Dissidia: Final Fantasy

Fórumok PlayStation Portable játékok Dissidia: Final Fantasy

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
126 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      PlayStation.Community
      Adminisztrátor

Dissidia: Final Fantasy

Eszméletlen hibrid, egy nagy mix, de igazad van, a maga nemében nagyszerű, egy rendkívül addiktív adrenalin szőnyegbombázás…

Kegyetlen nagy ez a játék még úgyis hogy nem vágom ki-kicsoda. Az agancsos formávol vittem ki utoljára a storyt. A közepénél vért pisilem, aztán rájöttem, hogy van karakterfejlesztés. Szöszöltem benne 20 percet, és utána ment minden mint a karikacsapás.

tiNk
      Felhasználó

Én naiv. Azt hittem, hogy ez a Time Attack mód hasonló lesz a többi Arcade Mode nehézségi szintjeihez: csak itt már időre megy a dolog. De nem. Square-Enix-ék nem elégszenek meg ennyivel. Ilyen rohadék nehéz módot! Eddig ~50 percnél tartok, utolsó ellenfél Chaos (lvl. 100-as), és nem bírok vele. Harmadjára nagyon bebuzul… :S Mondjuk az előtte lévő Zidane sem volt kutya.

tiNk
      Felhasználó

Jah! Előzőbe el is felejtettem megkérdezni, mivel a válaszadással voltam elfoglalva: Gabranth-ot hogyan lehet behozni? Az a kis hülye Shantotto már megvan, de ezt a csávót nem vágom. Egy gonosz karakterrel kellene végigmenni a Distant Glory szálon, vagy egy másik sztoriban lehet megnyitni?

tiNk
      Felhasználó

DP-től függ, hogy mit kapsz az adott pálya elvégzése után. Ergo nem a táblák adják a Level Bonus-t. Törekedj arra, hogy minél több DP-d maradjon a pálya végére, mert minél több van belőle annál értékesebb tárgy üti a markodat. :)Ezzel kapcsolatban még annyit megjegyeznék, hogy ha mindent be akarsz gyűjteni egy karakter sztorijában akkor legalább háromszor (jó esetben csak kétszer) neki kell ugrani az adott sztorinak.Van már egy lvl. 100-as Cloud-om és a többiek is szépen fejlődnek, hála a Calendar-nak. 🙂 Motiválja az embert rendesen.

Még annyit hadd kérdezzek, hogy vannak a sztori módban azok a táblák amikre rálépve mindegyik tartalmaz egy Level Bonus-t. Na azokat hogy lehet megszerezni?

tiNk
      Felhasználó

Szerezd be mindenképpen, ha tetszett a demo és akkor is, ha nem. A demoban ugyanis csak a játéknak egy nagyon kicsi részét világították meg. 🙂

126 hozzászólás mutatása