Már az E3 előtt [A http://playstationcommunity.hu/note/3641]jött a hír[/A], hogy 2010-ben az Activision nem szimpla sajtótájékoztatót tart, a szokásos verbális önfényezéssel, hurráoptimista statisztikákkal és világrengetőnek beállított bejelentésekkel, hanem bulit rendez, méghozzá Nagy Amerikai Bulit, Los Angeles-i módra. A Staples Center oldalát állítólag majdnem kirúgták…A csóró szeánszon – milliókba fájt, dollárban – többek között Usher, Pharrell Williams, és Eminem adott koncertet, az Activision pedig minden mást, grátisz: annyit ettél és ittál, amennyi beléd fért, plusz még ajándékokkal is telepakolták a zsebeidet. Minden ingyen volt. Aki bejutott, megemlegette.A PlayStation.Community nem volt ott, ezért nézzük meg együtt a történéseket azokkal, akik közületek sem jutottak be.Usher:[YOUTUBE]PQ1H9R91Owc[/YOUTUBE][YOUTUBE]5Y1IQ-BB9Pk[/YOUTUBE][YOUTUBE]qyoeMpvVqsg[/YOUTUBE]Chris Cornell:[YOUTUBE]V8chAszqg4w[/YOUTUBE]Rúdon pörgés (14+):[YOUTUBE]kj-T-R8fSWw[/YOUTUBE]N.E.R.D.[YOUTUBE]gGWa5B-JQns[/YOUTUBE][YOUTUBE]lj4IpEArPyE[/YOUTUBE]Rhea[YOUTUBE]YCJC8X2XvTY[/YOUTUBE]Eminem[YOUTUBE]jGDJf_A9ZPc[/YOUTUBE][YOUTUBE]AzmUdEYsn8s[/YOUTUBE][YOUTUBE]J-IDOMuXhNA[/YOUTUBE]
E3 2010 – Activision megaparti
Nincsenek hozzászólások.
Hozzászólás
Be kell jelentkezz, hogy hozzászólhass.
KROTCHY
A rúdtáncos a tetőn keresztül akart megszökni vagy hova a faszomba mászott már? xD Ez tényleg pole climb volt …
Firethrower
Azt a k**va :OAmúgy ide sajtósokat hívtak meg?
sasukeskapa
Ez a rúdon pörgés ez nagyon ott van!!!
Lara
hohó, rúdon pörgés! 😀 még jó, hogy benéztem. persze ez a francos gép nem játssza le. nah majd pasinál csekkolom. 🙂
KyserSoze576
Jövőre el kéne menni…
squaresoft
tisztara mint egy szukebb hetvegenk haveri korben.. ja vagy megsem, de alig par milla dolcsi a kulombseg 🙁
Chrome
Jah és a rúdtánc…Nem tom ki vette fel, de hogy az se a kamerára koncentrált az is ziher.Olyan mintha érdekesebbnek találta volna a rudat, mint a lányt.
Chrome
Persze hogy Kotick játék áremelésen, meg fizetös COD szervereken gondolkozik, különben hogy tudna ilyen bulikat összehozni egy szakmai konferencián.Csak ki kéne menni jövöre LA-be neeeem???
soliduss
Vírísd a lóvét 😀 ha már a gamekkel nem bírják felhívni magukra a figyelmet….A ms konfon az exklúzív Cod tartalmak utáni csend intő jell….
Komplex
A rúdtáncos csaj érti a dolgát… 🙂
ALF22
cirkuszt es kenyeret a nepnek:)