DiRT Rally 2.0

Fórumok PlayStation 4 játékok DiRT Rally 2.0

80 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      Ocelot
      Felhasználó
      • Kommentek: 893
      • LvL.9

Gondoltam leszedem a free trialt és belenézek a játékba. Lenne egy olyan kérdésem, hogy alap konti beállításokkal nektek tök faszául vezethetőek a vasak a játékban? Vagy kell valamit mókolni vele, hogy élvezhető legyen a vezetés kontrollerrel is (mint pl a PCarsban)? Azt érzem, hogy egy bitang jó lenne kormánnyal, de kontival én ehhez suta vagyok. Elsőre a rallycross része a játéknak nem feküdt így. Minden kis koccanástól megpördültem és mintha túl agresszív lenne a kormányzás kontrollerrel, egyáltalán nem éreztem a kocsit. Nagyon idegesített, hogy 50-60-as tempónál se akar kanyarodni a gép.

"Slaughter is the best medicine."

hunfefe
      Tag
      • Kommentek: 35
      • LvL.1

Szia.Ahogy igértem,egy pár gondolat.Mivel a fullos verziót vettem meg rengeteg kihívás,pálya és autó.Pro-n tolom,a grafika,képfrissités teljesen jó.Az irányítás a fizika nagyon tetszik.Súlya van az autónak,érezni a különbségeket nagyon.A törésmodell elképesztő nagyon oda kell figyelni a kocsira.Kis meghibásodás,később nagyobb lehet. A szervizre is nagyon figyelni kell.Szóval nagyon élethű,én eddig a Wrc 7-el toltam de ez sokkal jobb.Egyenlőre kontival játszom,és teljesen rendben van igy is,de egy jobb kormány majd kelleni fog.Nem bántam meg megérte az árát.Egyenlőre ennyi,ha kérdésed van nyugodtan tedd fel.Hali.

hunfefe
      Tag
      • LvL.1

Köszönöm. Rendben, megosztom majd a tapasztalatokat.

zsalesz_hun
      Felhasználó
      • Kommentek: 913
      • LvL.10

Jó szórakozást! Majd ha lesz kedved írj pár gondolatot a játékról. 😉

PSN ID: zsalesz_77

hunfefe
      Tag
      • LvL.1

Bezsákoltam a fullos verziót.Egy darabig elleszek vele.

Lotar
      Felhasználó
      • Kommentek: 715
      • LvL.8

Bitang game. 17-ért fullos ok, csak nem korrekt. :));)

psn/sen id: pcpmate

hunfefe
      Tag
      • LvL.1

Nagyon gondolkodom rajta.:-)

hunfefe
      Tag
      • LvL.1

Letöltöttem a demót.Mondjuk tényleg nem sokat ad,mert alig mutatja meg a program mélységét.Viszont a vezetési élmény nagyon jó, annak ellenére hogy nem kormánnyal tolom.A videók alapján a tartalom se rossz.Én a wrc7-tel toltam, de ez sokkal jobbnak tűnik.Amit viszont nem tudok,hogy csak online lehet játszani.Ez igaz?

80 hozzászólás mutatása
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.