Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
EA Play Live 2021
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Future Games Show: Spring Showcase
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Gamescom 2021
Gamescom 2021 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
State of Play 2020. február 25.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
The Game Awards
The Game Awards 2020
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

Demon’s Souls Remake

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Kezdőoldal Fórumok PlayStation 5 játékok Demon’s Souls Remake

21 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      PaSe3
      Felhasználó
      • Kommentek: 3
      • LvL.1

Sziasztok!

PVE-re keresek játszótársakat. Nagyjából 2 hete tolom a gamét, s a 2-es, meg a 3-as világ ki van maxolva. Az 1/4-hez még gyenge vagyok (kb. 20 karaktert kezdtem, mert élvezem, mint anno a DS3-at). – Jelenleg van egy 70+os varázslóm, meg egy 60+os lovagom. – A 4/2, meg az 5/1 kifog rajtam egyenlőre. Én mennék be más világába, mert a Nexus-on kívül nem akarok meghalni. De szeretném megtapasztalni a hiányzó pályákat, anélkül, hogy agytrippert kapnék. Hun-Gari az ID-m.

Hali!

PaSe3
        Felhasználó
        • Kommentek: 3
        • LvL.1

Úgy értettem Human Formban nem szeretnék a Nexus-on kívül mehalni a pure white miatt. De mivel a Dark Souls 3-at is a coop miatt szerettem, benne vagyok bármiben, csak jól szórakozzunk. 🙂

Király Balázs
      Felhasználó
      • Kommentek: 86
      • LvL.1

Sziasztok! Szeretnék egy kis segítséget kérni!
      Miután megölöm a Tower Knight boss-t a következő területhez az ajtó zárva és köd borítja nem enged tovább hogy tudom kinyitni az ajtót?

A másik amit nem értek hogy hogy is működik ez a White és Black Tendency? Meg kell halnom és lélekként kell megölni minden boss-t? pl rögtön az első helyszín (Boletaria) elején van egy kapu ami csak akkor nyílik ki ha white vagy black tendency-m van….

Köszönöm előre is a segítséget!

jime
        Felhasználó
        • Kommentek: 4554
        • LvL.31

az az egyetlen továbbvezető út ami zárva van. feloldani úgy tudod, hogy bármelyik másik világ utolsó boss-szát megölöd. arra lesz a final boss, nem kell sietned, csináld meg nyugodtan az összes többit előtte.

tendencia: fekete felé elég egyszerűen tudsz menni, emberi alakban kell meghalnod. ha soul formában halsz, az nem számit.
        fehér felé úgy tudsz haladni ha a boss-szokat emberi alakban ölöd meg. célszerű lélekformában játszanod, kitapasztalni a boss-t, aztán mikor már magabiztos vagy emberré változol és lecsapod, igy haladsz a fehér felé.
        a menüben tudod nyomon követni, hogy az adott világ, hogy áll. pure white és pure blacknél kis csillámokat szórnak.
        NAGYON FONTOS: addig nem látod a változást a menüben, amig nem érinted meg az archstone-t!!!

Király Balázs
          Felhasználó
          • Kommentek: 86
          • LvL.1

Köszönöm szépen a segítséget! 🙂

jime
      Felhasználó
      • LvL.31

mentoloshypo
      Felhasználó
      • Kommentek: 3866
      • LvL.31

Miért pont ebből a PS exkluzívból kellett kihagyni a magyar feliratot?

(a kérdés tulajdonképpen csak költői)

jime
        Felhasználó
        • LvL.31

kérdezd már meg itt is, hogy ezt vagy a Sekiro-t vegyed e!!!! 😀

mentoloshypo
          Felhasználó
          • LvL.31

Na jól van kabbe, de ha a Sekiro életem játékom lenne akkor a te lelkeden szárad hogy mégse próbáltam ki! :DD

HolfyTeebee
          Felhasználó
          • Kommentek: 1239
          • LvL.13

Mindkettőt! 😁

jime
      Felhasználó
      • LvL.31

ugyanazzal az emberkével kell, igen!!

MrBubbels
        Felhasználó
        • Kommentek: 636
        • LvL.7

Tudtam én, csak nem sejtettem. 🙂 De azért köszi. Akkor még elleszek vele egy darabig. 😀

MrBubbels
      Felhasználó
      • LvL.7

A gyűrűket a trófeához egy karakterrel kell összegyüjteni, vagy összesen számolja?

LadyV
      Felhasználó
      • Kommentek: 763
      • LvL.8

ez a set nagyon állat, imádom

CountofHell
        Felhasználó
        • Kommentek: 1899
        • LvL.19

Jó nehéz páncél lehet, vajon mennyi endurance kellhet, hogy gurulni is tudjak benne, ha nehéz páncélt viselek akkor is könnyen akarok mozogni, nekem fontos az, hogy gyorsan mozogjak akár nehézpáncélban is.

MrBubbels
        Felhasználó
        • LvL.7

Az komoly. Ennek a szettnek a megszerzésénél nekem fontosabb az elme állapotom jelenlegi állapotának megőrzése.

Mindenesetre neked grat, valóban gyönyörű! 🙂

jime
          Felhasználó
          • LvL.31

na ne szórakozz már 😀
          ehhez a szetthez adhattak volna egy trofit, a rohadt mirror world miatt néha már eléggé kivolt a fasz, folyton eltévedtem xD

• A hozzászólás módosításra került: 7 months telt el-jime.
          MrBubbels
          Felhasználó
          • LvL.7

A mirror world még csak csak ,de az irányítás is felcserélődik…,nekem felrobbanna a fejem ettől 😀

Horvi
      Felhasználó
      • Kommentek: 9
      • LvL.1

Valaki mondja már meg hogy semmi mentés nincs ebben a játékban? Mert akár hányszor elhalálozok kezdhetem a pálya legelejéről. Így kellene végigtolni minden szakaszt egy nekifutásból? Vagy ha vissza akarok menni a nexusba akkor vissza az elejére? Nekem kimaradt ps3-on, de ez így elég nehéz.

CountofHell
        Felhasználó
        • LvL.19

Igen itt mindig egy Boss legyőzésével kerülsz egy nagyobb lépést előre a játékban mert akkor nyitod meg a következő Archstone-t, minden Archstone-t 1-1 Boss véd és akkor ment is a játék egyet.

A Dark Souls-ban sem volt könnyű a mentés mert először el kellett jutni Anor Londo-ba és meg kellett szerezni a Lordvesselt de még ezután is csak a fontosabb helyekre lehet teleportálni.

Az ezt követő Souls játékok, a Bloodborne-ban már engedékenyebbek ebből a szempontból, sokkal tágasabbak a pályaszakaszok, könnyen el lehet futni majdnem minden elől és elég sűrűn vannak pakolva a “mentőhelyek” a bonfire-ek.

CountofHell
          Felhasználó
          • LvL.19

A másik dolog amit még meg tudsz tenni, hogy ha úgy érzed szorult helyzetben vagy, gyorsan lehívod a játék menürendszerét és quit game-elsz, a játék elmenti azt a pontos helyet ahol vagy és amit csináltál addig a pályán és még a démonokat is visszahelyezi eredeti helyükre és így újra lesz egy kis időd elmenekülni vagy felkészülni a harcra.

Van még ezen felül olyan, hogy PS+ -ba át tudod copy-val másolni a játékmentésed de ettől függetlenül még elölről kell kezdened az adott pályaszakaszt ugye fent már írtam, hogy meghal egy Boss akkor egy szakaszt már magad mögött tudhatsz.

A “felhőbe mentést” igazából azért csinálják pl. ha meg szeretnéd nézni a másik befejezését a játéknak vagy ha valamilyen gyűjtögetős trófeát szeretnél kiszedni a játékból gyorsabban és lerövidíteni a többszöri újrajátszásokat.

Simonyi Zoltán
          Felhasználó
          • Kommentek: 855
          • LvL.9

Kb ugyan ezt írtam már előtted csak rövidítve😅

Simonyi Zoltán
        Felhasználó
        • Kommentek: 855
        • LvL.9

Csinálj mentést minden boss előtt,mentsd el felhőbe és ha elhalálozol visszatöltöd és nem kell futkározni😁 Elég sok sanax-ot megspórolsz ezzel 😂 Vagyis menteni sem kell a játékban, hanem csak egyszerűen kilépsz és azt teszed felhőbe, ha visszatérszva játékba ugyanott folytatódik ahonnan kiléptél! A Ps5 gyors töltésének hála ez fél percet sem vesz igénybe…

• A hozzászólás módosításra került: 10 months, 2 hét telt el-Simonyi Zoltán.
        • A hozzászólás módosításra került: 10 months, 2 hét telt el-Simonyi Zoltán.
        Szativolution
        Felhasználó
        • Kommentek: 215
        • LvL.3

Idővel azért igen hasznos shortcut-okat lehet kinyitni, úgyhogy azért nem annyira vészes, de igen, azok megtalálásáig sajnos előlről megy a buli.

mentoloshypo
        Felhasználó
        • LvL.31

Ez bizony ilyen.

21 hozzászólás mutatása