Final Fantasy VIII

Fórumok PlayStation® játékok Final Fantasy VIII

324 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      zomimi78
      Felhasználó
      • Kommentek: 3403
      • LvL.31

Még a játék elején a Gardenben lehet küzdeni a T-Rex-el, ő érzékeny a Blind varázslatra, de gyakran amellett is betalál és az kb elég is akkor a karaktereknek. Tőle szokatlanul erős varázslatokat lehet leszedni még a legelején. Addig mentem, amíg meg nem lett a 3×100. Hát nem volt könnyű. :)) Viszont azt berakva az Attack slotba igencsak erős sebzést lehetett vele elérni, megérte vele bíbelődni.

psn id: zomimi78

Névtelen
      Inaktív
      • Kommentek: 785
      • LvL.8

Bevallom, nekem nem nagyon tetszenek ezek az átdolgozott karakter-modellek, az eredeti, bár kevésbé kidolgozott volt, jobban tetszett. Olyan kis aranyosan nyomik voltak. :)Én most bemelegítésként végignyomom az eredeti verziót, utána meg kiplatinázom a felújítottat.

Névtelen
      Inaktív
      • Kommentek: 785
      • LvL.8

A kártyázás volt a legjobb. Mindenkihez odamentem négyzettel “beszélgetni”, hátha lehet velük kártyázni. Mivel nem volt semmiféle leírás/guide hozzá, hatalmas élmény volt felfedezni ritka kártyákat. :)Ez volt a második JRPG-m (az első a Chrono Cross), és még nem nagyon vágtam a dolgokat, ezért nem is nagyon fejlesztettem a karaktereket. 🙂 Squall-t folyamatosan alacsony HP-n tartottam, és mindig nyomtam a Limit Break-et. Így gyakorlatilag levertem a sima ellenfelek nagy részét.

ColdHand
      Felhasználó
      • Kommentek: 3772
      • LvL.31

Mai napig emlékszem arra, hogy a börtönben varázslatszivogatás közben bealudtam, és az ellenség game overre vert. 🙂

Nem én írom a szabályokat. Én csak kitalálom őket!

Odin
      Tag
      • Kommentek: 345
      • LvL.4

FF8 előrendelve, Horizon CE és Witcher GotY summer sale-en bezsákolva. A következő néhány hónapban garantált a szórakozás!

zomimi78
      Felhasználó
      • Kommentek: 3403
      • LvL.31

Órákon át csak kártyáztam, vagy altatás mellett húztam lefelé az ellenfelek varázslatait, hogy minél jobb karaktert tudjak tápolni a GF ability segítségével. Már bizsereg a tenyerem :DD

psn id: zomimi78

Hajdu Gábor
      Felhasználó
      • Kommentek: 351
      • LvL.4

Tegnap előrendeltem. Nagyon régóta az első játék, amiből szeretném kiszedni a platinát. 🙂

.................................................

Hajdu Gábor
      Felhasználó
      • Kommentek: 351
      • LvL.4

Ámen!

.................................................

324 hozzászólás mutatása
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.