Final Fantasy VII Remake

Fórumok PlayStation 4 játékok Final Fantasy VII Remake

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
68 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      LaXiKa
      Felhasználó

Hat nem tudom. engem nem kis mertekben baszott fel pl az, hogy nanikit egyaltalan nem lehet iranyitani. Kurvara nem tud mozgatni hogy csak a sztori vege fele ferul kepbe, aerith-el sem lehet jatszani a jatek nagyobb hanyadaban megis allando partner. Az is felbasz, hogy egyaltalan nem varialhatod a partit, a jatek eldonti hogy kik mennek veled azt csokolom. Vegigtoltam, szep volt elegge jo is volt, de nekem vhogy ki is fujt az egesz. Tegnap meg megindultam a hard combat challengekkel, es azt vettem észre hogy unom es nem motival semmi hogy megcsinaljam. Uh most ismet elkezdtem az  originalt es vhogy nalam meg mindig ez millioszor jobb mint ez a remake valaha lesz. Minden evben egyszer legalabb vegigtolom, l Hat ez van. Ettol fuggetlenul a folytatasok ugyanugy elso naposak lesznek de ez most annyira nem talalt be osszesegeben.

AndyHUN
      Felhasználó

Srácok, nem szoktam kommentelni, de mint veterán FFVII játékos, és amúgy a kedvenc játékom volt anno, el kell dicsekedjek, hogy ma meglett a Pride and Joy harc, tehát az uccsó secret boss is. Tápolva, fasza matériákkal két óra volt, negyedikre sikerült. 🙂

• A hozzászólás módosításra került: 2 months, 3 hét telt el-AndyHUN.
      • A hozzászólás módosításra került: 2 months, 3 hét telt el-AndyHUN.
        Simonyi Zoltán
        Felhasználó

Grat, én még most fejeztem be hardon a gamet, eszméletlen volt,de megérte! Már csak az a challenge hiányzik amit te megcsináltál és platina😁

AndyHUN
          Felhasználó

Uhh, szuper, nekem pedig pár chapter és platina. Elég szívató lesz a Pride, és kell hozzá szerencse is, meg türelem, hajrá 🙂

Simonyi Zoltán
          Felhasználó

Hát ja, a 4 summont legyőzni hardon a Pride előtt nem lesz egyszerű 😁

BloodyDeathH
      Felhasználó

Valaki már járt így? Elkezdi feltelepíteni, de egy idő után megunja. Gondoltam arra, hogy berakom a második lemezt. De arra meg nem is reagál semmire sem. Mit kéne tennem?

AndyHUN
        Felhasználó

Hali! Néálam csinálta, kétszer is.
        Az volt a megoldás, hogy töröltem az adatot és letöröltem a dlc-ket is, mert az kavart be. Rakd fel a játékot és utána tölts le bármit is a store ból.

jime
        Felhasználó

van elég helyed?? 86 giga kell neki.

BloodyDeathH
          Felhasználó

250 Gb szabad területem van. Meg ha nem lenne elég, akkor a telepítés elött jelezné és el sem kezdené a telepítést. De elkezdi, és a csík alapján olyan 45%-ig eljut, majd egy nagy x-t helyez a csíkra és törli az adig feltelepített tartalmakat. Még régió zár sincs rajta. De az 5. próbálkozás után én feladtam. Inkább játszok majd valami mással. Hétfőn meg felhívom, ahonnan rendeltem, hogy most akkor még is mi a fasz van? Adtok újat, vagy menjek be felpofozni mindenkit?
          De én még ilyennel nem találkoztam soha sem. Pedig 300 játékkal játszottam már ps3-ps4-s idő szakban.

KaiRong
          Felhasználó

Yakuza 4-nél volt hasonló issue-m. Próbáld meg rebuildelni a PS4 adatbázisát, nekem az oldotta meg ezt a problémát.

jime
      Felhasználó

könyörgöm, valaki mondja meg mi az a zene ami a 15. chapter végén a boss előtt indul be, ami ilyen fasza pörgős baszó muzsika.

youtube-on már felkutattam minden szaros számot ami ebben van, meg a 3 órás ost-t is de nem találtam abban sem. bár mondjuk nem hallgattam mindent végig.

valaki esetleg nem tudja????????

mindig 3x annyi időt töltök ebben a chapterbe, mint kellene, csak hogy hallgassam xD

zodiac55
        Felhasználó

Erre gondolsz?

jime
          Felhasználó

nem sajna, ez a boss harc alatt szól, azt keresem ami közvetlen ez előtt szól.

jime
          Felhasználó

ennek az elején még hallani az első percben, az az, az szólt végig a pálya második felében.

Simonyi Zoltán
      Felhasználó

Eddig 6 chaptert sikerült aránylag “könnyen” letolni, de tegnap a 7.-nél felhúztam magam! Mindegy most normálon megyek Arénázni meg a Shinra művekbe tápolni! Az összes létező matériát feltolom maxra és mindegyik karakternek beteszem a legjobbakat, úgy remélem “egyszerűbb” lesz🙄

jime
        Felhasználó

én 4 chapterrel vagyok meg, idegesitően sokáig kell csapkodni egy-két ellent.

meg, hogy kb minden harc előtt cserélgessem az elementális támadást, épp mire érzékenyek…

anélkül lófaszt se ér a támadás kb.

a corneo colosseum-os hell house harctól már előre félek…

Simonyi Zoltán
          Felhasználó

Nekem tegnap lement a házikó elsőre, hát volt vagy fél óra😁
          11chapteren vagyok túl,de egyre jobban kezdem kiismerni magam a harcban így 100 óra környékén, plusz egy kis help azoknak akik ilyen elvetemültek mint mi😁 Szóval, matériákból amit nagyon érdemes maxra húzni az az ATB segítő és MP+HP+LUCK matériák, természetesen minden karakternek legyen max a heal és feltámasztó matéria+elementálból minden a varázsló virágárus csajszinak👍 Megemlítem még,hogy a fegyverek összes abilitijét húzzátok fel és gyakoroljátok, és amelyik a legszimpatikusabb azt tegyétek a gyorsgomb valamelyikére,de természetesen választható lesz mind az abiliti menü alól! Vannak brutál jók és hasznosak amikkel sokkal jobban lehet haladni hardon! Sok sikert kívánok 😁 Ja igen és éppen amelyik karakterrel mentek, bárkinek berakható bármelyik matéria!!!

• A hozzászólás módosításra került: 2 months, 3 hét telt el-Simonyi Zoltán.
          KaiRong
          Felhasználó

Ez aztán remekül hangzik xD

Simonyi Zoltán
      Felhasználó

<p style=”text-align: left;”>Amúgy az undorító,hogy nem elég,hogy itemet nem lehet használni,de ha leülsz a kispadra akkor csak a HP töltődik fel az MP nem hardon! Elmennek a kurva anyjukba,de tényleg…</p>

LaXiKa
        Felhasználó

mondjuk az konkrét nettó faszság véleményem szerint. mert a healt meg lehet oldani fullos prayere materiákkal meg az egyik accessory-val, de a mana töltést sehogy…

jime
          Felhasználó

az összes dobozt szét kell csapkodni 10 vagy 17et adnak, ha adnak, az segit valamennyire, de szerintem is buziság, nem kihivást érzek benne csak szopatást…

jime
      Felhasználó

Bahamut-ot sikerült már valakinek lenyomni??

elég agyfasz a Mega Flare, mindegy milyen életem van, azonnal nulláz mindenkit O_O

Simonyi Zoltán
        Felhasználó

Ki kell nyírni mielőtt elérné a megaflare-t👍 Belassítod plusz folyamatosan blizzara támadás, és lehetőség szerint a szarvát támadd mivel azzal tudja csinálni a mega sebzést, ha azt letöröd nyert ügyed van hardon is😁 De azt hiszem altatni is lehet és közben varázslattal tolni folyamatosan úgy nem ébred fel!

LaXiKa
        Felhasználó

úúúúú lesz bahamut is? hinnye már most várom!

jime
        Felhasználó

nem szóltam, megvan már, rájöttem, hogy hard fokozaton próbálgattam xD

Simonyi Zoltán
          Felhasználó

Bahamut amúgy a Shinra VR missionben van, ott mindegy milyen fokozaton játszol, ott egyforma a nehézség😁

Simonyi Zoltán
      Felhasználó

Elkezdtem hardon, hát már az első 3 chapter is kihívás volt habár nem haltam meg, de később szerintem ez változni fog😂 Viszont muszáj csinálni, mert csak ezen a fokozaton lehet a fegyvereket fullra húzni, és ezen nyílnak meg még challengek és plusz dolgok, de a max lvl az meg 50 marad, ezen meglepődtem viszont!

Quentaro
        Felhasználó

Valahol olvastam (még nem tartok ott), hogy hardon a bossok után ad egy SP növelő cuccot (ami talán 10 SP-t ad). Azt újrázásnál is megkapod, vagy csak egyszer adja?

jime
          Felhasználó

ezeket csak egyszer adja és csak hard fokozaton, hogy ki tudd maxolni a fegyveredet.

chapter select-nél majd ott lesz az adott fejezetnél, hogy még hányat tudsz szerezni.

jime
        Felhasználó

valahonnan indulnia kell majd a következő résznek, ami nem nulla 😀

68 hozzászólás mutatása