Bloodborne

Fórumok PlayStation 4 játékok Bloodborne

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
1,224 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      HolfyTeebee
      Felhasználó

Örülök, hogy tetszik. Nekem 400+ órám van benne és kisebb nagyobb kihagyásokkal 2 év volt a platkó.Szigórúan offline.2012-ig nem is játszottam hasonló játékokkal, mert nem érdekelt.Aztán jött a Ds1 és mindent megváltoztatott a játékos életemben ;)A Bloodborne pedig zseniális játék lett, nekem meg kellett tanulni pajzs és nehézpáncél nélkül játszani, ami elég komoly változás volt. Aztán a Sekiro miatt megtanultam riposte-olni… ami miatt sikerült az elmúlt 2 hétben platkózni az első és harmadik részt is. Jelenleg a másodikon dolgozok, de nekem az annyira nem jön be.Ds 1, 3, Nioh, Bloodborne… nincs sok platinám, nem is szoktam rámenni, de ezekre büszke vagyok. Van vele munka rendesen.Neked meg sok sikert és élvezd ki minden pillanatát, mert cefet jó játék lett 😉

Resiskull
      Felhasználó

Jaja, sorry akkor lehet én fogalmaztam rosszul nekem is csak így ajánlották.Na yargulba tevékenykedek már elég fini már, összefutottam ott 3 vadásszal is egybe nagyon kellemes volt az elpicsázásuk de levadásztam azt a nagy elektromos bestiát is ami az Old yharmanba vezető shorcutot őrizte.:DAz első chalic(vagy mi) dungen is lement, allig lehet letenni a gamet a legjobban az tetszik hogy itt tényleg érzem, hogy fejlődik a karakterem, nemsokára meglesz a 80 szint is.:DJa ha jól látom most pluszhoz adják remélem becsatlakozik így pár vállalkozni kedvű vadász.:)

Sparrow
      Felhasználó

Rosszul mondták. Bármikor beléphetsz csak elsőre bl80 alatt nem ajánlják. NG+tól durvulnak…aztán ng++ és így tovább.

Sparrow
      Felhasználó

:DD

Resiskull
      Felhasználó

Persze az sose árt, csak érjek haza melóból rálesek.:)

HolfyTeebee
      Felhasználó

Catedral church-ből ki, amerről jön a két szürkeruhás. Ott jobbra jön Ebrietas és magával ragad. El lehet indulni egykét fegyverért és chunkért. Segíteni fog 😉

Resiskull
      Felhasználó

Rálesek majd hogy kell ahhoz hozzáférni, épp az imént győztem le rom-ot.

HolfyTeebee
      Felhasználó

Én az egyik karakteremmel ott csesztem el, hogy ng+ban mentem csak rá a dlc-re. Kellett egy újat kezdenem, mert Ludwig szétkapott pillanatok alatt 😀

1,224 hozzászólás mutatása