Filmek – mi tetszett, mi nem?

Fórumok Filmek Filmek – mi tetszett, mi nem?

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
21,262 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      VictorVance
      Felhasználó

A Halloween Kills premierjét 2021. október 15-re tolták. Húbazmeg…

jime
      Felhasználó

The Boys Season 02 trailer, na ezt mocskosul várom!!

Greg
        Felhasználó

Mi ez az agybeteg film ?!  😀

probi
      Felhasználó

Dark Waters (Sötét vizeken)

Kifejezetten erős, sötét hangvételű dráma nekem nagyon tetszett.  Gyanítom, hogy ez csak a jéghegy csúcsa amit láthattunk a DuPont vállalaton keresztül. Itthon is minden “szakember” nyugtat, hogy nincs ok aggodalomra és a csapvíz teljesen ártalmatlan, hát persze…:(

VictorVance
      Felhasználó

Alien

Szerintem senkinek sem kell bemutatni, alapfilm! Több, mint 40 év után sem vesztett semmit az erejéből, még mindig bármikor, bárhol nézhető.

Aliens

Nem tudom eldönteni, hogy melyik tetszik jobban, ez, vagy az első rész. De tény, hogy sokkal pörgősebb, lendületesebb és akciódúsabb. Sokan, sokszor mondták már, hogy manapság miért nem készítenek ilyen filmeket, de szerintem nem akkora baj ez. Többek közt ettől is kuriózum és zseniális ez a mű.

Alien 3

Piszkosul lehangoló és nyomasztó, ahogy öregszem, egyre jobban kezdem megérteni, hogy anno miért nem tetszett sokaknak, és hogy miért lett bukás. Az első kettő, de főleg a második rész után egy ilyen sztorit benyomni azért eléggé merész volt, de nekem mégis tetszik, szeretem ezt az epizódot is. És a finálé valami kicseszettül ütős, legfőképp azzal a zenével.

Die Hard with a Vengeance

Nálam kb. egy szinten van az első résszel. Kívülről fújom a szövegkönyvet. Briliáns, és egy akciófilmhez képest kifejezetten jó sztorija van. Anno az első epizód a ’80-as évek legjobb akciófilmje volt, ez pedig egyértelműen a ’90-es évek legjobbja lett.

The Adventures of Ford Fairlane

Szerintem ez sem szorul különösebb bemutatásra, nagyjából mindenki hallott róla. Eszetlen nagy kultfilm, megunhatatlan.

Inglourious Basterds

Még nem volt olyan Tarantino-film, ami ne tetszene, így nekem ez is zseniális, tízből tízes alkotás. Élveztem minden percét.

The Cabin in the Woods

Tipikusan olyan film ez, amit minimum kétszer meg kell nézni. Először meglepődsz, és próbálod összerakni a teljes képet, másodjára pedig kutatod a rengeteg horrorfilmes utalást, amikből tényleg annyi van, mint égen a csillag. Remekül össze van rakva.

Greg
        Felhasználó

Az Alien filmek közül (az összeset egybevéve) még mindig az Aliens a legjobb… és úgy néz ki ez már így is marad (azért a negyedik sem volt rossz).

A Die Hard-ok közül nekem a második rész jobban tetszett.

A Ford Fairlane tinédzserként valahogy jobban tetszett.

The Cabin in the Woods  ezt a filmet valahogy nem tudtam hova tenni.

Greg
      Felhasználó

R.I.P.  Ennio Morricone.    🙁      https://www.youtube.com/watch?v=2s0-wbXC3pQ

Burzum
      Felhasználó

A setét torony

Tyű, mire kettőt pislogtam, már vége is lett a cuccnak!:D Nem olvastam a regényfolyamot King-től, de nem volt rossz a film.

Pacific Rim Uprising(?)

Az első rész jó volt, tetszett, de ez a második inkább olyan volt, mint egy only DVD folytatás. El lehetett nézni, de messze nem volt olyan szórakoztató, mint az első film.

Burzum
      Felhasználó

Dark 3. évad

Az utóbbi évek egyik legjobb sorozata volt számomra! Hihetetlenül depresszív, szomorú, de mégis lebilincselő, érdekes és izgalmas cuccot hoztak össze a németek. Sajnálom, hogy véget ért(?), mert még kétszer ennyi epizódon át is el bírtam volna nézni a windeni sorsok alakulását.

TCr
        Felhasználó

Valóban kiváló a hangulata – és bár még csak 4 részt láttam a 3. évadból – de szerintem ezt már elég rendesen túltolták (sajnos).

Burzum
          Felhasználó

Én nem éreztem túltoltnak, van olyan jó, mint az első és a második évad.

jime
          Felhasználó

én is imádom, felét megnéztük már. de megmondom őszintén, én már szerintem elvesztettem a fonalat 😀

TCr
          Felhasználó

Ezt a fonalat menet közben szerintem csak egy autista nem veszti el.

LaXiKa
          Felhasználó

konkrétan utána kellett olvassak, hogy ki kinek kije mikor honnan hová 😀 de minden tekintetben nagyon jó volt szerintem!

arhatati
      Felhasználó

House of Cards

Durva ez a sorozat, amit bemutat és Spacey zseniális benne. Még csak az első évad eleje megy, de meggyőzött, hogy végignézzük.

21,262 hozzászólás mutatása