.

Fórum ›› PlayStation®4 játékok

Dashboard

381 hozzászólás

Utolsó hozzászólás: CortezCorleone

2017.08.16. 21:11:16

1 / 8 oldal
‹‹  ‹  1  2  3  ...  6  7  8    ››
381. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2017.08.16. 21:11:16
LV3
Válasz 380. Red13 üzenetére:
Hát igen, azóta már eltelt több mint tíz év és két generáció :D Majd kíváncsi leszek a reakciódra az FFXII-nél, amikor kipróbálod a "normál" sebesség után a 2x vagy 4x sebességgyorsítást, és visszaváltasz utána normálra. Én nem hittem el, hogy ezt konkrétan anno így játszottam, mostani szemmel nézve mintha slow-mo-ban mozogna minden.

Nekem P3-ból továbbra is a P3P a kedvencem, azzal legalább nincsenek ilyen issue-k, hosszú évek után is ugyanazt a magas színvonalat képes hozni.
物の哀れ
380. Red13  PlayStation.Community tag
2017.08.16. 17:56:11
LV4
A mai frissítés sem hoztam meg a Persona 3-mat PS4-re, így összeraktam a PS2-őt. :D Nem hiszem hogy én most ezzel játszani fogok, rohadt idegesítő már ahogy a PS2 olvassa a lemezt, konkrétan minden szövegbuborék megjelenítésekor jön ez az idegesítő hang, töltéskor meg konkrétan meg van bolondulva. A DS2 reakció ideje(vagy hogy mondják ezt) hagy némi kívánni valót, három lehetőség közül lehet választani, én már nyomnám a lefele nyilat és azzal szinte párhuzamosan az X gombot, hogy a legutolsót válasszam, de olyan lassú az egész hogy egyből a első válaszra kattintok. Gombokat is sokkal erősebben kell lenyomni, mint a DS4-nél, ami nem hittem volna, de zavaró. Lehet inkább majd újra játszom a ötödiket újra, mert nem tudok tőle szabadulni.
379. Red13  PlayStation.Community tag
2017.08.12. 22:39:13
LV4
+1
Válasz 378. Nova üzenetére:
Majd 2025-ben lesz Persona 6. :D
Én se vagyok oda a macskákért, de Morgana Red XIII óta a legjobb állat karakter, meg amúgy is imádtam.
Azért remélem, hogy így közel 2 milliót eladtak az ötödik részből, fontolóra veszi az Atlus hogy készítenek valami komolyabb SMT játékot, nem csak ilyen táncikálós bizbaszt. És azt is hogy nem a Switch lesz a 3DS után a főplatformjuk.
378. Nova  vas Normandy
2017.08.12. 22:19:07
LV12
Válasz 377. Red13 üzenetére:
Remélhetőleg a következő Persona rész is hasonló hatást fog elérni. Már ha lesz még.
Most, hogy említetted az angolt, lehet, hogy negyedjére majd úgy fogom végigjátszani.
Morganát én is bírom, annak ellenére, hogy a valóságban nem vagyok egy nagy macsek rajongó. :D
Bosh'tet
377. Red13  PlayStation.Community tag
2017.08.12. 18:51:13
LV4
+1
Válasz 376. Nova üzenetére:
Ja, én most megvettem a The Last Guardiant, egész nap ráérek, de most is P5 zenéi mennek. :D Csengőhangot már én is átállítottam a Last Suprise-ra, az értesítőt meg ugyanarra ami a játékban is van a főszereplőnek. Még a telefon témáját is átállítanám, de túl bonyolult megcsinálni.
Kajakra egész nap ilyen ürességet érzek, arra gondolok vissza hogy milyen jó is volt mikor neki kezdtem a játéknak, ment a karakterek között a duma, hogy valójában mi is az a Palace, meg a Kamoshidás részek. :( Morgana meg részemről minden idők egyik legjobb karaktere, imádtam, az angol szinkronja meg egyszerűen tökéletes, ennél már nem is lehetne jobb.
376. Nova  vas Normandy
2017.08.12. 18:30:04
LV12
Válasz 375. Red13 üzenetére:
Ez az átka ha valami nagyon jó játékkal játszik az ember. Nekem sincs kedvem igazán semmihez sem mióta befejeztem. Pötyögök ezzel azzal, de elég hamar rájuk is unok. Közben meg dúdolgatom a P5 zenéit. Még az ébresztő/csengőhangom is P5. :D
Bosh'tet
375. Red13  PlayStation.Community tag
2017.08.12. 01:56:17
LV4
Befejeztem. 112 óra. Nem csak a generáció legjobb játéka, hanem az egyik legjobb videojáték amivel valaha játszottam. Könnyen lehet, hogy egy top5 listába is bekerülne, olyan címek mellé, mint a Final Fantasy 7, Chrono Cross, Dark Souls. Igazából ezt az ürességet amit most érzek a játék befejeztével nem sok játék volt képes adni. Hiába, hogy a Dragon Age Inquisitionbe vagy a Witcher 3-ba szinten ilyen 110 órát öltem, fele ennyi érzelmet nem váltottak ki belőlem. Huh kegyetlen, teljesen a padlón vagyok. Utoljára 2 éve éreztem ilyet a Persona 4-nél, de az sem volt ilyen erős. Azelőtt meg tudja a franc, talán a Lost Odyssey-nél. Érdekes hogy mindig mondják a nosztalgia megszépít nagyon sok játékot, és ezért gondolják emberek, hogy régen minden jobb volt, hogy soha nem lesznek már olyan videojátékok, de ez a játék elég erősen rácáfolt. Na meg nem egy játék ebből a generációból, simán PS1 óta ez a legjobb generáció, és még 4 éves sincs.

Sajnos nem tudtam kimaxolni az összes karaktert, de így is elégedett vagyok, csak Iwai, Shinya, Yusuke, Haru maradt hátra. Románcnak meg Makotot választottam, ez nem is volt kérdés. Mostanában biztos nem fogok belekezdeni a NG+ba. Szerintem ez ráér majd olyan 2 év múlva, amikorra már elfelejtem a dolgokat. Ha most kezdeném el, tuti nem élvezném már annyira. Ezek után merül fel a kérdés, hogy mi legyen? Kb. úgyse fog felérni semmi ehhez. Dark Souls effektus. :D Imádkozok, hogy kidobják a harmadik részt PS4-re, aztán szerintem még idén belekezdek a második részbe emulátoron.
374. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.08.11. 23:53:04
LV14
Válasz 372. Red13 üzenetére:
P3 - Mitsuru cast Bufudyne helyett attack-ol.
De nálam 100-ból talán egyetlen egyszer fordul elő.
A legjobb ha a csapattagokat "free" -n hagyod kivéve ha pl. valamit ki kell ütni vagy nagyon rá kell menni gyógyításra valakivel.
Ennyiben már fejlődött a Persona 4 ott már mindenkinek külön külön parancsolgatsz. :-)
PSN - CountofHell_HUN
373. Red13  PlayStation.Community tag
2017.08.10. 09:22:18
LV4
+2
Húú basszus ez a Rivers in the Desert szám. Nem hittem volna, hogy lehet még fokozni az epikusságot, de ez az volt a köbön. :D És ami itt lement sztori szinten, nagyon durva. December 24.-nél tartok. :(
372. Red13  PlayStation.Community tag
2017.08.08. 13:37:46
LV4
Válasz 371. CortezCorleone üzenetére:
300 órát már semmilyen játékba nem ölnék. :D Fő problémám a Persona 3-mal a harcrendszer volt, mégpedig hogy nem lehetett irányítani a csapattagokat, és ezért, vagy amúgy is baromi nehéz volt. 1 órám ment el egy dungeonban. Ez manapság már felér egy törléssel nálam, és így is tettem. Portable verzióban már lehet parancsokat kiadni, de nem tudtam hogy ilyen VN szerű. Úgy döntöttem egyelőre hanyagolom, ráakadtam egy bejegyzésre, miszerint még júniusban kikerült a PS2-es classicok közé a FES verzió, de le is szedték. Reménykedek legalább ebben, hogy így játszhatóvá válik PS4-en. Persona 2-nél meg nem félek a retrótól, meg leginkább engem a sztori érdekel, de ha a harcrendszer már itt is nagyon idejét múlt, akkor lehetnek bajok. Befejezem a 5. részt, aztán lehet FF12 lesz ebből.
371. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2017.08.08. 11:01:57
LV3
Válasz 369. Red13 üzenetére:
Nekem a P3P-ben szerintem vagy 300 órám van, én imádtam minden percét, mindkét MC-vel végigvittem. Mondjuk én szívesen játszom VN-ekkel is :) A point and click előnye, hogy nem öregszik rosszul a játék, azért mai szemmel nézve egy P3 FES nem annyira impresszív. A P2 sztorivezetés szempontjából az egyik legjobb rész, de speciel a gameplay miatt nagyon rosszul öregedett, nem tudom, hogy ha a P3 nem jött be, akkor a P2 mennyire fog.
物の哀れ
370. CountofHell  PlayStation.Community tag
2017.08.08. 10:58:21
LV14
Válasz 369. Red13 üzenetére:
A P3P bővített, de a PS2-es a legjobb. Nekem kb. 80 óra volt a legjobb befejezéssel a The Journey és plusz 40 óra a The Answer. A P3 FES-en van rajta a The Answer és egy extra remixelt intro. Úgy tudom talán $8 usa store-on PS3-ra a P3FES.
PSN - CountofHell_HUN
369. Red13  PlayStation.Community tag
2017.08.08. 10:06:07
LV4
Kipróbáltam a Persona 3 Portablet. Ez a point and click féle játékmenet nálam nem játszik, töröltem is a francba(de legalább rájöttem hogy a visuel novel műfaj továbbra sem nekem való). Majd lehet előveszem a PS2-őt, vagy majd a második résszel folytatom. A Final Fantasy XII volt tervben, de most nagyon ráfeszültem a SMT világára. :D

Hát itt november 20. körül voltak bőven történések. Imádom ezt a sztorit, karaktereket, már bennem van a szorongás, hogy lassan vége lesz. :D
368. Nova  vas Normandy
2017.08.06. 22:17:13
LV12
Válasz 367. Red13 üzenetére:
Ennyi, nem kell azonnal nekiugrani ha nem érzed rá a késztetést.
Az első két végigjátszást normálisan toltam le, gyorsítás nélkül.
Viszont ezek után se volt kedvem semmi máshoz, annyira bejött, hogy simán letoltam még1x, és még így is teljesen élveztem.
Persze azért a harmadikban már én is belepörgettem itt ott.
Bosh'tet
367. Red13  PlayStation.Community tag
2017.08.06. 20:12:19
LV4
Válasz 366. Nova üzenetére:
Ezzel csak az a baj, hogy kurva hosszú az alapjáték. Most ha elkezdem újból, és tényleg csak a mellékkarakterek kimaxolására megyek, még úgyis baromira hosszú lenne a játék. Oké végig lehet pörgetni a dialógusokat, de akkor meg mi értelme? Jó mit pofázok, még végig sem vittem a játékot. Lehet amúgy az lesz, hogy végigtolom, eladom, aztán majd egyszer jó leárazva megveszem digitálisan, addigra a sztorit is elfelejtem.
366. Nova  vas Normandy
2017.08.06. 19:15:27
LV12
Válasz 365. Red13 üzenetére:
Én elsőre nem foglalkoztam ezekkel. Mármint olyan értelemben, hogy nem volt célom kimaxolni a lehető legtöbb dolgot. Csak azt csináltam ami jól esett, illetve azzal lógtam akiről éppen úgy gondoltam, hogy érdemes növelni a szintjét.
De ezért jó az NG+, ott már nem kell mindennel szöszölni, és sokkal több időd marad a confidant-okat menedzselni.
Bár ha valaki nem szeretné többször is végigjátszani, az már más kérdés. Én személy szerint nem bánom, 3x is letoltam, és szinte biztosan mondhatom, hogy még elő fogom szedni a játékot a jövőben.
Bosh'tet
365. Red13  PlayStation.Community tag
2017.08.06. 14:14:20
LV4
Aaah már november 17.-nél járok. Nem lesznek itt kimaxolva az emberkék itt nekem. :( Social statok már kimaxolva, de így ezzel már nem sokat érek. Az lenne jó ebbe a Persona játékokban, ha januártól áprilisig lenne egy free roam. Dungeonokban harcolni, fejleszteni a Personakat, fuzionalni, és kimaxolni a confidantot, meg felfedezni a rejtett városrészeket. Mert bármennyire is próbáltam gazdálkodni az idővel, egy csomó minden kimaradt. Nem beszélve a personakrol, amihez szerintem sokkal több időt kellene adni.
364. Nova  vas Normandy
2017.08.06. 12:15:55
LV12
Válasz 363. Red13 üzenetére:
Szerintem megér, de persze embere válogatja. De ha lesz/van felesleges 15fontod, akkor hajrá!
Bosh'tet
363. Red13  PlayStation.Community tag
2017.08.05. 17:55:17
LV4
Válasz 362. Nova üzenetére:
Ez szívás! :( A kurva microsoft meg az Európai piacról kivonta digitálisan a Catherinet. Így ha nagyon akarok vele játszani, akkor Angliából megrendelem 15fontos áron. Gondolom ennyit megér, már ha működik még az Xboxom.
362. Nova  vas Normandy
2017.08.05. 14:48:25
LV12
Válasz 361. Red13 üzenetére:
Az kár, mert most nagyon jó áron van.
https://store.playstation.com/#!/en-hu/games/[...]
Bosh'tet
361. Red13  PlayStation.Community tag
2017.08.05. 11:43:58
LV4
Válasz 360. Kenshinxxx üzenetére:
Nincs már meg a PS3-om. :/ Bár X360-om megvan még valahol, de arra beszerezni, inkább letöltöm. :D Amúgy leszedtem egy PSP emulátort a P3P-hez, de persze hibaüzenettel indít.
360. Kenshinxxx  PlayStation.Community tag
2017.08.05. 11:23:08
LV3
Válasz 355. Red13 üzenetére:
Majd a Persona 6. :D
Amúgy pótold inkább a Catherine-t, baromi hangulatos, stílusos és élvezetes játék (már aki szereti az ügyességit).
Bevallom azért vágtam bele a Persona 5-be is.
Atlus-ék tudnak.
your simple words just don't move me
359. Red13  PlayStation.Community tag
2017.08.04. 18:04:03
LV4
Válasz 357. CortezCorleone üzenetére:
Mikor játszottam vele még nem voltam olyan penge angolból, de az lejött hogy egy politikai bullshit a sztori. Ott inkább a változatos helyszínek, egy nagy kaland érzete az ami miatt élveztem(bevallom a legtöbb Jrpg-ben ezt imádom). Vaant meg sohasem éreztem főhősnek, inkább egálba volt a 6 szereplő. Personában meg nagyon sok minden tetszik, de leginkább az, hogy itt a főszereplőkön tényleg érzem azt hogy barátok, mintha én is közéjük tartoznék, benne lennék a mindennapjaikban, ahogy dumálgatnak, a nyomozások, a hosszas párbeszédek a következő célpontról stb. Pontosan ez tetszett a 4. részben is, amit alig bírtam elengedni. A 3. résznél meg ez egyáltalán nem volt meg, 10 óra után abbahagytam. Pedig illene végigtolnom azt is, de valami normális platformon...mondjuk PS4. Meg a Devil Summonert, meg a Lucifer Callt. :(
358. Red13  PlayStation.Community tag
2017.08.04. 17:57:13
LV4
+1
Válasz 356. Ayame90 üzenetére:
FF9 anno nagy élmény volt, sokszor végigjátszottam, és idő lenne már elővenni, ha nemrégiben a 7,8, 10 is újráztam, de egyszerűen nem vagyok képes Pc-én játszani. Amúgy nem is nagyon látok más olyan Jrpg-ét a közeljövőben, ami egy kicsit is megütné a Persona szintet. Sem a Dragon Quest(sohasem szerettem egyik részt sem), sem a NiNo Kunit. Legjobb lenne most valamelyik SMT játékkal játszani, de irtózom az emulátoroktól. Bár PS2-őm még mindig működik...
357. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2017.08.04. 17:50:20
LV3
+2
Válasz 356. Ayame90 üzenetére:
Az FF12 már a plain vanilla verziójában is nagyon gyenge sztorilábakon állt, amit csak tetézett az iszonyatgyenge karakterfelhozatal (élén a "főhősnek" kikiáltott Vaannal). A SMT/Persona a maga nemében úttörő volt azzal, hogy egy tető alá hozta a Japánban népszerű dating simeket az RPG rendszerrel, és emellé mindegyik részben remek kerettörténetet szabott. Érdekes karakterek + fordulatos sztori = instant win :D
物の哀れ
356. Ayame90  PlayStation.Community tag
2017.08.04. 17:31:39
LV12
+1
Válasz 355. Red13 üzenetére:
Hát én is így vagyok vele, amint letettem a többi játék már nem volt fele annyira sem érdekes. Beleértve a FF12 is. Valahogy nem olyan élvezetes sem történetileg, sem pedig karakter ügyileg. Remélem egyszer megint lesz olyan magas színvonalú játék mint a Persona 5. Elő kellett vennem a FF9-et hogy elfoglaljam magam vmi jó kis rpg-vel :D
Praise the Sun
355. Red13  PlayStation.Community tag
2017.08.04. 16:11:01
LV4
+2
Na jó, most tartok október 4.-nél, azt kell mondjam ez simán a jelen generáció játéka nálam. Sőt, nehezen tudnám elképzelni, hogy bármi is fog érkezni az elkövetkezendő 2 évben ami ezt megcáfolná. Hihetetlen ez a játék, olyan élvezetes, annyira magával ránt, mint anno a 90-es években gyerekként a Final Fantasyk. Már nagyon érzem a véget, éppen ezért rendes nyugtalanság van rajtam, hogy utána mi lesz? Mert kb. bármit teszek be a PS-be, nem fogja ezt a szintet és érzést hozni az fix. Anno pár éve a 4. résznél is hasonlóan éreztem, de abba feleennyi tartalom, stílus és jó karakterek voltak. Komolyan Morgana olyan szinten hozzám nőtt, hogy rögtön bekattintok egy kulcstartót, pedig nem szoktam ilyen hülyeséget vásárolni. :D Ilyenkor azért elég erősen vissza jön a bizalmam a japánokban. Már csak azt a fránya FF12-őt sajnálom, hogy hiába szerettem annyira bő 10 évvel ezelőtt, most így ezek után csak ilyen nyamvadt kis valami lesz. :D
354. Red13  PlayStation.Community tag
2017.07.30. 10:29:50
LV4
Hmm egyre több karakter van a Confidant alatt, és egyre nehezebb eldönteni hogy kivel töltsem az időmet. Szeretném kimaxolni őket, de úgy érzem ez nagyon kemény dió lesz leírás nélkül. Azért ad rendesen frusztrációt a játék, persze pozitív értelemben.

Most amúgy nagyon bánom, hogy anno kihagytam a Catherine-át...és a Persona 1-2-őt.
353. Red13  PlayStation.Community tag
2017.07.28. 21:38:11
LV4
Válasz 352. CortezCorleone üzenetére:
Köszi! Na meglett Makoto Personája is, aszem csapattag lesz elég erősen. :D
352. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2017.07.28. 18:21:57
LV3
+1
Válasz 351. Red13 üzenetére:
Hasonloan a P3-hoz es a P4-hez, itt is bonuszpontokat jelent az adott social linkhez, ha az adott social link eventjeit ugy csinalod, hogy van nalad egy az adott arcananak megfelelo Personabol. Vannak ez alol kivetelek (minden sztorival egyutt fejlodo arcana, illetve a Moon), szoval figyelj arra, hogy ha mondjuk Anne-nek a confidantjet csinalod, akkor legyen nalad a Lovers arcanabol egy Persona. A Personad fejlodesere ez kozvetlenul nem hat ki, csak a social link pontokat befolyasolja.
Ha ki akarod maxolni a Persona Compediumot, illetve ha a jatek vegen a szupereros megabrutal Personakat meg akarod csinalni, akkor ajanlott folyamatosan fuzionalni. De ne aggodj, meg csomo fuzios opcio nem erheto el ott, ahol most jarsz, szoval egyelore nem prioritas, a jatek kozepetol viszont erdemes aktivabban rafekudni. Erdemes minden palace-ban, illetve a mementosban is az ottani Personakbol egyet-egyet befogni, kesobb jo alap lesz majd a fuzionalgatasra, es az nem is kerul penzbe :)
物の哀れ
351. Red13  PlayStation.Community tag
2017.07.28. 17:25:58
LV4
Válasz 350. Kenshinxxx üzenetére:
Ok, kösz! Csak néha elborul az agyam, mikor egy nap elmegy a semmire, és semmim nem fejlődik. :D
Még egy kérdés, Personákkal kicsit hadilábon állok. Olyan sokat nem fúzionáltam, mert egy csomó magasabb szintű mint én(21), de néztem egy végigjátszást, amibe csak épp hogy belekukkantottam, és írta több helyen, hogy vigyek magammal hero, sun, death stb. Personákat. Ezek mire jók? Ha ilyen társsal fejlődök, akkor ők is jobban fejlődnek? Illetve muszáj mindig regisztrálnom, költekezni és fuzionálni Personákat, hogy minél több legyen, mert azért durva pénzekbe is kerülhetnek, illetve így is bőven boldogulok azokkal amik vannak. Remélem érthető voltam. :D
350. Kenshinxxx  PlayStation.Community tag
2017.07.28. 17:21:00
LV3
Válasz 349. Red13 üzenetére:
Érdemes inkább a mellékszereplőkkel az ismerettséget erősíteni.
Pl. Kawakami nagyon hasznos tulajdonságokkal bír, ráadásul nem csak külsejében. :D
Továbbá ajánlom még Mishimát is, mondhatnék többet is, de nem akarok spoilerezni.
349. Red13  PlayStation.Community tag
2017.07.28. 16:56:05
LV4
Most abszolút úgy érzem magam, mint valami drogfüggő. Szabadidőmben nem csinálok mást csak Personázok. 1 hét alatt beleraktam 30 órát. :D
Nem mondom azt, hogy a Madaramás szál nem volt jó, de a tesitanáros rész jobban ütött, hosszabb, kidolgozottabb is volt. Bár ez gondolom köszönhető annak is, hogy az egyben a tutorial is volt. Most megy a nyomozás Shibuya környékén a drogügylet körül, de kéne könyvet olvasni, filmezni, elmenni futni, viszont semmi kedvem, csak leülni és folytatni tovább a sztorit. :D

Nem tudom a tulajdonságaimmal hányadán állok, minden 2-es szinten van, csak a guts van hármason. Jó lenne tudni azt is, hogy mely tevékenységeket érdemes csinálgatni. A kávézóban val tanulás elég jó pontokat ad, meg a hamburger evés is. Moziban, kondiban, játékteremben, még csak 1-1 alkalommal voltam, érdemes őket váltogatni? Jönnek be újabb jelenetek ezeken a helyeken vagy bármi érdekesség? Arra még nem jöttem rá, hogy pontosan mi alapján lép szintet egy karakternél az arcana szint, hiába hogy ott a jel, hogy velük lehet tölteni a délutánt, sokszor nem lép szintet, csak helyesel, és kiírja hogy barátságotok még mélyebbé vált, vagy valami hasonló. Questeket a Mementosba csak Mishima adhatja vagy mindig szét kell nézni a városban és dumálgatni?
348. Red13  PlayStation.Community tag
2017.07.26. 22:09:16
LV4
347. Red13  PlayStation.Community tag
2017.07.26. 17:47:52
LV4
Válasz 346. Kenshinxxx üzenetére:
Csináltam itt egy top25 kedvenc játék listát a blogomban. Tavalyról az Uncharted 4 simán átvette az Uncharted 2 helyét. Idén ugyanez a helyzet a Persona 5-tel. És talán a Horizon Zero Dawnt is besüllyeszteném valahová, Tekken 3-mat kitaszítva a listáról. Durva ez a generáció.
346. Kenshinxxx  PlayStation.Community tag
2017.07.26. 17:23:22
LV3
+1
Válasz 345. Red13 üzenetére:
Mindegyik mondattal egyetértek. :D
Nálam a TOP 10-be is bekerült.
345. Red13  PlayStation.Community tag
2017.07.26. 16:29:48
LV4
+1
Most ott tartok, hogy nem tudom lerakni a játékot. :D Ugyancsak a 4. részt játszottam végig, így felelőtlenség lenne kijelenteni, de eddig ez a kedvenc Persona játékom. A nyomozós, történeti szál egyből beszippantott, imádom a karaktereket. Viszont ami legjobban tetszik az a style. Őrületes ez a gyorsaság, az animációk, mikor másik helyre kerülünk és a főszereplő animációja lecsap a képernyő aljára és a köpenyével eltakarja, nagyon állat, ahogy a harcban lévők is. Épp most végeztem a vizsgákkal és megyünk majd valami múzeumba, de abba kell hagynom, mert már jojózik a szemem. Erősen év játéka gyanús!
344. Nova  vas Normandy
2017.07.07. 00:28:01
LV12
Válasz 343. Kenshinxxx üzenetére:
Na jól van, akkor nem csak én vagyok ilyen oldschool.
A Yakuzát én is várom, és még az FFXII is jön. De addig nem kezdek ezekbe bele amíg nem végeztem a Personával.

Elfogadtam a jelölést, bocsi, de nem vagyok olyan sűrűn online a PS-sel. :]
Bosh'tet
343. Kenshinxxx  PlayStation.Community tag
2017.07.06. 20:17:38
LV3
Válasz 342. Nova üzenetére:
Ugyanígy vagyok vele.
A trófealistát csak a stafflist után néztem meg.
Nem merek belekezdeni egy újabb végigjátszásba, mert augusztusban Uncharted meg Yakuza is jön.

Amúgy PSN-en bejelöltelek. :D
342. Nova  vas Normandy
2017.07.06. 16:19:30
LV12
Válasz 341. CortezCorleone üzenetére:
Az szép, mindent elsőre. Akkor csak én vagyok ilyen béna. :D
A social statokat sikerült maxra tolni pl., de a confidant-okat közel sem mindegyiket. Bár én első végigjátszáskor nem fókuszálok a trófeákra egyik játéknál sem. Csak élvezem a saját tempómban, illetve azt csinálok ami éppen jól esik, lehet az teljesen előnytelen is 100%-olás szempontjából.
Viszont ha valami tetszik, akkor azt akár többször is végigjátszom.

Én sem egyszerre pakoltam bele ezt a már közel 180 órát. Voltak kisebb szünetek, ugye munka meg egyéb unalmas valós életbeli teendők miatt. Szépen apránként is össze lehet azt hozni. :D
Bosh'tet
341. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2017.07.06. 15:52:37
LV3
Válasz 340. Nova üzenetére:
Köszi szépen! Csekkoltam YouTube-on, ezt a questet már megcsináltam, emlékszem a Black Frost boss fightra.

A Persona 5 facebook csoportban egyébként több ember van, akik korábbi Persona játékok tapasztalataira alapozva guide nélkül megcsináltak minden trófeát első végigjátszásra (kivéve a secret bosst, amit ugye csak NG+ során lehet megcsinálni). Első Personaként vakon, a játék alapmechnikájának ismeret nélkül valszeg nehéz/lehetetlen megcsinálni mindegyik confidantet maxra, de most úgy látom, hogy Kawakami és a jósnő képességét erőteljesen használva simán meg lehet csinálni. Ebből a szempontból könnyebb a játék, mint a P3 vagy a P4, főleg a P3-nál egy-két rossz válasz is végzetesnek bizonyult az egykörös confidant maxolás lehetőségét illetően :D

Én most eléggé ráfüggtem a Netflixen a House of Cardsra, egy ideje már nem játszottam a Personával, de a hétvégén szeretnék majd haladni. Mondjuk 170 órát biztos nem fogok tudni beletenni már semmibe, vége a gimnazista/egyetemista éveknek, örülök, ha valamit egyszer végigviszek teljes mértékben :D
物の哀れ
340. Nova  vas Normandy
2017.07.06. 13:54:00
LV12
Válasz 337. CortezCorleone üzenetére:
A szóban forgó request, amit sikerült elhagynunk az a "One Who Bullies Bullies". Mishima üzenete után kellett volna nyomozni kicsit a suli előtt. Na ez lett elfelejtve, és egy bizonyos idő után már sajnos lezárja a játék, ha nem foglalkozol vele.

Viszont első körben nem hiszem, hogy össze lehet szedni minden request-et. Mert pl. a legtöbb confidant-nak is van egy ilyen küldetése.
Bosh'tet
339. Nova  vas Normandy
2017.07.06. 13:42:51
LV12
+1
Válasz 336. Ayame90 üzenetére:
Még az all request kell, a többit szerencsére sikerült összehoznom.
Én sem unom még, tegnap miután lepörgött a stáblista, el is indítottam a 3. kört. Szerencsére élvezem a harcot, meg az egész atmoszféráját a játéknak. Simán elszórakozok vele harmadjára is. :]
Főleg, hogy most már szinte Isten vagyok némelyik personával. :D

Félek is egy kicsit az FF-XII Zodiac Age-től, hogy a P5 után mennyire tud majd lekötni. Régen imádtam, remélem most is élvezni fogom.
Bosh'tet
338. Nova  vas Normandy
2017.07.06. 13:38:31
LV12
+1
Válasz 335. Ayame90 üzenetére:
Igen, Haru szegényke olyan kis izé volt.
Nem is használtam túl sokat, mindig volt nálam Psy persona, illetve magic/physical reflect.
Egyedül a gránátvetője tetszett. :D

Egy folytatást én is szívesen látnék, nagyon megszerettem a játékot.
Bosh'tet
337. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2017.07.06. 10:38:41
LV3
Van missable Memento Request? :o A küldetés nevét meg tudjátok mondani? Most tartok augusztus elején, még nem késő visszamenni érte, de ha emiatt ugrana a trófea, azt bánnám :D
物の哀れ
336. Ayame90  PlayStation.Community tag
2017.07.06. 09:40:19
LV12
+1
Válasz 333. Nova üzenetére:
Akkor már ha jól értem nem kell sok a platinához! :D
Nekem olyan 200 körül lett meg, de az a vicc, hogy nem untam meg a játékot. Nem úgy mint a Final Fantasy X esetében, ahol már 130 óránál már szenvedtem, hogy meglegyen a plat :D Nem azért mert nehéz volt, hanem dögunalom a farmolás benne, de Persona-ban még az sem volt uncsi :D
Praise the Sun
335. Ayame90  PlayStation.Community tag
2017.07.06. 09:37:05
LV12
+1
Válasz 334. Nova üzenetére:
Confidant sztorik közül egyedül Haru volt a legunalmasabb. Valahogy azzal a karakterrel nem voltam kibékülve. Olyan felesleges volt nekem... Meg igazából nem is kedveltem egy animében sem az ilyen ártatlan, túlságosan jólelkű, naiv karaktereket :D

Egyébként a vége nekem tök olyan, hogy lehetne simán folytatni. Nem bánnám, mert a sztori baromi jó volt, elnézném még ezeket a tolvajokat ahogy ügyködnek :D
Praise the Sun
334. Nova  vas Normandy
2017.07.05. 23:17:03
LV12
+1
Másodjára sokkal jobban tetszett a vége a játéknak, így, hogy maxon volt az összes confidant.
Bosh'tet
333. Nova  vas Normandy
2017.07.04. 23:11:19
LV12
+1
Válasz 332. Kenshinxxx üzenetére:
173 óránál tartok jelenleg az NG+ végéhez közeledve.

Az Atlus bejelentésekre én is kíváncsi leszek, remélhetőleg lesz valami Personával kapcsolatos is.
A P4 golden az nagyon jó állítólag, sajnos azzal én sem játszottam még, csak a sima játékkal. Ezért egy PS4-es kiadásnak én is tudnék örülni.
Bosh'tet
332. Kenshinxxx  PlayStation.Community tag
2017.07.04. 19:25:43
LV3
Válasz 331. Nova üzenetére:
Hány órád van benne?
Én most a 4. részen vacilálok, Vitára kiadták a bővített verziót, így a Playstation TV beszerzése ejtett gondolkodóba. Közben meg olvastam, hogy ebben az évben lesznek még Atlus bejelentések. Egy HD kiadást megérne PS4-re, lenne rá igény.
1 / 8 oldal
‹‹  ‹  1  2  3  ...  6  7  8    ››

Aktív fórumtémák
Humor - Vicc - Poén
Utolsó hozzászólás: Archanelion
2017.08.20. 22:45:37
Mivel játszol éppen?
Utolsó hozzászólás: Archanelion
2017.08.20. 22:44:27
Hedonisták - éppen mit eszel/iszol?
Utolsó hozzászólás: 123456