Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
EA Play Live 2021
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Future Games Show: Spring Showcase
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Gamescom 2021
Gamescom 2021 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
State of Play 2020. február 25.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
The Game Awards
The Game Awards 2020
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

Battlefield 2042

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Kezdőoldal Fórumok PlayStation 5 játékok Battlefield 2042

6 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      Simonyi Zoltán
      Felhasználó
      • Kommentek: 855
      • LvL.9

Nos én is kipróbáltam, akkor az én véleményem 😁

Audio és netkód-beli problémák, villódzó textúrák, texture load in/pop up, “next gen”-hez képest kiábrándító látvány… És hiába ott van a belsős csapatok segítsége, a kampány kivétele, a csúsztatás, ugyanúgy eljátszák azt, amit eddig minden BF-nél és kiadják félkész bugosan,ez ebben a formában egy rakat fos! Aki ezért pénzt ad ki,az meg is érdemli 👍

HUN_hatrix
        Felhasználó
        • Kommentek: 7975
        • LvL.31

Tudni kell helyén kezelni a dolgokat. Bocs, de ha te ezt a jelenlegi állapotot te a teljes játéknak vezsed, akkor nem érted a béta fogalmát. Eleve ahogy írták ez egy több hónapos csomag amit most toltál.

Simonyi Zoltán
          Felhasználó
          • LvL.9

Tisztában vagyok a beta fogalmával, DE mint írtam eddig is az összes részt így adták ki, tehát ez sem lesz kivétel ez alól 👍 Maximum kap egy kis finom hangolást és ennyi, ez a beta előrevetíti,hogy mire lehet számítani, és mint eddig is az összes BF játéknál, semmi jóra😂

nagyzene
      Felhasználó
      • Kommentek: 2
      • LvL.1

Szerda óta tolom de tornadoval nen talalkoztam ps5ön hogy van ez?

gugello
      Felhasználó
      • Kommentek: 1586
      • LvL.16

Azt hiszem megszületett az eddigi kegjobb bf!

A kasztok variálhatósága már kellett, jó kis összeállított enginerrel csapatom, van itt légvédelmi ılletve föld rakéta, lerakgató bot fix robot és a fegyverek valósidejű modifikálása nagy segígség!

A crossgamet már kilőttem, mert a pécés haverok nagy előnye az egér!

Első nap veszem! 😉

HUN_hatrix
      Felhasználó
      • Kommentek: 7975
      • LvL.31

Én a PS4 VERZIÓT toltam.

Csak 2 meccset toltam le, mert nem volt többre időm. Első benyomásra nem tetszik.

Első ami nem tetszik: Az össz látvány. Nem a grafikai része az még el is megy, meg egyértelmű ez butított és PS5ön fog igazán ütni. Inkább az összképpel van bajom. Ingerszegény. Megszoktam, hogy effekt bombát kapok a pofámba. Pl. a Rakéta kilövés az előzetes videóban egy aztakurvadurva, itt meg kb. semmi. A karakterek mozgása sokkal rosszabb, mint a korábbi részekben. Meg nekem baromira hiányzott a BF5ös hanyatt baszom magam. Itt csak simán lefekszik. Mondjuk ez a “látvány” kicsit emlékeztet a BF4es bétára PS3on. Érezhető volt, hogy nem erre a gépre szánták. Túl steril volt az is aztán PS4en meg beütött.

A másik a “kasztok, karakterek”. Mondják, hogy a BF azért nem tud fejlődni, mert a rajongók megszokták, hogy milyen és nem engedik. Háááát talán most én is ide tartozom. Nekem ez a “Medic-nél lehet sniper is, meg rakétavető meg apámf*sza” … kicsit fura. Megvolt, melyik kaszt mivel mehet és ez szerintem jól bevált. Most hogy mindenki mehet mindennel, nekem kicsit fura. A másik hogy nekem a fegyverek se jöttek be. Olyan mint ha airsofttal lőnék. Lövök, de nem érzem, hogy hatással vagyok az ellenfél életére. Semmi érzést nem váltott ki egyik fegyver se, hogy ez de kurvajó lenne. Mindegyik egy fos. Nem éreztem, hogy valamelyik erősebb lenne, hogy azzal 2 lövés halál… lövök bele huszat se hal meg. Meg hogy pihennéssel visszatölt az élet…pfffff na hagyjuk. AMI TUTI JAVÍTVA LESZ: (nem tudom mennyi élete volt, telinek tűnt) de egy lövésre kilőttem egy tankot. Meg nincs lőszeres láda, medic láda a pályákon fix helyeken.(én nem láttam) És mivel tudjuk sokan nem nagyon szeretnek adli lőszet így sajnos ez szenvedés. Érdekes, hogy az építhezést se láttam, hogy lenne, pedig az a BF5ben nagyon faca volt.

Maga a pálya se jött annyira be. Az a baj, én inkább a városi harcászatot kedvelem, mert ott esélyem van a tankok és sniperek ellen is túlélni és úgy látom itt pont az nem lesz. Igazi utcai pálya szinte nulla. Nem tudom…. elbizonytalanodtam (Ahogy haverom mondta is előre, hogy sok BF FAN van ezze így.)

Őszintén jobban izgat a PORTAL része a régi pályákkal, de oda is várni kelle a frissításeket, mert azok közül is csak kettő érdekel. ARICA HARBOR, meg CASPIAN BORDER. Azt hittem anno a trailer után, hogy az összes pálya belekerül az adott játékokból… nem csak 2-2. Csinálnék egy CSAK VÁROS szervert.

Ebből esélyes nem lesz premier vétel. Lehet megvárom a 1 Year Pass végét, amikor már több mapp lesz. Meg a betegségeket megoldják.

Ami tetszett, hogy bent a pályán tudom variálni a fegyvert. PL. ha rossz egy  scope belső térbe simán lecseréled a 6x-ost mondjuk reflexre.

Abcd
        Felhasználó
        • Kommentek: 1
        • LvL.1

Szar, steril a látvány minden porton.(ps4 elmosott, de ez van, ps5 ettől függetlenül még steril) A pc-sek ilyenre csorognak. Bc2, Bf3 után ezek olyanok mint a domestossal leöntottek.

És szinte full árkád benyomást kelt. Játszható,de mutatja az irányt,hogy ez már nem lesz olyan mint 10éve.

gugello
      Felhasználó
      • LvL.16

Pár meccs után:

a látvány bődületes, ez egy újabb szint, a hangok lehengerlőek (5.1), az irányítás nekem valahogy nem áll k kézre, bár több ponton állítható, a dualsens vagányan adja vissza a terep viszontagságait, de a ravaszok nem támogatottak ebben a bétában.

Dice szerint ez egy korábbi build! 😎

Simonyi Zoltán
        Felhasználó
        • LvL.9

Eddig egyedül tőled olvastam pozitív dolgokat erről a bétáról 😂

gugello
      Felhasználó
      • LvL.16

Hamarosan otthon és rápirítok a zárt bétára! 🙂

Nyílt béta előtölthető, nektek 8-ától indul a harc!

martin
      Adminisztrátor
      • Kommentek: 3056
      • LvL.31

.

6 hozzászólás mutatása