Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
State of Play 2020. február 25.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
The Game Awards
The Game Awards 2020
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

Assassin’s Creed: Valhalla

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Kezdőoldal Fórumok PlayStation 4 játékok Assassin’s Creed: Valhalla

9 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      gabe82_
      Felhasználó
      • Kommentek: 528
      • LvL.6

A fáklya meg nem lángol.

Old_Raiden
      Felhasználó
      • Kommentek: 1544
      • LvL.16

Asgardból én kiléptem a francba, a helyszín se jött be, meg fél Anglia hátra van. Fesztiválon kínlódok: az egyedi cuccok nem rossz árban vannak tokenekkel, a kis Reda opál boltjához képest. Össze lehet kaparni a cuccokra, pl. a bunyóban a 10 menetet végig vertem és kaptam 70 tokent. Íjászat és a ivaszat elég szivatós.

gabe82_
        Felhasználó
        • LvL.6

Ott még nem tartok, de csak simán ki lehet lépni, vagy hogyan?

jime
          Felhasználó
          • Kommentek: 4468
          • LvL.31

térképen van egy szem ikon, wake up szöveggel, ott vissza tudsz majd jönni bármikor.

gabe82_
          Felhasználó
          • LvL.6

A párom játszott vele, és mondja, hogy nem tudott kilépni Asgardból. Megnézte jútubon, ott látta, amit írsz, de nála nem volt ott ez az ikon, hanem helyette valami küldetés ikonja jelent meg. Azt tudta csinálni, hogy korábbi mentést töltött vissza, de így meg jóval korábbi állásból kellett folytatnia, mert nem mentett folyamatosan a játék. Valami bug lehetett?

jime
      Felhasználó
      • LvL.31

Srácok!

Mióta Asgard-ba mentem, angliában semmilyen küldit nem ad a játék, Asgard pipa, Jotunheim jön, de 30 levellel felettem van, megbasznak. Ha ezt letudtam folytatódik a sztori?? Vagy mi a gyász van?

Folyamatosan azt hallom mennyi küldi van, nekem az utolsó 30 órábam 1 db nincs.

Remélem nem megy a levesbe mind a 80 órám.

A bugokmal a faszom tele most épp, Raven 2 napja not avaliable, minden kezdésnél, betöltés halál stb után, Eivor részegen kezd, minden második fast travel nem sikerül, levegöbe rak ki és meghalok…

Greg
        Felhasználó
        • Kommentek: 3839
        • LvL.31

Jime indítsd el egy kis Cyberpunk-ot ahhoz képest ezt is becsülni fogod. 😃

MrBubbels
        Felhasználó
        • Kommentek: 615
        • LvL.7

Nálam is minden betöltésnél részegen kezd amióta fesztivál van és még mindig rengeteg a bug, de amit írsz arra nem vágom mi lehet a megoldás. Randvi-hoz szoktál járni? Nála a kerekasztalnál lehet kiválasztani, hogy kivel akarsz éppen szövetségbe lépni. Plusz egy csomó random küldi van ,ha visszajársz a longhouse környékére. Nem nagyon akarok spoilerezni, de csajod már volt? 🙂

hrlqn
          Felhasználó
          • Kommentek: 1
          • LvL.1

Igen, rengeteg a bug… nagyon szenvedek, pedig a játék tetszik…

jime
          Felhasználó
          • LvL.31

nincs semmilyen másik küldi, a randomokat is megcsináltam már, csak ezek a fesztiválos szarok vannak.
          abból is begugolt a sörös, felvettem a hordót amit vissza kell vinni, meghaltam, azt utána a hordó az eltűnt a picsába xD
          komolyan szopat a játék, pedig imádom amúgy 😀

na mindegy, megyek tovább az asgardi vonalon, talán majd utána, de ha valami gamebreaking bugot szoptam be, akkor pipa leszek

gabe82_
      Felhasználó
      • LvL.6

Megpöcsölték a játékot, bár komoly problémákba eddig sem futottam bele.

MrBubbels
        Felhasználó
        • LvL.7

Pedig akad. Nálam 4x kifagyott ,abból egyszer buktam másfél óra játékidőt ,plusz falba ragadás itt ott ,repülő ellenfelek elvétve ,meg a kivégzés animációk tudnak “hibásak” lenni. De összességében nem vészes, csak a kifagyások zavartak.

gabe82_
          Felhasználó
          • LvL.6

Eddig (kb. 30 óra játékidő) ebből semmit nem tapasztaltam. A legfurábbak a “spontán öngyulladások” voltak, amikor Eivor indokolatlanul kapott lángra bizonyos szitukban.

mentoloshypo
          Felhasználó
          • Kommentek: 3737
          • LvL.31

Hogy sikerült bukni 1.5 órát amikor szinte minden mozzanatnál ment a játék? Elvileg.

MrBubbels
          Felhasználó
          • LvL.7

Nagyon jó a kérdés.

gabe82_
          Felhasználó
          • LvL.6

Valaki lentebb írt 4 órát is. Én rábíztam ezt a játékra, legalábbis eleinte. Az itt olvasottak miatt most már inkább csinálok egy mentést én is a biztonság kedvéért, mielőtt kilépek.

gabe82_
      Felhasználó
      • LvL.6

Lassan én is nekiállok (PS4). Kíváncsi leszek, mennyire lesz egyben a játék.

Old_Raiden
      Felhasználó
      • Kommentek: 1544
      • LvL.16

1.04-es javítás többett ártott, mint használ ! Fél másodperces röccenések, Random kifagyások és menübevaló kidobások.
      Már sokadjára nem olyan vicces. Prón nyomom, de még így is egy technikai roncs !
      A 10 platformra való portolás + a covid eredmény ez is nagy részt !

mentoloshypo
        Felhasználó
        • LvL.31

Nem mindenre magyarázat a covid.

jasi
      Felhasználó
      • Kommentek: 276
      • LvL.3

Hihetetlen hogy ezek a nyomorultak tényleg nem tudnak egy  játékot normálisan összerakni. Az előbb összeomlott az még nem para, de mikor visszaléptem akkor derült ki hogy már 4 órája nem mentett… Most pedig még nekem se engedi, meg behalt a gyorsutazás is. Imádom.

mentoloshypo
        Felhasználó
        • LvL.31

Több évtized játékfejlesztői múlttal, nem tudom hány AC epizóddal a hátuk mögött bugos játékot kiadni nem tudom hogy lehet.
        Még csak azt se lehet mondani, hogy egy stúdiótól van szó akik hajtva vannak, hanem párhuzamosan készülnek ráadásul több Stúdió munkája (amit ugye mindig kihangsúlyoz a Ubisoft) az egész.
        És ezek fejében még csak azt se lehet mondani, hogy milyen egyedi minden rész mert nagyon nagyon sok dologban CTRL C + CTRL V megoldások vannak. Maga a játékmenet, küldetésrendszer, textúrák stb stb…

MrBubbels
        Felhasználó
        • LvL.7

Ocsmány buggos manapság minden második cím nem kérdés…

Szativolution
      Felhasználó
      • Kommentek: 203
      • LvL.3

Valahogy képtelen beszippantani a cucc. Azon túl, hogy bugos és igénytelen az egész (egymásba lógó ellenfelek, hibásan futó animációk, stb). De a legnagyobb baj mégis az, hogy játék közben halálra unom magam.

Gyönyörű a középkori Anglia, csodásak a fényhatások. De végigjátszva a kéz előző részt, valahogy semmi motivációt, semmi húzóerőt nem érzek, hogy ezt vigyem tovább.
      Mindenki más odáig van érte?

• A hozzászólás módosításra került: 3 months, 1 hét telt el-Szativolution.
        MrBubbels
        Felhasználó
        • LvL.7

Én jól elvagyok vele. De szerintem ehhez az is hozzájárul ,hogy nekem az előző két rész szinte teljesen kimaradt. Ami igazán tetszik az a zenék, hangok ,atmoszféra. A nehézséget feltoltam a felfedezés segítség meg le és így egy számomra tökéletes egyensúly keletkezett. A harcrendszer ,meg a sztori olyan amilyen ,de emészthető kategória mindkettő. A felfedezés ,barangolás, meg az egy két mókás mellékküldetés engem totálisan kikapcsol egy stresszes nap után.

Én amúgy azt vettem magamon észre, hogyha három esetleg négy évente nyúlok Ubisoft játékhoz akkor nagyon jól tudok szorakozni ,de ennél több nekem nem megy ,mert csömöröm lesz hamar. Utoljára a Fry Cry 5 tetszett tőlük… 🙂

9 hozzászólás mutatása
Advertisements