Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
State of Play 2020. február 25.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
The Game Awards
The Game Awards 2020
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

Cyberpunk 2077

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Kezdőoldal Fórumok PlayStation 4 játékok Cyberpunk 2077

207 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      Old_Raiden
      Felhasználó
      • Kommentek: 1544
      • LvL.16

Istenem: ami mostanában történik a játékkal- jobb volt, mint lett- és a CD Projekt Reddel, már azon se csodálkoznék, ha szarnának az egészbe és nem fog soha a játék No man’s sky-szintű javuláson átesni, már csak azért sem…

zomimi78
      Felhasználó
      • Kommentek: 3431
      • LvL.31
      CountofHell
      Felhasználó
      • Kommentek: 1843
      • LvL.19

Én még megvárom az összes érkező patcht akkor fogom újra elővenni, új buildot csinálni.

Névtelen
      Inaktív
      • Kommentek: 96
      • LvL.1

Az meg nem nagyon vigasztal hogy egy 5-600.000 Ft-os PC-n hogy fut,meg egy jelenleg nem kapható nextgen konzolon.

K-1SSh3RSZ3G
        Felhasználó
        • Kommentek: 22
        • LvL.1

Geforce now?! D az csak pár ezer havi szinten.

Névtelen
          Inaktív
          • LvL.1

Nincsen PC-m. Céges laptopot nem vonnám be ide 😀

mentoloshypo
        Felhasználó
        • Kommentek: 3737
        • LvL.31

Elképzelem, hogy szegény fejlesztők szabályosan könyörögnek a meeting-eken hogy ne adják még ki a játékot mert félkész állapotban van de a vezetőség leszarja a fejüket.

Névtelen
          Inaktív
          • LvL.1

Volt egy kijelentés tőlük,amiből arra lehetett következtetni hogy prevgen konzolokon nem nagyon fognak már a játékkal foglalkozni. De azért arra nem gondoltam hogy kiadnak egy új patch-et 16,56 gb és a játék konkrétan rosszabb lesz mint volt. Olvastam hogy a Pc-s játékosoknál javultak a dolgok, ez azért vicc. xD

Névtelen
      Inaktív
      • LvL.1

Volt időm a játékkal most,jó pár órát eltölteni. Az érdemeit már leírtam korábban,amik értelemszerűen változatlanok. Viszont aki alapgépekkel rendelkezik és korábban olyan címekkel játszott mint például: TLoU Part 2,God of War,Ghost of Tsushima,Red Dead 2 stb. És itt a látványra gondolok,semmiképp ne üljön le a Cyberpunk 2077 elé! Mert a játék,a két napja kiadott patch után is,úgy néz ki mint egy falra felkent sz.r. Szaggat,akad,laggol,homályos az egész. A számitógépekben lévő információk kiolvashatatlanok. Recés,mosottas minden. Az ember szeme kifolyik tőle. Ez így ebben az állapotban kuka. A kép,képek nem tudják sajnos visszaadni azt,amit magam előtt látok.

Névtelen
        Inaktív
        • LvL.1

Még annyit hozzáfűznék hogy rosszabb lett a most kiadott patch-el mint volt.

Névtelen
        Inaktív
        • LvL.1

Névtelen
      Inaktív
      • LvL.1

Jött az új patch! Már leszedte,de nem volt időm belenézni.

mentoloshypo
        Felhasználó
        • LvL.31

Majd azért nézz bele és írd meg mi változott. Szép lassan csak helyre pofozzák.

Névtelen
          Inaktív
          • LvL.1

Megnézem nem soká és leírom mik a tapasztalatok. Haverom már mondta hogy nála szinte semmi változás,bugok,fram rate gondok ugyanúgy vannak. Alapgépekről beszélünk. Nextgen konzolokon nem tudom mi a helyzet.Ismerősöm sincs,akinek lenne gépe.

mentoloshypo
          Felhasználó
          • LvL.31

Last gen gépeken szerintem nem lehet többet kihozni mint ami most van. Óriási hiba volt kiadni a régi gépekre, de a pénz nagy úr…

Névtelen
          Inaktív
          • LvL.1

Megnéztem közben. Indítottam egy új játékot szintén Corpo-val. Őszíntén? Semmi különbséget nem tapasztalok. Ami legalábbis az optimalizációt érinti. Nem tudom a patch amit kiadtak,milyen javításokat tartalmaz. De a frame rate még mindig 25-30 fps között ingadozik.De nem játszhatatlan ezt a patch előtt is írtam. Szóval olyat kéne megkérdezni aki nextgen gépeken játsza,hogy ott mi a helyzet. És igen alapgépeken ez már így marad. Bugok vannak ugyan úgy, AI-t írni elfelejtettek,ez nem fog patch formájában érkezni. Mondjuk egy stabil 30 fps-t igazán hozhatna a játék,ha már úgy néz ki,ahogy. Ps4-en nem tudom mi a helyzet.

Névtelen
        Inaktív
        • LvL.1

16 gb körül van.

Névtelen
      Inaktív
      • LvL.1

Még annyit észrevettem pár óra játék után hogy túltolták ezt a neonfényes csillogó,villogó megjelenítést. Rage 2 jut eszembe mikor játszom vele. Lehet a cyberpunk témát izlésesebben is tálalni pl: Deus Ex. De ez csak személyes vélemény.

mentoloshypo
        Felhasználó
        • LvL.31

A Deus Ex úgy néz ki jó pár szempontból felülmúlja a Cyberpunk-ot. Amit megjelenés előtt nem sokan gondoltak volna.
        Apropó jöhetne egy új rész belőle.

Névtelen
          Inaktív
          • LvL.1

A másik hogy nekik érdekes módon sikerült az fps játékmenetbe beépíteni a tps nézetet. Még ha csak bizonyos alkalmakkor jött is elő pl: fedezékben,létramászásnál. Semminek tűnik,de benne volt.

mentoloshypo
          Felhasználó
          • LvL.31

Nagyon profi játék volt, amint lesz alkalmam tuti újra játszom.
          Ahogy a Cyberpunk-ot is de csak ha lesz PS5 verzió. Jó játék ez csak kár volt erőltetni a last gen verziót,de a pénz ugyebár nagy úr.

Névtelen
          Inaktív
          • LvL.1

A Cyberpunk 2077 egyáltalán nem rossz mint játék.

Jó párbeszédek,karakterek,sztori,zenék,mellékküldetések. Szóval a játéknak vannak érdemei,ez kétségtelen. De nálam vannak olyan dolgok, amiket vagy láttam már máshol,és ott is jobban megvalósítva pl: Járművek használata,hackelés,gunplay,lopakodás,közelharc stb. Mint játék nálam nem érte el azt mint másoknál sajnos,pozitív értelemben. Számomra egyáltalán nem kiemelkedő és nem a technikai hibák miatt. Az olyan kijelentések meg hogy kultjáték lesz (hallottam ilyet) az már tényleg túlzás.

Névtelen
          Inaktív
          • LvL.1

Én is várok egy új részt. Sajnos ma már a Deus Ex nincs annyira a köztudatban. Sokan nem is ismerik. Illetve a legutóbbi része,nem kapott akkora marketinget hogy több emberhez is eljusson. Cyberpunk mint műfaj is csak a CPR miatt lett videójátékos közegben most felkapva. Nem az első játék a témában.

Névtelen
          Inaktív
          • LvL.1

Szóval az Eidos Montreal is bekaphatja hogy ilyen Avengers szintű játékokkal jönnek elő. 😀 Mikor van a fiókban egy Deus Ex is.

mentoloshypo
          Felhasználó
          • LvL.31

Hát ja. 🙂 Gondolom marketing szempontból jobb egy szuperhősös marhaság (amit könnyebb eladni szélesebb rétegnek) mint egy izzig-vérig Deus Ex folytatás mert azt a tizenéves korosztálynak kevésbé lehet eladni. Azért nagyon remélem dolgoznak rajta. 🙂

Névtelen
          Inaktív
          • LvL.1

Sajnos nem sok esélyt látok a közeljövőben egy folytatásra. Két éve olvastam tőlük ezt: “A Deus Ex mindig a stúdió márkája volt, és az is marad. Szívünkhoz közel áll ez a sorozat, de mi sem tudunk mindent megcsinálni. Itt van a Shadow of the Tomb Raider, a Crystal Dinamicsszal együtt készítjük a Bosszúállók játékot és még egy harmadik projekt is folyamatban van. Ennyi feladat pedig éppen elég egyszerre.” — mondta el a stúdióvezető a PCGamesN kérdésére. Szóval igen az Avengers fontosabb volt….

Greg
      Felhasználó
      • Kommentek: 3839
      • LvL.31

Na mi van már ezzel a játékkal ?! Fut már PS2-őn ?!

😂😄😉

Névtelen
        Inaktív
        • LvL.1

Nálam már a 25 Fps felé konvergál. Várjuk a peccset. De mit akarok alapgépen nem tudom. Mondjuk kb ezt? https://m.youtube.com/watch?v=_FMu-YcwfXk&t=30s a videó mellé még annyit, konzolokon sem volt rosszabb.

207 hozzászólás mutatása
Advertisements