.

Fórum ›› PlayStation®4 játékok

Dashboard

677 hozzászólás

Utolsó hozzászólás: Barneyzero

2017.06.09. 14:35:41

1 / 14 oldal
‹‹  ‹  1  2  3  ...  12  13  14    ››
677. Barneyzero  PlayStation.Community tag
2017.06.09. 14:35:41
LV11
Válasz 676. CountofHell üzenetére:
Igen, multiban is (red realth és shield, szimpla armor helyett), esküszöm hogy az a p!csa volt a legidegesítőbb az Outlaw faction-nél gold multiban, normal hp-val már nem tud majd annyira pattogni mint eddig :D

Viszont Hydrának felgyorsították a grab-jét (sync attack) és mostantól instakill (nem éledhetsz újra wave végéig)
676. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.06.09. 14:21:11
LV13
Válasz 675. Barneyzero üzenetére:
A Reegar a szingle player kampányban az elejétől benne van.
Igen jó fegyver kb. olyan mint a 3-ban de már rég használtam valamikor a v1.03-as játékban.

A Pariah-nak eltűnt az armor-ja csak életereje van, tudod az Asari Scavenger-nek.
PSN - CountofHell_HUN
675. Barneyzero  PlayStation.Community tag
2017.06.09. 14:09:07
LV11
Válasz 674. CountofHell üzenetére:
Na még egy-két patch és lesz belőle egy épkézláb játék akkor :D

A multiban is lett egy rakat változtatás amit nem is írtak az ízelítőben amit postoltak, egy új kaszt és kaptunk egy új fegyvert is, méghozzá a Reegar Carbine-t, remélem lesz olyan jó mint amilyen a 3-ban volt :)
674. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.06.09. 14:00:00
LV13
+1
Szebb lett a játék, jobb a framerate a kép élesebb lett egy picit és a sötét helyek most pont annyira világosak, hogy látni is lehet, hogy mi van ott. :-)
Néhány enemy script jobb lett pl. Voeld secret vault room Destroyer és a Destroyer-nek most normál a shield-je és az armor-ja is.

De néhány speciális effekt bánja és úgy vettem észre, hogy néhol a textúrák minősége gyengébb lett egy picit.
A motion blur és az árnyék úgy láttam, hogy nem változott.
PSN - CountofHell_HUN
673. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.06.08. 22:14:09
LV13
Válasz 672. CountofHell üzenetére:
Már van patch.
PSN - CountofHell_HUN
672. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.06.08. 21:49:42
LV13
Patch holnap 8AM PST -kor ami nálunk du. 5 óra. :-)
PSN - CountofHell_HUN
671. Barneyzero  PlayStation.Community tag
2017.06.08. 14:27:35
LV11
Válasz 670. soliduss üzenetére:
Igen, ezt én is olvastam valahol, mondjuk már az is elég gyanús volt, hogy a nyakunkon volt a megjelenés és jóformán semmi anyag nem volt a játékról, pár darab 1-2 perces teaser-en kívül. Én is az utolsó pillanatig haboztam a vételen mire jött egy leheletnyi videó a multiról aminek köszönhetően a vásárlás mellett döntöttem (és mivel nekem az elsődleges szempont a multi volt benne, ezért szerencsére nem bántam meg) :)
670. soliduss  A Krónikás
2017.06.08. 09:21:41
LV24
A kotaku visszakövette az egész Andromeda jelenséget.

Most láttam egy videót melyben összefoglalták miért lett az andromeda olyan amilyen.

- kezdetben a felfedezés volt az alap tézis.... pont mint a no man sky-ban. Több 100 világ és te fedezted volna fel az egészet.... erre ment el minimum 2 év.... majd kukázták az egészet és a végén 30-ra zsugorították a világok számát.... ebből nem tudom mennyi lett a végleges szám.....
-Frostbietot mindenbe. Ez is betette a srácoknak a kaput. Az engine alapból nem rpg-hez lett tervezve. Az animációk és a mozgások azért lettek ennyire bénák mert minimum 3x kezdték újra a semmiből. Mindig új progit kaptak amivel zeroról kezdtek mindent.
- tesztelés fázisa teljesen kimaradt.....
- A studióban nagy volt a fluktuáció. A készítés alatt több kulcs ember is felmondott ( erről tudtunk), de arról nem ,hogy nagyon kevés ember maradt a végére a projekten. Komoly ember hiánnyal küzdött majd minden csoport...

Ezeket a fenti tényeket megvizsgálva nem tudom mit akart ezzel így ebben a formában az EA.

+1 ráadás... tegnap kitettem a játékot vitára.... renmote play megy... de az irányítást olyan szinten szar ,hogy az botrányos... jól látszik, hogy 1:1-ben beletették az standard vita renmote play alkalmazást. Az ,hogy az irányítást picit átszabják a vita-ra.... arra már nem jutott energia... :P
669. Barneyzero  PlayStation.Community tag
2017.06.07. 22:24:14
LV11
Válasz 668. CountofHell üzenetére:
Oh... akkor így, hogy male Rydernek is kijutott 3 pali vannak egálban, ez így fair akkor... gondolom x)
668. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.06.07. 17:11:35
LV13
+1
Válasz 667. Barneyzero üzenetére:
" És Sara-nak is lehetősége van 3 barátnőt szerezni? "

Igen 3 közül választhatsz Saranak de csak egy mellett maradhatsz véglegesen. Én ezt mentéssel oldottam meg, hogy mindhárom meglegyen ugyanazzal a Sarammal. Csak a beszélgetés, videók és a trofi miatt megcsináltam mindhármat egy karakterrel.
PSN - CountofHell_HUN
667. Barneyzero  PlayStation.Community tag
2017.06.07. 10:30:33
LV11
Válasz 666. CountofHell üzenetére:
Kösz az infót Count! :)

SP: a customization bővítés nagyon jól jön, pláne, hogy mid game is lehetséges az egy plusz pont, Ryderem szemével nagyon kellene vmit kezdenem :D
A romance dolog megint no comment, ezek szerint Hamburger Hepler még mindig ott a Bioware-nél? xP És Sara-nak is lehetősége van 3 barátnőt szerezni? :)
MP: stealth grid challenge javítva! Ez az egyetlen ami hiányzik a tech masteryhez nekem, kár hogy már kimaxoltam a karaktert aminek megvan az a skill, jobban szeretem lvl1 karikkal kezdeni egy egy képesség challenge-ét amihez még xp-t is kapok :S
666. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.06.07. 06:49:54
LV13
+1
v1.08 patch hamarosan : ( hashtag nélkül :-) )

Részletek :

Mass Effect: Andromeda Patch 1.08 Notes
by Author - Conal PiersePosted on - June 6, 2017

Along with continued improvements to Mass Effect: Andromeda, the upcoming patch 1.08 also addresses feedback we received from the community.
Improved Character Creator

We’ve expanded the options available in the character creator, giving you greater control over your Ryder’s appearance. Two new heads were added, one male and one female, as well as a new complexion option and a greater range of available skin tones. We also unlocked all hairstyles for both sexes, and added a new bald option.

For players wanting to adjust their look mid-game, we added the ability to change your character’s appearance onboard the Tempest.

And for fans of Alec Ryder’s iconic appearance, you can now choose to keep the default Alec, rather than having his appearance be based on your custom Ryder.
Expanded Male Romance Options for Scott Ryder

Scott Ryder can now pursue Jaal as a romance option. There are several important reasons for this change:

Scott Ryder did not have a same-sex squadmate available as a romance option, nor could the achievement for completing three romances be achieved with only male same-sex partners. And as the angara have expressed their fluidity in how they perceive gender, it seemed only natural that Scott could have a relationship with Jaal.

However, we understand that a character’s orientation is an important part of what makes them feel real. The relationships with your crew are some of the most loved and cherished parts of our games, so we wanted to make sure we got it right. We consulted with members of the LGBTQ community, both externally and within our own studios. After carefully considering all feedback, we decided this was an important change to make, and one that made sense for Jaal, Scott, and the angara.

Our writing, editing, and animation teams worked together to ensure this change made sense for Jaal’s character, and the result is a relationship we hope feels as fulfilling and memorable for Scott as it does for Sara.

You can find a full list of changes and improvements in the patch notes below. For notes in other languages, click here.

Single player

Ryder’s appearance can now be changed onboard the Tempest
Expanded the range of options available in the character creator
Jaal can now be romanced by Scott Ryder
Dialogue for Hainly Abrams was adjusted to change the flow of personal information she discusses with Ryder.
Fixed issue with Nomad upgrades Shield Crafting quest
Nexus level and cryo pod points are retroactively granted
Vendors now carry weapon mods for Level 60-71 players
Vendors now sell weapon augmentations for automatic fire, burst fire, and single-shot fire
Improved clarity of descriptions for augmentations
Plasma Charge system now works properly for shotguns
Beam Emitter augmentation now causes guns to fire a constant beam with scaling damage based on the weapon’s damage per second
[PC] Added experimental support for Dolby Vision™ technology

Multiplayer

Stealth Grid challenge now increments properly
Fiend no longer sprints when within 10 meters of target, and will decelerate to base speed
Enabled movement correction during Fiend attacks to reduce incidence of players seeing Fiends attacking in the wrong direction
Improved movement prediction for some enemies in tight spaces to reduce appearance of teleportation
Fixed issue that prevented melee attacks if the revive icon was near center screen
Fixed issue where ammo pick-up audio incorrectly played
Fixed issue where Backlash could malfunction while moving
Using Stealth and Recon Visor together no longer increases duration of invisibility for Turian Agent
Fixed issue where weight reduction modifications wouldn’t reduce weight
The Revive Pack Transmitter now displays the revive radius in the loadout screen
Equipping the Cobra RPG now interrupts reloading
Player turns to Adhi when getting synced to avoid teleportation issue
Fixed issue where enemies would occasionally enter T-pose when hit
Improved visual and audio cues for player ready status in Multiplayer lobbies
Added “Lights” option to customization options

PSN - CountofHell_HUN
665. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.06.06. 21:24:01
LV13
Engem nem untat annyira a single player. :-)
Most zsinórban többször lenyomtam insanity-n speed runban a kampányt de csak kizárólag priority ops only. Kipróbáltam különféle buildokat most legutoljára a vanquisher + turbocharge + maverick armor-al vagyok hát kb. pont 20-as szintű leszek mire a végére érek a játéknak vannak elég durva szituk de inkább csak a sniperrel nehéz a többivel jóval könnyebb volt.

Nem tudom milyen lehet sniperrel játsszani ha bekapcsolom az aim assistot ?
PSN - CountofHell_HUN
664. Barneyzero  PlayStation.Community tag
2017.06.06. 20:47:50
LV11
Válasz 663. soliduss üzenetére:
Ugyanígy vagyok én is, nekem kb 5 órám van a sztoriban és lehet soha nem is lesz több, alapból a multi miatt vettem meg a játékot és abban szerencsére nem kellett csalódnom :)
663. soliduss  A Krónikás
2017.06.06. 09:23:40
LV24
+1
Válasz 662. Barneyzero üzenetére:
Az a gond, hogy engem a single is nagyon utat már....annyira jellegtelen lett ez az új faj.... ,hogy csak na... Ez az open word megközelítés szerintem betette a kaput... Eos-on van minimum 5 küldetésem.... de egyik se mozgat meg igazán.
662. Barneyzero  PlayStation.Community tag
2017.06.04. 14:00:23
LV11
Ha még van akit egy hajszálnyit érdekel a játék :D:
Ha hétvégén beléptek a multi menüjébe akkor jár egy ingyenes uncommon pack mindenkinek :)
661. Barneyzero  PlayStation.Community tag
2017.05.25. 21:53:01
LV11
Válasz 660. CountofHell üzenetére:
Mirandát mondjuk nem is említette egyikünk se :)

De most, hogy így ezt írtad, eszembe hoztad Jack-et, *sóhajt*... x)
660. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.05.25. 11:19:57
LV13
+2
Válasz 658. soliduss üzenetére:
Nekem Cora is szimpatikusabb mint a Cerberus Cheerleader. :- )
PSN - CountofHell_HUN
659. Barneyzero  PlayStation.Community tag
2017.05.24. 17:37:24
LV11
+2
Válasz 658. soliduss üzenetére:
Vagy egy Tali... :(
658. soliduss  A Krónikás
2017.05.24. 10:49:08
LV24
+1
Válasz 655. CountofHell üzenetére:
hát.... eléggé fizetett hirdetés szaga van.... :D

Főleg a story-t kiemelni azért elég nagy bátorságra és az elődök nemismeretére vall....

Az a legnagyobb gondom ,hogy nincsenek jó karakterek benne... Peewee nagyon adja... de mellé max a korogan aki befér a teambe...

Hol van egy Vega vagy Garrus... vagy egy Geth....
657. Barneyzero  PlayStation.Community tag
2017.05.22. 17:51:59
LV11
Válasz 656. CountofHell üzenetére:
Outlaw-nál a sharpshooterek lettek minden formában buff-olva mp-ben, dupla shield, sokkal rövidebb ideig kell célozniuk lövés előtt, nagyobb sebzés, elég idegesítőek lettek xS
656. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.05.22. 13:02:14
LV13
Válasz 654. Barneyzero üzenetére:
Ennyire nem mélyültem el a statokban de úgy vettem észre, hogy az Outcast és a Remnant maradt ua. olyan erős azt viszont én is észrevettem, hogy a Kett-eket viszont jelentősen nerfelték a kampányban.
PSN - CountofHell_HUN
655. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.05.22. 12:08:16
LV13
Találtam egy érdekes írást ami arról szól, hogy miért a franchise legjobbja a Mass Effect Andromeda :

http://screenrant.com/mass-effect-andromeda-b[...]

PSN - CountofHell_HUN
654. Barneyzero  PlayStation.Community tag
2017.05.20. 18:32:04
LV11
+1
Válasz 653. Barneyzero üzenetére:
Illetve a fegyverek sebzése nem változott sp-ben, csak más statok, mint a rate of fire, vagy a clip size egyes fegyvereknél. Viszont kb mindennek kevesebb lett az élete, pláne a kett-nek
653. Barneyzero  PlayStation.Community tag
2017.05.19. 21:23:29
LV11
+1
Válasz 652. CountofHell üzenetére:
A Kett AI nagyon durva nerfelésen esett át, kevésbé agresszívak mint a patch előtt a multiban és a single módban is, és a legtöbb fegyvert is jelentősen erősítették, pláne a common fegyvereket, szerintem ezt érezheted :)
Következő patch szerintem nagy szívás lesz emiatt x)
652. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.05.19. 16:31:40
LV13
+3
Tegnap kaptunk megint egy 400 megás frissítést, különféle bugokat javítottak benne és teljesítmény növekedés.

Gyorsan kezdtem is egy vadiúj 3. Ryder-t insanity-n és 10 -es szinten lenyomtam a Moshae megmentése küldetést 1-es Predatorral és 1-es Avengerrel.
Egész jól kiegyensúlyozott lett a játék mintha visszavettek volna a nehézségből vagy csak a Kett-ek már nem csúszkálnak a pályán, lehet azért nem haltam.
PSN - CountofHell_HUN
651. mentoloshypo  Az indie fóbiás
2017.05.16. 19:55:54
LV27
Válasz 650. CountofHell üzenetére:
Hát ez gyorsan ment.
650. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.05.16. 19:30:48
LV13
+1
Válasz 647. BandiSecurity86 üzenetére:
Jó kombó, szinte halhatatlan vagy a Tactical Cloak + Singularity + Lance-el. A TC kell a +50% power dmg. miatt és még láthatatlanul is tudsz powert dobálni.

Én egyetlen végigjátsszásból platináztam ki, elég csak a Meridian küldetés előtt visszatölteni az állást és meg tudod csinálni az összes románcot és beadja a trofit.

Trilógia ha lesz belőle akkor már biztos, hogy nem ez a Bioware Montreal fogja készíteni hanem remélem a Bioware Austin vagy Edmonton utóbbiak feleltek pl. a Dragon Age franchise-ért és a Mass Effect Trilogy-ért is.
Egyik nap már jött a hír, hogy a Bioware Montreal más munkát kap és áthelyezik a csapatot.
PSN - CountofHell_HUN
649. BandiSecurity86  PlayStation.Community tag
2017.05.16. 15:22:14
LV1
Válasz 648. Barneyzero üzenetére:
Köszi! :)

Akkor ezt a gyenge közepes angolom számlájára íróm.Olvasás útán,én úgy értelmeztem hogy 1 végigjátszás alatt 3 külömböző személlyel kell kavarni.Na mindegy is :)
648. Barneyzero  PlayStation.Community tag
2017.05.16. 15:11:01
LV11
Válasz 647. BandiSecurity86 üzenetére:
Gratu :)

Pedig a Matchmaker trófeánál pont hogy úgy van fogalmazva, hogy összesen, több végigjátszás alatt kell 3 románc, de különböző személyekkel. Szóval háromszor összejönni Corával 3 különböző male Ryderrel nem ér :D
647. BandiSecurity86  PlayStation.Community tag
2017.05.16. 14:39:21
LV1
+1
Sikerült nekem is a platina :)
New Game + csináltam meg az Insanity fokozatott.Saját véleményem hogy tech képességekkel simán végig lehet menni a legnehezebb fokozaton.A láthatatlanságot és a VI remmant képességet nagyon tudom ajálani annak,aki ki akarja szedni a legnehezebb fokozat trófeát.
A románc tropy is érdekes.Elsőre én férfi karakterrel nem tudtam megcsinálni,vagy talán akkor igen ha bebúzolok,de ezt inkább kihagytam.A new game pluszt már női karakterrel csináltam (igen lehet ilyet)mert itt nem volt gond hogy ordas kurva legyek :)
Visszont csak Reyest csináltam meg fullosra Sarával,és beadta trófeát!Ami azért fura mert Liam,Suvi,Peebe,Jaal románcok még csak alakuló félbem voltak.
Az első végig játszásomban a férfi Ryderel Corát és Avelát tudtam kimaxolni.Peebet elkúrtam,meg Kerit is.....
Szóval úgy néz ki hogy az első,és new game + románcokat egybe számolja,ami azért igen jó hír.Én úgy értelmeztem a 3 szerelmi zagyvaságót,hogy 1 végigjátszásban kell teljesíteni.
A játék összeségében számomra nagyon teccet.Remélem hogy fogják majd folytatni,és hogy ez majd trilogiává duzzad majd idővel.Bár a legújabb hírek nem erre útalnak sajnos...
646. Barneyzero  PlayStation.Community tag
2017.05.14. 14:19:45
LV11
Válasz 645. CountofHell üzenetére:
Elég faja fegyver, multiban a rare fegyverek között van, simán lehet vele gold nehézségen darálni, ami sajnos a legtöbb assault rifle esetében nem mondható el
645. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.05.13. 16:03:35
LV13
+1
v1.06-os patch-el ingyen megkaptuk az X-5 Ghost nevű assault rifle-t amit a videókban szoktak a karakterek viselni. :-)
A research centerben a Milky Way fegyverek alatt lehet elérni.
Én most is ezt használom, elég erős, gyors, pontos és bőven van benne lőszer is.
PSN - CountofHell_HUN
644. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.05.12. 09:32:19
LV13
+2
Tegnap este gyorsan lenyomtam a v1.06-ossal a Jaal és a Liam loyalty mission-t javították a hibákat minden ott van ahol lennie kell a feladatokat pontosan jeleníti meg a játék, már eltűntek a bugok.
PSN - CountofHell_HUN
643. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.05.11. 17:53:02
LV13
+1
http://blog.bioware.com/2017/05/09/mass-effec[...]

v1.06-os patch feltelepítve !
Kb. 1,5 GByte

Javult a játék már megint, néhol jobb lett a frame rate, a kamera és a digitális beszéd is helyre lett rakva.
PSN - CountofHell_HUN
642. soliduss  A Krónikás
2017.05.07. 12:58:33
LV24
Válasz 641. CountofHell üzenetére:
Attól nem félek. Csak míg a régi részek minden nap végén úgy tettem les a joy-t , hogy " na bakker ez megint meglepett". Addig itt megyen a nomáddal.... olyan ködösítés van a távolban ,hogy kis túlzással prevgen színvonal..... majd jön az első vault ami nagyon megadja a hangulatot.... majd amikor végeztünk vele és visszatesz a pályára konstatálom, hogy az a rohadt ködös szar valami por effekt akar lenni.... szép kék éggel máris szebb a játék egy picivel....

Na mindegy... nem adom fel.... végre csatlakozott Peewee úgy érzem fix helye lesz a csapatban :D
641. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.05.07. 11:25:21
LV13
+1
Válasz 640. soliduss üzenetére:
Később lesznek izgalmas küldetések plusz ott vannak a románcok és az érdekesebb mellékküldetések, remnant vault-ok amik arra a jó néhány órára feledtetik azt a sok hibát és hiányosságot amitől ez a játék szenved.
Mondjuk nem olyan régen kezdtem el játsszani a Jade Empire-el, egy ősrégi Bioware RPG-vel ami elég szép elismerést zsebelt be a kritikusoktól és a játékosoktól is de ma már az a játék is túlságosan elavult annyira, hogy már szinte élvezhetetlen.
PSN - CountofHell_HUN
640. soliduss  A Krónikás
2017.05.07. 10:22:33
LV24
Tolom tolom tovább az andromédát és gyerekek.... ez nagyon nagyon felemás eddig.

Tök olyan mintha egy cross gen címnek szánták volna... valamikor 3 évvel ezelőttire. Ott talán még szépnek is számított volna ez a grafika... de mondjuk azt sem értem ,hogy a frostbite miért muzsikál ennyire felemásan... a Bf-ben hasít... akkora térképeket kezel, 64 emberrel meg járművekkel, hogy öröm nézni... itt meg szenved... nem kicsit hanem látványosan.

ejj... a story kezd beindulni... de ezek a hibák.... full olyan érzésem van ,hogy 2-3 évet csúszott az egész projekt... és kiadták mert muszáj volt és a kiadó nem adott nekik több haladékot.

https://www.youtube.com/watch?v=8oze1YoeAq8

639. BloodyDeathH  PlayStation.Community tag
2017.05.07. 02:37:27
LV5
Válasz 638. Barneyzero üzenetére:
Így igaz! Épp le akartam adni, mikor rá döbbentem a csúfos igazságra.
Az űrben senki sem hallja a sikolyod.
638. Barneyzero  PlayStation.Community tag
2017.05.06. 18:42:38
LV11
Válasz 637. BloodyDeathH üzenetére:
A salvage-ben nem azok a dolgok vannak amik semmire se jók, csak hogy el lehessen adni azokat kreditért?
637. BloodyDeathH  PlayStation.Community tag
2017.05.06. 11:55:06
LV5
Imádok loot-ni.
De ez most megint mi? Több mint 2 millió kreditnek megfelelő összeg csak úgy lazán eltünt a Salvage opcióból. Ez is valami kódolási hiba lenní? Mire észre vettem, addigra hiába töltöttem vissza az elöző méntéseket, már sehol sem volt. Agyfasz! Komolyan mondom bolond leszek ettől a játéktól!
Pedig mocskosúl tetszik.
636. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.05.04. 14:44:59
LV13
Válasz 633. BloodyDeathH üzenetére:
Én max. 50-es szintű voltam amikor mindent megcsináltam a játékban majd újat kezdtem ezért nem találkoztam ezzel a buggal.
PSN - CountofHell_HUN
635. BloodyDeathH  PlayStation.Community tag
2017.05.04. 10:30:03
LV5
+1
Nyugodtan! Majd este vissza is igazollak. Benne vagyok ebben a multis dologban.
Nem tudom, hogy mit kerestél, de azt nagyon jól tetted! ;)
634. Barneyzero  PlayStation.Community tag
2017.05.04. 10:17:30
LV11
+1
Válasz 633. BloodyDeathH üzenetére:
Örülök, hogy segíthettem :)
Poén, hogy véletlenül akadtam rá én is csak erre a topic-ra amiben ezt a kódolási hibát boncolgatják, magam sem tudom, minek a keresése közben (valami a multival kapcsolatban valószínűleg) :D
Felveszlek PSN-en majd, hátha egyszer lesz ebből a co-op-ból valami :D
633. BloodyDeathH  PlayStation.Community tag
2017.05.04. 06:37:54
LV5
Válasz 627. Barneyzero üzenetére:
Ééééés igazad volt! Most értem el a 71-s szintet, és egyből dobálta a kiegészítőket, fegyvereket. Meg mindent.
Őszinte mosollyal fogom kielégíteni a perverz vágyaimat a loot-lás iránt. ;)
632. soliduss  A Krónikás
2017.05.03. 10:21:22
LV24
Válasz 631. CountofHell üzenetére:
Most kezdtem... nagyából képben voltam a játékkal kapcsolatban, meg olvastam a te "utadat" is a játékkal.

Annyit tudok hozzáfűzni, hogy látszik, hogy ezt bizony többször kezdték újra.... és fogadni mernék, hogy egyes elemek-textúrák vagy döntések még jóval 6 évvel ezelőtt fogantak meg a fejlesztők fejében.
631. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.05.03. 09:28:23
LV13
+2
Nekem ez a véleményem a játék single player részéről :

Grafika/látványvilág : jó
Szavatosság : jó
Zene/Hang : átlagos
Játékélmény/hangulat : jó
Játsszhatóság : átlagos

6.5 / 10 pont

Bővebben :
Én jót játsszom vele, élvezem is, tetszik is de nem olyan jót mint amikor még első élmény volt a Triógia akármelyik része.
Most vagyok a 2. végigjátsszásban meg akarom nézni milyen a többi románc de a játsszhatóságot rontó bugok és a késő hangok nagyon kezdenek már unalmassá válni.
PSN - CountofHell_HUN
630. soliduss  A Krónikás
2017.05.03. 09:20:59
LV24
Na tegnap végre én is elkezdtem a játékot.

Hát... teljesen megértem az első tesztek pontszámait. Ez egy közepes-jó játék. Megpróbál felnőni az elődökhöz, de eddig ez nem sikerült neki.

2-2,5 órát toltam, tetszett a nyitány, de a grafikai megvalósítás sajnos mass effec 3 1,5 Verzió... kajak a mozgások is olyan mintha a 3. részből vették volna át.

A grafika korrekt, de a Horizon zero dawn után sajnos csak a közepes kategória. Remélem később meglepnek a készítők még...

Így elsőre az open wordösebb megközelítés tetszik, bár a gyorsabb harcot picit szokni kell :D

https://www.youtube.com/watch?v=WfvHlWFrx8E
629. BloodyDeathH  PlayStation.Community tag
2017.05.02. 19:29:47
LV5
Válasz 624. jime üzenetére:
Nekem van egy fullos karakterem. Ha van még egy emberke, akkor simán megcsinálható 3 emberrel, úgy hogy te a padlón döglödsz. ;)
Ha kellek, akkor szóljatok. Aszem jime te a barát listámon is vagy........ha nem akkor vegyél fel.
628. BloodyDeathH  PlayStation.Community tag
2017.05.02. 19:27:18
LV5
Válasz 627. Barneyzero üzenetére:
62-s szinttel kezdtem a NG+t. Az első végigjátszásnál addot. Azóta nem láttam semmi fegyver, páncélt mióta elkezdtem újból. Pár száz XP és megvan a 70-s szint. Modjuk boldoggá tenne a játék, ha adna. Szeretnék sokat loot-ni.
Köszönöm szépen a válaszod!
1 / 14 oldal
‹‹  ‹  1  2  3  ...  12  13  14    ››

Aktív fórumtémák
Mutass képet új szerzeményeidről!
Utolsó hozzászólás: Greg
2017.06.25. 10:42:40
Mikroblog - a Twitter után szabadon
Utolsó hozzászólás: Greg
2017.06.25. 10:37:09
Képregény és animáció - a nyugati vonal