.

Fórum ›› PlayStation®4 játékok

Dashboard

657 hozzászólás

Utolsó hozzászólás: Barneyzero

2017.05.22. 17:51:59

1 / 14 oldal
‹‹  ‹  1  2  3  ...  12  13  14    ››
657. Barneyzero  PlayStation.Community tag
2017.05.22. 17:51:59
LV11
Válasz 656. CountofHell üzenetére:
Outlaw-nál a sharpshooterek lettek minden formában buff-olva mp-ben, dupla shield, sokkal rövidebb ideig kell célozniuk lövés előtt, nagyobb sebzés, elég idegesítőek lettek xS
656. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.05.22. 13:02:14
LV13
Válasz 654. Barneyzero üzenetére:
Ennyire nem mélyültem el a statokban de úgy vettem észre, hogy az Outcast és a Remnant maradt ua. olyan erős azt viszont én is észrevettem, hogy a Kett-eket viszont jelentősen nerfelték a kampányban.
PSN - CountofHell_HUN
655. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.05.22. 12:08:16
LV13
Találtam egy érdekes írást ami arról szól, hogy miért a franchise legjobbja a Mass Effect Andromeda :

http://screenrant.com/mass-effect-andromeda-b[...]

PSN - CountofHell_HUN
654. Barneyzero  PlayStation.Community tag
2017.05.20. 18:32:04
LV11
+1
Válasz 653. Barneyzero üzenetére:
Illetve a fegyverek sebzése nem változott sp-ben, csak más statok, mint a rate of fire, vagy a clip size egyes fegyvereknél. Viszont kb mindennek kevesebb lett az élete, pláne a kett-nek
653. Barneyzero  PlayStation.Community tag
2017.05.19. 21:23:29
LV11
+1
Válasz 652. CountofHell üzenetére:
A Kett AI nagyon durva nerfelésen esett át, kevésbé agresszívak mint a patch előtt a multiban és a single módban is, és a legtöbb fegyvert is jelentősen erősítették, pláne a common fegyvereket, szerintem ezt érezheted :)
Következő patch szerintem nagy szívás lesz emiatt x)
652. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.05.19. 16:31:40
LV13
+3
Tegnap kaptunk megint egy 400 megás frissítést, különféle bugokat javítottak benne és teljesítmény növekedés.

Gyorsan kezdtem is egy vadiúj 3. Ryder-t insanity-n és 10 -es szinten lenyomtam a Moshae megmentése küldetést 1-es Predatorral és 1-es Avengerrel.
Egész jól kiegyensúlyozott lett a játék mintha visszavettek volna a nehézségből vagy csak a Kett-ek már nem csúszkálnak a pályán, lehet azért nem haltam.
PSN - CountofHell_HUN
651. mentoloshypo  Az indie fóbiás
2017.05.16. 19:55:54
LV27
Válasz 650. CountofHell üzenetére:
Hát ez gyorsan ment.
650. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.05.16. 19:30:48
LV13
+1
Válasz 647. BandiSecurity86 üzenetére:
Jó kombó, szinte halhatatlan vagy a Tactical Cloak + Singularity + Lance-el. A TC kell a +50% power dmg. miatt és még láthatatlanul is tudsz powert dobálni.

Én egyetlen végigjátsszásból platináztam ki, elég csak a Meridian küldetés előtt visszatölteni az állást és meg tudod csinálni az összes románcot és beadja a trofit.

Trilógia ha lesz belőle akkor már biztos, hogy nem ez a Bioware Montreal fogja készíteni hanem remélem a Bioware Austin vagy Edmonton utóbbiak feleltek pl. a Dragon Age franchise-ért és a Mass Effect Trilogy-ért is.
Egyik nap már jött a hír, hogy a Bioware Montreal más munkát kap és áthelyezik a csapatot.
PSN - CountofHell_HUN
649. BandiSecurity86  PlayStation.Community tag
2017.05.16. 15:22:14
LV1
Válasz 648. Barneyzero üzenetére:
Köszi! :)

Akkor ezt a gyenge közepes angolom számlájára íróm.Olvasás útán,én úgy értelmeztem hogy 1 végigjátszás alatt 3 külömböző személlyel kell kavarni.Na mindegy is :)
648. Barneyzero  PlayStation.Community tag
2017.05.16. 15:11:01
LV11
Válasz 647. BandiSecurity86 üzenetére:
Gratu :)

Pedig a Matchmaker trófeánál pont hogy úgy van fogalmazva, hogy összesen, több végigjátszás alatt kell 3 románc, de különböző személyekkel. Szóval háromszor összejönni Corával 3 különböző male Ryderrel nem ér :D
647. BandiSecurity86  PlayStation.Community tag
2017.05.16. 14:39:21
LV1
+1
Sikerült nekem is a platina :)
New Game + csináltam meg az Insanity fokozatott.Saját véleményem hogy tech képességekkel simán végig lehet menni a legnehezebb fokozaton.A láthatatlanságot és a VI remmant képességet nagyon tudom ajálani annak,aki ki akarja szedni a legnehezebb fokozat trófeát.
A románc tropy is érdekes.Elsőre én férfi karakterrel nem tudtam megcsinálni,vagy talán akkor igen ha bebúzolok,de ezt inkább kihagytam.A new game pluszt már női karakterrel csináltam (igen lehet ilyet)mert itt nem volt gond hogy ordas kurva legyek :)
Visszont csak Reyest csináltam meg fullosra Sarával,és beadta trófeát!Ami azért fura mert Liam,Suvi,Peebe,Jaal románcok még csak alakuló félbem voltak.
Az első végig játszásomban a férfi Ryderel Corát és Avelát tudtam kimaxolni.Peebet elkúrtam,meg Kerit is.....
Szóval úgy néz ki hogy az első,és new game + románcokat egybe számolja,ami azért igen jó hír.Én úgy értelmeztem a 3 szerelmi zagyvaságót,hogy 1 végigjátszásban kell teljesíteni.
A játék összeségében számomra nagyon teccet.Remélem hogy fogják majd folytatni,és hogy ez majd trilogiává duzzad majd idővel.Bár a legújabb hírek nem erre útalnak sajnos...
646. Barneyzero  PlayStation.Community tag
2017.05.14. 14:19:45
LV11
Válasz 645. CountofHell üzenetére:
Elég faja fegyver, multiban a rare fegyverek között van, simán lehet vele gold nehézségen darálni, ami sajnos a legtöbb assault rifle esetében nem mondható el
645. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.05.13. 16:03:35
LV13
+1
v1.06-os patch-el ingyen megkaptuk az X-5 Ghost nevű assault rifle-t amit a videókban szoktak a karakterek viselni. :-)
A research centerben a Milky Way fegyverek alatt lehet elérni.
Én most is ezt használom, elég erős, gyors, pontos és bőven van benne lőszer is.
PSN - CountofHell_HUN
644. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.05.12. 09:32:19
LV13
+2
Tegnap este gyorsan lenyomtam a v1.06-ossal a Jaal és a Liam loyalty mission-t javították a hibákat minden ott van ahol lennie kell a feladatokat pontosan jeleníti meg a játék, már eltűntek a bugok.
PSN - CountofHell_HUN
643. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.05.11. 17:53:02
LV13
+1
http://blog.bioware.com/2017/05/09/mass-effec[...]

v1.06-os patch feltelepítve !
Kb. 1,5 GByte

Javult a játék már megint, néhol jobb lett a frame rate, a kamera és a digitális beszéd is helyre lett rakva.
PSN - CountofHell_HUN
642. soliduss  A Krónikás
2017.05.07. 12:58:33
LV24
Válasz 641. CountofHell üzenetére:
Attól nem félek. Csak míg a régi részek minden nap végén úgy tettem les a joy-t , hogy " na bakker ez megint meglepett". Addig itt megyen a nomáddal.... olyan ködösítés van a távolban ,hogy kis túlzással prevgen színvonal..... majd jön az első vault ami nagyon megadja a hangulatot.... majd amikor végeztünk vele és visszatesz a pályára konstatálom, hogy az a rohadt ködös szar valami por effekt akar lenni.... szép kék éggel máris szebb a játék egy picivel....

Na mindegy... nem adom fel.... végre csatlakozott Peewee úgy érzem fix helye lesz a csapatban :D
641. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.05.07. 11:25:21
LV13
+1
Válasz 640. soliduss üzenetére:
Később lesznek izgalmas küldetések plusz ott vannak a románcok és az érdekesebb mellékküldetések, remnant vault-ok amik arra a jó néhány órára feledtetik azt a sok hibát és hiányosságot amitől ez a játék szenved.
Mondjuk nem olyan régen kezdtem el játsszani a Jade Empire-el, egy ősrégi Bioware RPG-vel ami elég szép elismerést zsebelt be a kritikusoktól és a játékosoktól is de ma már az a játék is túlságosan elavult annyira, hogy már szinte élvezhetetlen.
PSN - CountofHell_HUN
640. soliduss  A Krónikás
2017.05.07. 10:22:33
LV24
Tolom tolom tovább az andromédát és gyerekek.... ez nagyon nagyon felemás eddig.

Tök olyan mintha egy cross gen címnek szánták volna... valamikor 3 évvel ezelőttire. Ott talán még szépnek is számított volna ez a grafika... de mondjuk azt sem értem ,hogy a frostbite miért muzsikál ennyire felemásan... a Bf-ben hasít... akkora térképeket kezel, 64 emberrel meg járművekkel, hogy öröm nézni... itt meg szenved... nem kicsit hanem látványosan.

ejj... a story kezd beindulni... de ezek a hibák.... full olyan érzésem van ,hogy 2-3 évet csúszott az egész projekt... és kiadták mert muszáj volt és a kiadó nem adott nekik több haladékot.

https://www.youtube.com/watch?v=8oze1YoeAq8

639. BloodyDeathH  PlayStation.Community tag
2017.05.07. 02:37:27
LV5
Válasz 638. Barneyzero üzenetére:
Így igaz! Épp le akartam adni, mikor rá döbbentem a csúfos igazságra.
Az űrben senki sem hallja a sikolyod.
638. Barneyzero  PlayStation.Community tag
2017.05.06. 18:42:38
LV11
Válasz 637. BloodyDeathH üzenetére:
A salvage-ben nem azok a dolgok vannak amik semmire se jók, csak hogy el lehessen adni azokat kreditért?
637. BloodyDeathH  PlayStation.Community tag
2017.05.06. 11:55:06
LV5
Imádok loot-ni.
De ez most megint mi? Több mint 2 millió kreditnek megfelelő összeg csak úgy lazán eltünt a Salvage opcióból. Ez is valami kódolási hiba lenní? Mire észre vettem, addigra hiába töltöttem vissza az elöző méntéseket, már sehol sem volt. Agyfasz! Komolyan mondom bolond leszek ettől a játéktól!
Pedig mocskosúl tetszik.
636. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.05.04. 14:44:59
LV13
Válasz 633. BloodyDeathH üzenetére:
Én max. 50-es szintű voltam amikor mindent megcsináltam a játékban majd újat kezdtem ezért nem találkoztam ezzel a buggal.
PSN - CountofHell_HUN
635. BloodyDeathH  PlayStation.Community tag
2017.05.04. 10:30:03
LV5
+1
Nyugodtan! Majd este vissza is igazollak. Benne vagyok ebben a multis dologban.
Nem tudom, hogy mit kerestél, de azt nagyon jól tetted! ;)
634. Barneyzero  PlayStation.Community tag
2017.05.04. 10:17:30
LV11
+1
Válasz 633. BloodyDeathH üzenetére:
Örülök, hogy segíthettem :)
Poén, hogy véletlenül akadtam rá én is csak erre a topic-ra amiben ezt a kódolási hibát boncolgatják, magam sem tudom, minek a keresése közben (valami a multival kapcsolatban valószínűleg) :D
Felveszlek PSN-en majd, hátha egyszer lesz ebből a co-op-ból valami :D
633. BloodyDeathH  PlayStation.Community tag
2017.05.04. 06:37:54
LV5
Válasz 627. Barneyzero üzenetére:
Ééééés igazad volt! Most értem el a 71-s szintet, és egyből dobálta a kiegészítőket, fegyvereket. Meg mindent.
Őszinte mosollyal fogom kielégíteni a perverz vágyaimat a loot-lás iránt. ;)
632. soliduss  A Krónikás
2017.05.03. 10:21:22
LV24
Válasz 631. CountofHell üzenetére:
Most kezdtem... nagyából képben voltam a játékkal kapcsolatban, meg olvastam a te "utadat" is a játékkal.

Annyit tudok hozzáfűzni, hogy látszik, hogy ezt bizony többször kezdték újra.... és fogadni mernék, hogy egyes elemek-textúrák vagy döntések még jóval 6 évvel ezelőtt fogantak meg a fejlesztők fejében.
631. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.05.03. 09:28:23
LV13
+2
Nekem ez a véleményem a játék single player részéről :

Grafika/látványvilág : jó
Szavatosság : jó
Zene/Hang : átlagos
Játékélmény/hangulat : jó
Játsszhatóság : átlagos

6.5 / 10 pont

Bővebben :
Én jót játsszom vele, élvezem is, tetszik is de nem olyan jót mint amikor még első élmény volt a Triógia akármelyik része.
Most vagyok a 2. végigjátsszásban meg akarom nézni milyen a többi románc de a játsszhatóságot rontó bugok és a késő hangok nagyon kezdenek már unalmassá válni.
PSN - CountofHell_HUN
630. soliduss  A Krónikás
2017.05.03. 09:20:59
LV24
Na tegnap végre én is elkezdtem a játékot.

Hát... teljesen megértem az első tesztek pontszámait. Ez egy közepes-jó játék. Megpróbál felnőni az elődökhöz, de eddig ez nem sikerült neki.

2-2,5 órát toltam, tetszett a nyitány, de a grafikai megvalósítás sajnos mass effec 3 1,5 Verzió... kajak a mozgások is olyan mintha a 3. részből vették volna át.

A grafika korrekt, de a Horizon zero dawn után sajnos csak a közepes kategória. Remélem később meglepnek a készítők még...

Így elsőre az open wordösebb megközelítés tetszik, bár a gyorsabb harcot picit szokni kell :D

https://www.youtube.com/watch?v=WfvHlWFrx8E
629. BloodyDeathH  PlayStation.Community tag
2017.05.02. 19:29:47
LV5
Válasz 624. jime üzenetére:
Nekem van egy fullos karakterem. Ha van még egy emberke, akkor simán megcsinálható 3 emberrel, úgy hogy te a padlón döglödsz. ;)
Ha kellek, akkor szóljatok. Aszem jime te a barát listámon is vagy........ha nem akkor vegyél fel.
628. BloodyDeathH  PlayStation.Community tag
2017.05.02. 19:27:18
LV5
Válasz 627. Barneyzero üzenetére:
62-s szinttel kezdtem a NG+t. Az első végigjátszásnál addot. Azóta nem láttam semmi fegyver, páncélt mióta elkezdtem újból. Pár száz XP és megvan a 70-s szint. Modjuk boldoggá tenne a játék, ha adna. Szeretnék sokat loot-ni.
Köszönöm szépen a válaszod!
627. Barneyzero  PlayStation.Community tag
2017.05.02. 14:17:02
LV11
+1
Válasz 625. BloodyDeathH üzenetére:
Hányas szintű vagy? Én valami olyanról olvastam, hogy ha 61 és 70 (vagy 71 és 80) között van a szinted akkor egy rossz kódolás miatt nem esnek a VII vagy VIII-as szintű cuccok, amint eléred a következő tier-t ami lvl 71 (vagy 81) onnantól már jönnek a cuccok, de lehet, hogy ez csak kizárólag weapon mod glitch... Annyit tudok, hogy az a pár óra alatt amit Insanity-n játszottam a sztoriban (ezzel a nehézséggel kezdtem) már esett pár armor piece meg egy disciple shotgun nálam.
626. Barneyzero  PlayStation.Community tag
2017.05.02. 14:10:43
LV11
Válasz 624. jime üzenetére:
Pfft, hát ha a másik két játékos nem röptet instant a lobbyból aki belép hozzánk... xP
Igazából én "co-op mókára" gondoltam azzal a kommenttel nem "co-op kínlódásra" :P
6-8 óra multival amúgy simán gold-képessé lehet válni :)
625. BloodyDeathH  PlayStation.Community tag
2017.05.01. 22:40:46
LV5
Az normálsi dolog, hogy NG+ban nem találok és venni sem tudok fegyvert, ruhát, vagy fegyverekhez kiegészítőket? Mert már vagy 60 órám benne van. Szépen tiszteségessen, szorgalmasan nyitogatom ki a ládákat, szedegetem fel az ellenség álltal hátra hagyott cuccokat, de egyszerűen nincs semmi. De semmi! Néha ad augmentations-t, nagy ritkán ad a fém anyagot. De minden ládában csak is kizárólag salvage anyagok találhatóak. Vagy az Insanity módban eleve nem is ad? Kicsit lehangolt vagyok. Mert az újra játszásban nagy reményeket fűztem a lootolgatásra. De így nagyon lehangoló a szituáció.
624. jime  non-alcoholic
2017.05.01. 20:52:16
LV28
Válasz 623. Barneyzero üzenetére:
nullás karakterrel kiszedjük nekem az 5 gold izét? xD
abra-goddamn-cadabra
623. Barneyzero  PlayStation.Community tag
2017.05.01. 20:07:04
LV11
Hát most már elég sok idő eltelt a megjelenés óta, még mindig nincs senki aki jönne multiba? :)
622. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.04.29. 21:02:10
LV13
Válasz 621. BloodyDeathH üzenetére:
Én mindig insanity-n játsszok de akinek újabb még a ME nekik mindenképp azt ajánlom, hogy először Normal-on vidd végig a teljes sztorit majd NG+ -ban insanity-n a már tuningolt, tápos karaktereddel.

A trophyt akkor adja be amikor NG+ -ban már pörög a stáblista vagy még azután mert azután is van még egy kevés tennivaló de nem spoilerezek.

Nekem 1 végigjátsszásból meglett a platina.
PSN - CountofHell_HUN
621. BloodyDeathH  PlayStation.Community tag
2017.04.23. 20:35:17
LV5
Válasz 620. CountofHell üzenetére:
Ezt értem én. Csak azt nem, hogy NG+ban megadja e a Unwavering trophy-t. Mert sok játékban nem adja meg a NG+ban a nehézségért járó trophy-t. Sőt akad olyan is amiben semmilyen trophy-t nem tudsz szerezni.
De még egy kicsit böngésztem a neten, és vagy 5 különböző helyen olvastam a hozzászólásokban, hogy nekik sikerült. No meg amit írtál a biztonság kedvéért, hogy ellenőrizzem le a nehézségi szintet, ott is figyelmeztet, hogy ha át állítom, akkor nem kapok érte trophy-t. Több mint valószínű, hogy akkor megadja.
620. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.04.23. 17:08:15
LV13
Válasz 619. BloodyDeathH üzenetére:
Az Unwavering trophy alatt ez áll :

"" Complete an "Insanity" single-player game, or 5 "Gold" multiplayer extractions from any firebase. ""

Tehát ez alatt az áll, hogy teljes végigjátsszást kell csinálnod egyetlen single player-ben az elejétől a végéig, nem kell mellékküldetéseket csinálnod és semmi egyebet.
A kezdet onnantól számít, hogy felébredsz az utazásból.
Még mielőtt elkezdenéd az új játékot a Menü-ben manuálisan átállítod a nehézséget Insanity-re és elmented.

Majd amikor elkezded az NG+ -t és először kapod kézhez az irányítást szintén -csak a biztonság kedvéért- nyisd meg újra a menüt és ellenőrizd le, hogy Insanity-n játsszol -e a játékkal majd körrel lépj ki a Menüből.

PSN - CountofHell_HUN
619. BloodyDeathH  PlayStation.Community tag
2017.04.23. 16:30:10
LV5
https://www.gamefaqs.com/boards/168600-mass-e[...]
Itt pár forumozó pont erről a témáról beszélget. De azt írja hogy nem adta be neki a NG+ban a Unwavering trophy-t. Mert abban reménykedett amit a Barneyzero is írt, hogy az elöző részekben ez müködött.

De viszont itt:
http://www.playstationtrophies.org/game/mass-[...]
Azt tanácsolják, hogy egy könyebb fokozaton kezdjük, és a NG+ban kezdjük elölről a már megnyitott képeségekkel. PowerPyx is ugyan ezt tanácsolja. Valamint a PSNProfiles.com-n is ugyan ezt tanácsolják. Csak nem tudom, hogy mi az igazság. Mert egyik helyen azt írják, hogy nem lehet, de másik háromnál meg az, hogy lehet. Viszont mindhárom pontossan ugyan azt írja. Olyan mint ha egyik a másikról lemásolta volna.
Nem tudom mi az igazság.
Viszont a NG+ban teljessen új karaktert is lehet csinálni. Csak jó lenne tudni, hogy mi az igazság.
618. Barneyzero  PlayStation.Community tag
2017.04.23. 14:31:24
LV11
Válasz 616. BloodyDeathH üzenetére:
Azoknál a trófeáknál ahol nincs ott a leírásban, hogy "(Single Player)" azokat beadja multiban is, a Medic az ilyen.
A NG+ insanityt sajnos nem tudom megmondani, de ha csinálsz egy mentést az első játékod végén insanityre állított nehézséggel és azzal indítod az új játékod abba szerintem nem kötne bele, azt hiszem valahogy így csináltam anno ME2-ben
617. BloodyDeathH  PlayStation.Community tag
2017.04.23. 00:04:50
LV5
Válasz 616. BloodyDeathH üzenetére:
A New Game+ ban is megadja az Insanity-rt járó trophy-t? Vagy teljesen elölről kell kezdenem? :O
616. BloodyDeathH  PlayStation.Community tag
2017.04.22. 23:29:50
LV5
Végigjátszottam. Nem volt semmi. Az már tény! Élvezetem. Kisebb nagyobb mérgelődések közepette, de élveztem. Nagyon. 109 óra alatt tartott végigjátszanom. 97%-n áll a játék. Pár küldetést nem tudok leadni, vagy elindítani. Meg van pár ami ilyen gyűjtögetös.
Most neki állok insanity nehézségen. Vissza van még a 20 Remnan puzzle, meg a Matchmaker. Gondolom ezen a szinten már beadja a Medic! trophy-t is. Ha nem, akkor a multis részben is meglehet szerezni?
Ha elég ügyes vagyok a Prey megjelenéye elött csillingel a platina. Persze, ha menni fog a nehézségi szint. Normal-n az elején nagyon estem keltem. Igaz nem is igazán tudtam, hogy mit csináltam, csak szerencsétlenkedte. De a közepétől egy igazi terminator-t faragtam a kis csajból.
Simán megérte a pénzét ez a játék. Az biztos, hogy ha lesznek sztori dlc-k, akkor azokat tuti megveszem mind.
615. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.04.22. 13:58:09
LV13
+1
Válasz 614. BloodyDeathH üzenetére:
Töltsd vissza az állást, a játék vége felé mindenkivel összejöhetsz akivel csak akarsz én 4-el is megcsináltam a full románcot, Reyes Vidal, Vetra Nyx, Peebee és Liam Kosta is belezúgott a csajos karakterembe. :-)

Most pedig male Ryderrel megyek és megnézem milyenek a full hetero románcok. :-)
PSN - CountofHell_HUN
614. BloodyDeathH  PlayStation.Community tag
2017.04.22. 13:53:35
LV5
Bááá!!! Össze leszbiztem Peebee-vel. Volt itt minden. Csöcs mutogatás. Telepatika. Agy átmosás. Jó is volt.
Tiszta beteg állat vagyok.
De mondjátok csak. Vetra Nyx-l is lehet lepedő akrobatikázni? Mert mikor megláttam, én azonnal tudtam, hogy kell nekem ez az alien. Ha ilyenek szállnák meg a Földet, faj fenntartási célokkal, én azonnal őszinte mosollyal az arcomon önkénteskednék eme nemesi cél elérésébe.
De sajnos nem jutottam többre vele az ismerkedésnél. Nem tudom, hogy mit ronthattam el. ;(
613. Barneyzero  PlayStation.Community tag
2017.04.21. 18:02:11
LV11
Válasz 612. BloodyDeathH üzenetére:
Játék logika...de végül is az is lehet ellenség, hiszen sebez minket is, multiban több kárt okoz mint hasznot például :D
612. BloodyDeathH  PlayStation.Community tag
2017.04.20. 21:47:44
LV5
Válasz 609. Barneyzero üzenetére:
Kínomban elkezdtem ilyen robbanós tartályokat dobálni az ellenségre........ Így megadta. XD
611. Barneyzero  PlayStation.Community tag
2017.04.20. 20:46:47
LV11
Válasz 607. BloodyDeathH üzenetére:
Arra figyeljetek, hogy ha még nincs meg lvl20as strike team-ért járó trófea akkor az utolsó küldetést ami vélhetően elég exp-t ad a csapatnak, hogy elérje ezt a szintet, akkor azt a játékban váltsátok be és ne az app-ban, mert hiába léptek be utána a játékba, retroaktív nem adja be a trófeát, hanem kell egy újabb csapat akkor max szintre fejlesztve.
Ugyanez a helyzet a 6 strike team vásárlásánál is, az utolsót a játékban kell megvenni a trófeához. Bár ez a trófea kiszedhető 25 assist medál szerzésével is multiban, úgyhogy jime azt gond nélkül kiszedjük igaz? :P
610. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.04.20. 20:15:54
LV13
Válasz 608. jime üzenetére:
Nekem a 6 fős ( ez a max. ) S.T. csapatom folyamatosan hozza a cuccokat, van amikor hoznak ultra rare fegyvert is és már 2 csapatom is 20-as és ingyen van és ami a legjobb, hogy a S.T. cross characteres tehát akárhány karaktert kezdesz el a szingli playerben ők folyamatosan fejlődnek függetlenül attól, hogy hány játékot kezdtél.
PSN - CountofHell_HUN
609. Barneyzero  PlayStation.Community tag
2017.04.20. 18:26:55
LV11
Válasz 600. BloodyDeathH üzenetére:
Esetleg a "fapados throw" módszerrel nem működne a dolog? Emelj magad mellé egy ellent pull-lal, menj közel egy másikhoz, célozd be és nyomd meg az ütést, Ryder maga elé fogja emelni a Pull-lal elkapott ellent és elüti ahova céloztál, vagyis neki a másiknak, én így gyűjtöm a pontokat a Pull-hoz a biotic mastery challenge-hez multiban :D
608. jime  non-alcoholic
2017.04.20. 18:23:25
LV28
Válasz 606. Barneyzero üzenetére:
bazz, köszi, hogy megosztottad ezt az app-ot, nem is tudtam a létezéséről. napokban hanyagolom a játékot, de a strike team-et akkor majd rendezgetem :D
abra-goddamn-cadabra
1 / 14 oldal
‹‹  ‹  1  2  3  ...  12  13  14    ››

Aktív fórumtémák
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
Utolsó hozzászólás: Greg
2017.05.22. 21:18:40
Relaxációs topik - csinos lányokkal
2017.05.22. 21:16:45
Mivel játszol éppen?