Generic selectors
Csak
Keresés címben
Keresés a tartalomban
Keresés hírekben
Keresés cikkekben
Keresés a fórum hozzászólások között
Keresés a fórum témákban
Kategória szerinti szűrés
Classic PlayStation
Comix
E3
EA Play Live 2020
EA Play Live 2021
Esemény
Future Games Show: Gamescom 2020
Future Games Show: Spring Showcase
Gamescom
Gamescom 2020
Gamescom 2020 Opening Night Live
Gamescom 2021
Gamescom 2021 Opening Night Live
Heti hírösszefoglaló
Hírek
Komment
Nacon Connect
New Game+ Expo
Nyereményjáték
PlayStation 5 Showcase
PlayStation Indies
PlayStation Network
PlayStation.Community
Podcast
PS5 Future of Gaming
PS5 Tudtad?
PSC Gyorsszavazás
State of Play 2020. augusztus 6.
State of Play 2020. február 25.
Stream
Summer Game Fest
Szavazás
Techno
The Game Awards
The Game Awards 2020
Tokyo Game Show
Tokyo Game Show 2020 Online
Tokyo Game Show 2021
Ubisoft Forward

Általános mobiltelefon topik

• Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Kezdőoldal Fórumok Egyéb Általános mobiltelefon topik

11 hozzászólás mutatása
  • Szerző
    Kommentek
      PlayStation.Community
      Adminisztrátor
      • Kommentek: 584
      • LvL.6

Általános mobiltelefon topik

Kryszke
      Tag
      • Kommentek: 1
      • LvL.1

Sziasztok! :-)Nekem egy összehasonlító/tesztelő weboldal segített dönteni, amikor okostelefont választottam. Gondoltam, megosztom veletek is, mert nagyon átfogó cikkről van szó, amely konkrét telefon modelleket is említ. Kattintsatok a linkre: https://www.rankito.hu/legjobb-mobiltelefonok/

B_Renato97
      Felhasználó
      • Kommentek: 565
      • LvL.6

Szuper! Remélem be fog válni.

Allitta
      Felhasználó
      • Kommentek: 1409
      • LvL.15

Végül az iPhone 7 mellett tettem le a voksom. Éppen ma délelőtt mentem el érte a Media Markt-ba, elég jó áron vesztegették (169.999), bár mondjuk ez elég relatív. Aztán futás a Telekom-hoz, mert persze, hogy az eddig használt sim-kártyám még véletlenül sem jó bele, de legalább pikk-pakk segítettek. Majd még a telefonszámokat megyek vissza hozzájuk átpakolni, mert sehogy sem tudom megoldani, egyesével meg nem fogok vele szórakozni. Nem lenne gond, ha azt a nyomorult Lumia-t látná a pc, mert akkor lenne esélyem, de így egyáltalán nincs. Mióta szarakodik a töltés, azóta hiába dugom össze a pc-vel, nem ismeri fel, arról nem is beszélve, hogy a biztonsági mentést is folyton hibaüzenettel szakítja meg. Ebből lett nagyon elegem, remélem új kezdet jön és fényes jövő. 🙂

B_Renato97
      Felhasználó
      • LvL.6

Apum általában este lefekvés előtt tölti mindig. Tehát egy napot simán kibír, pedig azért szokta nyüstölni. Ha pedig hosszabb távra mennél valahová, vagy tudod előre, hogy egész nap nyomkodni fogod a telót akkor ahogy a fórumtárs is említette, érdemes beszerezned egy power bankot. Hatalmas eltérések nem lesznek aku terén bármelyik készüléket is választod.

Zsubi
      Felhasználó
      • Kommentek: 1485
      • LvL.15

Áprilisban váltottam Lumia 830-ról iPhone-ra (6s), eddig meg vagyok vele elégedve. Külsőre ugyan nem tetszik ez a nagyon lekerekített dizájn, de a zárt rendszer, h kb mindenhez van app, az tetszik. Ha félsz az akksitól, vegyél egy 5-6ezer mAh-s powerbankot, azzal tudod tölteni, ha úgy alakul és nem is nagy befektetés.

Allitta
      Felhasználó
      • Kommentek: 1409
      • LvL.15

Srácok!Azt olvasom sok helyen, hogy az iPhone-ok gyenge pontja az aksi. Van aki azt írja egy napot sem bír ki, persze tudom attól is függ mennyit használja közben az ember.Zsolt! Írtad, hogy neked a 6S-et már naponta kell tölteni, de gondolom azért használod is rendesen közben, nem csak készenlétben pihen a zsebedben.B_Renato97! A Faterod 7-ese is folyton a töltőn lóg? :)Azért érdekelne, mert sok esetben reggeltől estig az isten háta mögötti területeken vagyok szinte egész nap, ahol nem igazán van lehetőség töltögetésre. Ha tényleg ilyen keveset bír, lehet nem az iPhone lesz a nyerő, pedig egy kicsit már húzott felé a szívem.

B_Renato97
      Felhasználó
      • LvL.6

Őszintén szólva bármelyiket választod jól fogsz járni. Ez már az a kategória ahol minden gyártó a legjobbat hozta ki magából. Én egy általad is írt Sony telót hajtok és teljesen megvagyok vele elégedve, minden téren. Apum iPhone 7-et használ, őt se hallottam panaszkodni maximum a tárhely miatt amit ugye nem lehet bővíteni. Huawei készülékei az utóbbi években nagyon jók és megbízhatóak, úgyhogy ebben az esetben nincs rossz döntés. Majd azért írd le végül melyik lett 🙂

11 hozzászólás mutatása