gyerek. Mindig is szerettem ezeket a kalandozós, felfedezgetős játékokat, így nekem simán bejön. A harcrendszert nem nagyon értem még egyelőre, bár próbálom variálni a lehetőségeket, de ez kimerül abban, hogy alapból csapok a fő karakteremmel és előtte/közben a szükséges elementál hőssel gyengítem.

Nézegetem kit lenne érdemes fejleszteni, de annyira bőkezű a játék ilyen téren is, hogy nem merek rossz lépésre vetemedni. Egyelőre csak a fő-történet karakteremet és annak a felszereléseire pakolok leginkább, a többieket csak immel-ámmal tuningolom.

Allitta
      Felhasználó
      • LvL.14

Nem tudom ki tolja, de engem megvettek kilóra, egyszerűen nem tudom abbahagyni…

Rengeteg kérdésem van, amire igazából már megtaláltam a választ, de nagyon jó lenne kidumálni.

7 hozzászólás mutatása