Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Future Games Show: Spring Showcase
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Gamescom 2021
Gamescom 2021 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
State of Play 2020. február 25.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
The Game Awards
The Game Awards 2020
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

Final Fantasy XV

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Kezdőoldal Fórumok PlayStation 4 játékok Final Fantasy XV

278 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      Burzum
      Felhasználó
      • Kommentek: 400
      • LvL.5

Mekkora buzi ez a játék már! Gondoltam, kipróbálom ezt a Comrades nevezető DLC-t, elindítom az FFXV-ön belül, de karakterkreálás után visszabasz mindig a menübe+ kijelenti, hogy van standalone módként is a cucc, töltsem le. Kb. 5. próbálkozás után se működött, szal csak letöltöttem (30 GB, rohadjanak meg), elindítom külön, még az FFXV lemez se kellett, toltam vagy 2 órát. Erre látom, hogy a trófealistában külön van kezelve és mivel dettó ugyanezek a trófeák benne vannak a FFXV-ön belül is, ott meg nem adta meg, amiket megszereztem! Bakker, ilyet se láttam még… Royal Edition, szépen letöltve minden, amit csak a store felajánlott hozzá. Amúgy meg nem egy nagy etwas ez a cucc, de azért el lehet bohóckodni vele…

Burzum
      Felhasználó
      • LvL.5

Ma a végére értem a sztorinak, kellett hozzá 2 és fél hónap! Persze, nem egyhuzamban, bolt, hogy egy hónapig hozzá se nyúltam a cucchoz. De végül nekiduráltam magam és lenyomta, bár ha tudtam volna, hogy mi vár rám a végén, hagyom a francba az egészet! 😀 Bakker, a 13.-ik fejezettől olyan überszar hülyeség lesz, hogy hihetetlen! Még az a kóválygás abba a toronyba hagyján, de az utána lévő boss hátán boss harcok (nemtom, zsinórba 6 biztos volt) már kezdtek kiidegelni, főleg úgy, hogy ha csak megkarcoltak, már 0 volt a hp-m. Rezgett a léc marhára, de kitartottam és végül sikerült befejeznem.

Nehéz ügy ez az FFXV. Nem vagyok a sorozat szakavatott rajongója, pár részt végigjátszottam, ennyi. Ebben a harcrendszer szerintem baromira nem élvezetes, a rengeteg utazás (hiába szól a one winged angel vagy a weight of the world a kocsiban) úgy a 10. alkalom után már fárasztó nagyon, a végjáték meg rohadtul ötlettelenné válik és indokolatlanul szivat több órán keresztül. Viszont érdekes a világa és akármennyire modern, mégis FF. Vannak szép zenék, a főhős kompániája szerintem teljesen okés, Luna meg álomszép csajszi design-t kapott.:) 7/10

desolator
        Felhasználó
        • Kommentek: 6
        • LvL.1

Engem is a sok utazgatás b*szott fel ebben a játékban. Akkor hagytam abba, amikor már másból nem ált a játék, csak hogy egyik dögunalmas 3 perc alatt teljesíthető melléküldetéstől kocsikáztam 10 percet a következő dögunalmas melléküldetésig.

Burzum
          Felhasználó
          • LvL.5

Kb. 30 óra alatt játszottam végig, ebből tisztán biztos volt 5 óra a kocsikázás meg a fast travelling! 😀 Nekiugrottam a DLC-knek is, a Gladio szerintem nem jó, de a másik kettőben vannak érdekes extrák már.

PlayStation.Community
      Adminisztrátor
      • Kommentek: 584
      • LvL.6

Final Fantasy XV

MrZ
      Felhasználó
      • Kommentek: 65
      • LvL.1

Jaj….

KaiRong
      Felhasználó
      • Kommentek: 1189
      • LvL.12
      KaiRong
      Felhasználó
      • Kommentek: 1189
      • LvL.12

Én megvettem még az Ardynt, utolsóként. Inkább nem is számolom össze, hogy mennyiben is van a day 1 vásárolt játék. Bár most legalább azt mondom, hogy 95%-os készültségben itt van minden a gépen. Egyébként pedig áldozzanak a Square Enixnél a fillérbaszás oltárán, hogy az Ardyn nem volt benne az eredeti Season Passban (ha már a többi Episode-ot lelőtték a levesbe).

soliduss
      Felhasználó
      • Kommentek: 4939
      • LvL.31

hát igen… én is így vagyok vele…

HUN_hatrix
      Felhasználó
      • Kommentek: 7953
      • LvL.31

Ingyen nincs? 🙂 Már fizettem értük eleget.

278 hozzászólás mutatása