Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
EA Play Live 2021
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Future Games Show: Spring Showcase
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Gamescom 2021
Gamescom 2021 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
State of Play 2020. február 25.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
The Game Awards
The Game Awards 2020
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Kezdőoldal Fórumok PlayStation 5 játékok F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch

3 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      Allitta
      Felhasználó
      • Kommentek: 1403
      • LvL.15

31 óra után eljutottam a játék végére. 85%-on állok, de ez szerintem így is marad. Minden percét élveztem, nem bántam meg a vételt, de azért akadtak érdekességek.

-Sokszor, nagyon sokszor indokolatlanul olyan harcokba futottam bele (aréna vagy boss) amiket nagyon-nagyon sok próbálkozás után sikerült csak megcsinálnom. Persze ez nem rossz dolog, de én nem egy ilyen DS-dologra számítottam.

-a platform részek rengeteg alkalommal okoztak olyan szintű nehézséget, hogy már-már a kontrollert vágtam volna a földhöz.

-ha éppen nem a mentési pontnál vagy, akkor nem lehet megnézni a skill-eket, azaz ha elfelejtettem a gombkombinációt, akkor kénytelen voltam visszamenni.

Az utolsó előtti-előtti boss-harcnál vettem észre, hogy az új update segítségével le lehet venni easy-re. Mivel a fakezemmel nem nagyon ment a Yokozuma harc, így meg is tettem. Az utolsó előtti harc még így is nehezen ment, de a végső csata easy-peasy volt.

Szerettem volna platinázni, de a training része Wu mesternél nekem már nagyon nehéz lett. Már csak az intermediate training hiányzik, de egyszerűen nem tudok időben átváltani a másik fegyverre. Gondoltam próbálkozok még, de kiderült, hogy utána jön még egy advanced- és egy master training is. Ha már az elsőnél, ahol csak egyszer kell váltani fegyvert és nem megy, akkor a masternél, ahol már ötször, akkor esélyem sincs megcsinálni. Feladtam…

Ettől függetlenül tényleg egy bitang jó kis játék, határozottan ajánlom…

• A hozzászólás módosításra került: 4 hét, 1 nap telt el-Allitta.
        Simonyi Zoltán
        Felhasználó
        • Kommentek: 855
        • LvL.9

Komolyan a tréning missiont az összeset végig kell tolni és csak úgy lesz platina? Nem néztem a trophy listát kivételesen,de elmennek a picsába, hülyék ezek😳 Én is végig vittem, sehol sem akadtam el, a harcok is sima liba,de ez, hogy a tréninget kell tolni,vicc…

Allitta
          Felhasználó
          • LvL.15

Igen, ez kell hozzá, mert az utolsó tréning adja az egyik shard-ot, ami szükséges, illetve ha jól tudom trófea is jár érte. Nem lenne ezzel gond, de nekem az időzítés, amikor fegyvert váltok nem akar összejönni.  Én már elengedtem, nem vagyok olyan jó, mint gondoltam…

Allitta
      Felhasználó
      • LvL.15

Lenne egy kérdésem azokhoz, akik játszanak vele, vagy az olyan arcokhoz, akik jobban tolják az Angolt, mint én (bár ez lehet nem lesz mérvadó):

A kivégzéseknél (execution) amikor a kör gombot kell megnyomni akkor, amikor az ellenfél sárgán világít mi a különbség a beállításoknál a “closeup és a simple” között???

Kipróbáltam mind a kettőt, de nem éreztem különbséget, de lehet csak én voltam a bamba…

jime
        Felhasználó
        • Kommentek: 4554
        • LvL.31

csak te játszol vele 😀

Simonyi Zoltán
          Felhasználó
          • Kommentek: 855
          • LvL.9

Nem én is, már végig játszottam 👍 Hát az biztos, hogy jobb mint néhány triplaA-s foshalmaz 😂

Allitta
      Felhasználó
      • LvL.15

Köszi a topikot!

Nem tudom ki kattant rá annyira erre a játékra, mint én, de remélem nem csak egyedül fogok írogatni ide. 🙂

10 perc gameplayt néztem és már meg is vettem ezt a csodát. Amúgy is imádom a metroidvania stílust, de itt ez hatványozottan igaz. Komolyan mondom, hogy letehetetlen játék, ha szereted ezt a zsánert. Vannak problémái, de kifejezetten játszható és kézre áll az egész. Sokszor olyan vicces, hogy csak néztem ki a fejemből és sokszor olyan kemény, hogy az édes anyukájukba kívántam a készítőket. Rengeted felfedezni való és titok van benne, szerintem jó vétel volt.

martin
      Adminisztrátor
      • Kommentek: 3056
      • LvL.31

3 hozzászólás mutatása