Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
EA Play Live 2021
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Future Games Show: Spring Showcase
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Gamescom 2021
Gamescom 2021 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
State of Play 2020. február 25.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
The Game Awards
The Game Awards 2020
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

CarX Drift Racing Online

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Kezdőoldal Fórumok PlayStation Network játékok CarX Drift Racing Online

86 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      Binder
      Felhasználó
      • Kommentek: 3112
      • LvL.31

RWB Porsche Night City Drift

Binder
      Felhasználó
      • LvL.31

Megjött az 1.16 (2.12.0) frissítés PS4-re…6 új verda, 1 új pálya (jó hosszú…2 perces), megannyi újítás…de mindközül a legjobb az új gumifüst szimuláció! Mocsokjó lett!!!

Készítettem egy rövid videot. Autok es az új pálya oda vissza.

Lotar
        Felhasználó
        • Kommentek: 998
        • LvL.10

Igaz, h PS-re jött ki utóljára, de megérte várni. Olyan- mintha kijött volna egy újabb CarX. Ami nem a Street. 🙂 Mondello Park az eddigi legszebb pálya. Sokkal jobb lett a grafika, a fizika, ja meg a füstszimuláció. Jók a verdák is nagyon! Újabb 100 óra garantált. Már több, mint 80 napom van benne. 🙂

Binder
      Felhasználó
      • LvL.31

Megvan végre a platina…:)

Binder
      Felhasználó
      • LvL.31

A két kis szépségem segít nekem. 🙂

Binder
      Felhasználó
      • LvL.31

Most hogy rendbetették a Tandmet, gyorsan kipörgetem azt a maradék “lvlmax”-os trófeát…már az utolsó szint felénél vagyok. 🙂

Binder
        Felhasználó
        • LvL.31

Ez a pálya nagyon gyors..26 mp egy kör (6000 xp)… 🙂

Lotar
      Felhasználó
      • LvL.10

Kb. 2-3 napos csúszással!! :), de csak megérkezett PlayStation-re is az 1.11-es update. Elérhető végre PS-en is a Pacific Hills nevű pálya – Frisco!! Kurtajó, csak az a kár, hogy érthetetlen módon itt nincs XDS Tandem, se Tandem, se Duel, csak Drift, és Time Attack. Seráfütty, viszont lehet menni, mint állat! 🙂 Pár verdának más lett a hangja – pl. Lynx (RX-8, +1000LE-s lett!), de mindkét rx7-esnek is, meg a 180SX-nek.

HUN_hatrix
        Felhasználó
        • Kommentek: 7975
        • LvL.31

Az elmúlt update-ek eléggé elcseszték a jó kis XP farmolást. Tandemben lehetett jót farmolni, de sajnos egyik update-el a csúszáskor adott pontozást totál hazavágták. Binder tegnap jelezte, hogy jött update és ha minden igaz ezt a részét is sikerült javítanut, de változtattak is. Pl. Egyes pályákon attették az érintési pontokat és megváltoztatták a csúszási zónákat. 

Binder
          Felhasználó
          • LvL.31

Hát…ez már egy új update ám…az 1.11 után jött jópár…ez a mostani, az 1.14. Ebben is van 3 új verda, és egy új pálya, a NRing…(nem…nem a NürburgRing) …;)

Lotar
          Felhasználó
          • LvL.10

1.14, de amúgy meg 2.11.0. Igen, természetesen nem a Nürbi, hanem egy valós orosz versenypálya.

Lotar
          Felhasználó
          • LvL.10

Mondta nekem is múltkor, én meg 200+ pontos xds-eket -képek- küldtem neki. Teljesen jó a pontozás most is, de eddig sem volt baj vele. Online rekordom is 203.35 asszem. Múltkor 103.25-ös chase kört toltam -szintén online. Igen, az érintési zónákat átpakolták – pl. Atron 1-es XDS-, és most pont olyan, mint a valóságban. Onnan is indulunk, ahol az RDS-ben teszik, az érintési pontokkal együtt. Keress rá. 🙂 Szerintem zseniális a game, hihetetlen munkát tesznek bele az orosz fejlesztők. Valamikor tolhatjuk- ha lesz kedvetek. 🙂

Binder
          Felhasználó
          • LvL.31

Neked ment…de nekünk nem. Uh valamit mindenképp elkúrtak…de most renbetették, mert elsőre ment a 90+os kör.

A pontozást is rendbetették, mert eddig az első két szinten meg volt fordítva a pont / XP értéke. Alacsonyabb pontszámmal, több xp-t kaptál.

Számomra már csak egy leaderboard hiányzik. Az nagyon sokat dobna!!!

Lotar
          Felhasználó
          • LvL.10

Igen egy leaderboard jó lenne. facén, az oldalukon szoktam nézelődni, jópáran szeretnék. Most van egy kérdőív, hogy milyen autókat szeretnénk. Érdemes ránézni, sőt, legjobb ha ki is töltitek. Volga és tsaik is benne lehetnének, ha elegen voksolnának rá. Van vagy 20-30 páros, de sajna csak az egyiket lehet kiválasztani. ;D -mert legszívesebben beikszelnéd az összeset! 🙂 Igazi különlegességek vannak közöttük. Uh várható még egy jópár masina. Meg jön a CarX Street is lassan. 🙂 De egy igazi PS5-ös upgrade is jöhetne. 🙂

Binder
          Felhasználó
          • LvL.31

Számomra csak a leaderboard hiányzik…amugy tökély a cucc…autóból minden bennevan amire vágyok, uh a többit má másokra bízom…:)

Lotar
          Felhasználó
          • LvL.10

🙂

bomeHUN90
      Felhasználó
      • Kommentek: 38
      • LvL.1

Sziasztok!

Még csak pár napja van meg a játék, de nagyon tetszik. Más játékokban is imádtam driftelni, nagyon jó lenne egy társaságban funolni, tandemezni (ehhez még gyakorolnom kell), de sajnos nem találok magyarokat a játékban. Egyéb magyar fórumokat sem találtam, gyakorlatilag olyan, mintha nálunk nem is létezne a játék, pedig sok AAA címet megszégyenítene… PSN ID-m: bomeHUN90

Lotar
        Felhasználó
        • LvL.10

Aha, tehát innen. 🙂 Ok, bome felveszlek, én kb. szinte csak ezt tolom. 🙂

Binder
      Felhasználó
      • LvL.31

Tegnap érkezett az 1.07-es update.

• Kaptunk 4 új autót (Corona, Eleganto, Unicorn, Patron GT)
      • 32 új felnit

• Néhány autó kapott új bodykit elemeket.

• Végre megkaptuk a rendőrautók elemeit is.

• A Spector RS (Nissan Silvia S14) modelljét és bodykitjeit frissítették.
      • Class 1 autók hangja frissítve lett.

• A turbófeltöltő hangja javítva lett.

• Ja és a legfontosabb. Éjjszakai mod a pályán és a garázsban. 🙂

Lotar
        Felhasználó
        • LvL.10

Tegnap meg a 2.11.0 verzió érkezett meg. Elég durca lett. Jópár verda lett 1000+ LE-s, néhány 1500+-os, de a Lexus LFA például 1780valamennyi paci. Az S15 is 900 fölé csúszott, de olyan hangot raktak alá, hogy beszarsz. Ja, és kb. felszaggatja ez is az aszfaltot, eddig sem ment szarul- lol, szarul… S15….valahogy ez így együtt nem oké… ;D-,m de most egészen elképesztő lett. Az 46-os 1100+-al végre úgy megy, ahogy kell. Kb. ez 930 lóval szinte használhatatlan volt – legalábbis versenyképessé bitang nehéz volt beállítani. Most szakít. Ajánlom, hogy nézz rá, mert megint akkorát fejlődött, hogy az kalapemelős.

Lotar
        Felhasználó
        • LvL.10

Klassz lett a game. Szépen fejlődik nagyon. Ubifos már a 3.! részként adná…

86 hozzászólás mutatása