Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
EA Play Live 2021
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Future Games Show: Spring Showcase
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Gamescom 2021
Gamescom 2021 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
State of Play 2020. február 25.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
The Game Awards
The Game Awards 2020
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

Bloodborne

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Címkézve: 

1,195 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      GedeOFF
      Felhasználó
      • Kommentek: 10
      • LvL.1

Meglett a platina.
      20 év alatt egyetlen játék sem volt képes az érzelmek ilyen skáláját kiváltani belőlem. elképesztő cucc. A szemétkedései ellenére is.

• A hozzászólás módosításra került: 15 óra, 19 perc telt el-GedeOFF.
        HolfyTeebee
        Felhasználó
        • Kommentek: 1156
        • LvL.12

Gratula! Watchdog hogyan lett meg?

GedeOFF
          Felhasználó
          • LvL.1

Köszönöm, felugrottam a fotelből és ordítottam örömömben.

Egyszer csak azon kaptam magam, hogy minden pixelét, minden mozdulatát és animációját kívülről tudom és kb hozzám sem tudott érni a végére. Így is 15 perces fight volt, ömlött rólam a víz.

GedeOFF
      Felhasználó
      • LvL.1

Annyira imádtam a játékot, hogy észrevétlenül beletettem 180 órát, itt vagyok 200as karakterrel, +10 fegyverekkel, a legmenőbb rúnákkal, kb sétagalopp volt az utolsó végigjátszás. Most pedig 5 napja a Watch dog of the old lords van terítéken, de kb semmi esélyem sincs, a charge attack a pálya bármely pontján instant megöl. 25 éve játszom, sok szemét játékkal találkoztam már, de ez a legalja. Ez nem skill függő, nem karakter függő, nem játékos függő, hanem a lehető leggusztustalanabb szopatása a játékosnak. Megfelezik a health bar-t oké, ad kihívást, jópofa dolognak tartom, de bevágni a legerősebb bosst kb végtelen élettel és csupa one hit kill támadással, na ettől már hányni tudnék.

HolfyTeebee
        Felhasználó
        • LvL.12

Na ugyaitt hagytam abba a játékot anno 😅
        Fele élet, 2 csapással kinyírt a szemét. Valóban a szopatás csúcsa… Nekem a Moonlight sworddal sikerült, kétkezes módban. Meg is szenvedtem vele. Utána már smafu a dungeon maradék része.

• A hozzászólás módosításra került: 6 nap, 21 óra telt el-HolfyTeebee.
      broafka
      Felhasználó
      • Kommentek: 5
      • LvL.1

Sziasztok!

Így néhány év késéssel (elnézést!), elkezdtem beledolgozni a kiegészítő történetét is a fordításba, az első fejezettel már végeztem is, illetve javítottam néhány korábbi hibát, illetve pontatlan fordítást is, amennyiben gondoljátok, itt olvashatjátok. “Üdv itthon, nemes Vadász!” 🙂

https://docs.google.com/document/d/1H-xuH-i7Bsag2jGS2Qnr36RkY4CGSAzsCOjj2f7tyK8/edit?usp=sharing

Lotar
        Felhasználó
        • Kommentek: 901
        • LvL.10

Ja, és természetesen: Köszi!

broafka
          Felhasználó
          • Kommentek: 5
          • LvL.1

Nagyon szívesen! Kb 2 hete a végére értem, úgyhogy most már teljes az anyag, jó olvasgatást mindenkinek. Hihetetlen történet egyébként, bejelenthetnék lassan a folytatást :).

Lotar
        Felhasználó
        • LvL.10

Semmi gond! 😉 Olvasom. 🙂

Acid_Gamer
      Felhasználó
      • Kommentek: 4
      • LvL.1

Jo latni hogy aktivoskodik a kozosseg, aki szeretne coopba segitseget kerni vagy akar vegig vinni a teljes gamet szoljon. Most kezdem a new game plust.
      Fear the old blood

HolfyTeebee
        Felhasználó
        • LvL.12

298as karival már nem nagyon tudok mit csinálni… pláne, hogy a plati is megvan. 😁

• A hozzászólás módosításra került: 1 month telt el-HolfyTeebee.
          MrBubbels
          Felhasználó
          • Kommentek: 629
          • LvL.7

Én a patináig négyszer, azt követeően hatszor játszottam végig. 🙂

Mindig van mit csinálni 😀

HolfyTeebee
          Felhasználó
          • LvL.12

Igaz 😉

Én a Dark Souls 1-et csapattam ki vagy 15x, ps3-on platina, de nekiálltam ps4-en is 😁

GedeOFF
      Felhasználó
      • LvL.1

Lepörgött a stáblista, vége a játéknak. Minden percét gyűlöltem, amiért nem hagyott nyerni, közben egész nap csak azt vártam, hogy visszatérhessek Yharnam városába végre. Minden boss-nàl lecsaptam a joy-t mérgemben, hogy b@ssza meg a játék, többet nem játszom vele, mégis 1 óra után torkomban dobogó szívvel, remegő kézzel játram örömtáncot a tévé előtt amikor legyőztem őket. Megfogadtam, hogy a következő halál után törlöm a játékot, de 102 óra után new game plus-ban rántom elő a saw cleavert, amikor egy sebzett vad hangján visítva rohan felém a Cleric Beast és remeg a szoba fala a harc hangjaitól.

HolfyTeebee
        Felhasználó
        • LvL.12

Örülök, hogy tetszett, gratula.
        <p style=”text-align: left;”>Máskor ne fogadd meg ilyen játéknál, hogy letörlöd és nem játszol vele többé… úgy se bírod ki 😅

GedeOFF
      Felhasználó
      • LvL.1

80 óra játékidő, és továbbra sem működik az online szegmens, lost connection to the server hibaüzenetet kapok és kidob a főmenübe.

Eljutottam a Mergos loft szakaszhoz, 90-es szinten vagyok, 9-es fegyverekkel, de hirtelen olyan ugrást érzek itt a nehézségben, hogy egy lépést sem tudok előre haladni napok óta. Hiába táplom a karaktert és farmolok, ugyanolyan nehéz szakasz ez. Még az Ebrietas boss is hiányzik, de kb 10 mp alatt lepofoz. Nem tudom, hogy hogyan juthatnék tovább.

Sparrow
        Felhasználó
        • Kommentek: 2937
        • LvL.30

Ebrietas akkor is le fog dagasztani 1-2 ütésből ha 30 szintet fejlesztesz még…próbáld úgy csinálni hogy ne tudjun, vagy alig tudjon megütni.

Ez nekem is volt vagy kurvasok próba 🙂

jime
        Felhasználó
        • Kommentek: 4488
        • LvL.31

ahogy druszám is irta, irány a dungeon, első kettőben még annyira nem is, de Ailing Loran-ban már lehet pumpálni magad, én legutóbb egy délután alatt felhúztam ott magam, 90ről majdnem 130-ig.

PS5-ön tolod?
        csak mert mi próbáltunk coop-olni, az istenért nem ment az online úgy, hogy az egyikünk PS4, a másik meg PS5-ről játszott.

GedeOFF
          Felhasználó
          • LvL.1

PS5-ön vagyok, de nincs lehetőség online–ra, tele a net vele, hogy az új konzolon valamiért nem működik, azonnal kidob, hogy lost connection.

HolfyTeebee
        Felhasználó
        • LvL.12

Mergos Loft mentési pontnál menj ki az épületből, fel a lépcsőn és szembe ott egy ketreclift. Fordulj az épület felé és gurulj be az ablakon. Itt lesznek azok a nagy, agyra emlékeztető lények, ők dobják a legjobb rúnákat az alapjátékban, és itt lesz található egy blood rock is, a 10es szintre emeléshez. Bőven megnövelik a sebzésed majd.

Vagy B terv, most kezd el kipucolni a dungeonokat, iszonyat farmolási lehetőség.

Sose játszottam online, vagy kértem ebbe segítséget. Ha túl nehéz volt, egyszerűen más fele indultam el, amíg nem lettem olyan erős, hogy könnyebben meglegyen.

Megosban meg a disznók a legjobb farmolási lehetőség. Rengeteg blood vial és xp a jutalom.

Kitartás, evezz más vízekre! 😉 Nightmare-ek készen vannak?

GedeOFF
          Felhasználó
          • LvL.1

Ciki, de én eddig azt hittem, hogy a Chaloice Dungeon maga a játék online része ezért egyáltalán nem is álltam neki…. Na jó, akkor meg is van a következő irány, köszönöm!

HolfyTeebee
          Felhasználó
          • LvL.12

Inkább játék a játékban. Bár a legtutibbhoz, az Isz chalice-hoz ha jól emlékszem, le kell verni Ebrietast… de a Cursed chalice is tartogathat meglepetést. 4-5ös szinten fog kiteljesedni. Egy-egy dungeon 3 bossból áll, ezeket bármikor újrafarmolhatod, nem úgy, mint az alapjáték ellenségeit.

Viszont sokkal monotonabb, ugyanazokat a pályaelemeket használja felváltva, összekeverve. De nem fullad unalomba. Toljad neki.

GedeOFF
      Felhasználó
      • LvL.1

Ez most egy nagyon amatőr kérdés lesz:
      látom, hogy shortcut-ba tehetek 4  eszközt, a nagy négyzetbe a felső sarokban, pl molotov koktél volt ott nekem eddig vagy Gascoigne-nál a music box. De ha mindegyik slot-ba teszek valamit, hogy tudok gyorsan váltani közöttük?

Lotar
        Felhasználó
        • LvL.10

Tipp: D-pad 4 iránygomb, négyzettel használ. Vagy nem! ;D

GedeOFF
      Felhasználó
      • LvL.1

Futottam néhány kört Central Yharnam-ban, gyakoroltam a gombkiosztást, szoktattam magam a harcrendszerhez, 23-as szinten voltam, mikor Gascoigne kidőlt. Az agresszívebb harcmodort hasznosabbnak találom, mint az óvatoskodást, belemászni a dögök arcába, ha sérülök, azonnal visszatámadok, hogy gyógyuljak. Persze így is hullok folyamatosan, de egész hamar ki lehet tapasztalni, hog mit csináltam rosszul, utána már annyival könnyebb. Rájöttem a fegyver upgrade titkára is. Most Old Yharnam ban kóricálok, már hatodjára ver le egy másik vadász.

1,195 hozzászólás mutatása