Call of Duty: Modern Warfare (2019)

Fórumok PlayStation 4 játékok Call of Duty: Modern Warfare (2019)

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
237 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      Névtelen
      Inaktív

Lemezes Modern Warfare, 136 gb telepítés után indítom, rögtön a főmenüben rámennék a Campaign pontra, de ott azt írja hogy “Install suspended”. Ha rányomok, hogy start install, azt írja, hogy “nincs tartalom”. Tehát elindítani sem tudom a kampányt. Mi a teendő?

akacsi
      Felhasználó

Sziasztok, warzone hoz keresek játékos társakat.
      Mikrofonom van.

Id: nzt1337

PlayStation.Community
      Adminisztrátor

Call of Duty: Modern Warfare (2019)

rDAVE
      Felhasználó

Feb 11-ig dupla xp mindenre. Úgy néz ki mégiscsak elérem a 100 tier-t. 😀

SteveFox
      Felhasználó

Kilo 141 az új favorit, csak nem tudom letteni ezt az mw-t… Még abba is bele mentem, hogy minden indítás után kitöröljem a letöltési mapábol a specopst, jöhetne rá a frissítés.

ALF22
      Felhasználó

Elkezdődött a CWL (cod liga, youtube adja esténként éjfél körül).Na itt látni,hogy igazából ezt a pro-k ugyanúgy pörögve tolják. Teljesen felesleges volt a pályákat és a gameplayt ugy alakítani mintha ezt vmi kurvanagy taktikai harccal lehetne csak játszani (lopakodva, ajtót nyitva,stb).Minden évben nézegetem a ligameccseket, de ez most vhogy nem az igazi.Ami vicces,hogy régi arcok évről évre hogy híznak:)) Elég gáz a bevonulás:) Keresnek pár 10/100 ezer dollárt. Meccsek után kimozdulhatnának az életbe is (csajozni, sportolni,stb)

SteveFox
      Felhasználó

Ez mindenhogy rossz, na ak pihi..

SteveFox
      Felhasználó

Hát így se lett jó, de legalább 3nged multizni, a spec ops packot újra kezdte leszedni peddig azt is leszedtem már, na de mind1. Van baj..

237 hozzászólás mutatása