Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
State of Play 2020. augusztus 6.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

Filmek – mi tetszett, mi nem?

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Fórumok Filmek Filmek – mi tetszett, mi nem?

21,322 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      Allitta
      Felhasználó
      • Kommentek: 1353
      • LvL.14

Juj, ezt most találtam, remélem jó lesz.

Eddig csak érdeklődtem, most már figyelek is.

HTB
        Felhasználó
        • Kommentek: 1269
        • LvL.13

Umbrella Academy mellett a másik szuperhősös sorozat, amit nagyon szeretek

Just another freak in the freak kingdom

Allitta
      Felhasználó
      • Kommentek: 1353
      • LvL.14

Servant S01-1

Ez mi a pics@ volt? Semmilyen ismeretem nem volt a sorozattal kapcsolatban, csak annyit tudtam, hogy az egyik Executive producer M. Night Shyamalan és bár már sokan, sokszor csalódtak benne, de én még mindig kitartok mellette.

Ezt eddig egyáltalán nem tudom hová tenni, pláne a legvégét. Ledarálom az egész évadot, remélem odab@sz rendesen. 🙂

Eddig csak érdeklődtem, most már figyelek is.

Burzum
      Felhasználó
      • Kommentek: 363
      • LvL.4

Cyborg 2

Tán Angelina Jolie első filmje volt, olyan is, amilyen. Mondjuk nekem az első, Van Damme-os rész az kult kedvenc, anno gyerekként láttam és iszonyat mód köt a nosztalgia hozzá+elég brutál poszt-apokaliptikus cucc. Ez a folytatás kb. nulla minden tekintetben, egyedüli jó pont a fiatal Jolie, aki nagyon szuper csajszi volt abban az időben.

Hullazsákok

Híres horror-rendezők (pl. John Carpenter) kisebb antológiaszerűségei, mint pl. a Rémmesék 1-2 volt anno, de elég vérszegény kivitelezésben. A 3-ból kb. egyik történet se érdekfeszítő különösképpen, szal a másfél óra nagyjából dupla annyinak érződött. 🙁

VictorVance
      Felhasználó
      • Kommentek: 2536
      • LvL.26

Total Recall

Elképesztő élmény volt moziban látni ezt a klasszikust. Többedszeri nézésre is zseniális. Bárcsak minden mai blockbuster legalább ennyire merész lenne, mint ez volt anno.

The Dark Knight

Minden idők legjobb képregényadaptációja és minden idők egyik legjobb filmje.

The Dark Knight Rises

A harmadik részre már kissé elfogyott a lendület, nyilván nem sikerült megugrani a második epizód színvonalát (nem is lehetett), de ettől függetlenül is remek film.

Starship Troopers

Nem tudom, hányszor láttam, de még mindig lebilincsel, sőt, minél többször nézem, annál nagyobbakat tudok derülni a nem is annyira rejtett üzenetén, és mindig új apróságokat fedezek fel benne.

Örülünk?

TCr
        Felhasználó
        • Kommentek: 4188
        • LvL.31

“a nem is annyira rejtett üzenetén”

Mire gondolsz pontosan?

"Mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele!"

VictorVance
          Felhasználó
          • LvL.26

Az, hogy a filmben ábrázolt jövőkép tulajdonképpen egy fasiszta, militarista államot takar, amiben az állampolgárság a katonai szolgálathoz van kötve, és amiben agymosó reklámokkal csábítják a fiatalokat (akár a gyerekeket is) arra, hogy csatlakozzanak a hadsereghez, és mosolyogva menjenek a vágóhídra, illetve arra, hogy mániákusan gyűlöljék a bogarakat, akikről igazából nem derül ki, hogy valóban gonoszak-e, ahogy az is kérdéses, hogy tulajdonképpen akkor most ki is provokálta ki ezt a háborút. Érdemes elgondolkozni azon, hogy a meteor-becsapódás és Buenos Aires pusztulása most akkor voltaképp kinek a hibája: tényleg a bogaraké, ahogy a médiában beállítják, vagy esetleg a politikusoké. Ahhoz képest, hogy a film elején még arról volt szó, hogy a spéci védelmi rendszer egy kavics-méretű meteort is képes kilőni, mielőtt elérné a Földet, igencsak könnyen veszett oda több mint 8 millió ember. De még rengeteg ilyen apróság van benne, ami kicsit reflektál a mai világra, pl. amikor a tévében két szakértő mániákusan vitatkozik arról, hogy a bogarak vajon intelligens faj-e, vagy nem. Kb. ugyanazt a stílust látni ott, mintha most bekapcsolnál egy politikai vitaműsort a köztévén.

Örülünk?

TCr
          Felhasználó
          • Kommentek: 4188
          • LvL.31

"Mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele!"

Burzum
      Felhasználó
      • Kommentek: 363
      • LvL.4

Volt egyszer egy Hollywood

Remek film volt, csak sajnos az élet nem a film végét hozta anno. 10/10

VictorVance
      Felhasználó
      • LvL.26

Fingom sincs, minek egy nyolcvanhatodik Texasi Láncfűrészes film az előző nyolcvanöt mellé, de ez a teaser poszter eléggé jól néz ki.

Örülünk?

Greg
        Felhasználó
        • Kommentek: 3690
        • LvL.31

A 2004-es (?) volt a legjobb. Az nagyon össze lett kalapálva.

LV426

VictorVance
          Felhasználó
          • LvL.26

A remake nem volt annyira rossz, egynek elment, de színvonalban és mondanivalóban köszönőviszonyban sincs az 1974-es eredetivel.

Örülünk?

Hot Sauce
      Felhasználó
      • Kommentek: 129
      • LvL.2

Dexter visszatér

nem szósz, hanem száúcse

VictorVance
      Felhasználó
      • LvL.26

Borat

Jóféle!

Tango & Cash

Hatalmas klasszikus, hihetetlen stílussal és kurta jó szövegekkel. Megunhatatlan!

The Wedding Singer

A kevés filmek egyike, amiben Adam Sandler egyáltalán nem irritál. Szerencsére itt még nem esett át a ló túloldalára, és nem a kétpercenként elsütött baszós-fingós poénokra húzták fel az egész cselekményt. Kifejezetten vicces, aranyos és stílusos film, még ha nem is rendelkezik mély mondanivalóval, el lehet nézegetni. Ha manapság ilyeneket csinálna, semmi bajom nem lenne vele.

The Babysitter: Killer Queen

Az első rész eléggé tetszett, meg is lepődtem, hogy McG végre megtanult filmet rendezni. Ez sem rossz ugyan, de már érződik rajta az izzadságszag. Egy-két viccesebb, véresebb jelenet, egy kissé túltolt és giccses befejezés (ez sem úszta meg a főgonosz-mosdadást sajnos), unalmas délutáni filmnek pont megfelel.

Enola Holmes

Millie imádnivaló, Henry Cavill magabiztosan hozza a nagy detektívet (pedig azt hittem, hogy a mai trendeknek megfelelően majd egy teszetosza pojácát faragnak belőle), összességében jól működő humor, és néhány előre sejthető csavar, se több, se kevesebb. Végeredményben nem volt rossz, erős közepes, még annak ellenére is, hogy nyilván megint a mai gondolkodást erőltetik rá egy letűnt korra, de úgy, hogy ennek köszönhetően szinte majdnem teljesen koridegen és történelem-hamisító lett az egész, na meg párszor a logikát is sikerült rendesen keresztbeszarni (16 éves, kiskorú csaj, akinek nincs szüksége a felnőttek útmutatására, ezért önállóan, egyedül biciklizik bele a nagyvilágba, nulla egzisztenciával – ja, persze…)

Örülünk?

21,322 hozzászólás mutatása