Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Future Games Show: Spring Showcase
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Gamescom 2021
Gamescom 2021 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
State of Play 2020. február 25.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
The Game Awards
The Game Awards 2020
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

Code Vein

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
193 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      CountofHell
      Felhasználó
      • Kommentek: 1875
      • LvL.19

Eddig nagyon tetszik a játék, teljes mértékben élvezem a játékot, most váltottam Atlas majd Fionne-ról Heimdall-ra és +9-es Blood Veil-t viselek és +9-es Hammer-t használok de közben kapom a fegyvereket, egyik jobb mint a másik, az erős támadás, háromszög nyomvatartásával előhozható a szupertámadása minden fegyvernek ez különbözteti meg a fegyvereket egymástól.

A hangulat iszonyú jó, a karakterek nagyon szimpatikusak és az egész történet szokatlanul igényesen és apró részleteiben kidolgozott ami nem jellemző a Souls játékokra de pont ez különbözteti meg a többi Souls játéktól.

Io pedig messze a legjobb csapattárs, képes 2/3 -ad élettel újraéleszteni.

Néha a játék benehezedik pl. a fagyott tundrás Brute-ok, de ellenük csak fagyás elleni védelmet valamint tüzes fegyvert/támadást kell bevetni és ők is simán verhetőek hiába vannak ketten.

A Gift-ek-et pedig folyamatosan használom amint feltöltődik és tetszik a riposte és backstab amit sajnos minden ellen nem lehet bevetni de a legtöbb Lost ellen igen.

jime
      Felhasználó
      • Kommentek: 4484
      • LvL.31

nahh, 30 dodó a fullos dlc-s pakk most, már le is töltöttem, kiváncsi vagyok 😀

PlayStation.Community
      Adminisztrátor
      • Kommentek: 584
      • LvL.6

Code Vein

Nova
      Felhasználó
      • Kommentek: 1876
      • LvL.19

Hajrá! Ha működik, nem érdemes buherálni a felszerelést. :]

HolfyTeebee
      Felhasználó
      • Kommentek: 1129
      • LvL.12

Prometheust használom, azt hiszem night claw +6 és valami japán egykezes karddal, az is +6os.1000 felett van már a sebzés, és teszi a dolgát a hordák ellen is. Épp ma kaszaboltam le kb 80 ezerért egy körben.Az a baj, bármit változtatok, 350-400 egységgel lesz kevesebb a sebzés minimum, szóval nem vállaltam be.Egyenlőre a bossok ellen is hatásos. Viszem tovább azt meglátjuk. 😉

HolfyTeebee
      Felhasználó
      • Kommentek: 1129
      • LvL.12

Igen ezeket próbáltam kombinálgatni, de mind drasztikus erőkieséssel jár. Megvárom, amíg dobja a 7-9ig titaniteokat, hátha.Most vagyok a havas pálya után.

Nova
      Felhasználó
      • LvL.19

Sőt, nem csak a fegyvert lehet így módosítani, de a ruházatot is.Ha jól emlékszem. 😀

Nova
      Felhasználó
      • LvL.19

Ja és az egyik Weapon Transform is csökkenti a fegyver súlyát.Már meg nem mondom melyik pontosan.Viszont ezzel együtt sajnos a sebzését, illetve védelmét is.De ez is egy opció.

193 hozzászólás mutatása