DiRT Rally 2.0

Fórumok PlayStation 4 játékok DiRT Rally 2.0

80 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      zsalesz_hun
      Felhasználó
      • Kommentek: 913
      • LvL.10

Vent fent demója. Engem nem győzött meg, hogy megvegyem de ez csak egy vélemény. Azt nem mondom, hogy soha nem zsákolom be, de lesz ez még olcsóbb is. 😉

PSN ID: zsalesz_77

Binder
      Felhasználó
      • Kommentek: 3062
      • LvL.31

Mindenképp azt vedd, különben sokmindenről lemaradsz. Én a “sima” Delux-kiadást vettem meg, de már a mostani dolgokat én sem kapom meg. XDHogy megéri-e, azt csak Te tudod. Szerintem igen.

PSN: Binder333 www.youtube.com/user/Denebes

hunfefe
      Tag
      • Kommentek: 35
      • LvL.1

Sziasztok.Most elég vad akcióban van a játék a store-ban.Érdemes a szuper deluxot venni?Milyen a játék,igaz hogy offline nem megy?Megéri beruházni?Köszi előre is.

Binder
      Felhasználó
      • LvL.31

A legfrissebb update elhozta nekünk a világbajnokság (eSport) menüpontját (még nem aktív) és a DirtFish pályát, melyet eddig cska autók kipróbálásánál hazsnálhattunk, most viszont már külön menüpontban, Free módban is indíthatjuk azt. (nem tudom mi a különbség)https://www.gtplanet.net/dirt-rally-2-0-v1-8-update-now-available-bmw-m2-comp-esport-series-and-more/

Binder
      Felhasználó
      • LvL.31

Én is, de én csak akkor vagyok hajlandó cockpitbe ülni, ha komolyan vezetek, amire ritkán van lehetőségem/időm, így sokszor vezetek kontival, akár a cockpitben ülve is! 🙂

Greg
      Felhasználó
      • Kommentek: 3689
      • LvL.31

Én kormánnyal sokkal jobban szeretem játszani az autós játékokat. Most pár napja az unokaöcsémmel játszottunk egy pár órát.

LV426

Binder
      Felhasználó
      • LvL.31

Engedjetek meg egy picike statisztikát. Anno ezt a DirtRally-nál is megcsináltam, mert engem érdekelt.Arra voltam kiváncsi, hogy a játékosok hány százaléka játszik kormánnyal. A Dirt oldalán részletesebben lehet az eredményeket szűrni, mint a játékban. Ott látod ki milyen segítséget és perifériát használ.Nos, az eredmények hasonlóak mint az első rész esetében, azaz PC-n a játékosok kb fele, míg PS4-en csupán a negyede vezet kormánnyal.Hétvégén 10-15%-al többen veszik elő a cockpiteket. Ez az adat PC-n és PS4-en egyaránt mérhető.A legtöbben PS4-en tolják a játékot. 6000 fős részvétel esetén:1000 Xbox2000 PC3000 PS4A legnehezebb megmérettetés továbbra is a havi event, ahol az indulók kevesebb mint 60%-a ér célba. Ez a szám 1% eltéréssel azonos PC-n és PS4-en.

Binder
      Felhasználó
      • LvL.31

A haviban elég jól szerepeltem. Majdnem meglett a Tier1

80 hozzászólás mutatása
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.