Final Fantasy VII Remake

Fórumok PlayStation 4 játékok Final Fantasy VII Remake

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
68 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      soliduss
      Felhasználó
      • Kommentek: 4936
      • LvL.31

Spoiler Riadó… akkor olvass tovább ha lement a stáblista.

Na letoltam végre én is a gamet. 34 óra lett elsőre… a vége velé már picit sok volt az időhúzás… de az 1-1,5 órás végső harcok nagyon kemények voltak. A látvány egyszerüen fenomenális volt.
      Viszont a játék vége eléggé mind fuck.
      Az ,hogy felvillanak képek a régi játékból… az ,hogy a jövő ilyen szerves részét képezi ennek az előzménynek elég kemény . Areith nagyon fura… mintha tudná mi lenne a sorsa. Zack harca és a múlt eddig nagy mindfuck.. tényleg kezd bennem is körvonalazódni az alternatív jelen/ párhuzamos dimenzió elmélet. Vagy simán lehet, hogy az a harc amit Zack túlél az nem a végső harc volt….. és csak egy kis “átkúrás”. Az utolsó pillanat viszont belém égett…. a,hogy Cloud és Areith között felbukkan egy pillanatra Zack amint a sebesült Cloudot cipeli…. hát az egy gyönyörű pillanat…..
      folyt köv…

http://psnprofiles.com/Soliduss_hun

MrBubbels
      Felhasználó
      • Kommentek: 536
      • LvL.6

Tudom itt sokaknak nem újdonság ez a zene, de nekem gyakorlatilag instant kedvencem lett ahogy meghalottam. Eddig Ludwig (Bloodborne) muzsikája vitte nálam a prímet, de Sephiroth jött, látott és levágott egy jó párszor erre a isteni melódiára. 😀

MrBubbels
      Felhasználó
      • LvL.6

Fantasztikus játék! Nekem ez volt az első FF játék amit végigjátszottam és most kB 20 perce pattant a platina. Az első végigjátszás során amit végig szenvedtem (Nioh stílusban próbáltam játszani) még láttam a hibákat, de másodjára már totálisan beleszerettem és nagyon jól szórakoztam. Hardon véleményem szerint sokkal jobb az élmény, leszámítva a Sephiroth boss harcot. 😀 Ott repült a joy egy párszor. 😀

KaiRong
        Felhasználó
        • Kommentek: 1144
        • LvL.12

Gratula! Érdekes a trend, hogy az FF-fel korábban nem ismerőknél ennyire betalált a játék, az “újoncok” közül senkitől nem olvastam olyat, hogy ne élvezték volna. Bezzeg az öreg motorosok 😀

物の哀れ

MrBubbels
          Felhasználó
          • LvL.6

Köszönöm. 🙂 Nálam nagyon betalált ráadásul a “semmiből”. Nem is terveztem a vásárlást, igazából bátyámtól kaptam szülinapomra a játékot és így nulla elvárásaim voltak. A sztori és a karakterek nagyon bejöttek egyből, a harcrendszer érdekes módon először gondot okozott, de főleg a Niohról való átállás miatt (mindent dodgeolni akartam). Viszont amint megszoktam le sem tudtam nagyon tenni.

Ojoba
        Felhasználó
        • Kommentek: 7
        • LvL.1

Hardon a materiakat nem ártana kimaxolni, igaz? Ch. 4-ben vagyok, de most kicsit tápolom magam gondolva a következő fejezetekre. Megpróbálom én is kiütni a platinát. Ha a hard fokozat megvan akkor ami még marad azzal már nem lesz gond.

MrBubbels
          Felhasználó
          • LvL.6

Persze érdemes lenne kimaxolni azokat a materiákat amiket használsz. Ebben nagy segítség az AP UP materia, amit összetudsz kötni bármivel és 100%-os boost-ot ad az adott “gömbre”. Amúgy a Hard fokozat volt az igazi kihívás nekem főleg az utolsó két Boss, na meg a pull-up challenge Jules ellen. 😀 Na meg a Shinra épületben lévő combat simulator is tud barátságtalan lenni hardon…

Ojoba
          Felhasználó
          • Kommentek: 7
          • LvL.1

Köszi! Már előre félek 😀

MrBubbels
          Felhasználó
          • LvL.6

Kitartást! Nem olyan vészes 🙂

maaark1992
      Felhasználó
      • Kommentek: 170
      • LvL.2

Megvettem újan lemezesen a játékot, feltelepítem de hiába akarom frissíteni nem talál hozzá, azt írja a legfrissebb verzió van fent, közben meg az info szerint az 1.0 tehát nincs hozzá dayone pactch sem…
      Ez most mi?

Kenshinxxx
        Felhasználó
        • Kommentek: 599
        • LvL.6

Mert nincs hozzá frissítés. Mindenki 1.0-val játszik/játszott.

"You sold journals of secret techniques to buy a cell phone?"

maaark1992
          Felhasználó
          • LvL.2

Mi az hogy nincs? Ahogy láttam van már 1.1 is.

Kenshinxxx
          Felhasználó
          • Kommentek: 599
          • LvL.6

Akkor tőccsed’.

"You sold journals of secret techniques to buy a cell phone?"

maaark1992
          Felhasználó
          • LvL.2

Tölteném ha lehetne…

danteneverdie
      Felhasználó
      • Kommentek: 62
      • LvL.1

nyomtam pár videót Hard mode alatt, a harcrendszer egyszerűen szuper.

less talk, more screams!

jime
        Felhasználó
        • Kommentek: 4254
        • LvL.31

ilyen jó harci rendszerrel sose találkoztam még RPG játékban 🙂
        a legutolsó challenge-re (Pride&Joy) mutathatnál valamit, az eléggé megakasztott 😀

"wake up, you're dead!"

danteneverdie
          Felhasználó
          • Kommentek: 62
          • LvL.1

majd összekalapálok valamit

less talk, more screams!

jime
      Felhasználó
      • Kommentek: 4254
      • LvL.31

ha már store-on akciós épp az eredeti, megvettem, több, mint 10 éve játszottam vele utoljára.
      ez még mindig szuper, jó lett volna azért végigtolni az új előtt is, nagyon sok apróság van amire már nem emlékeztem.

"wake up, you're dead!"

Quentaro
      Felhasználó
      • Kommentek: 447
      • LvL.5

A vége utáni dolgokról még nem tudok véleményt mondani, mert napi max 4-5 órát játszottam, így a végéig sem értem el.
      De gondolom kb. FFX effektus: amíg a legerősebb boss is eldől +50 óra. 🙂
      Volt aki hőbörgött ezen, de SZERINTEM(!) ez tipikusan olyan, hogy az ember kimaxol egy fejezetet egy nap, kicsit fejlődik, és leteszi. Így nem lesz tömény, és 1 hónap alatt megvan.
      A guggolós, húzódzkodós minijátékot nem fogom legjobbra teljesíteni, ez szinte biztos! 😀
      Összességében nagyon féltem ettőla játéktól, de nem csalódtam, nagyon szép (a szó szentimentális értelmében) lett!
      Nem leszek már újra 15 éves, és az FFVII sem lesz újra annyira messze mindentől, ami napjainkban van – mint akkor volt. (Nem volt hasonlóan nagy léptékű kezdeményezés akkoriban).
      De a sztori mögöttes tartalmai, vagy akár csak maga a történet önmagában, most is kiemelkedő.
      (Egyébként nem tudom, hogy manapság, amikor mindenki mindent azonnal akar, amikor a videójáték tömegek szórakozása lett, a nagytöbbség számára van-e igény ilyen mélyebb dolgokra, egyáltalán tudnak-e mit kezdeni az ilyesmivel?)

PSN: Quentaro81 http://bit.ly/GTSklubFB

Quentaro
      Felhasználó
      • Kommentek: 447
      • LvL.5

Hihetetlen ez a játék… Anno tecnikailag lehetetlen lett volna így megoldani a párbeszédeket (ha minden CGI lett volna, az 100 lemez 🙂 ), viszont az, hogy futott a szöveg, és a maximális metakommunikáció az volt, hogy Cloudo pislogott, azért nem ugyanaz!
      A testbeszéd, a szöveg, a hangsúly, a karakterek külleme… Bámulatos. Nagyon tetszik, hogy a fejlődést is modernizálták, új szintet kapott a fegyverek upgradelésével.
      Egyedül egy rész volt túl vontatott – a vonattemetős, és akörüli dolgok. Az ott túl sok volt, bár oda is jutott 2 stílusos boss.
      A mellékküldetésekből mindig annyi volt, amennyi még nem lett frusztráló (kivéve a vége felé – de az érthető (nem kötelező letolni, de ha az ember szeretne még időt tölteni ebben a világban, újra benézni emblematikus helyszínekre, akkor jól jön) ). Akadt néhány, ami miatt törhettem volna a fejem (pl. amikor tovább kell menni a fő sztoriban, hogy meglegyen stb).

PSN: Quentaro81 http://bit.ly/GTSklubFB

68 hozzászólás mutatása