.

Fórum ›› PlayStation®4 játékok

Dashboard

408 hozzászólás

Utolsó hozzászólás: Kenshinxxx

2017.10.18. 19:02:53

1 / 9 oldal
‹‹  ‹  1  2  3  ...  7  8  9    ››
408. Kenshinxxx  PlayStation.Community tag
2017.10.18. 19:02:53
LV3
Válasz 407. CortezCorleone üzenetére:
Pont szombaton kezdtem el a 4-et, erre nagyon ráéreztél! :D
Én Playstation TV-ben gondolkodtam, de nem volt kedvem a macerához, megvettem 10 dollárért a sima PS2-es változatot PS3-ra.
Annyit olvastam a Goldenról, hogy:
- 720p, szebb minőség
- új jelenetek
- új personák
- új social link

Youtube-on van egy csomó videó róla.
your simple words just don't move me
407. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2017.10.18. 16:34:39
LV4
OFF: Persona 4 Goldennel játszott valaki? Nekem csak a vanilla P4 volt meg még anno PS2-re, de valahogy újra feléledt bennem az érzés, hogy jó lenne újrajátszani, emiatt vennék egy Vitát. Mennyiben jobb/rosszabb a Golden verzió, mint a vanilla?
物の哀れ
406. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2017.10.16. 11:36:52
LV4
Válasz 405. Red13 üzenetére:
Most vagyok Shidonál, december 14-én. Minden confidant maxon van, kivéve Harut, aki 5-ös :( Nem lesz öt napom kimaxolni, kiszámoltam, szóval ez most első végigjátszásra nem fog összejöni. Kár érte, de akkor majd a következő végigjátszásnál. Most konstatáltam, hogy Mishima egyik requestjét, amikor a convenience store-ban kell dolgozni, elhagytam, szóval amiatt amúgy is mindenképp még egy végigjátszást meg kell ejtenem.

Egyébként visszaszívom az Okumura palace-ra tett megjegyzésemet, Shido hajója sokkal rosszabb... Az alapkoncepció nem rossz, de túl van használva és nagyon el van nyújtva. Utóbbira különösen nem találok valid indokot, azon kívül, hogy "ez az utolsó palace, most még jól megszivatjuk a játékost, mert hát ez már a finálé". Igazi pain in the ass megtalálni az öt VIP vendéget, ráadásul mindegyik találkozónak ugyanaz a vége - bár volt néhány jó jelent, pl. amikor Ryuji felcsap stricinek és eladja a bikinis csajokat a nemesnek :D Az egeres mechanizmus az első alkalommal tök jó volt, amikor kitanultad, hogy mit kell csinálni, a második alkalom már szájhúzós, a harmadik pedig szabályosan fájt - csak azért kellett bele a két további kör, hogy még hosszabb legyen a palace... Most értem az engine roomhoz, és ötödik órája kószálok a dungeonben.
Kicsit túltolhattam a játékban a harcokat, mert kb. a dungeon közepén beadta a Passionate Listener trófeát, pedig azt hittem, hogy ezért komoly Mementos farmingra lesz majd szükség, mert nem kimondottan figyeltem rá.
物の哀れ
405. Red13  PlayStation.Community tag
2017.10.08. 18:32:59
LV4
Válasz 404. CortezCorleone üzenetére:
Nekem az utolsó kastély volt az amit nagyon untam és baromira nem szerettem. Több mint valószínű, hogy ez már nem lesz meg. Nagyjából annyi szabadidőd lesz amennyit írtál. Én a második végigjátszásra gyakorlatilag az utolsó napon maxoltam ki a jósnőt, rendesen szorongtam is miatta, hogy basszus lenyomom újra a játékot és nem lesz meg ez végett a platina, de jól kisakkoztam. :D És mindezt úgy, hogy a szociális pontokkal már nem kellett foglalkoznom, a könyv és videojáték trófeát meg gyakorlatilag úgy csináltam meg, hogy egy huzamba 20 napon keresztül csak ezeket csináltam, majd szimplán visszatöltöttem az állást, így nem vesztek el napok. Franc se tudja mivel időztem el ennyit, mert az első végigjátszásnál csak 3 karakter maradt akiknek nem maxoltam ki, és azok is ilyen 5-7 szinten álltak. Úgyhogy ha rászánod magad a második végigjátszásra, ne bízd el magad. :D Nagyjából te is úgy haladtál mint én, szerintem eléred a 100 óra fölötti játékidőt.
404. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2017.10.08. 18:14:44
LV4
Hétvégén tudtam haladni egész jól, letudtam Okumura kastélyát, illetve a kaszinót is, most fogom küldeni a calling cardot november 18-án. Okumura kastélya undorítóan hosszú, unalmas és elnyújtott volt, nálam ezzel az élre is került a legszarabb dungeon listán. A kaszinó ellenben nagyon cool volt.

A legtöbb confidantet kimaxoltam, viszont valszeg nem lesz meg első végigjátszásra mindenki kimaxolásra :( Október végén kezdtem el a Towert aktívan csinálni, az most 5. szinten van, Futaba szintén, Haru 3-as, Yusuke 8-as... Szóval ha jól számolom, akkor 19 délutánra lenne szükségem, azzal a feltétellel, hogy nincsenek átfedések abban a tekintetben, hogy ki mikor elérhető (de sajnos vannak...), illetve hogy mindenki minden interakcióban szintet tud lépni (ez nem annyira valóságtól elrugaszkodott, hála a jósnőnek). Ja, és jelenleg Futaba ki is van lockolva Sojiro memento questje miatt is. Az esti confidantekből is van még pár, de az már sima ügy (Oya rank 5, Hifumi rank 9, Iwai rank 8, Sojiro rank 8), ezekkel a délutániakkal csúsztam meg csúnyán. Gondolom, most a kaszinó epilógja kapcsán megint lesz vagy 5-6 nap, amikor semmit nem lehet csinálni a sztori miatt, aztán hamarosan indulnia kéne a következő palace-nak, ami kapcsán 3 délután megint kiesik, és még hátravannak a decemberi vizsgák is, ami még 3 nap. December 22-én ér véget a móka a szabadidő terén, ugye? Ha most november 18 van, akkor ez konzervatívan azt jelenti, hogy kb 17-18 délutánom lesz még, és még a Mementosba is menni kell requestek kapcsán. Fck it, pedig közel voltam. Kicsit így már bánom azt a közel millió yent, amit a jósnőnek odahordtam... Sajnos a nyári szünetben elpazaroltam az időmet a csapattársak "töltsük együtt az időt" requestjei miatt :(
Na nem baj, amúgy is akartam egy második végigjátszást a hárem miatt, most első végigjátszásra hűséges voltam Kawakamihoz :P De kicsit durva, hogy most járok 84 óránál, és még az első végigjátszásnak sincs vége, ebben a generációban én ilyet még nem láttam, az FF12-nél ilyenkor már bőven csilingelt a platina. Még egyszer ennyi időt nem tudom, hogy bele tudok-e tenni.
物の哀れ
403. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2017.10.05. 22:08:26
LV4
+1
Ann-hez 2-es kindness szint kell. Leghatékonyabban úgy tudod a kindness boostolni, hogy Underground Mallban a virágboltban dolgozol, illetve Léblanc-ban a főhős szobájában öntözöd a növényedet a sarokban. Sojiro social linkje szintén hozzájárul a kindness növeléséhez.
物の哀れ
402. kurogane  PlayStation.Community tag
2017.10.05. 09:58:28
LV6
Válasz 401. CortezCorleone üzenetére:
Annel valo kapcsolatom hogy tudom apolni? Azt lattam hogy pl olvasassal nehany filmmel tudom fejleszteni a kepessegeim de azon kivul mikre figyeljek?
401. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2017.10.05. 09:35:59
LV4
+1
Válasz 400. kurogane üzenetére:
Minden palace-nak lesz időkorlátja, de igazából amint végeztél eggyel, jórészt szabadon mászkálhatsz. Lesznek napok, amik fixen story eventek miatt mennek a kukába (tehát nem tudsz mászkálni, dolgozni, confidantet építeni, stb.), de egyébként bóklássz nyugodtan.
物の哀れ
400. kurogane  PlayStation.Community tag
2017.10.05. 09:27:59
LV6
Miutan legyoztem Kamoshidat szabadon boklaszhatok vagy itt is van valami idokorlat? Metroba meg csak az elso szintet teljesitettem.
399. Kenshinxxx  PlayStation.Community tag
2017.10.02. 08:33:27
LV3
Válasz 396. Red13 üzenetére:
Ilyen trófeák után lehet én is elgondolkodnék. :D
Nekem 5 vagy 6 van. A Persona lehet a következő. 8)
398. Nova  vas Normandy
2017.10.01. 16:41:51
LV12
Válasz 395. Red13 üzenetére:
Egyetértek. Egy palace/mementos kör alatt több ezret/tízezret vagy akár százezreket is össze lehet szedni. Attól függ ki mennyit farmol. Arról nem is beszélve, hogy nem vesztegeted el az idődet azért a pár ezresért. Bár ha social statok növelése is a cél, akkor már más a helyzet. De csak ha pénz kell, ne dolgozzon senki sem! :D
Bosh'tet
397. kurogane  PlayStation.Community tag
2017.10.01. 12:50:54
LV6
Válasz 393. kurogane üzenetére:
Egy oreg arusnal lattam crt tvt de azt hittem diszen kivul semmire sem valo. Koszi mindenkinek!
396. Red13  PlayStation.Community tag
2017.10.01. 12:27:59
LV4
Válasz 391. Kenshinxxx üzenetére:
Nekem ez a 11. platina trófeám, szóval túlzásba nem viszem, de sok esetben elgondolkoztam, hogy én ezt mégis mi a jó istenért csinálom? :D Jó mondjuk ilyen trófeáim vannak, mint Bloodborne, Dark Souls 1-2, FF7, FF10.
395. Red13  PlayStation.Community tag
2017.10.01. 12:25:50
LV4
+1
Válasz 393. kurogane üzenetére:
Simán odamész a melóhelyre és bemész. Földalatti bevásárlóközpontban a virágárusnál. Central Streeten a ramenesnél, ugyanitt a Convenience store-ban, valamint még lesz egy a későbbiek folyamán. Annyira nem éri meg ezeket csinálni, lesz egy kapcsolatod ami végett az egyikbe 2 alkalommal el kell menned, és lesz olyan mellékküldetés ami véget 3 helyen is el kell töltened aszem 3 alkalmat. Pénzszerzésnek a harcok és a felvett tárgyak eladása a legjobb.
394. Red13  PlayStation.Community tag
2017.10.01. 12:22:02
LV4
Válasz 390. kurogane üzenetére:
Majd ezek után indul be a játék igazán. A térképen a négyzet lenyomásával tudod megnézni, hogy mely kapcsolataid érhetőek el. Ezeket érdemes fejleszteni, és ugye ott vannak a szociális képességeid. Ezeket a legjobban éjszakai fürdőzéssel, hamburger challengel, étteremben tanulással, vasárnaponként a metró aluljáróban 5K-ért vehető itallal tudod fejleszteni. Néha érdemes otthon is könyvet olvasni, de annyira nem kell erőltetni.
Én egyébként úgy csináltam, hogy ha volt olyan kapcsolat, akinek fejlődni fog a szintje, akkor egyből mentem hozzá. Aztán ha már épp nem volt, vagy egyáltalán nem voltak elérhető kapcsolatok, akkor mentem és fejlesztettem a szociális képességeket. Mindegyiknél van némi boost is, ha bizonyos napokon csinálod, vagy éppen esik az eső. De ezt a játék el is mondja. Mindenképpen érdemes erre is oda figyelni, mert a későbbiekben némelyik kapcsolatod megköveteli egy bizonyos szintű charmot, gutsot stb. Mementos, Palace érdemes 1-2 nap alatt elintézni. Illetve este hazaérkezve, nézz mindig tévét, van hogy kérdéseket tesznek fel, és ha jól válaszolsz, akkor egy pont megy a knowledgere.
393. kurogane  PlayStation.Community tag
2017.10.01. 12:11:24
LV6
Válasz 392. Kenshinxxx üzenetére:
Gondolom majd Kamoshida legyozese utan tobb minden elerheto lesz.Kisse bosszanto hogy elmegyek a doktornohoz es eltelik egy delutan.
A metronal felvettem egy ejszakai melot azt pl hol tudom aktivalni? Vagy mivel erdemes penzt keresni? Nezegettem hogy nagyjabol 10 harc utan boven keresek 2-3ezer yent.
392. Kenshinxxx  PlayStation.Community tag
2017.10.01. 11:57:20
LV3
Válasz 390. kurogane üzenetére:
Lehet a kávézóban a pulton is olvasgatni szabadidődben, illetve később a suliban is órán meg a könyvtárban.
Én azt mondom neked, erősítsd inkább a kapcsolataid, annak több hasznát veszed.
391. Kenshinxxx  PlayStation.Community tag
2017.10.01. 11:55:13
LV3
Válasz 389. Red13 üzenetére:
Gratulálok!!
Igazából, ha nincs más dolog amit csinálnál, illetve más játék amivel játszhatnál, akkor szerintem belefér.
Szerintem onnantól érdemes hagyni, amikor más dolgoktól szakítod el magad a platina csilingelése miatt.
Általában 50%-ig játszok ki egy játékot, nagyon ritka amikor a platináig megyek, egyszerűen számomra nem mérvadó (pláne, ha idegeskedni kell miatta).
390. kurogane  PlayStation.Community tag
2017.10.01. 11:54:53
LV6
Tudnatok par tippet adni hogy a szabadidom nagy reszet hogy osszam be? Most volt az a resz mikor a roplabda edzo kincses kulcsat kellett megszerezni de ez ido alatt egyszer kileptem hogy regeneralodjanak a sracok meg vegyek par elixirt.
Konyvtarbol kihozott konyveket pl csak a metron lehet olvasni es azt is csak akkor ha van szabad ulohely?
389. Red13  PlayStation.Community tag
2017.10.01. 11:43:10
LV4
Ma csilingelt a platina trófea. :D 182 óra volt, ennyi időt egy videojátékba sem öltem, csak a FF12 és a Tales of Grace közelítette meg a kb. 160 körüli játékidővel. Bevallom a kaszinós résztől már marhára elkezdtem unni, és onnantól kezdve a történések nagy részét áttekertem, ami nem is csoda, hisz egy 100 órás játékról van szó. Valamint ismét elgondolkodtam azon, hogy van bármiféle értelme is ezeknek a platina trófeáknak, mikor egész este csak pénzt farmolok, vagy az adott personának tornázom fel a Luck pontját, vagy éppen próbálom behozni Futaba beszólásait a harc során. Semmilyen élvezetet, szórakozást nem nyújt, színtiszta munka. Ettől függetlenül nem változott a véleményem a játékról. Magasan a generáció játéka!
388. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2017.09.27. 18:44:58
LV4
Válasz 387. kurogane üzenetére:
A Compediumból igen, a Summon Personas paranccsal.
物の哀れ
387. kurogane  PlayStation.Community tag
2017.09.27. 18:43:18
LV6
Az elso personamat fuzionaltam es egy vakarek kek feju szellem lett belole. Vissza lehet kesobb hozni?
386. Red13  PlayStation.Community tag
2017.09.22. 18:38:25
LV4
Hú most valami megtört bennem így Okumura kastélyánál. Épp a futószalagos, robotkaros résznél mentettem, de így most elég volt. Továbbra sem nehéz a platina, de hogy idő igényes annyi szent. 155 óránál tartok, de még egy csomó trófea hiányzik...
385. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2017.09.19. 12:43:37
LV4
Válasz 384. Red13 üzenetére:
Ó, szuper, addig még tengernyi idő van :) Köszi!
物の哀れ
384. Red13  PlayStation.Community tag
2017.09.19. 11:44:08
LV4
Válasz 383. CortezCorleone üzenetére:
Október 11.-én lesz a deadline.
383. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2017.09.19. 11:31:16
LV4
A hétvégén csak folytattam a játékot, csomó minden áll a polcon, de valahogy csak ehhez jött meg a kedvem :)
Most járok szeptember ötödikén, a Hawaii kirándulás fog majd jönni.
Jól jött ez a nyári szünet, lehetett statokat boostolni meg fejlesztgetni a confidanteket. Minden statom négyes, confidantek közül kimaxoltam a politikust, Kawakamit és Ryujit, de már Ann, a dokinő, a jósnő és Mishima is nagyon közel van (rank 8-9). A többi confidant átlagban rank 5-ös, kivéve Sojirot, ő nagyon csehül áll, valamiért nem akar feljebb mászni rank 2-ről, pedig már főztünk kétszer közösen kávét... Hálistennek Futaba meg Shinya szála is beindult, hogy még véletlenül se enyhüljön a stressz rajtam az egyvégigjátszásos maxolás miatt, most megint nem érzem úgy, hogy jól állnék :D A jósnőhöz napi rendszerességgel hordom az 5-10k yent.
Szeptemberben amúgy nincs palace? Mert most elmegy a társaság 5 napra kirándulni, akkor már lassan szeptember közepe lesz, tekintve a korábbi deadline-okat, ennek át kéne lógnia akkor októberre. Nem mintha a palace-okat nem tudnám le egy látogatással, csak kíváncsi vagyok :P
物の哀れ
382. Red13  PlayStation.Community tag
2017.09.01. 23:16:05
LV4
Újból elkezdtem a játékot, 8 óra bele is ment, Kamoshida lenyomva, megpróbálkozok a platinázással. A könyvek kimaxolásától tartok egy kicsit, remélem lesz rá elég idő.

Kíváncsi vagyok ez mi lesz: http://personacentral.com/atlus-teases-cather[...]
381. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2017.08.16. 21:11:16
LV4
Válasz 380. Red13 üzenetére:
Hát igen, azóta már eltelt több mint tíz év és két generáció :D Majd kíváncsi leszek a reakciódra az FFXII-nél, amikor kipróbálod a "normál" sebesség után a 2x vagy 4x sebességgyorsítást, és visszaváltasz utána normálra. Én nem hittem el, hogy ezt konkrétan anno így játszottam, mostani szemmel nézve mintha slow-mo-ban mozogna minden.

Nekem P3-ból továbbra is a P3P a kedvencem, azzal legalább nincsenek ilyen issue-k, hosszú évek után is ugyanazt a magas színvonalat képes hozni.
物の哀れ
380. Red13  PlayStation.Community tag
2017.08.16. 17:56:11
LV4
A mai frissítés sem hoztam meg a Persona 3-mat PS4-re, így összeraktam a PS2-őt. :D Nem hiszem hogy én most ezzel játszani fogok, rohadt idegesítő már ahogy a PS2 olvassa a lemezt, konkrétan minden szövegbuborék megjelenítésekor jön ez az idegesítő hang, töltéskor meg konkrétan meg van bolondulva. A DS2 reakció ideje(vagy hogy mondják ezt) hagy némi kívánni valót, három lehetőség közül lehet választani, én már nyomnám a lefele nyilat és azzal szinte párhuzamosan az X gombot, hogy a legutolsót válasszam, de olyan lassú az egész hogy egyből a első válaszra kattintok. Gombokat is sokkal erősebben kell lenyomni, mint a DS4-nél, ami nem hittem volna, de zavaró. Lehet inkább majd újra játszom a ötödiket újra, mert nem tudok tőle szabadulni.
379. Red13  PlayStation.Community tag
2017.08.12. 22:39:13
LV4
+1
Válasz 378. Nova üzenetére:
Majd 2025-ben lesz Persona 6. :D
Én se vagyok oda a macskákért, de Morgana Red XIII óta a legjobb állat karakter, meg amúgy is imádtam.
Azért remélem, hogy így közel 2 milliót eladtak az ötödik részből, fontolóra veszi az Atlus hogy készítenek valami komolyabb SMT játékot, nem csak ilyen táncikálós bizbaszt. És azt is hogy nem a Switch lesz a 3DS után a főplatformjuk.
378. Nova  vas Normandy
2017.08.12. 22:19:07
LV12
Válasz 377. Red13 üzenetére:
Remélhetőleg a következő Persona rész is hasonló hatást fog elérni. Már ha lesz még.
Most, hogy említetted az angolt, lehet, hogy negyedjére majd úgy fogom végigjátszani.
Morganát én is bírom, annak ellenére, hogy a valóságban nem vagyok egy nagy macsek rajongó. :D
Bosh'tet
377. Red13  PlayStation.Community tag
2017.08.12. 18:51:13
LV4
+1
Válasz 376. Nova üzenetére:
Ja, én most megvettem a The Last Guardiant, egész nap ráérek, de most is P5 zenéi mennek. :D Csengőhangot már én is átállítottam a Last Suprise-ra, az értesítőt meg ugyanarra ami a játékban is van a főszereplőnek. Még a telefon témáját is átállítanám, de túl bonyolult megcsinálni.
Kajakra egész nap ilyen ürességet érzek, arra gondolok vissza hogy milyen jó is volt mikor neki kezdtem a játéknak, ment a karakterek között a duma, hogy valójában mi is az a Palace, meg a Kamoshidás részek. :( Morgana meg részemről minden idők egyik legjobb karaktere, imádtam, az angol szinkronja meg egyszerűen tökéletes, ennél már nem is lehetne jobb.
376. Nova  vas Normandy
2017.08.12. 18:30:04
LV12
Válasz 375. Red13 üzenetére:
Ez az átka ha valami nagyon jó játékkal játszik az ember. Nekem sincs kedvem igazán semmihez sem mióta befejeztem. Pötyögök ezzel azzal, de elég hamar rájuk is unok. Közben meg dúdolgatom a P5 zenéit. Még az ébresztő/csengőhangom is P5. :D
Bosh'tet
375. Red13  PlayStation.Community tag
2017.08.12. 01:56:17
LV4
Befejeztem. 112 óra. Nem csak a generáció legjobb játéka, hanem az egyik legjobb videojáték amivel valaha játszottam. Könnyen lehet, hogy egy top5 listába is bekerülne, olyan címek mellé, mint a Final Fantasy 7, Chrono Cross, Dark Souls. Igazából ezt az ürességet amit most érzek a játék befejeztével nem sok játék volt képes adni. Hiába, hogy a Dragon Age Inquisitionbe vagy a Witcher 3-ba szinten ilyen 110 órát öltem, fele ennyi érzelmet nem váltottak ki belőlem. Huh kegyetlen, teljesen a padlón vagyok. Utoljára 2 éve éreztem ilyet a Persona 4-nél, de az sem volt ilyen erős. Azelőtt meg tudja a franc, talán a Lost Odyssey-nél. Érdekes hogy mindig mondják a nosztalgia megszépít nagyon sok játékot, és ezért gondolják emberek, hogy régen minden jobb volt, hogy soha nem lesznek már olyan videojátékok, de ez a játék elég erősen rácáfolt. Na meg nem egy játék ebből a generációból, simán PS1 óta ez a legjobb generáció, és még 4 éves sincs.

Sajnos nem tudtam kimaxolni az összes karaktert, de így is elégedett vagyok, csak Iwai, Shinya, Yusuke, Haru maradt hátra. Románcnak meg Makotot választottam, ez nem is volt kérdés. Mostanában biztos nem fogok belekezdeni a NG+ba. Szerintem ez ráér majd olyan 2 év múlva, amikorra már elfelejtem a dolgokat. Ha most kezdeném el, tuti nem élvezném már annyira. Ezek után merül fel a kérdés, hogy mi legyen? Kb. úgyse fog felérni semmi ehhez. Dark Souls effektus. :D Imádkozok, hogy kidobják a harmadik részt PS4-re, aztán szerintem még idén belekezdek a második részbe emulátoron.
374. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.08.11. 23:53:04
LV14
Válasz 372. Red13 üzenetére:
P3 - Mitsuru cast Bufudyne helyett attack-ol.
De nálam 100-ból talán egyetlen egyszer fordul elő.
A legjobb ha a csapattagokat "free" -n hagyod kivéve ha pl. valamit ki kell ütni vagy nagyon rá kell menni gyógyításra valakivel.
Ennyiben már fejlődött a Persona 4 ott már mindenkinek külön külön parancsolgatsz. :-)
PSN - CountofHell_HUN
373. Red13  PlayStation.Community tag
2017.08.10. 09:22:18
LV4
+2
Húú basszus ez a Rivers in the Desert szám. Nem hittem volna, hogy lehet még fokozni az epikusságot, de ez az volt a köbön. :D És ami itt lement sztori szinten, nagyon durva. December 24.-nél tartok. :(
372. Red13  PlayStation.Community tag
2017.08.08. 13:37:46
LV4
Válasz 371. CortezCorleone üzenetére:
300 órát már semmilyen játékba nem ölnék. :D Fő problémám a Persona 3-mal a harcrendszer volt, mégpedig hogy nem lehetett irányítani a csapattagokat, és ezért, vagy amúgy is baromi nehéz volt. 1 órám ment el egy dungeonban. Ez manapság már felér egy törléssel nálam, és így is tettem. Portable verzióban már lehet parancsokat kiadni, de nem tudtam hogy ilyen VN szerű. Úgy döntöttem egyelőre hanyagolom, ráakadtam egy bejegyzésre, miszerint még júniusban kikerült a PS2-es classicok közé a FES verzió, de le is szedték. Reménykedek legalább ebben, hogy így játszhatóvá válik PS4-en. Persona 2-nél meg nem félek a retrótól, meg leginkább engem a sztori érdekel, de ha a harcrendszer már itt is nagyon idejét múlt, akkor lehetnek bajok. Befejezem a 5. részt, aztán lehet FF12 lesz ebből.
371. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2017.08.08. 11:01:57
LV4
Válasz 369. Red13 üzenetére:
Nekem a P3P-ben szerintem vagy 300 órám van, én imádtam minden percét, mindkét MC-vel végigvittem. Mondjuk én szívesen játszom VN-ekkel is :) A point and click előnye, hogy nem öregszik rosszul a játék, azért mai szemmel nézve egy P3 FES nem annyira impresszív. A P2 sztorivezetés szempontjából az egyik legjobb rész, de speciel a gameplay miatt nagyon rosszul öregedett, nem tudom, hogy ha a P3 nem jött be, akkor a P2 mennyire fog.
物の哀れ
370. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.08.08. 10:58:21
LV14
Válasz 369. Red13 üzenetére:
A P3P bővített, de a PS2-es a legjobb. Nekem kb. 80 óra volt a legjobb befejezéssel a The Journey és plusz 40 óra a The Answer. A P3 FES-en van rajta a The Answer és egy extra remixelt intro. Úgy tudom talán $8 usa store-on PS3-ra a P3FES.
PSN - CountofHell_HUN
369. Red13  PlayStation.Community tag
2017.08.08. 10:06:07
LV4
Kipróbáltam a Persona 3 Portablet. Ez a point and click féle játékmenet nálam nem játszik, töröltem is a francba(de legalább rájöttem hogy a visuel novel műfaj továbbra sem nekem való). Majd lehet előveszem a PS2-őt, vagy majd a második résszel folytatom. A Final Fantasy XII volt tervben, de most nagyon ráfeszültem a SMT világára. :D

Hát itt november 20. körül voltak bőven történések. Imádom ezt a sztorit, karaktereket, már bennem van a szorongás, hogy lassan vége lesz. :D
368. Nova  vas Normandy
2017.08.06. 22:17:13
LV12
Válasz 367. Red13 üzenetére:
Ennyi, nem kell azonnal nekiugrani ha nem érzed rá a késztetést.
Az első két végigjátszást normálisan toltam le, gyorsítás nélkül.
Viszont ezek után se volt kedvem semmi máshoz, annyira bejött, hogy simán letoltam még1x, és még így is teljesen élveztem.
Persze azért a harmadikban már én is belepörgettem itt ott.
Bosh'tet
367. Red13  PlayStation.Community tag
2017.08.06. 20:12:19
LV4
Válasz 366. Nova üzenetére:
Ezzel csak az a baj, hogy kurva hosszú az alapjáték. Most ha elkezdem újból, és tényleg csak a mellékkarakterek kimaxolására megyek, még úgyis baromira hosszú lenne a játék. Oké végig lehet pörgetni a dialógusokat, de akkor meg mi értelme? Jó mit pofázok, még végig sem vittem a játékot. Lehet amúgy az lesz, hogy végigtolom, eladom, aztán majd egyszer jó leárazva megveszem digitálisan, addigra a sztorit is elfelejtem.
366. Nova  vas Normandy
2017.08.06. 19:15:27
LV12
Válasz 365. Red13 üzenetére:
Én elsőre nem foglalkoztam ezekkel. Mármint olyan értelemben, hogy nem volt célom kimaxolni a lehető legtöbb dolgot. Csak azt csináltam ami jól esett, illetve azzal lógtam akiről éppen úgy gondoltam, hogy érdemes növelni a szintjét.
De ezért jó az NG+, ott már nem kell mindennel szöszölni, és sokkal több időd marad a confidant-okat menedzselni.
Bár ha valaki nem szeretné többször is végigjátszani, az már más kérdés. Én személy szerint nem bánom, 3x is letoltam, és szinte biztosan mondhatom, hogy még elő fogom szedni a játékot a jövőben.
Bosh'tet
365. Red13  PlayStation.Community tag
2017.08.06. 14:14:20
LV4
Aaah már november 17.-nél járok. Nem lesznek itt kimaxolva az emberkék itt nekem. :( Social statok már kimaxolva, de így ezzel már nem sokat érek. Az lenne jó ebbe a Persona játékokban, ha januártól áprilisig lenne egy free roam. Dungeonokban harcolni, fejleszteni a Personakat, fuzionalni, és kimaxolni a confidantot, meg felfedezni a rejtett városrészeket. Mert bármennyire is próbáltam gazdálkodni az idővel, egy csomó minden kimaradt. Nem beszélve a personakrol, amihez szerintem sokkal több időt kellene adni.
364. Nova  vas Normandy
2017.08.06. 12:15:55
LV12
Válasz 363. Red13 üzenetére:
Szerintem megér, de persze embere válogatja. De ha lesz/van felesleges 15fontod, akkor hajrá!
Bosh'tet
363. Red13  PlayStation.Community tag
2017.08.05. 17:55:17
LV4
Válasz 362. Nova üzenetére:
Ez szívás! :( A kurva microsoft meg az Európai piacról kivonta digitálisan a Catherinet. Így ha nagyon akarok vele játszani, akkor Angliából megrendelem 15fontos áron. Gondolom ennyit megér, már ha működik még az Xboxom.
362. Nova  vas Normandy
2017.08.05. 14:48:25
LV12
Válasz 361. Red13 üzenetére:
Az kár, mert most nagyon jó áron van.
https://store.playstation.com/#!/en-hu/games/[...]
Bosh'tet
361. Red13  PlayStation.Community tag
2017.08.05. 11:43:58
LV4
Válasz 360. Kenshinxxx üzenetére:
Nincs már meg a PS3-om. :/ Bár X360-om megvan még valahol, de arra beszerezni, inkább letöltöm. :D Amúgy leszedtem egy PSP emulátort a P3P-hez, de persze hibaüzenettel indít.
360. Kenshinxxx  PlayStation.Community tag
2017.08.05. 11:23:08
LV3
Válasz 355. Red13 üzenetére:
Majd a Persona 6. :D
Amúgy pótold inkább a Catherine-t, baromi hangulatos, stílusos és élvezetes játék (már aki szereti az ügyességit).
Bevallom azért vágtam bele a Persona 5-be is.
Atlus-ék tudnak.
359. Red13  PlayStation.Community tag
2017.08.04. 18:04:03
LV4
Válasz 357. CortezCorleone üzenetére:
Mikor játszottam vele még nem voltam olyan penge angolból, de az lejött hogy egy politikai bullshit a sztori. Ott inkább a változatos helyszínek, egy nagy kaland érzete az ami miatt élveztem(bevallom a legtöbb Jrpg-ben ezt imádom). Vaant meg sohasem éreztem főhősnek, inkább egálba volt a 6 szereplő. Personában meg nagyon sok minden tetszik, de leginkább az, hogy itt a főszereplőkön tényleg érzem azt hogy barátok, mintha én is közéjük tartoznék, benne lennék a mindennapjaikban, ahogy dumálgatnak, a nyomozások, a hosszas párbeszédek a következő célpontról stb. Pontosan ez tetszett a 4. részben is, amit alig bírtam elengedni. A 3. résznél meg ez egyáltalán nem volt meg, 10 óra után abbahagytam. Pedig illene végigtolnom azt is, de valami normális platformon...mondjuk PS4. Meg a Devil Summonert, meg a Lucifer Callt. :(
1 / 9 oldal
‹‹  ‹  1  2  3  ...  7  8  9    ››

Aktív fórumtémák
Gran Turismo Sport
Utolsó hozzászólás: Zsohi
2017.10.20. 04:38:42
PlayStation® Trófeák
Utolsó hozzászólás: Sparrow
2017.10.19. 23:50:02
Filmek - mi tetszett, mi nem?
Utolsó hozzászólás: Sparrow
2017.10.19. 23:26:40