Final Fantasy X

Fórumok PlayStation®2 játékok Final Fantasy X

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
372 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      PlayStation.Community
      Adminisztrátor

Final Fantasy X

Onimushaman
      Felhasználó

De jó!

KaiRong
      Felhasználó

Jaja, van cross-save opció a PS4-es verzióval is 🙂

HUN_hatrix
      Felhasználó

Igen? https://blog.eu.playstation.com/2015/05/12/final-fantasy-xx-2-hd-remaster-arrives-on-ps4-this-week/All three versions even share the same save data, so if you ever need to change consoles, you can bring your game with you. After you’ve dropped as many hours as I have into this game, (250+!!) that’s hopefully something you’ll appreciate! We also gave you the ability switch between the remastered and classic tracks for Final Fantasy X, because we KNOW that’s something you wanted.

Onimushaman
      Felhasználó

A minap vettem meg Vitára, a PS3 és PSV között van cross-save is, a 4-es tudtommal külön mentés.

HUN_hatrix
      Felhasználó

Hahaha! Vicces, mert pont ezt akartam kérdezi. 😀 Gondolkodtam egy VITA gépen és érdekelt, hogy ha VITAn megszerzem a tróféát az megjelenik-e PS4en. Erre az utolsó hozzászólás pont a válasz a kérdésemre. 😀

titus6
      Felhasználó

Megyeget a fordítás, bár ha valaki kedvet kap jöhet még segíteni:) Nem akkora, munka, mivel van az a segítő oldal, amit Generationx belinkelt. Szóval akinek kedve van, ideje engedi és szereti a FFX-et az jöjjön fordítani

nonkeat
      Tag

Szorgos népünk győzni fog! :DSok sikert hozzá!

372 hozzászólás mutatása