.

Fórum ›› PlayStation®4 játékok

Dashboard

876 hozzászólás

Utolsó hozzászólás: HUN_hatrix

2018.05.03. 22:10:55

1 / 18 oldal
‹‹  ‹  1  2  3  ...  16  17  18    ››
876. HUN_hatrix  The Saboteur
2018.05.03. 22:10:55
LV29
Surprise Assetto Corsa 1.22 Patch Lands on PlayStation 4

https://www.gtplanet.net/surprise-assetto-cor[...]
2018.02.22. 18:01:00
LV4
Válasz 874. racskogabor üzenetére:
Igazad van, meglátni mi lesz. Mindenesetre kíváncsi leszek.
PSN ID: BTH_zsalesz
874. racskogabor  PlayStation.Community tag
2018.02.22. 17:00:34
LV6
Válasz 873. zsalesz_hun üzenetére:
Szerintem nem kell ennyire borúsan látni. Majd megpróbálják ráfaragni. A AC-nál az volt a lényeg, hogy a fizika ne csorbuljon. Attól függetlenül lehetne jobb ps4-en és pc-n is. Tanulnak a fiúk és minden jobb lesz. Másrészt meg az ACC-re annyira nem izgulok, ha csak pár pálya és pár GT3 autó lesz benne.
2018.02.22. 15:55:51
LV4
Válasz 872. racskogabor üzenetére:
A leírtakból... Realisztikus időjárás6változás, napszakváltás, stb...

Ezek azért fontosak mert állítólag azért kaptunk egy fapados verziót is a PC-hez képest, mert nem bírja a vas...

Nagyjából ennyi.
872. racskogabor  PlayStation.Community tag
2018.02.22. 13:53:51
LV6
Válasz 871. zsalesz_hun üzenetére:
Miből látod?
2018.02.22. 05:54:21
LV4
Válasz 870. Binder üzenetére:
Na úgy látom attól nem kell félni, hogy PS4-reis jönni fog...
De a remény hal meg utoljára... ;)
870. Binder  Drift & Photo
2018.02.21. 23:02:01
LV22
869. treck  PlayStation.Community tag
2018.02.21. 19:35:32
LV5
https://youtu.be/XDwvKqlVo1Y
PSN ID: oOTRECKOo
868. Binder  Drift & Photo
2018.02.17. 11:38:20
LV22
Válasz 867. zsalesz_hun üzenetére:
Tuuudom...csak vicces olvasni...XD
PSN ID: Binder333 http://fb.me/PSGamePhoto
2018.02.17. 11:33:57
LV4
Válasz 866. Binder üzenetére:
Google translate... ;)

Egyébként mind az autók, mind a pálya tökéletesen rendben vannak. Szép munka Kunos! Respect!
866. Binder  Drift & Photo
2018.02.17. 10:54:39
LV22
Válasz 865. Peter üzenetére:
Azafordítás...XD
865. Peter  PlayStation.Community tag
2018.02.17. 08:45:42
LV2
Bonus Pack 3 hét csodálatos új autók:
• Alfa Romeo 33 Stradale
• Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
• Lamborghini Huracan Performante
• Lamborghini Sesto Elemento
• Maserati Alfieri koncepció
• Maserati Quattroporte
• Pagani Huayra BC
... és a közösség legkeresettebb nyomvonala, a Laguna Seca, amely lézeres szkenneléssel digitalizálva biztosítja minden egyes részletet, minden egyes nyomatékot, gátat és lejtőt, hogy tökéletesen illeszkedjenek az igazi partnerhez.
2018.02.16. 21:44:57
LV4
Válasz 863. Binder üzenetére:
Hát igen, a te művészi beállítottságod miatt ez teljes mértékben érthető. Legalább nekem is jut a szebbnél szebb képekből.. ;)
Közben néztem nekem frissült az AC. Volt pár hiba amit foltoztak.
863. Binder  Drift & Photo
2018.02.16. 21:29:26
LV22
Válasz 861. zsalesz_hun üzenetére:
Ha nem lenne a GTS, én is így lennék, csakhát ott vannak oylan dolgok, ami miatt az jobban leköt...mondjuk hozzákell tenni, mostanában nemigen van időm vezetgetni. :)
862. Hidari_HUN  PlayStation.Community tag
2018.02.16. 20:36:45
LV16
+1
Válasz 833. Binder üzenetére:
T150en gondolkodom igen :)
2018.02.16. 20:04:27
LV4
+2
Válasz 859. Binder üzenetére:
Engem azzal az egy dologgal is megvettek kilóra. ;) Mai napig jó érzéssel állok fel mellőle.
860. Binder  Drift & Photo
2018.02.16. 19:46:27
LV22
Válasz 857. racskogabor üzenetére:
Igen...de az update lenn van már hétfő óta (ahogy zsalesz is írta). Így viszont nem tudom most mire gondoltak...
859. Binder  Drift & Photo
2018.02.16. 19:42:55
LV22
Válasz 858. zsalesz_hun üzenetére:
Ez rendben is van ha hasonló játékokat teszünk egymás mellé...viszont itt az AC egy dolgot tud, a másik meg rohadt sokat...így nem fair...XD
2018.02.16. 18:29:36
LV4
Vannak érvek mindkét játék mellett, és ebből is látszik minden embernek más-más fontos. A lényeg viszont akkor sem változik. Mindenki azzal játszon, amelyik játék a lehető legtöbbet nyújtja a személyes szórakoztatás terén. ;)
857. racskogabor  PlayStation.Community tag
2018.02.16. 18:23:46
LV6
Válasz 852. Binder üzenetére:
...
856. HUN_hatrix  The Saboteur
2018.02.16. 18:18:04
LV29
Válasz 848. Binder üzenetére:
"Hatrixnak nem tom most mibaja (talán az hogy megjött neki...a GTS) mert mikor anno toltuk az AC-ban online, akkor attól eltekintve hogy legjobb esetben is random festéssel mentünk, nagyon is élveztük."

Ez nagyban a társaság érdeme. ;)
855. HUN_hatrix  The Saboteur
2018.02.16. 18:09:16
LV29
Válasz 850. Binder üzenetére:
Gondolom a PATCH-ben van minden.
PC-n én is felmentem a Store-ban ott nincs semmi.
2018.02.16. 18:02:56
LV4
Válasz 843. racskogabor üzenetére:
Már hétfőn lehetett tölteni... ;)
853. Binder  Drift & Photo
2018.02.16. 16:44:59
LV22
Tom nem AC, de hamár a Store-on jártam, belebotlottam...eltettem magamnak még anno...érdekel a régi vasak miatt, kormánnyal jóféle...uh alakul az ára. :)
852. Binder  Drift & Photo
2018.02.16. 16:38:27
LV22
Válasz 851. racskogabor üzenetére:
Valszeg ők elkütték...a szóóóóni meg majd valamikor...ha jól tudom keddenként van Store frissités...
851. racskogabor  PlayStation.Community tag
2018.02.16. 16:35:38
LV6
Válasz 850. Binder üzenetére:
Facebook írta. Ha Kunos lódított, akkor bocsi.
850. Binder  Drift & Photo
2018.02.16. 16:29:58
LV22
Válasz 843. racskogabor üzenetére:
Store-on nincs semmi...
849. Binder  Drift & Photo
2018.02.16. 16:28:10
LV22
Válasz 846. racskogabor üzenetére:
"Ráadásul a technika is ahogy fordulsz az autóval teljesen más."

Igen, egy picike "csalás" van a kontisoknak, mivel kormány esetén, ha tapadáshatárra forgatod a kormánykerékkel az első kerekeket, megcsúszik az orra, veszítesz a tapadásból, ilyenkor a kormányt visszább kell tekerni, vagy a gázt elvenni kissé.

Nos kontival ilyen gond nincsen, mivel azt nem tudod tapadáshatáron túl forgatni. Ami néha előny, néha hátrány. Ezért mondtam hogy "...egy két speciális esettől eltekintve..." :)
848. Binder  Drift & Photo
2018.02.16. 16:24:16
LV22
Válasz 835. racskogabor üzenetére:
Igen ezt is sokszor megbeszéltük már itt is, meg személyesen is, hogy kinek mi fontos a játékban. De így vizsgálni nem lehet. Én sem ezt teszem. Egészben nézem, és az összkép siralmas az AC oldalán (sajnos). Olyan hiányosságai vannak, amit nem lehet a hardvergyengeségre fogni.

Hatrixnak nem tom most mibaja (talán az hogy megjött neki...a GTS) mert mikor anno toltuk az AC-ban online, akkor attól eltekintve hogy legjobb esetben is random festéssel mentünk, nagyon is élveztük.
Csakhát most már a GTS kinnvan, és amit az AC tud, azt mind tudja (leszámítva a kuplungot ugye) és azon felül még ezernyi dolgot!

A setup-ot sem értem miért emeled ennyire ki az AC_nél, hiszen a GTS-ben is ott van minden setup lehetősége, ráadásul sokkal értelmesebben és átláthatóbban, leirva megmutatva stb. Ráadásul sokkal nagyobb és érezhetőbb a hatása mindennek mint előtte.
A Driftautókat is órákig szoktam mostanában állítgatni. :)
A felfüggezstés és a gumifizika meg egyszerűen pazar lett!!!

Az általad említett "az ai egy egyenes hosszal előttem iduljon és végig kelljen szlalomozni a mezőnyön" dolog meg egy opció a sok közül.
Gondolom a sztorimódra gondolsz, amiért sokan sírtak és meg is érkezett utólag, de én előtte és most sem láttam sok értelmét, nekem nem hiányzott. Az Arcade modban sokkal jobb versenyeket lehet nyomni, az általad választott nehézségen, és a legnehezebb AI-val nagyon élvezetes futamokat lehet nyomni. Nem mindhe ezzel múlatnám az időt, de mint lehetőség, mókás.

*

"A jó fizika és a realitás a lényeg, amiben persze a GT is sokat fejlődött, de nem éri elaz AC szintet. Jó lenne persze mindkettőt egy jó kormánnyal kipróbálni konzolon, de erre nem volt még lehetőségem."

Ez a mondatod kissé aggaszt, mert én próbáltam mindjkettőt, te nem. Te mégis erősen bírálod a GTS-t. Nincs igazad. Mondtam. Ha van is különbség, az jelen pillanatban annyira elhanyagolható, hogy említésre sem érdemes. De mondom...szombaton rendezek egy mókát és megnézzük, ugyaazt az autó+pálya kombót! Aztán referálunk itt, és megigérem, ha lesz jelentős különbség, megkövezhettek!!! :)
847. HUN_hatrix  The Saboteur
2018.02.16. 16:20:19
LV29
+1
Amúgy a lentieket szerintem már párszor végigrágtuk. :)
De azért időről időre elő kell venni és leporolni az álláspontokat. :)

UI: Nekem az ilyen külső most többet ér, mint szinte egy picivel jobb fizika.
846. racskogabor  PlayStation.Community tag
2018.02.16. 16:14:05
LV6
Válasz 842. Binder üzenetére:
Az a része stimmel, hogy kevés ember vesz kormányt, még kevesebb normális kormányt a konzol árának többszöröséért. Nagyon lényeges a kontrollerrel való játék lehetősége. Én is idővel tudtam anno a kontis köridőket kormánnyal megdönteni. De fizika terén nagyon sovány az amit a kontroller vissza ad. Ráadásul a technika is ahogy fordulsz az autóval teljesen más.
845. Binder  Drift & Photo
2018.02.16. 16:12:43
LV22
Válasz 840. racskogabor üzenetére:
Mindenkinek más fontos...a közösséget pont lesz*rom...mi másképp játszunk. :)
Nekünk a privát szoba a fontosabb. :)
Uh én a közösséget viszem magammal mindenhova...:D
844. Binder  Drift & Photo
2018.02.16. 16:11:36
LV22
Válasz 841. zsalesz_hun üzenetére:
Nosza tegyük...Szombaton várok mindenkit sok szeretettel, előbb GTS aztán AC és majd midnen kiderül...és akkor mindenki derül...xD
843. racskogabor  PlayStation.Community tag
2018.02.16. 16:07:44
LV6
+1
Bónusz pakk tölthető ps4-re.
842. Binder  Drift & Photo
2018.02.16. 16:07:30
LV22
Válasz 836. racskogabor üzenetére:
Igen fizikáról volt szó, viszont alapvetően ez itt a konzolos játékok oldala, így a kontroller igenis nagy hangsúlyt kap, minden játékban.
Továbbá (persze másképp mint kormánnyal, de) ugyanúgy kezelni kell a fizikát kontival is!!! Igenis érezni lehet a különbséget az autók között, súlypontválás, hajtás, tapadásvesztés, stb.

Az hogy te a kontival nem tudsz (nem szoktál) menni, az nem azt jelenti hogy azzal nem lehet autót vezetni. Sokmindent nem érzel vele ez tény, viszont elméleti szinten igenis tudhatsz annyira vazetni hogy mindegy hogy kontival mész vagy kormányal.
Én néhány speciális esettől eltekintve, szó nélkül tudom hozni a kormányos köreimet kontival!

Most jöhetsz azzal, hogy ez max azért lehet így, mert én béna vagyok kormánnyal, meg csak a Nordot ismerem, de ez egyik sem igaz...és előre kikérem magamnak. :)
2018.02.16. 16:06:04
LV4
Válasz 834. HUN_hatrix üzenetére:
Felkerestem és teljesen rendben vagyok. ;) Ne menjünk túlságosan bele de tegyük egymás mellé mondjuk a '17-es Porsche RSR-t. Szerintem van különbség...
840. racskogabor  PlayStation.Community tag
2018.02.16. 16:03:38
LV6
Válasz 838. Binder üzenetére:
Tudom, csak senki nem bántotta a gts-t. Van akinek az AC tetszik a legjobban. Nem kell ezért senkit sem bántani. Ha ps4-en gurulnék én is nehezen tudnék dönteni, hogy mivel játszak. De szerintem azt választanám ahol a legjobb közösség van.
839. racskogabor  PlayStation.Community tag
2018.02.16. 16:01:04
LV6
Válasz 834. HUN_hatrix üzenetére:
Biztos láttad a verdák című rajzfilmet. Csak az autó, a pálya és a győzelem! A többi az sallang. Nem értem amit Binderrel mondotok a sivatag hasonlatban. Nekem pont olyan érzetre a versenyzés vele mint a gt5 gt6 volt. Egyszerű letisztult versenyzés. Kell ettől több. Igen. Nekem hiányzik az AC-ból a manuális pit limiter, a felvezető kör, a levezető kör, az eső és egy pár normális haver akivel lehet gurulni.
838. Binder  Drift & Photo
2018.02.16. 16:00:38
LV22
Válasz 837. racskogabor üzenetére:
Csak beszélgetünk...és összevetés volt...igy pedig mindegy melyik topikban vagyunk. :)
837. racskogabor  PlayStation.Community tag
2018.02.16. 15:54:35
LV6
Válasz 831. Binder üzenetére:
A gumi hangok még mindig szarok, de legalább már le lehet venni, ha jól tudom. De összességében a gts egy jó játék. De figyelmeztetlek, hogy ez az AC topik itt nem a gts a kérdés......;)
836. racskogabor  PlayStation.Community tag
2018.02.16. 15:48:05
LV6
Válasz 829. Hidari_HUN üzenetére:
Fizikáról beszéltünk elsősorban. Azt addig nem fogod tudni megítélni, amíg nem lesz kormányod vagy a saját autódban kontroller. A kontrollerrel való játékot én nem hívom vezetésnek.
835. racskogabor  PlayStation.Community tag
2018.02.16. 15:45:18
LV6
Válasz 825. Binder üzenetére:
Te fapadosnak hívod én light verziónak, ez csak ízlés kérdése. Tény, hogy hardver gyegeség miatt nem került bele egy csomó minden ami a számítógépes verzióba benne van. Hogy sokat kihozott-e a PD a GT-ből? A válaszom igen. Jól optimalizált játék, és még lesz jobb is, ha lesz egy-két éve a PD-nek. Csak ne jöjjön a ps5. Hogy bizonyos szempontból többet ad mint az AC, abban is egyet értek. Az ac csak vezetés. Nem kell autót festegetni, tuningolni, fényképezni, jogosítványt szerezni. Viszont kell autót állítgatni, és lehet első perctől bármilyen autót vezetni különböző pályákon. Hogy hiányzik-e az autó festés vagy a fotózás esetleg a jogosítvány szerzés? Nem. Az sem hiányzik, hogy az ai egy egyenes hosszal előttem iduljon és végig kelljen szlalomozni a mezőnyön. Viszont, ha van időm szívesen gurulok és állítgatom a talicskát. A jó fizika és a realitás a lényeg, amiben persze a GT is sokat fejlődött, de nem éri elaz AC szintet. Jó lenne persze mindkettőt egy jó kormánnyal kipróbálni konzolon, de erre nem volt még lehetőségem. Ugye a sony és a pd elég kevés jó kormányt támogat minden tekintetben. A modokról csak annyit, hogy az utóbbi frissítésekkel és dlc-kel van elég pálya és app a játékhoz, a modok nélkül is kiváló játék.
834. HUN_hatrix  The Saboteur
2018.02.16. 15:43:35
LV29
Assetto Corsa nagyon jó fizikában, kocsi működésében... de sajnos egy csontszáraz sivatag az egész. Program lélek nélkül.
Bármennyire is jó benne a fizika nem szeretek benne versenyezni, sem körözgetni, mert üres és kibaszottulkurvaunalmas.

UI1: Aki még mindig a GTSPORT hangjait fikázza, az mielőbb keresse fel kezelőorvosát, gyógyszerészét. ;)

UI2: A PlayStation1en GT-ben ki tudtam választani milyen színű kocsival szeretnék versenyezni és azzal is versenyeztem... aki játszott AC-val az tudja mire gondolok.
833. Binder  Drift & Photo
2018.02.16. 15:22:58
LV22
Válasz 832. Hidari_HUN üzenetére:
Kormánnyal egy totál más játék...de ez igaz szinte mindre...:D
Milyen perecet akarsz venni? Remélem a T80-ról már letettél...minimum a T150-et tessék megcélozni. Kell az FFB! :)
832. Hidari_HUN  PlayStation.Community tag
2018.02.16. 15:10:12
LV16
Válasz 830. zsalesz_hun üzenetére:
Mindenkepp.
831. Binder  Drift & Photo
2018.02.16. 13:51:18
LV22
+1
Válasz 828. zsalesz_hun üzenetére:
Nos...alapvetően az általad említett dolgokból a sebességérzettel értek egyet. Tény hogy az továbbra sem valami jó, viszont rengeteget fejlődött az előző részek óta! Mondjuk ennek sok köze nincs a fizikához.
Messze nem érezni mennyivel mész, talán ebből adódik esetedben a féktávok elkukkantása, mert amúgy nem irreális, és erről engem az atyaúristen sem győz meg, mivel én nem elméletben hasonítgatom a valósághoz, hanem a saját valós tapasztalatom alapján mondom hogy bezony azok a féktávok pont ott vannak ahol a valóságban!
Ismersz, uh tudod jól, ottvoltam a Nürbi GP-n és a Nordon is...pont ott kell fékezni, pont ott fog megcsúszni és pont annyit kell ellenkormányozni...innentől kezdve jöhet nekem akárki akármivel...én TUDOM...ő max sejti. :)

A megcsúszó autó jeges érzetével kapcsolatban meg annyit tudok mondani, hogy a bétázás alatt tök jó volt, aztán megjelenésre valamit elba**tak benne, amit a legutóbbi updat-ekkel helyrehoztak és most tökéletes...szóval nem tudom mikor toltad utoljára a GT-t, de gyanítom, nem mostanában. :)
(nem ártana már végre összefutni online aztán megmutathatod azokat az irreális féktávokat...:) tőlem mehet most hétvégén GTS vs AC móka is)

Hidari kollegának meg sajnos igaza van.
Ez egy konzolos oldal, és egy konzolexkluzív játékkal hasonlítjuk épp össze az AC-t, így azt mindenképp figyelembe kell venni, hogy a konzolos játékosok 75%-a kontival tolja...pont.
Ha egy játék kontival szar, akkor az konzolon bukó...ennyi.
Namost az AC mint játék eleve bukó, mert nem az...csak egy csontszáraz szim, semmi több. Olyan alapvető hiányosságokkal, amit mai napig nem tudok hová tenni.
De a vita alapvetően itt most a fizikáról szól.

A hangok tekintetében sincs már jelentős különbség. Valamiért ez is a megjelenés után egy peccsben lett helyretéve a GTS-ben. Mostanra kiváló. Külön állíthatod a váltózajt meg mindent (sokan nem tudnak róla mert ez is később jött). A váltások hangját is utólag rakták rendbe!

Most úgy tünhet, utálom az AC-t, pedig nem. Nagyon jó szim...jó vezetni, és a kuplung miatt sokkal jobban lehet benne érvényesülni. De a GTS mellett egyenlőre esélye sincs nálam, hogy egyáltalán bekapcsoljam...XD
2018.02.16. 12:41:58
LV4
+1
Válasz 829. Hidari_HUN üzenetére:
Maradjunk annyiban, hogy ha meglesz a kormányod akkor is írj egy véleményt, rendben?!
829. Hidari_HUN  PlayStation.Community tag
2018.02.16. 12:25:14
LV16
+1
En heteket toltottem azzal hogy a beallitasokat baszogattam az ACban, es a mai napig nem lehet kontrolleren jatszani. A gt-t meg bekapcsoltam atallitottam az erzekenyseget es wow lass csodat csak ennyi kellett ahhoz, hogy kompetitiven tudjak jatszani ds4en. Mert minden fejlesztonek tudnia kene, hogy kurvara nem kell 15fele opcio amikor mind a 15 allitgatasaval csak rontassz a helyzeten, szepen aprankent. Persze kormannyal kene, nem vitatom, de nagyon el van baszva mind a PC1 mind az AC eseteben a kontrolleres megoldas. Ezutan meg szamomra lehet barmilyen istenkiraly fizikaja, ha nem lehet vezetni az autot. Persze biztos lehet finomhangolni a dolgot beallitasoknal meg autotol fuggoen huzni a csuszkakat de hulye vagyok en, h ezt a szart babraljam? Jatszani es szorakozni akarok.. es erre a GT a legjobb. Kar, pedig szeretnek jatszani az ACvel es a PCvel is a komolyabb szimulacio es a tobb trekk miatt de gusztustalan sajnos a GT finom kormanyzasa utan mindketto.
Ezt most muszaj volt kiirnom , ha mar hasonlitgatjatok a kettot.. xD
De majd nemsokara kormannyal mondjuk kivancsi leszek rajuk, ugy gondolom fasza lehet az AC is.
2018.02.16. 11:42:50
LV4
Válasz 827. Binder üzenetére:
Én is próbálgattam mindkettőt azonos pályán, azonos kocsival, kikapcsolt segítségek mellett. A legnagyobb különbséget én a féktávoknál tapasztaltam, és a sebességérzetben. GT-nél szerintem féktáv irreális, és ha megcsúszik az autó néha olyan mintha jégen csúszna. AC-ben tényleg érzek minden apró úthibát, a kerékvetők hatását, a kavicságyat. GT-nél ez szerintem gyengébb. Továbbá számomra a hangok is élethűbbek az AC-ben.
827. Binder  Drift & Photo
2018.02.16. 11:20:42
LV22
Válasz 826. zsalesz_hun üzenetére:
Azt nem mondanám hogy azonos, mert bizonyára vannak apróbb különbségek, de semmi jelentőset nem tapasztaltam, pedig toltam eleget a kettőt, konkrétan egymás után is. Ugyanazokkal a vasakkal, ugyanazokat az időket autozom. Alapvetően nem érzem hogy az egyik pontosabb lenne mint a másik.
Mindkettőben jó a felfuggesztés és a gumifizika is...de írd le konkretan ha te másképp érzed...miben más(jobb) az AC?
1 / 18 oldal
‹‹  ‹  1  2  3  ...  16  17  18    ››

Aktív fórumtémák
H1Z1
Utolsó hozzászólás: HUN_hatrix
2018.05.25. 14:49:46
Dark Souls
Utolsó hozzászólás: mentoloshypo
2018.05.25. 14:26:24
Gran Turismo Sport
Utolsó hozzászólás: neo-geo