.

Fórum ›› PlayStation®4 játékok

Dashboard

198 hozzászólás

Utolsó hozzászólás: soliduss

2018.07.02. 09:15:24

1 / 4 oldal
‹‹  ‹  1  2  3  4    ››
198. soliduss  A Krónikás
2018.07.02. 09:15:24
LV24
Válasz 195. balays82 üzenetére:
Ezek a gamek mind ilyenek :D

Most letolod... majd 1 év múlva újra előveszed.
197. Quentaro  PlayStation.Community tag
2018.06.24. 13:15:15
LV5
Nekem még a Cyberlife torony lesz újdonság, és az is, ha nem negatívan ér véget a békés szál Markusékkal. Gondoltam lenyomom azt a kb. 13 fejezetet hétvégén (ami a módosításhoz szükséges), de végül mással játszottam.
Igazából eddig mindig úgy volt, hogy csak el kellett kezdeni, és vitt magával...
196. KAMIKAZE-HUN  PlayStation.Community tag
2018.06.23. 11:53:31
LV5
Nekem sokáig nem volt valahogy szimpatikus ez a játék, de a napokban nagyon olcsón hozzájutottam és azt kell mondjam jó nagy marha voltam, hogy eddig nem vettem meg:)
Eddig is szerettem a csapatot, de ezzel most egy új szintre emelték ezt a stílust, brutális és nagyon aktuális a téma, és ahogy tálalásra került áhh nagyon komoly!
"Örökké nem eshet"
195. balays82  PlayStation.Community tag
2018.06.22. 22:57:35
LV2
+1
"Két trófea választ el a platinától (Bookworm és I'll be back), de nincs kedvem újrajátszani mégegyszer."

Nekem is ez a kettő hiányzik, de több mint egy hete nem bírom rávenni magam a játék elindítására. Szép volt, jó volt (biztosan az év egyik legjobbja és a legjobb QD játék számomra), de sok is egyelőre.
194. tiNk  PlayStation.Community tag
2018.06.22. 19:49:58
LV18
Na én befejeztem a játékot. A végén a forradalmat választottam, elkapattam Karáékat (ez tényleg elég durva volt) - már csak ezek hiányoztak a chartból. Bár még így is van jó pár lehetséges szál, ami feloldatlan maradt. Nem tudom mennyi idő lenne mindent végigjárni. Eszméletlen a lehetőségek tárháza olykor.
Két trófea választ el a platinától (Bookworm és I'll be back), de nincs kedvem újrajátszani mégegyszer.

Kedvenceim sorban: Connor, Kara, Markus.
Itt még megjegyezném, hogy ha csak a Connor szál lenne benne, de ugyanilyen hosszú történettel, akkor is egy 10/10 játék lenne. Bár így mindenképpen jobb volt, hogy mindhárom szereplő bőrébe bújhattunk. Hank karaktere pedig szintén zseniálisan kidolgozott.
Örök emlék marad a játék, azt hiszem.
"We don't have to do this. You know that, right?"
193. VictorVance  Szerkesztő
2018.06.21. 08:59:21
LV16
+3
Válasz 191. Quentaro üzenetére:
SPOILER

Én elsőre is a háborút választottam. Egyszerűen muszáj volt, ismerve a megalkuvásra képtelen emberi fajt. Ezért is zseniális ez a játék, az egyik ilyen katartikus pillanat pl. nálam biztosan örökre megmarad ezzel kapcsolatban. Amikor a vége-felé a Jericho-n vannak, és Marcus azt mondja: "Az emberek évszázadok óta öldösik egymást, mert más a bőrszínük, vagy a vallásuk. Sosem fognak megváltozni." Külön katartikus, hogy ez a mondat egy android szájából hangzik el. David Cage még az elején azt nyilatkozta, hogy nem lesz hagyományos értelemben vett mondanivalója a játéknak, de nagyon odatette ezt a sokszor használt és jócskán kifacsart alaptémát.
Örülünk?
192. soliduss  A Krónikás
2018.06.21. 08:49:47
LV24
Válasz 191. Quentaro üzenetére:
A háború nagyon nagyon adja...
191. Quentaro  PlayStation.Community tag
2018.06.19. 21:47:07
LV5
Válasz 188. balays82 üzenetére:
Első végigjátszásra elhatároztam, hogy (követem a tippet) és nem változtatok semmin. Megsemmisítő tábor lett a vége, -méghozzá a rossz vége. :( Persze aztán megoldottam másképp. Muszáj volt. :) Másodjára viszont a háborút választottam, és ...
SPOILER
... a halál torkából menekültek meg, ami már ismerős volt...
/ SPOILER
... az katartikus érzés volt. - Igen, bizony egyértelmű utalás.
190. tiNk  PlayStation.Community tag
2018.06.19. 15:09:18
LV18
Válasz 189. balays82 üzenetére:
Logikus.
189. balays82  PlayStation.Community tag
2018.06.19. 15:07:24
LV2
Válasz 187. tiNk üzenetére:
SPOILER

Akkor lehet más végkifejlet, ha Kara és Alice már nem él, mert akkor értelemszerűen nem bukkan a nyomukra.
188. balays82  PlayStation.Community tag
2018.06.19. 15:00:18
LV2
+2
Válasz 186. soliduss üzenetére:
Amennyire én tudom, ez a két lehetőség van a pályaudvaron. Először én is visszaadtam a jegyeket, csak aztán ugye kiderült, hogy ennek elég súlyos következményei vannak.

A visszahívó központ tényleg durva, elég egyértelmű utalással a második világháborús eseményekre. Éppen ezért elég is volt egyszer végigjátszani azt a szálat.
187. tiNk  PlayStation.Community tag
2018.06.19. 14:57:04
LV18
A Várakozás Hankre fejezet végén mi a másik lehetőség? Hank nem bukkan nyomra vagy mi a gyász? :D
186. soliduss  A Krónikás
2018.06.19. 14:35:00
LV24
Válasz 185. tiNk üzenetére:
A visszahívós központos rész nagyon nagyon durva.

A babás családot én is megsajnáltam.... majd visszamentem és másképpen döntöttem.

A Busz pályaudvarnál milyen lehetőségek vannak???

Ha vissza adom a jegyet akkor oldalt megjelenik a dagi nő és megyünk csónakkal... ha megtartom a jegyet akkor megyünk a határhoz. Más megoldás lehet itt???
185. tiNk  PlayStation.Community tag
2018.06.19. 12:26:45
LV18
Válasz 183. balays82 üzenetére:
Kösz, akkor busszal megyünk. Csak megsajnáltam a babás családot előzőleg.
Bár a visszahívó központos rész is érdekes lehet.
184. Quentaro  PlayStation.Community tag
2018.06.19. 12:23:09
LV5
+1
Válasz 178. soliduss üzenetére:
Ez jó elgondolás, így oldom meg, amikor lehet (meg aztán a 100% is így lesz kihozható).
Tegnap 3 fejezetet ugrottam vissza - a forradalmat választottam, illetve Kamskinál nem AZT a kérdést tettem fel, így Connor Hank segítsége nélkül jutott a bizonyítékraktárba (ami nekem újdonság volt), csak ugye itt már bejön a képbe, hogy rosszban kell lenni Hankkel, ami már hosszabb távú projekt. :) De tényleg sok mindenhez elég pár fejezet is.
Ám pl. buszhoz vezető résznél... találkoztam valakivel, akivel első végigjátszásra nem tudtam volna (mert lelövődött :) ).

Ezek már olyan apróságok, amelyek az első harmadban eldőlnek. Másik példa: Csak most sikerült elolvasni a naplót, mert először Hanket választottam az üldözésnél...
Ahhoz, hogy a (szerintem) legjobb vég bejöjjön, alsó hangon 13 fejezetet kell újrajátszani (Hank: jó viszony, Connor deviánssá válhat, közvélemény: pozitív).
->
De itt is egy komplett rész fog aktiválódni, ami most csupa piros lakat, gondolom azért, mert eddig nem volt olyan kombóm, hogy Connor "tudatára ébredt" + Markus is él.
183. balays82  PlayStation.Community tag
2018.06.19. 10:26:29
LV2
+2
Válasz 182. tiNk üzenetére:
Tapasztalatom szerint a folyón átkelve nem lehet mindenkit életben tartani, én legalábbis nem találtam olyan lehetőséget.

SPOILER

Luther volt az, aki mindenképpen meghalt, de lehet, hogy valamely korábbi döntés ezen változtatni tud. Nekem csak a buszra szállás esetén jött össze a legjobb befejezés, vagy a visszahívó központ túlélésével.
182. tiNk  PlayStation.Community tag
2018.06.19. 10:08:52
LV18
Válasz 181. soliduss üzenetére:
Ugyanez.
181. soliduss  A Krónikás
2018.06.19. 10:00:08
LV24
Válasz 180. tiNk üzenetére:
Melyiket választottad a folyón??? Amikor jön az őrhajó?

Én a motorhoz ugrottam és ott Alice kapott haslövést... de kara kitolta a hajót... a végén meghalt a kiscsaj... de Karával választhattam, hogy lekapcsol vagy nem...
180. tiNk  PlayStation.Community tag
2018.06.19. 08:10:48
LV18
Hát bakker másodjára is meghaltak Karáék, csak most a folyón. A többieknek happy end lett.
179. tiNk  PlayStation.Community tag
2018.06.18. 16:13:42
LV18
+1
Válasz 177. soliduss üzenetére:
Nekem sem elsőre, pedig lelőttem Chloe-t (amire nem vagyok büszke), mert tudni akartam az igazságot, de ezek szerint rosszul kérdeztem. Másodjára nem lőttem le.

Azért is furcsa, hogy nem mondta el Connor Hanknek, amit Markusról megtudott, mert utána Kamskihoz mentünk. Valszeg meghekkelték a CyberLife-tól.
178. soliduss  A Krónikás
2018.06.18. 16:05:17
LV24
+1
Válasz 176. Quentaro üzenetére:
Ne kezd el mindig elölről.

Én úgy szoktam tolni ,hogy mindig 1 fejezetet megyek vissza és ott mókolok.

Hihetetlen milyen jó story-k múlnak egy egy döntésen.

177. soliduss  A Krónikás
2018.06.18. 16:04:03
LV24
Válasz 175. tiNk üzenetére:
Nekem Kamski semmit nem mondott el :D

Én itt lépek be újra story-ba.
176. Quentaro  PlayStation.Community tag
2018.06.18. 14:12:01
LV5
Válasz 170. probi üzenetére:
Probi: Ha nem teszed el a buszjegyet az állomáson, jobbra menvén triggerelődik az event (és össze lehet futni egy másik ismerőssel is :) ). - Azt hiszem más úton is csónakázás lehet a vége.
probi: Érzelmileg hozzádob Carl mindenképp, főleg ha az üzenetrögzítőt is lehallgatjuk, de jelentősége nincs.
tiNk: Na, nem tudtam, hogy ott is ki tud purcanni az öreg, megvan egy újabb cél. :)
Simont akkor elfelejtem megtalálni. Valamiért azt hittem, hogy neki vagy lent, vagy fent de game over. :)

SPOILER:
Én úgy gondolom, hogy nem akarták jobban kifejteni, hogy aki akarja vírusnak, aki akarja öntudatra ébredésnek gondolja a történteket.
Illetve NEKEM van még egy teljesen bejáratlan Cyberlife utam Connorral, hátha majd ott valami.
/ SPOILER

A közvélemény, és a kapcsolatok milyenségét 2 szálon már másképp csináltam, és markáns eredménye volt. Viszont Alice-al mindig tök cuki voltam. Kíváncsi vagyok, hogy a "rossz anyaság" mivel jár... Azt hiszem lesz még egy 3. elejétől végigjátszás is. :)
175. tiNk  PlayStation.Community tag
2018.06.18. 13:50:56
LV18
Válasz 174. soliduss üzenetére:
Hogy értve?
174. soliduss  A Krónikás
2018.06.18. 12:40:43
LV24
Válasz 171. tiNk üzenetére:
ez a kamski-s poén WTF most nekem....
173. soliduss  A Krónikás
2018.06.18. 12:40:26
LV24
+1
Válasz 172. tiNk üzenetére:
spoiler

és ott is van két kimenetel. Meghal carl vagy elmondja, hogy téged mindig is fiaként szeretett.
172. tiNk  PlayStation.Community tag
2018.06.18. 11:49:16
LV18
+1
Válasz 170. probi üzenetére:
Ha Carl túléli, akkor az csak annyiban számít, hogy a végén Markus meglátogatja.
171. tiNk  PlayStation.Community tag
2018.06.18. 11:47:45
LV18
Válasz 169. Quentaro üzenetére:
Daniel szerintem mindenképpen meghal A Túsz fejezetben. A kihallgatószobát Carlos androidja túl tudja élni, de utána az őrsön a cellában megsemmisíti magát mindenképpen. Ralph-ot nem tudom, Simont én otthagytam elsőre a tetőn élve, nem mentem oda Connorral, és később visszajött Jericho-ba. Na ez mondjuk érdekes. :D

SPOILER

Connor miért nem mondja el Hanknek, hogy Markus Carl ajándéka volt Kamskitól? Ez ugye akkor derül ki, mikor elemzed a videófelvételt, amin Markus beszél a TV-ben.
170. probi  PlayStation.Community tag
2018.06.18. 11:42:44
LV7
Válasz 169. Quentaro üzenetére:
Összes se tudom számolni hány lehetőséget ovastam már itt, szinte mindenkinél mást látok. Én 1 végigjátszáson és 2 végjátékon vagyok túl, mindenki túlélte Carl kivételével. Ő tudja valahogy befolyásolni a dolgokat ha megmentem az elején? Csónakos jelenethez melyik útvonalon kell menni? Haláltábort tudom, hogy létezik de még ott se voltam :)
PSNid HU: smuge
169. Quentaro  PlayStation.Community tag
2018.06.18. 11:33:10
LV5
SPOILER alert

Azt hiszem Alice és Kara happy endes vonalát 1 híján kimaxoltam. Mentek busszal, sorbaállással. Mentek csónakkal. Már csak a haláltáborból kellene kihozni (elsőre az a szál volt, de mind meghaltak :) ).

Ma Markussal eleve a forradalmat választom az utsó előttiben, Karáékkal pedig elkapatom magam.
A full pozitív befejezéshez viszont 13 fejezetet kell "visszautaznom az időben", az kicsit hosszadalmasabb. -> Úgy látszik Connornak szófogadatlan robinak kell lennie (Cyberlife szemszögből)...
/ SPOILER

Aztán még két dolog érdekel: természetesen a Connor mindig meghal eset (I'll be back trufák), és kíváncsi vagyok, valahogy túl tudják-e élni bizonyos androidok (1. küldetés, kihallgatószobás küldetés, Ralph, Simon) ehhez már sajnos külső segítség fog kelleni.

Valamint
SPOILER
ha marad ez a szar viszony Hankkel, de nem Jerico helyére kérdezek Kamskinál... na akkor wtf?
/ SPOILER
168. Hayabusa  PlayStation.Community tag
2018.06.18. 11:21:12
LV2
Válasz 167. tiNk üzenetére:
Elsőre úgy csináltam(két Connor halál után,pedig ott mint kiderült,nem is kellett volna). Valamiért bűntudatom van,ha újrakezdek egy fejezetet...tudom,hogy hülyeség,de mégis. :D Úgy szerettem volna mindenkit megmenteni,hogy nem kezdek újra semmit.
Na,de majd legközelebb,hisz jóval több van ebben,mint két végigjátszás. :)
"R-E-L-A-X" - Aaron Rodgers
167. tiNk  PlayStation.Community tag
2018.06.18. 10:58:18
LV18
Válasz 164. Hayabusa üzenetére:
Ha elrontasz valamit, játszd újra azt a fejezetet nyugodtan még rögtön utána.
166. Hayabusa  PlayStation.Community tag
2018.06.18. 10:48:41
LV2
Válasz 165. Quentaro üzenetére:
Akkor ezek szerint nem emlékeztem rá,hogy először én küldtem az emeletre. Igazából most azt sem tudtam hol van,amíg meg nem találta a rendőr.
Köszi. :)
165. Quentaro  PlayStation.Community tag
2018.06.18. 10:34:35
LV5
Válasz 164. Hayabusa üzenetére:
Hali, Te adod meg, hova bújjon, azon a helyen mindenképp megtalálják.
164. Hayabusa  PlayStation.Community tag
2018.06.17. 18:01:04
LV2
Na,ma másodszor is befejeztem a játékot,több dolgot megváltoztatva.Az volt a cél,hogy mindenkit megmentsek,de természetesen elbuktam. :D

Spoiler!!!

Ezúttal csak Simont és Luthert veszítettem el,utóbbit nem is nagyon értem hogy. Az első végigjátszás alatt egészen a csónakos jelenetig nem érte bántódás,most meg Rose házában lőtte le az a rendőr. Akkor az emeleten bújt el Alice-szel,most meg gondolt egyet és egy szekrénybe(?) ment a konyha mellett. :D
Hol ronthattam el? A nyomokat mind eltüntettem.
163. tiNk  PlayStation.Community tag
2018.06.17. 14:25:24
LV18
Szegény Connor :( :D
https://youtu.be/L4ThrvG8huk
162. tiNk  PlayStation.Community tag
2018.06.17. 14:24:58
LV18
Válasz 161. Quentaro üzenetére:
Zseniális, bizony.
Bár sok válaszadásnál nem egyértelmű, hogy mire utal és van, hogy teljesen mást mond a karakter, mint szerettem volna.
161. Quentaro  PlayStation.Community tag
2018.06.16. 16:35:15
LV5
+1
Válasz 159. tiNk üzenetére:
Újrakezdés: Először eléggé az volt bennem, hogy sok rész van, ahol nem lehet változtatni, akkor azokat MIÉRT kell lejátszani? De ezeknél is másképp csináltam apróságokat, és azért érdekes volt.

Nem csak a döntéseken, választásokon, QTE-n, de azon is sok múlik, megtalálsz-e valakit, merre mész. Ami még érdekesebb, hogy azon is baromi sok dől el, hogy - a párbeszédek, stb alapján - mennyire kedvel valaki, például...

SPOILER:

... Hank úgy agyonlőtt másodjára (nem jó a kapcsolatunk) a hídnál, mint a veszett kutyát. :) Kicsit meglepődtem.
A másik dolog a tévétornyos buli volt, másodjára Simont nem hagytam ott (stúdióban).
Vég: Én koncentrációs táborba jutottam, és megsemmisítettek (Kara+Alice). Biztos vagyok benne, hogy még ezt is meg lehet úszni. A tiédhez képest gondolom annyi az eltérés, hogy megadtam magam, szembeszállás helyett. Connor feláldozta magát hajórobbantásra, aztán az új modell nem szegült szembe Hankkel (jó volt a kapcsolatuk végig, szóval teljesen semmilyen lett ez a szál - de ezek szerint legalább Hank nálam túlélte. :) ). Mivel Markus nem volt szimpi, kíváncsi voltam, hogy ha a sztori szempontjából ilyen fontos karakter meghal, akkor mi lesz... :) Így önfeláldoztam a békemeneten.
/ SPOILER

Még nem értem az újrázás végére, 3 fejezet van.
Igen, szerintem számít a spoiler, mert még így sem láttam minden kimenetet. Lesz még 3. újra is, lehet nem ilyen intenzíven, de lesz.
Zseniális ez a játék.
160. tiNk  PlayStation.Community tag
2018.06.16. 11:52:33
LV18
+1
Válasz 114. Horvy üzenetére:
Nem tudom, aktuális-e még, de nekem mindkét játék magyar Store-ból van meg és mindkettőn van magyar felirat.
UK Store-ból a Detroitban nincs állítólag.
159. tiNk  PlayStation.Community tag
2018.06.16. 11:47:22
LV18
Válasz 157. Quentaro üzenetére:
Nálam is hasonlóan nem túl kielégítő lett a befejezés, és ugyanez a bajom.

SPOILER (nem tudom, ennél a játéknál számít-e igazából)

Kara és Alice: lelőtték őket a Jerichoból menekülés során
Connor: Gép maradt, Hank öngyilkos lett, majd a végén Markus megölte végleg(?) Jerichoban
Markus: neki lett a legjobb befejezése; békésen végrehajtottuk a tüntetést, felszabadítást, a végén csók North-szal és a közvéleméy pozitív lett

Én is újrakezdtem attól a ponttól, amikor Hanket meg kell keresni a bárban.
158. soliduss  A Krónikás
2018.06.14. 08:49:02
LV24
+1
üdv újra.

Minden nap megváltoztattatok valamit a történetbe, és hihetetlen mennyire eltérő kimenetel lehetséges.

Spoiler

Kezdjük Jerico ostromával. Ott Connor átáll vagy nem. Ha átáll akkor a Cyberlife küld rá egy másik connort ,hogy levadássza. Vagy ha hű maradsz a rendszerhez egy tetőn fogsz sinpert szerelni, hogy megöld Marcust. Itt bejön Hank.... megölöd vagy megkíméled??

Kara... menekülésnél megadod magad, vagy halottnak tetteteted magad. Ha megadod mész a koncentráció táborba... ha nem indul a menekülés. Kanadába a határon..... Kanadába vizi úton.... Alice meghal.... te halsz meg Alice él...... átengedned a határon....

Marcus...békés vagy harcias út. A harcias út nagyon bad ass... nekem ott meghaltak a társaim north kivéve....

Békés út.....jön az FBI ügynök és felajánlja az árulás lehetőségét. Hű maradsz vagy nem? Hű maradsz lerohannak a katonák..... és ekkor megint jön a válaszút.... felhasználod a piszkos bombát vagy nem? Ha igen nyersz.... de Detroit sugárfertőzött lesz és a közvélemény ellened fordul.... vagy a patthelyzet végén megcsókolod Northot és az érzelemtől meghőkölnek a katonák.... a közvélemény és az elnök elismeri az adroidokat mint egy új fajt ,hisz csak egy élő lény képes ilyen érzelmeket kimutatni.....

zseniális.... és ott van még a végjáték.... Connor ha hű marad akkor megöli Marcust vagy nem??? :D

Minden nap egy új út..... minden nap egy új lehetőség.
157. Quentaro  PlayStation.Community tag
2018.06.11. 10:16:32
LV5
Szerintem a lehető legrosszabb befejezést értem el. :) Emlékezetes történet, nagyon odatették a hangulati elemeket. A mimika, a szinkron, a grafika is elképesztő.

Azért azt sajnálom, hogy ha változtatok valamin, az nem fut végig a fejezeteken, hanem onnantól végig kell játszani (azt is, ami nem változik). Ez így elég hosszadalmas lesz.
156. Villa  PlayStation.Community tag
2018.06.07. 12:41:23
LV11
+1
Válasz 153. soliduss üzenetére:
Simon
155. Kenshinxxx  PlayStation.Community tag
2018.06.07. 10:05:10
LV3
Nekem csak Karával sikerült a legjobb befejezést behozni. 3-an leléptünk Kanadába.
your simple words just don't move me
154. soliduss  A Krónikás
2018.06.07. 09:57:47
LV24
Válasz 152. probi üzenetére:
Spoiler

Én meg amit te irtál. Igen a menekülésnél elkaptak minket és koncetrációs táborba rakták Kara-t Alicet és Luthert... de ahogy olvasom a te verziód is elég kemény :D
153. soliduss  A Krónikás
2018.06.07. 09:56:55
LV24
Válasz 151. Villa üzenetére:
A szőkehaju androidnak nem ez a neve Jerichoban?
152. probi  PlayStation.Community tag
2018.06.07. 09:50:01
LV7
Válasz 148. soliduss üzenetére:
Spoiler

Olvasom amiket írtál, nagyon durva milyen lehetőségeket hagytam ki, nálam teljesen máshogy alakult a vége. Erre a táboros részre kíváncsi leszek, gondolom a lopakodós résznél kell, hogy lebukjanak. Markussal harcoltam én is a végén de mivel próbáltam a korábbiakban békésebben megoldani a konfliktust így North csak barát lett. Mindenki túlélte kivéve Kara és Alice, pont a határ utolsó ellenőrző pontján dobta fel őket az ügyintéző mivel rossz volt tv-ben a közvélemény. Végig vigyáztam rájuk de lelőtték őket :( Az ál-Connort legyőztem gond nélkül, Hank már szinte családtag lett.

Nem nyugodtam bele, hogy megölték Karáékat ezért nekifutottam a végének még egyszer de a békésebb úton viszont Josh és Daviddel akinek a segítségével (őt áldoztam fel) átjutottunk Kanadába.

Az elején szívrohamot kapott Carl, nem tudom mi lett volna ha megmentem.
PSNid HU: smuge
151. Villa  PlayStation.Community tag
2018.06.07. 09:19:16
LV11
Válasz 150. soliduss üzenetére:
A Davidet nem tudom ki :D

Spoiler

De az összes karakter, akivel változik a viszony(semleges, barát, társ stb.) "megmenthető"
150. soliduss  A Krónikás
2018.06.07. 09:15:59
LV24
Válasz 149. Villa üzenetére:
Imádom ezt a játékot

Spoiler

Gondolom Josh és a David is megmenthető.
149. Villa  PlayStation.Community tag
2018.06.07. 09:09:35
LV11
Válasz 148. soliduss üzenetére:
Spoiler

Akkor nem mentettél meg mindenkit :D
Mert Hanket is meglehet menteni :D
1 / 4 oldal
‹‹  ‹  1  2  3  4    ››

Még nem használt fórumtémák

Aktív fórumtémák
God of War (2018)