Dead Space 2

Fórumok PlayStation 3 játékok Dead Space 2

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
12 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      PlayStation.Community
      Adminisztrátor

Dead Space 2

Sparrow
      Felhasználó

Lesz-lesz, de nagyon durván fog jönni mellette a survivor feeling. 😉

zola0306
      Felhasználó

Van még pár ilyen cucc, amit hagytam a polcon az ilyen uborkaszezonokra.Régi jó szokásom.De ettől függetlenül lesz ebből még anyázás a HC módban 😀

Sparrow
      Felhasználó

Kurvára irigyellek hogy ezzel játszol baszki!! 🙂

Sparrow
      Felhasználó

Én az 5. chapterben mentettem először (a 6-ban akartam csak kurva sokat szívtam). Aztán innen első nekifutásra eljutottam a 9-es chapterig, ott volt a 2. mentés. Az uccsó a 12 vagy 13-ban…ebben nem vagyok biztos. Viszont a mai napig az egyik legnagyobb játék élményem a hardcore miatt. 😉

zola0306
      Felhasználó

Nem gondolom, hogy elvenne az élményből, sőt….Viszont a f.szom már most tele van vele 😀

Aki23
      Felhasználó

Pedig így a jó, hc mód egyik legnagyobb élményem játékokbol. Boxosoknak könnyebb is volt, mert ott 4 mentes lehetett a lemez csere miatt. Kár, h az ea semmiből nem csinál remastert, dead space trilógiat biztos megvettem volna 4-re is.

zola0306
      Felhasználó

Vágom én, hogy cummantani kell, de könyörgöm a MOH Tier 1 módja miért nem elég kemény ide HC-nak? Egy találat, pálya eleje oszt slussz.Ez a 3mentés egyelőre még nem ülepedett le bennem, de majd harmadszorra csak jó lesz!?

12 hozzászólás mutatása