.

Fórum ›› PlayStation®4 játékok

Dashboard

621 hozzászólás

Utolsó hozzászólás: BloodyDeathH

2017.04.23. 20:35:17

1 / 13 oldal
‹‹  ‹  1  2  3  ...  11  12  13    ››
621. BloodyDeathH  PlayStation.Community tag
2017.04.23. 20:35:17
LV5
Válasz 620. CountofHell üzenetére:
Ezt értem én. Csak azt nem, hogy NG+ban megadja e a Unwavering trophy-t. Mert sok játékban nem adja meg a NG+ban a nehézségért járó trophy-t. Sőt akad olyan is amiben semmilyen trophy-t nem tudsz szerezni.
De még egy kicsit böngésztem a neten, és vagy 5 különböző helyen olvastam a hozzászólásokban, hogy nekik sikerült. No meg amit írtál a biztonság kedvéért, hogy ellenőrizzem le a nehézségi szintet, ott is figyelmeztet, hogy ha át állítom, akkor nem kapok érte trophy-t. Több mint valószínű, hogy akkor megadja.
Az űrben senki sem hallja a sikolyod.
620. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.04.23. 17:08:15
LV13
Válasz 619. BloodyDeathH üzenetére:
Az Unwavering trophy alatt ez áll :

"" Complete an "Insanity" single-player game, or 5 "Gold" multiplayer extractions from any firebase. ""

Tehát ez alatt az áll, hogy teljes végigjátsszást kell csinálnod egyetlen single player-ben az elejétől a végéig, nem kell mellékküldetéseket csinálnod és semmi egyebet.
A kezdet onnantól számít, hogy felébredsz az utazásból.
Még mielőtt elkezdenéd az új játékot a Menü-ben manuálisan átállítod a nehézséget Insanity-re és elmented.

Majd amikor elkezded az NG+ -t és először kapod kézhez az irányítást szintén -csak a biztonság kedvéért- nyisd meg újra a menüt és ellenőrizd le, hogy Insanity-n játsszol -e a játékkal majd körrel lépj ki a Menüből.

PSN - CountofHell_HUN
619. BloodyDeathH  PlayStation.Community tag
2017.04.23. 16:30:10
LV5
https://www.gamefaqs.com/boards/168600-mass-e[...]
Itt pár forumozó pont erről a témáról beszélget. De azt írja hogy nem adta be neki a NG+ban a Unwavering trophy-t. Mert abban reménykedett amit a Barneyzero is írt, hogy az elöző részekben ez müködött.

De viszont itt:
http://www.playstationtrophies.org/game/mass-[...]
Azt tanácsolják, hogy egy könyebb fokozaton kezdjük, és a NG+ban kezdjük elölről a már megnyitott képeségekkel. PowerPyx is ugyan ezt tanácsolja. Valamint a PSNProfiles.com-n is ugyan ezt tanácsolják. Csak nem tudom, hogy mi az igazság. Mert egyik helyen azt írják, hogy nem lehet, de másik háromnál meg az, hogy lehet. Viszont mindhárom pontossan ugyan azt írja. Olyan mint ha egyik a másikról lemásolta volna.
Nem tudom mi az igazság.
Viszont a NG+ban teljessen új karaktert is lehet csinálni. Csak jó lenne tudni, hogy mi az igazság.
618. Barneyzero  PlayStation.Community tag
2017.04.23. 14:31:24
LV11
Válasz 616. BloodyDeathH üzenetére:
Azoknál a trófeáknál ahol nincs ott a leírásban, hogy "(Single Player)" azokat beadja multiban is, a Medic az ilyen.
A NG+ insanityt sajnos nem tudom megmondani, de ha csinálsz egy mentést az első játékod végén insanityre állított nehézséggel és azzal indítod az új játékod abba szerintem nem kötne bele, azt hiszem valahogy így csináltam anno ME2-ben
617. BloodyDeathH  PlayStation.Community tag
2017.04.23. 00:04:50
LV5
Válasz 616. BloodyDeathH üzenetére:
A New Game+ ban is megadja az Insanity-rt járó trophy-t? Vagy teljesen elölről kell kezdenem? :O
616. BloodyDeathH  PlayStation.Community tag
2017.04.22. 23:29:50
LV5
Végigjátszottam. Nem volt semmi. Az már tény! Élvezetem. Kisebb nagyobb mérgelődések közepette, de élveztem. Nagyon. 109 óra alatt tartott végigjátszanom. 97%-n áll a játék. Pár küldetést nem tudok leadni, vagy elindítani. Meg van pár ami ilyen gyűjtögetös.
Most neki állok insanity nehézségen. Vissza van még a 20 Remnan puzzle, meg a Matchmaker. Gondolom ezen a szinten már beadja a Medic! trophy-t is. Ha nem, akkor a multis részben is meglehet szerezni?
Ha elég ügyes vagyok a Prey megjelenéye elött csillingel a platina. Persze, ha menni fog a nehézségi szint. Normal-n az elején nagyon estem keltem. Igaz nem is igazán tudtam, hogy mit csináltam, csak szerencsétlenkedte. De a közepétől egy igazi terminator-t faragtam a kis csajból.
Simán megérte a pénzét ez a játék. Az biztos, hogy ha lesznek sztori dlc-k, akkor azokat tuti megveszem mind.
615. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.04.22. 13:58:09
LV13
+1
Válasz 614. BloodyDeathH üzenetére:
Töltsd vissza az állást, a játék vége felé mindenkivel összejöhetsz akivel csak akarsz én 4-el is megcsináltam a full románcot, Reyes Vidal, Vetra Nyx, Peebee és Liam Kosta is belezúgott a csajos karakterembe. :-)

Most pedig male Ryderrel megyek és megnézem milyenek a full hetero románcok. :-)
PSN - CountofHell_HUN
614. BloodyDeathH  PlayStation.Community tag
2017.04.22. 13:53:35
LV5
Bááá!!! Össze leszbiztem Peebee-vel. Volt itt minden. Csöcs mutogatás. Telepatika. Agy átmosás. Jó is volt.
Tiszta beteg állat vagyok.
De mondjátok csak. Vetra Nyx-l is lehet lepedő akrobatikázni? Mert mikor megláttam, én azonnal tudtam, hogy kell nekem ez az alien. Ha ilyenek szállnák meg a Földet, faj fenntartási célokkal, én azonnal őszinte mosollyal az arcomon önkénteskednék eme nemesi cél elérésébe.
De sajnos nem jutottam többre vele az ismerkedésnél. Nem tudom, hogy mit ronthattam el. ;(
613. Barneyzero  PlayStation.Community tag
2017.04.21. 18:02:11
LV11
Válasz 612. BloodyDeathH üzenetére:
Játék logika...de végül is az is lehet ellenség, hiszen sebez minket is, multiban több kárt okoz mint hasznot például :D
612. BloodyDeathH  PlayStation.Community tag
2017.04.20. 21:47:44
LV5
Válasz 609. Barneyzero üzenetére:
Kínomban elkezdtem ilyen robbanós tartályokat dobálni az ellenségre........ Így megadta. XD
611. Barneyzero  PlayStation.Community tag
2017.04.20. 20:46:47
LV11
Válasz 607. BloodyDeathH üzenetére:
Arra figyeljetek, hogy ha még nincs meg lvl20as strike team-ért járó trófea akkor az utolsó küldetést ami vélhetően elég exp-t ad a csapatnak, hogy elérje ezt a szintet, akkor azt a játékban váltsátok be és ne az app-ban, mert hiába léptek be utána a játékba, retroaktív nem adja be a trófeát, hanem kell egy újabb csapat akkor max szintre fejlesztve.
Ugyanez a helyzet a 6 strike team vásárlásánál is, az utolsót a játékban kell megvenni a trófeához. Bár ez a trófea kiszedhető 25 assist medál szerzésével is multiban, úgyhogy jime azt gond nélkül kiszedjük igaz? :P
610. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.04.20. 20:15:54
LV13
Válasz 608. jime üzenetére:
Nekem a 6 fős ( ez a max. ) S.T. csapatom folyamatosan hozza a cuccokat, van amikor hoznak ultra rare fegyvert is és már 2 csapatom is 20-as és ingyen van és ami a legjobb, hogy a S.T. cross characteres tehát akárhány karaktert kezdesz el a szingli playerben ők folyamatosan fejlődnek függetlenül attól, hogy hány játékot kezdtél.
PSN - CountofHell_HUN
609. Barneyzero  PlayStation.Community tag
2017.04.20. 18:26:55
LV11
Válasz 600. BloodyDeathH üzenetére:
Esetleg a "fapados throw" módszerrel nem működne a dolog? Emelj magad mellé egy ellent pull-lal, menj közel egy másikhoz, célozd be és nyomd meg az ütést, Ryder maga elé fogja emelni a Pull-lal elkapott ellent és elüti ahova céloztál, vagyis neki a másiknak, én így gyűjtöm a pontokat a Pull-hoz a biotic mastery challenge-hez multiban :D
608. jime  non-alcoholic
2017.04.20. 18:23:25
LV28
Válasz 606. Barneyzero üzenetére:
bazz, köszi, hogy megosztottad ezt az app-ot, nem is tudtam a létezéséről. napokban hanyagolom a játékot, de a strike team-et akkor majd rendezgetem :D
abra-goddamn-cadabra
607. BloodyDeathH  PlayStation.Community tag
2017.04.20. 18:20:17
LV5
Válasz 606. Barneyzero üzenetére:
Na ez egy igazán jó tanács. Azonnal rá is keresek. Köszöntem szépen. ;)
606. Barneyzero  PlayStation.Community tag
2017.04.20. 18:16:22
LV11
Válasz 602. BloodyDeathH üzenetére:
A strike team-es probléma esetleg orvosolható ha van android vagy ios telefonod/tableted, van egy kis app amivel lehet küldözgetni a team-eket a küldetésekre ugyanúgy mint a játékban, APEX HQ a neve, én csak akkor lépek be a játékban a strike team menübe, amikor már túl sok a láda (max 200 lehet egyszerre) és nyitogatni kell :)
Nekem a multiban kezdett elmenni a hang mostanában egyik pillanatról a másikra játék közben, úgy hogy teljesen ki kell lépnem a játékból különben süket az egész
605. rottenbull  PlayStation.Community tag
2017.04.20. 11:30:56
LV8
Válasz 604. CountofHell üzenetére:
A zenevel teljesen egyet is ertek. Tegnap valahol felcsendult egy dallam, akkor tunt fel, hogy alig hallani zenet benne.
604. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.04.20. 11:13:30
LV13
+1
Egy rövid magánvélemény a játékról :

Én alig tudom letenni és már a 2. karakteremmel játsszom insanity-n de ezúttal male Ryderrel. :D
Eddig nagyjából 110 órát töltöttem a játékkal, az első karakteremmel. Összevetve a Dragon Age Inquisition 160 órájával és a Witcher 3 szintén 160 órájával a MEA rövidebb játék.
Érdekelnek a románcok és úgy minden mert nagyon sok dolog derül ki a mellékküldetések kapcsán és akik ismerik az eredeti Trilógiát és főleg annak DLC-it azok számára lesz bőven meglepetés a játékban. :-)

A bugokkal és glitchekkel teljes mértékben egyetértek eléggé zavaró, hogy pl. Liam küldetését csak azért kellett teljesen újracsinálnom az elejétől kezdve mert a végén nem akart értem jönni a mentőkabin.
De ami még ennél is csúnyább quest breaking glitch az Elaaden bolygón van egy küldetés ami több másik küldetés elől zárt el talán most 2. végigjátsszásra rendben lesz.
Hozzáteszem azt is, hogy én PS4-en játsszom vele és még az első karakteremmel a v1.04-el.

Összességében véve tetszik a játék de a ME1, ME2-höz képest alulteljesít történetben. Vannak izgalmas pillanatok de a Trilógia első két epizódja sokkal jobban meg van írva.

A szinkronszinészek nagyon kitettek önmagukért, tényleg mindent beleadtak, Fryda Wolff, Natalie Dorman stb. de ez nem menti meg a játék zenei anyagát ami nagyon alapszintű munka sőt inkább nincs is és a v1.04-ben sokszor nem is szólt semmiféle hang sem vagy nem odaillő hangokat lehetett hallani.

Ha pontoznom, értékelnem kellene akkor én ezt adnám rá :

Grafika/látványvilág : közepes
Szavatosság : kiváló
Zene/Hang : közepes
Játékélmény/hangulat : jó
Játsszhatóság : jó

7.6 / 10

pontot adnék, a standard PS4 v1.04/v1.05-ös verzióra

Még valami :

még tisztán emlékszem arra, hogy a Witcher 3-ban is voltak a korai verzióban találkoztam számos grafikai és side quest glitch-el és bugokkal, volt olyan mellékküldetés amit pl. csak sokadik próbálkozásra engedett megcsinálni a játék és Radovid sem akart előjönni amikor rá vadásztam.
És a Witcher 3-ban az is feltűnt, hogy minden második utcában találkoztam ugyanazzal a kinézetű NPC karakterrel mintha mindenkinek lenne ikertesója.
PSN - CountofHell_HUN
603. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.04.20. 11:03:04
LV13
Válasz 602. BloodyDeathH üzenetére:
Ezek nálam is vannak de alig észrevehetőek nem zavarnak annyira.
Szerintem te PS4 Pro-n játsszol vele, majd még patchelni fogják.
Nálam a Strike Team fagy ki néha amikor megnézem, hogy melyik csapatom hogy teljesítette a küldetéseket.
PSN - CountofHell_HUN
602. BloodyDeathH  PlayStation.Community tag
2017.04.20. 02:31:26
LV5
Tegnap óta tiszta bolond a játék. Én nem tudom, hogy mi változott, mert nem volt frissítés. De olyat csinál, hogy csapatok a verdával, és egyszerűen leáll. Van hang, a menübe is betudok menni, de a jármű nem mozdul. Áll a levegőben. Mutatja, hogy 100km/h-val megyek. De csak zúg az autó, de nem mozdul. Egyszercsak megindul. Vagy miután landolok egy planétán, és beülök a gépjárműbe, nincs neki semmi hangja. Hosszú mp-ken keresztűl. Vagy éppenséggel a Tempesre felszállok, csak ilyen komputer prüttyögés hallható, meg a lépteim. Semmi más. Aztán mire a raktárba beérek egyszerűen berobban a környezeti zajok, élölények hangjai. Vagy véletlenszerűen felirat van, de hozzá tartozó beszéd hang nincs. Majd később beadja a beszéd hangot is. De tegnap óta nem tudom használni a Strike Teams-t sem. A lejárt küldetést nyugtázom, meg adja a ládákat és a pontokat is. De kifagy a játék. Jóvá kell hagynom, de hiába nyomom az x-t nem reagál. Nem tudok kilépni sem, és hang sincs. Teljesen lefagy a játék. Mármint csak úgy csinál. Mert a ps4 menüjébe betudok menni, de a játékban semmit sem tudok csinálni. Csak ha újra indítom a programot. Most van négy csapatom. Ezt mindig újra és újra elkell játszanom. Csak akkor tudok új küldetésekre elküldeni őket. Idáig én tényleg boldogan játszottam vele, de így a 90. óra után tiszta hülye lett a játék. Ez már nagyon nem poénos. De nem értem, hogy miért csinálja ezt tegnap óta.
601. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.04.17. 11:13:02
LV13
Válasz 600. BloodyDeathH üzenetére:
Én imádom a Biotic powereket úgyhogy én a játék elejétől dobálgattam őket és egy idő után megkaptam.
Később lent a medbay-en a Tempest-en újra tudod osztani a skilljeid ha esetleg nem tetszik ez a power és mást ki szeretnél próbálni.
PSN - CountofHell_HUN
600. BloodyDeathH  PlayStation.Community tag
2017.04.17. 10:17:51
LV5
Én youtube-n néztem több videót. Az angol és a német youtuberek is azt mondták, hogy egy egszerű trophy.
Most neki állok úgy, hogy pár cm-ről dobom rájuk az ellenséget.
Köszöntem szépen a segítségedet
599. jime  non-alcoholic
2017.04.17. 08:11:17
LV28
+1
Válasz 598. BloodyDeathH üzenetére:
utánaolvastam neked. az irják, hogy ha távoli ellenfelekre dobod rá a másikat, akkor nem számolja, közelieket kell eltalálni.

próbát megér, én nem tudok mit mondani, nekem simán beadta :/
abra-goddamn-cadabra
598. BloodyDeathH  PlayStation.Community tag
2017.04.17. 07:11:01
LV5
Válasz 597. jime üzenetére:
A Pull-l magamhoz húzom az ellenséget. Megvárom, míg mellettem lebeg, majd becélzok egy másikat. Folyamatossan nyomom a gombot, a célgás közben, majd a Throw-l ellövöm a másikra. Szaladgálok felemelt kézzel, hogy jajj istenkém, míg vissza nem töltődik a biotics képeségek, és ezt ismétlem. Elsősorban humanoid ellenségeken csináltam. De nem rég kezdtem el robotokon is. Tegnap reggel álltam neki. Azóta, csak ezt a harc modort használom. Szinte az összes ilyen trophy megvan már. Azokat pikpak beadta. De ezt nem akarja. Bugra gyanakszom.
Mert találtam már vagy 5 olyan területet, amit képtelen vagyok teljessen kibányaszni. Van egy olyan küldetésem is, amit nem tudok leadni, mert nem tudok vele beszélgetni. Van egy kettő olyan küldetésem is, amik időtlen idők óta azt írják, hogy várjak. Lehet, hogy beadja azokat, de valahol azt érzem, hogy ott is bajok vannak.
Amugy nagyon tetszik a játék élvezetes. Ezek nem is boszantanak. Csak értetlenül állok a jelenség elött. De az, hogy a menüben a felkiálltó jeleket nem tudom eltüntetni vagy 40 órája az inventory-nál és a journal. Azok nagyon boszantanak.
597. jime  non-alcoholic
2017.04.17. 06:23:15
LV28
+1
Válasz 596. BloodyDeathH üzenetére:
nem kell meghalnia, csak találd el. nekem amúgy nagyon hamar meglett az a trofi, még a játék elején.
hogy csinálod pontosan?
abra-goddamn-cadabra
596. BloodyDeathH  PlayStation.Community tag
2017.04.17. 05:24:38
LV5
A Fast Ball trophy-nál lényeges az, hogy az az ellenség meghaljon, akire rádobom az ellenséget? Mert vagy 7 órája ezt csinálom, de még mindig nem adta be a trophy-t.
595. Barneyzero  PlayStation.Community tag
2017.04.14. 17:32:41
LV11
Válasz 594. jime üzenetére:
Aham, kb annyit mint én a sztoriba :D
594. jime  non-alcoholic
2017.04.14. 14:48:01
LV28
Válasz 593. Barneyzero üzenetére:
:D
én tegnap végeztem a sztorival, persze azért még maradt rengeteg tennivaló, de most már lehetséges, hogy belenézek a multiba xDD
abra-goddamn-cadabra
593. Barneyzero  PlayStation.Community tag
2017.04.14. 12:04:49
LV11
Válasz 589. jime üzenetére:
Hááát... az lehet... ha eljutok a főmenüig akár már szinte automatán indul az MP x)
592. jime  non-alcoholic
2017.04.14. 07:09:03
LV28
Válasz 590. CountofHell üzenetére:
jajjj, ez számomra nem jó hir, én sokat szoptam a 2. résszel is :D
abra-goddamn-cadabra
591. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.04.14. 00:30:53
LV13
Válasz 585. mentoloshypo üzenetére:
De kell, ahhoz a trofihoz igen.
PSN - CountofHell_HUN
590. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.04.14. 00:09:02
LV13
Válasz 586. jime üzenetére:
Itt egy rövid Insanity harc kb. Level 50 lehettem ez full spoilermentes ebből talán látod, hogy ez sem annyira nehéz de nem árt óvatosnak lenni én elég sokszor megpatkoltam amúgy. Eddig ez a legnehezebb ME játék amivel játsszottam.
ME2 insanity kb. 10-15 perc 1 full mission ehhez képest vicc.

https://www.youtube.com/watch?v=JHvTNVQuIlY
PSN - CountofHell_HUN
589. jime  non-alcoholic
2017.04.13. 18:40:54
LV28
Válasz 587. Barneyzero üzenetére:
te sose fogod letolni a sztorit xD
abra-goddamn-cadabra
588. lesliebuz1977  PlayStation.Community tag
2017.04.13. 17:39:30
LV3
Válasz 583. mentoloshypo üzenetére:
Én utálom a multis trófeákat, mivel nem is játszom csak singleplayerben. Ez viszont nagyon jó ötlet, hogy így vagy úgy is megszerezheted őket!
Normal gamer.
587. Barneyzero  PlayStation.Community tag
2017.04.13. 17:31:08
LV11
+1
Válasz 584. CountofHell üzenetére:
Én kiváltottam az insanity trófeát 5 multi gold körrel, ha akarnám, játszhatnám a sztorit akár narrative-on :)
586. jime  non-alcoholic
2017.04.13. 16:53:13
LV28
mennyire húzós?
igy a korábbi részekhez viszonyitva?!
abra-goddamn-cadabra
585. mentoloshypo  Az indie fóbiás
2017.04.13. 13:51:37
LV27
Tehát jól sejtem, hogy nem kell Plus ahhoz, hogy meglegyen a multis trofi? Tutorial-hoz csak nem kell.
584. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.04.13. 13:35:19
LV13
Válasz 581. mentoloshypo üzenetére:
1 kötelező, a tutorialt kell csak megcsinálnod multiban ami 2-3 perc max.
Van még néhány trofi amiket szintén megcsinálhatsz multiban vagy szingle playerben mint én ahogy neked jobb.

jime :

igen insanity-n kezdtem és már a 2. karakterrel játsszom a kampányt insanity-n de most male Ryder-el. :-)
PSN - CountofHell_HUN
583. mentoloshypo  Az indie fóbiás
2017.04.13. 07:14:34
LV27
Válasz 582. jime üzenetére:
Zsír, nem tudom ezt más multival rendelkező játékoknál miért nem lehet összehozni.
582. jime  non-alcoholic
2017.04.13. 07:12:16
LV28
Válasz 581. mentoloshypo üzenetére:
kb mindet ki lehet váltani a kampányban is.
abra-goddamn-cadabra
581. mentoloshypo  Az indie fóbiás
2017.04.13. 06:54:52
LV27
Válasz 577. CountofHell üzenetére:
Mennyi multis trófea van?
580. jime  non-alcoholic
2017.04.13. 05:16:03
LV28
Válasz 576. BloodyDeathH üzenetére:
tegnap én is bezsákoltam pár tizezret. igy, hogy a patch megnövelte a nálam lehető tárgyak számát, volt egy pár kacat xD
abra-goddamn-cadabra
579. jime  non-alcoholic
2017.04.13. 05:14:28
LV28
azigen, insanity-n kezdted? :D
abra-goddamn-cadabra
578. BandiSecurity86  PlayStation.Community tag
2017.04.13. 02:39:08
LV1
Gratulálok a platinához!
Rajta vagyok én is,de ez nem egy könnyű plati :)
577. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.04.10. 16:56:26
LV13
+3
Platina megvan. Kb. 110 órát játsszottam vele. Megvolt 3 románc Reyes Vidal, Liam Kosta és Peebeeis de még 3-at megcsinálok. És kezdek egy male Ryder-t hátha most nem lesz glicth-es az Elaaden quest.

2 Quest breaking glitch-be belebotlottam :

- Liam Kosta Loyalty mission legvégén de ha teljesen újrakezded a missiont akkor még jó lehet nekem sikerült és továbbment

- Elaaden searching for the Remnant Drive Core : ez teljesen glitch-es lett és nem akart továbbmenni de ezt a küldetést csak néhány extráért akartam megcsinálni de majd az új karakterrel.
PSN - CountofHell_HUN
576. BloodyDeathH  PlayStation.Community tag
2017.04.09. 22:43:08
LV5
Válasz 575. jime üzenetére:
Első körben eladtam grafitból 3000-t. Volt 5700-m. Az összes fölös fegyvert, páncélt, mod-t. Volt dögivel minden. Mert nem igazán adtam el semmit se, mert volt pénzem. De így enyivel, neki álltam farmolni EZ-t. Az meg olyan kevés volt. Csak egy kereskedőnél találtam. Vagy 100000-t csak arra költöttem. Most meg vígan kraftolgathatok fegyvereket. Most már biztonságban érgem magam. ;)
575. jime  non-alcoholic
2017.04.09. 22:04:39
LV28
Válasz 574. BloodyDeathH üzenetére:
mi az úristent adtál el, hogy annyit kaptál? :D
nekem 50 óra után van 22ezrem, úgy, hogy sose vettem még semmit xD
abra-goddamn-cadabra
574. BloodyDeathH  PlayStation.Community tag
2017.04.09. 18:55:21
LV5
+2
Ma találtam egy nagyon jó kereskedőt! A Kadara bolygón. Aki ugyan anyiért veszi át az árút, mint amenyiért adja. El is adtam neki 175000 értékben. Az összes többi nevetségesen alacsony áron vásárol tőlem. Itt érdemes eladni.

https://youtu.be/IXJkrW_WBN4
573. BloodyDeathH  PlayStation.Community tag
2017.04.08. 13:24:16
LV5
+1
Válasz 570. rottenbull üzenetére:
És tényleg! Ezer köszönet! Így most már sokkal könyebb lesz az életem.
572. noozi  PlayStation.Community tag
2017.04.08. 13:12:18
LV17
Oh észrevettem,hogy csomó hang,efekt a dragon age inquisitinből lett kivéve :) ejnye
PSN ID; No_Ozi_
1 / 13 oldal
‹‹  ‹  1  2  3  ...  11  12  13    ››

Aktív fórumtémák
Dark Souls
Utolsó hozzászólás: jasihool
2017.04.27. 01:18:20
Dying Light
Utolsó hozzászólás: ALF22
2017.04.27. 00:29:20
DriveClub
Utolsó hozzászólás: Hidari_HUN