Bloodborne

Fórumok PlayStation 4 játékok Bloodborne

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.
1,224 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      Resiskull
      Felhasználó

Az első 3mat letoltam nyomom most azokat is.:DViszont azt teljesen nem értem, látom hogy azoknak is van több szintje, és azokon belül is lehet vagy öt fajta szertartást levezényelni, de hogy ezek mit befolyásolnak az nem tiszta.Ja meg belekóstoltam a dlcbe is, nagyon hangulatos Cathedralt így ebben a formában látni, rengeteg jó cucc van elszórva, eljutottam az első főellenséghez nyakon is csapott.:D

HolfyTeebee
      Felhasználó

Dungeonokba belenéztél? Ott lehet csak igazán komoly köveket a fegyverbe rakni. ;)Darabja akár 20%-os sebzést garantál, de sajnos lesz kötelező negatív stat is benne. Vagy a fegyver használódása, stamina, folyamatosan csökkenő élet stb… még talán a staminás a legistenesebb, 60%-al erősebb fegyóval nem kell annyit csapkodni 😀

Resiskull
      Felhasználó

Na vége lett a gamnek.:(Isteni volt, de már újra is kezdtem.:D

Resiskull
      Felhasználó

Elhiszem, én pl mostanába ha játszok akkor csak avval nincsenek kikandikálások mert pár hónap és full elfelejtem mi van az adott címmel.

Resiskull
      Felhasználó

Anno elkezdtem, de a második szintre beletörött a bicskám, bejött a koncepció de nem voltam ráhangolódva még erre a játékmenetre.

Lotar
      Felhasználó

Surge-ot tolom, nekem az sem könnyű. BB-vel meg azt se tudom, h merre tovább, és a csúcs, h fél éve nem játszottam vele, így meg pláne nem tudom , hogy mi van… lehet elkezdem majd újra.

Sparrow
      Felhasználó

Prepare to die. ;)Kurvajó mind, a Surge viszont nekem dögunalom.

Resiskull
      Felhasználó

A kapcsolatom az ilyen típusú játékokkal ugyanaz volt eddig mint ahogy te is írod, de nagyon megkedveltem, ezt követően nekem is listás a DS széria a Sekiro, de előtte bepótolom a Surget.:)

1,224 hozzászólás mutatása