Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
EA Play Live 2021
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Future Games Show: Spring Showcase
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Gamescom 2021
Gamescom 2021 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
State of Play 2020. február 25.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
The Game Awards
The Game Awards 2020
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

Death Stranding

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Kezdőoldal Fórumok PlayStation 4 játékok Death Stranding

1,304 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      Sakamoto
      Felhasználó
      • Kommentek: 3076
      • LvL.31

De kár a végéért, nekem a magyarázat kicsit túl erőltetett és részben megfoghatatlan volt. Mintha az első 40 órában felépített érdekes világ és hangulathoz kellett volna valami épkézláb de ugyanakkor csavaros okfejtés, hogy aztán 2 óra cutscene-nel összecsapják. A vége utáni utolsó fejezet azért szépített valamit a dolgokon. Nem csoda, hogy megosztó játék lett, még engem egy személyben is megoszt. 😀 Átpörgetve a kimaradt trófeákat először úgy gondoltam, hogy még elbattyogok egy ideig és meglesz a platina, de hát rengeteg meló lenne, és most egy darabig biztos nem visz rá a lélek.

HolfyTeebee
        Felhasználó
        • Kommentek: 1254
        • LvL.13

Nekem nagyon monoton lett a játék platinázása… azért mentem csak rá, mert a gyűjtögetős trófeák maradtak a végére. Amíg a story tartott, élveztem minden pillanatát… viszont látni se akarom soha többet.

Csak egy jo tanács, hagyd a francba a platinát, ha nem akarsz ideggörcsöt a játéktól. 😉

Sakamoto
      Felhasználó
      • LvL.31

Eljött az ideje, hogy kitaláljam, mi legyen vele. Egy éve abbahagytam valahol a Heartman fejezetben, 45 óra játékidő után. Mivel a sztoriból alig maradt meg valami, valahogy muszáj lenne felfrissíteni. Szerintem az lesz, hogy a főküldetéseket lenyomom nagyon könnyű módban, aztán ha beértem magam, visszatöltöm a régi mentést és folytatom a normál módot a régi karakterrel.

K-1SSh3RSZ3G
      Felhasználó
      • Kommentek: 25
      • LvL.1

Ki gugliztam.. D

K-1SSh3RSZ3G
      Felhasználó
      • Kommentek: 25
      • LvL.1

Már csak a memória chip gyűjtögetős trophy van hátra meg a homo Faber. A 3. Chip érdekelne amit már a játék legelején felvettem(első talált chip) ( Állomás Fő Gócvárostól Nyugatra) közelében. Viszont úgy néz ki én akkor azt nem adtam volna le?! És mivel mint írtam már felvettem anno ahol eredetileg volt ott már nincsen. D. Ilyenkor mit lehet tenni? Merre, hol lehet.. / igen el szomorítana ha ez a nyamvadt állna közém és a platina közé.. D Valaki valami ötlet?

martin
      Adminisztrátor
      • Kommentek: 3056
      • LvL.31

Van egy bontatlan gyűjtőim eladó, ha valakit érdekel.

Sakamoto
      Felhasználó
      • LvL.31

A megjelenés óta semmit se láttam belőle, csak az első pár rejtélyes trailert, meg talán két gameplayt. Most sikerült pótolni a beszerzést, és bár a játékmenet kérdőjeles volt bennem, a hangulat és a narratíva miatt próbából megvettem. Az első állomást csatlakoztattam csak. Hány óra játékidőre számíthatok? Egyelőre csak a sztori végéig, ha egyáltalán van olyan, a trófeákat szerintem nem fogom nagyon hajkurászni.

RajkoS
        Felhasználó
        • Kommentek: 9
        • LvL.1

A sztori az nekem olyan 50 pár óra volt.

Kicsit rövidebb idő alatt is végig lehet menni, de engem nem kicsit behúzott.A platina meg valahol 120 óra körül van.

A sztorinak van vége és utána szabadon járkálhatsz és befejezheted a mellék küldetéseket.

Sakamoto
          Felhasználó
          • LvL.31

50 pár óra? 35+ óránál a 6. fejezet elején bolyongok a hegyekben. Nem tudom, bukott küldetésnél visszaugrik-e a számláló, mert Mamát kicsit nehéz volt elvinni. És még ennyi idő után se értem teljesen, hogy kéne játszani ezt a műfajt. Meg a többiek hozzájárulása se tiszta pl az útszakaszok építésénél. Na mindegy, elvagyok vele, meglepően be tud húzni ez a lótifuti játékmenet, de néha tényleg leül a sok séta vagy ugyanaz az útvonal sokadszorra. Kész öszvér leszek a végére.

Sakamoto
          Felhasználó
          • LvL.31

Köszi. Sejtettem, hogy elég időigényes lesz, de ha nem fullad unalomba az izlandi túra, akkor ez csak előny. Eddig ugye egy rész volt a PV-kkel, egyelőre nem volt nehéz, csak para.

RajkoS
          Felhasználó
          • Kommentek: 9
          • LvL.1

Több dolgot nem osztok meg veled mert neked kell átélned a sztorit.Nem szeretnék véletlenül SPOILER-ezni.

Sakamoto
          Felhasználó
          • LvL.31

Nagyon helyes, spoilerből nem kérek. Mondjuk a régi előzetesek nagyja lement az első 3-4 órában, szóval kb. semmit se tudok, mire számítsak. Lesz még a háborús jelenet meg az oroszlános izé, de aztán tényleg homály, hála istennek.

HolfyTeebee
          Felhasználó
          • LvL.13

Inkább csak éld meg a sztorit. Az nagyon jó.

Én megcsináltam mindent, 100%-ra. Még a mellékküldik oké, de mindent 5 csillagra felhúzni és összeszedni a chippeket agyhalál.

Én annyira megutáltam a végére, hogy soha többet Kojima játék.

Sakamoto
      Felhasználó
      • LvL.31

Lemezes verziók itt Európában tartalmaznak japán nyelvet (hang és/vagy felirat)?

jasi
      Felhasználó
      • Kommentek: 276
      • LvL.3

Hali! Ha most nem foglalkozom az ilyen standard motyókkal, azok elveszhetnek vagy ráérek a sztori végén elvinni őket?

HolfyTeebee
        Felhasználó
        • LvL.13

Minden, ami kimaradt, pótolható a story után… csak időigényes. Zip line-okat építs jó sokat, ha nem 3-4 hónapig akarsz utazgatni… és a mellékküldiket is csináld, másképp nem lesznek 5 csillagok. 😉

ColdHand
        Felhasználó
        • Kommentek: 3797
        • LvL.31

Semmi sem vész el, mindent meg lehet csinálni, be lehet pótolni a sztori után.

jasi
          Felhasználó
          • Kommentek: 276
          • LvL.3

Na fasza, köszi szépen!!!

Greg
        Felhasználó
        • Kommentek: 3980
        • LvL.31

Mik azok a standard motyók ?!

1,304 hozzászólás mutatása