.

Fórum ›› Filmek, sorozatok

Dashboard

2435 hozzászólás

Utolsó hozzászólás: zola0306

2017.10.13. 13:04:44

1 / 49 oldal
‹‹  ‹  1  2  3  ...  47  48  49    ››
2435. zola0306  SonsOfSaRock
2017.10.13. 13:04:44
LV14
Válasz 2434. soliduss üzenetére:
Sok sikert hozzá!
Reméljük nem lesz gebasz!

Én a Wolffal voltam úgy hogy mindenki szídta nekem meg semmi gond nem volt vele :/
"Nem isten az ami ilyennek teremtett!"
2434. soliduss  A Krónikás
2017.10.13. 12:50:08
LV24
Válasz 2433. zola0306 üzenetére:
ne ölj meg... pont most jön az utolsó 2 chapter :O
2433. zola0306  SonsOfSaRock
2017.10.13. 12:45:36
LV14
Válasz 2432. soliduss üzenetére:
PS3-on az utolsó 2 chapterben hang sem volt + 4x fagyott le a gép :D
2432. soliduss  A Krónikás
2017.10.13. 10:55:32
LV24
+1
Válasz 2431. zola0306 üzenetére:
Eddig nem fagyott ki... és annyira bugot sem találtam benne.

A történet meg simán illeszkedit a HBO fonalába. A döntések is igen jók :D
2431. zola0306  SonsOfSaRock
2017.10.13. 10:49:46
LV14
+1
Válasz 2430. soliduss üzenetére:
Részvétem.

Bár a PS4-es verza nem volt annyira bugos foskazán mint a PS3-as.
2430. soliduss  A Krónikás
2017.10.13. 09:08:41
LV24
Rossz hír srácok... úgy tűnik csűszik az utolsó évad forgatása.... így az isten tudja mikor lesz jövőre ebből film... remélem a spéci efektusok gyártását ez nem befolyásolja.... mert ha az is áll akkor nagyon veszélyben van a kövi nyári szezonzáró...

Addig is elkezdtem a Game of Thrones telltale játékot.... hát kegyetlen jóra sikerült... fanoknak kötelező-

https://www.youtube.com/watch?v=wGW2yoONDAU&a[...]
2429. Tevez11  PlayStation.Community tag
2017.09.10. 13:21:54
LV23
Ilyet kaptam :)
"A fakezemmel,lekaszabolok pár Baszadékot"ArgFan75
2428. Ayame90  PlayStation.Community tag
2017.09.01. 14:32:59
LV12
Válasz 2424. Red13 üzenetére:
Én azt olvastam h az író csalódott a sorozatban, mert több karakterét is kinyírták akik még élni fognak a következő könyvben :D. Lady Stoneheartot is megnéztem volna. Sztem tök más befejezése lesz a könyvnek, amit nem is bánnék.
Praise the Sun
2427. zoli12i  PlayStation.Community tag
2017.09.01. 14:23:01
LV10
Válasz 2426. zoli12i üzenetére:
Bár leszögezném, hogy most csak a negatívumokat írtam le, amiken javítani kellene/ kellet volna. Most lesz 2 évük az utolsó évadra ;)
2426. zoli12i  PlayStation.Community tag
2017.09.01. 13:40:21
LV10
Válasz 2425. soliduss üzenetére:
Persze ott is voltak hibák bőven. Komplett szállakat hagytak ki és raktak be inkább felesleges sex jeleneteket. Pl. a teljes Greyjoy, Dorne, Arany kompánia szállat kihagyták. Pedig ezzekel bőven lehetett volna húzni az időt és akkor talán a 5. évad nem lett volna olyan tompa. (ezek a szállak pont akkor jöttek volna be). Vannak olyan dolgok amiket csak elég lett volna megemlíteni. Pl. Blackfyre. Vagy Euronból miért kellett egy idióta, komolytalan tahót csinálni, amikor a könyvben az egyik legvagányabb, misztikus arc. Nekem leginkább a forgatókönyv írókkal van a legnagyobb bajom. Az utolsó 2 évadban teljesen hülyének nézték a nézőket már és át mentek Gyűrűk urába. Elég meg említenem ezt a befagyott tavas részt. Szvsz itt az írókkal van baj, minden más rendben lenne. De ez csak az én véleményem, láthatod hogy a nézők meg vannak örülve ezért az évad ért is. Úgyhogy 8.-ra sem várok jobbat.
2425. soliduss  A Krónikás
2017.09.01. 13:09:05
LV24
Válasz 2424. Red13 üzenetére:
Az első 4 évadot elég rendesen savazták a könyvesek. Komplett szálakat hagytak ki belőle... amelyek elég fontosak a könyv szerint.

2424. Red13  PlayStation.Community tag
2017.09.01. 11:30:57
LV4
Válasz 2423. soliduss üzenetére:
Rengeteg jó sorozat van, aminek rendkívül jó a befejezése. Leftovers, Breaking Bad. Ha az öreg elmesélte a történéseket, akkor vajon a könyv is ennyire gáz lesz, vagy csak szimplán a készítők a szélesebb közönség felé szerettek volna nyitni? Továbbra is tartom, hogy az első 4 évad zseniális, de onnantól lejtmenet.
2423. soliduss  A Krónikás
2017.09.01. 11:27:51
LV24
Válasz 2422. Red13 üzenetére:
... én nem éreztem ezt. Míg a könyvek futottak ott is éreztem hasonló dolgokat.

Szerintem azt érzitek, hogy futnak össze a szálak és bejönnek azok amiket vártunk.

Sajnos nagyon nagyon nehéz jó és méltó lezárást írni a sorozatnak.

Martin apó ezért csücsül már vagy 4-5 éve a következő könyven.

HA visszatekintetek az előző évadot is már Hollywood írta... és ehhez a részhez is csak elmondta nekik Martin bácsi, hogy ő ,hogy tervezi a sorozatot lezárni.

Persze lehet ,hogy hatalmas troll az öreg és hazudott.... de pl a Hodoros húzás zseniális volt....
2422. Red13  PlayStation.Community tag
2017.09.01. 11:20:33
LV4
Válasz 2421. zoli12i üzenetére:
Így van, totál kiszámítható volt az egész évad, mintha egy tucat amerikai sorozatot néztem volna. Könyveket én nem olvastam és valószínűleg nem is fogom. Nem látom értelmét elolvasni, mikor már tudom a történet alakulását, ráadásul nem kevés pénzbe és időbe telne az elolvasása, már könyvektől csak elvenné az időt.
2421. zoli12i  PlayStation.Community tag
2017.09.01. 10:55:45
LV10
Válasz 2419. Red13 üzenetére:
A Trónok harca hangulat ott szállt el, amikor a sorozat beérte a könyv végét. Amit szerintem a készítők nagyon varhatak, mert így a sorozat át mehetett Hollywoodba. Ebben a az új évadban már minden a nézők szája íze szerint alakult. Kár. Már csak a könyvben reménykedek, hogy hozza a szintet.
2420. Resiskull  PlayStation.Community tag
2017.09.01. 10:36:52
LV21
Válasz 2419. Red13 üzenetére:
Kedvencem az az évad amikor a vadak be akarták venni a falat, annak az utolsó két része olyan volt hogy a lélegzetem elakadt.:D
2419. Red13  PlayStation.Community tag
2017.09.01. 09:15:43
LV4
Válasz 2418. Resiskull üzenetére:
Újra kéne néznem az egész sorozatot, amit nem fogok megtenni, de szerintem ez vagy az 5. évad volt a leggyengébb, utánuk jön a 6., majd a 1-4-ig nálam egyformán jók, ezek voltak az igazi Trónok Harca évadok, hangulat. Nincs a listán tudtommal.
2418. Resiskull  PlayStation.Community tag
2017.09.01. 09:04:08
LV21
Hát lezártam én is a 7 évadot, őszintén megvallva pár ütős szitut leszámítva számomra nagyon gyenge volt, főleg hogy most csak 7 részt kaptunk.:(

spoiler

a Sárkány kilövésénél majdnem elbőgtem magam, olyan Godzilla effekt volt.:(
Egy pontig azt hittem Aria a nővérkéjét fogja likvidálni, mert emlékeim szerint ő is a listáján van nem???
2017.09.01. 07:42:58
LV1
Jól hallottam, hogy vége a 7. évadnak? Mert akkor most rákezdek, és reggeltől estig menően beszívom mint a makaróni tésztát b-meg :DD
2416. Lucsy  PlayStation.Community tag
2017.09.01. 01:32:27
LV12
Válasz 2411. zola0306 üzenetére:
Fergeteges! :D
2415. Lucsy  PlayStation.Community tag
2017.09.01. 01:31:51
LV12
Válasz 2410. Waldner üzenetére:
SPOILER

Azt en sem gondolom, hogy tartosabb ideig osszedolgozna Cersei-vel. Ugy ertettem, ahogy te is mondod/gondolod: valamit beigert neki, valamiert cserebe.
En talan most erzem eloszor a Tronok Harcanal, hogy kurvara varom a kovetkezo evadot. Eddig mindig ugy voltam vele, hogy "oke, kiraly volt, de kibirok nelkule egy evet". Most egy evet is alig birnek ki, erre kitalaltak, hogy 2 ev mulva jon a kovetkezo evad. Remek. :D
2414. Lucsy  PlayStation.Community tag
2017.09.01. 01:24:46
LV12
Válasz 2413. Red13 üzenetére:
Mar csak a fekete-feher szuro hianyzott. :D
2413. Red13  PlayStation.Community tag
2017.09.01. 00:05:37
LV4
+1
SPOILER
Azért így az utolsó epizóddal a Game of Thrones már felér a magyar művészfilmekkel. Milyen szép jelenet is az, mikor a nagynéni és az unokaöccse dugnak miközben az ajtó mögött egy szomorú törpe hallgatódzik.
2412. zola0306  SonsOfSaRock
2017.08.31. 18:18:52
LV14
+1
SPOILER!!!!

Itt a második:
2411. zola0306  SonsOfSaRock
2017.08.31. 18:18:18
LV14
+1
SPOILER!!!!

Én 2 napja ezen a 2 képen röhögök...
2410. Waldner  PlayStation.Community tag
2017.08.29. 16:39:31
LV3
+1
Válasz 2407. Lucsy üzenetére:
SPOILER

Nem igazán bírom elképzelni, hogy Tyrion a nővérét segítené annyi év szopatás után. Biztos nem tetszik neki Daenerys viselkedése és Jonnal való kapcsolata, meg valamit nyilván beígért Cerseinek a kamubékéért cserébe, de, hogy komolyan támogassa Őt, azt nem hiszem. A törp is kezd szerintem Varyshoz hasonlóan a "királyságban" gondolkodni és, hogy mi a legjobb Westerosnak, de az nem Cersei, azt biztosan látják. Azt még esetleg el tudom képzelni, hogy Jont támogatta volna és a két csajt átvágja, de így, hogy Jon és Dany összejöttek, ez eléggé nehéz ügynek tűnik.
2409. Waldner  PlayStation.Community tag
2017.08.29. 16:29:56
LV3
+1
Válasz 2403. Lucsy üzenetére:
SPOILER

Nem igazán tudom megindokolni, egyszerűen valahogy nem éreztem egyszer sem odaillőnek a kettejük kapcsolatát továbbszövő párbeszédeket. Biztos sokat számít, hogy azért a sorozat alatt nem sok ilyen tényleges szerelmi szál volt, ami meg igen, az nem igazán végződött pozitívan.:D

Nekem sokkal jobban ütött volna, ha mondjuk ez az utolsó előtti rész lett volna és az utolsóban derül fény mindenki számára a rokoni kapcsolatra. Így el lett húzva a mézesmadzag, de annyira nem, hogy már most tűkön ülve várjam a folytatást, mint mondjuk az előző évad utolsó része után. De mondom, ez csak ilyen saját érzés az évadzáró után.

(Igazából én egy "vörös nászt" vártam arra a tárgyalásra, minden meg volt szépen terítve, azt hittem, hogy valahogy odarángatják a Sam-Bran duót is és ott lesz bedobva a szaros csizma az asztal közepére Jonnal kapcsolatban, így kvázi teljes káoszt okozva mindhárom félnél.)

Sándor meg jó lenne a trónra, bár én a Tormund-Brienne duót is megnézném ott.:D
2408. Lucsy  PlayStation.Community tag
2017.08.29. 16:27:41
LV12
+1
Mondom en, a Kutyae kell hogy legyen a Vas Tron. Ez a jelenet mindent elmond: https://www.youtube.com/watch?v=LeYwkeX6xNI

Ezek tortennenek, ha a Kutya lenne Westeros uralkodoja:
1. Nyilna egy csomo KFC Westeros-ban
2. A Kutya uralkodasa alatt egesz Westeros csendkiralyt jatszana. Miert? Azert, mert kulonben megszomjazna es megehezne Sandor, elfogyna az osszes csirke es minden amibol sort keszitenek. Ennek az lenne az eredmenye, hogy mindenki ehen es szomjan halna. Ugyhogy mindenki engedelmeskedne es vegre kuss lenne Westeros-ban.
3. Mivel kuss van Westeros-ban, igy nem lennenek cselszovesek. Bekoszontene a beke es egyedul a csirkek lennenek csak bajban... Meg azok az emberek, akik a picsa szajukat nem evesre vagy ivasra hasznaljak, hanem szovegelesre.

Ugyhogy Sandor Clegane-t a Vas Tron-ra, most azonnal!
2407. Lucsy  PlayStation.Community tag
2017.08.29. 16:11:55
LV12
Válasz 2404. soliduss üzenetére:
SPOILER

Megvolt szerintem a funkcioja annak, hogy Tyrion-t ennyire inkompetens tanacsadova redukaltak... Minden egyes Dany es Tyrion jelenetben hangsulyt kapott Tyrion ketelkedese es elbizonytalanodasa Dany-vel kapcsolatban. Konnyen lehet, hogy nagyobb gecit csinalnak a torpebol mint Cersei es Jaimie lehet csunyan ra fog baszni a dolgokra. Valoszinuleg kitervelt valamit a torpe a noverevel, de megha nem is, egy valami biztos: Tyrion-nak sarkany pinara viszket a pocse, igy Havas Jancsi ejjeli kopogtatasara nem csak a sarkany nember valaszolt, hanem Tyrion feltekenysege is. Mindig is furcsa volt, hogy a torpe evadokat kurt vegig a sorozatban, majd pofara esett a kurtizannal es tulajdonkeppen colibatust fogadott. Kanos lehet mar mint az allat es frusztralt mint a szemet. Lesz itt baj.

Ami a Kutyat illeti: azt nem mondta, hogy nem o fogja megolni. Annyit mondott, hogy a Hegy tudja jol, hogy mi lesz a veszte. Most ezt sok felekeppen lehet ertelmezni, de a legvaloszinubb az az, hogy a Kutya az aki vegezni fog a Heggyel. Mindig is ruhelltek egymast, ezert mindig is tudtak, hogy valahol, valamikor az egyikojuk meg fog halni a masik keze altal. Aztan lehet, hogy a semmibol elohuznak valamit a Clegane csalad multjabol. :D
2406. soliduss  A Krónikás
2017.08.29. 11:40:15
LV24
Válasz 2405. Ayame90 üzenetére:
Spoiler

Na az egy epic 2 az 1 elleni harc lesz :D

Nekem furcsa volt ,hogy Master Qyburn ment oda először a levágott testrészhez. Simán el tudom képzelni, hogy ő is valami hasonló mágiával tarthatja életben... ha egyáltalán él még a hegy.

Mivel a vérebnek csak a tűztől fél... mekkora lenne ,ha ő maga is tűzzel győzné le a testvérét.
2405. Ayame90  PlayStation.Community tag
2017.08.29. 11:01:10
LV12
+2
Válasz 2404. soliduss üzenetére:
SPOILER

Az egészben az lenne a csavar, h az eddig jónak hitt Tyrion valójában egy kis fondorlatos, hataloméhes törpe. pl. a második könyvben még gondolja is, h mennyire imádja h ekkora hatalma van (amikor ő volt a segítő). Lehet h mindvégig hátsó szándékai voltak. Az is lehet, h féltékenységből teszi. (Tudni kell h az eredeti változatban Jon-Arya-Tyrion szerelmi háromszög lett volna, amiben Tyrion és Jon rivalizálnak. Könnyen lehet, h ua lesz, csak nem Arya, hanem Dany)
Mindenesetre rávette Cersei-t, h hazudjon mikor visszament. Ez kiderült, amikor Cersei kb lehülyézte Jamie-t. Viszont ha Tyrion tényleg tud a seregről (Golden Company), akkor Jamie könnyen lebuktathatja mikor északon lesz.
Meg amit te is írtál, a tanácsai eléggé abszurdak voltak. Jamie ahogy Cersei is mondta, nem a család esze. Nem hiszem, h a törpe ennyire elszámolta volna magát.
Sztem a Véreb arra utalt, h nekik még van elintézni valójuk és közeleg a vég számára. Gondolom segíteni fog Arya-nak, mert a lány egyedül nem képes megölni a Hegyet.
Praise the Sun
2404. soliduss  A Krónikás
2017.08.29. 09:25:34
LV24
Válasz 2403. Lucsy üzenetére:
Spoiler

Tyrion is kezd feleslegessé válni. Az egész évadban csak szenvedett. Az írók próbálják minél nagyobb szereppel felruházni, de ezzel az utolsó résszel minden puskaporát előtte.

Ha visszatekintek olyan tanácsokat adott Dany-nek amit épeszű ember nem fogadott volna el..

Amúgy a véred mire utalt amikor a testvére elé állt??? Hogy téged nem én foglak megölni.... Arya???
2403. Lucsy  PlayStation.Community tag
2017.08.28. 20:07:22
LV12
Válasz 2401. Waldner üzenetére:
SPOILER

Nekem kurvara adta, de amugy teljesen korrekt a velemenyed. Valoban nem a semmibol jottek ezek a "csavarok". Ezt viszont nem igen tudom hova tenni: "de nekem egyszerűen elüt ez a fajta "happy end"-es szerelem a trónok harca eddigi hangulatától".
A romancukban az egvilagon semmi happy nem volt. Ugyan tudatlanul, de Jon eppen teherbe baszta a sajat nenikejet, jo valoszinuseggel. Jo igaz, hogy a rokonkuras Targaryen szokas, de szerintem ezt sem Jon, sem Dany nem tamogatja... Tudatosan legalabbis. :D Aztan ott van Tyrion reakcioja: valami nagyon nem tetszik a torpenek es ez most csak olaj volt a tuzre. Olyasmi dolgok lesznek itt szerintem, mint amit Ayame is irt. Tyrion meg fogja kavarni itt a szart mert ugy tunik, hogy Jon es Dany romanca volt neki az utolso csepp a poharban.

Egy megoldas maradt csak: Sandor Clegane-t a Vas Tron-ra! :D
2402. Ayame90  PlayStation.Community tag
2017.08.28. 16:47:54
LV12
+1
SPOILER

Nekem ez a rész is tetszett, néhány utalás volt, ami sok találgatást hagyott maga után.
Nem volt persze sok meglepi, de engem egy rész nagyon zavart és sztem ez okozza majd Dany végét is. Volt az a szép jelenet Bran/Sam és Jon/Dany között. Ugye a sorozat tele van utalásokkal, szimbólumokkal. Ez a váltás Rhaegar/ Lyanna és Jon/Dany között erősen utal arra, hogy bizony nem lesz jó vége ennek a szerelemnek. (de erre utal a sok figyelmeztetés amit Tyrion és Dany követői mondanak, no meg h nem lesz utódja stb.)
Plusz még Tyrion az árnyékból figyeli őket. Sztem el fogja árulni Danyt. Azért gondolom így, mert mindig hangoztatja, hogy ő nem akarja elpusztítani a családját. No meg mikor Tyrion és Cersei visszatérnek a tárgyalásról, nem mutatják, hogy igazából mivel "vette rá" nővérét, hogy segítsen. Azért remélem nem így lesz, mert eléggé csalódnék a karakterben :D.
Persze elég nagy csavart okozhat az is, ha Dany várandós lesz. Az a varázslónő egyszer azt mondta neki, hogy csak halállal veheti meg az életet (ha jól emlékszem így fogalmazott). Vyserion meghalt, ami az egyik gyermeke volt, tehát (az utalások alapján is) valószínű, hogy érkezik majd a következő Targaryen ivadék.
Az író egyszer azt nyilatkozta, hogy keserédes lesz a befejezés, szal tuti valami ilyesmi lesz. Ahogy a Gyűrűk urában az emberek kora jött el, itt a varázslat tűnik el végleg. Mivel mikor a sárkányok megszülettek, újra lett varázslat.
És ott a jóslat is, amiben Azor Ahai saját feleségét áldozta fel, hogy megszülessen a Lightbringer. Talán Dany lesz ez vagy maga Deres. Egy rajongó egyszer nagyon jól kifejtette ezt egy oldalon. Mindenesetre sztem elképzelhető, evégre fura mód minden út Deresbe vezet :D.
Cersei-t meg sztem Euron fogja elárulni, ha már Bravosba megy, ki garantálja h nem keresi fel esetleg az Arcnélkülieket...és Arya talán így találkozik régi mentorával is, amit nem bánnék :D. Azt biztos, hogy ez a nyomorult még sok gondot fog okozni nekik.
Kisujj halálának nagyon örültem, már szinte untam, annyira feleslegessé vált.
Amikor a falat áttörte a kék Vyserion és bevonult a holtak serege, valahogy a Gyűrűk ura jutott az eszembe.
Kár hogy ilyen rohadt sokat kell majd várni a következő évadig, de vigasztal a tudat, hogy az új könyv elvileg idén megjelenik. Bár kicsit le vagyok vele maradva :D
Praise the Sun
2401. Waldner  PlayStation.Community tag
2017.08.28. 12:06:59
LV3
SPOILER

Nekem csalódás volt ez a rész, sokkal nagyobb meglepetésekre számítottam. Sansáéktól várható volt ez a húzás, egyrészt irreálisan agymosottan viselkedett mindkét csaj az előző részekben, másrészt a trailer végén hangzik el a farkascsapatos duma, így lehetett tudni, hogy össze fog majd fogni a két testvér.

Sejteni lehetett, hogy Cersei tovább kavarja a szart a vasbankkal, és várható volt Jaime elfordulása is, itt inkább az ért váratlanul, hogy egyikük sem halt meg a "válásuknál". Jon és Daenerys kapcsolata is be volt már vezetve, de nekem egyszerűen elüt ez a fajta "happy end"-es szerelem a trónok harca eddigi hangulatától.

Összességében jó évad volt, ha a szezonzáró érdekesebb lett volna, akkor jobbnak mondanám a 6. évadnál, így viszont bennem van egy kis hiányérzet.
2400. noozi  PlayStation.Community tag
2017.08.28. 10:30:35
LV17
Most komolyan egy évet várni így..ez kínzás!
PSN ID; No_Ozi_
2399. HUN_Zsubi  PlayStation.Community tag
2017.08.28. 10:16:35
LV12
S07E07 évadzáró

Winter is finally here!

SPOILER

Vhol sajnálom, h Kisujjnak vége lett, mert szépen kavarta a dolgokat, de már idegesített a rekedtes, mindig suttogó hangja. A Fal végre, ha csak részben is, de leomlott, jönnek a rohadékok. Viszont mennyivel faszább lett volna, ha ebben a részben tűnik fel Viseryon! Dany és Jon (Aegon) elhálták a rokonok éjszakáját, szerintem terhes is lesz a kislány. Az már más kérdés, h hogyan fognak a helyzetre reagálni.
Évadzárónak jó volt, kb egy év múlva találkozunk.
Gyűjtői kiadások: http://mycollection.blog.hu
2398. soliduss  A Krónikás
2017.08.23. 09:13:38
LV24
Válasz 2395. Ayame90 üzenetére:
Spoiler

Mindent adom amit írsz. Számomra a sorozat legjobb része az odavezető út volt. Azok a beszélgetések.....megalapozták a hangulatot.
2397. Ayame90  PlayStation.Community tag
2017.08.22. 09:58:07
LV12
+1
XD
Praise the Sun
2396. noozi  PlayStation.Community tag
2017.08.21. 19:15:59
LV17
Válasz 2395. Ayame90 üzenetére:
Tormund.. konkrétan arra gondoltam közben ,hogy "ezt nem teheted velem,őt nem vehetitek el" :D
PSN ID; No_Ozi_
2395. Ayame90  PlayStation.Community tag
2017.08.21. 19:02:38
LV12
SPOILER

Nekem baromira tetszett ez a rész, főleg mikor a sziklán harcoltak. Várható volt, h Jon túléli, vicces lett volna ha nem. Tormundért azért aggódtam :D. A Véreb meg hozta a formáját :D.
Meg azért egy fontos dolog legalább kiderült. Mindegyik vezér vagy bármik legyenek is, amik a Night King mögött lovagolnak létrehozott egy kisebb hadsereget, amit ha elpusztítanak megsemmisül és vele együtt akiket életre keltett. Tehát a NK hatalma is véges, 4 van, van is 4 valyriai penge, aztán meg gondolom Jon majd végez a főgóréval.
Ja és a sárkány halála, eddig ez volt a legszomorúbb halál az egész sorozat alatt(leszámítva Sheerent), hiszen ígyis csak 3 darab volt belőlük. Bár vhol mintha azt olvastam volna, h a könyvben egy negyedik sárkánytojásról is volt szó, csak ellopták? Nemtom pontosan, mert még csak a 2. könyvet olvasom. Mindenesetre kár a sárkányért. Jon meg sztem nem a másik sárkányt fogja megülni, hanem Drogont, Rhaegalt pedig Bran fogja irányítani. Az már biztos, h kell egy lovas a sárkányra különben könnyen nyársra kerülnek :D
Arya-ban csalódtam, azt hittem ennél azért okosabb. Ha Bran nem segít rajtuk, könnyen lehet h egyikőjük meghal.
Praise the Sun
2394. HUN_Zsubi  PlayStation.Community tag
2017.08.21. 13:29:12
LV12
S07E06

Meh...

SPOILER

Amennyire írta mindenki, h milyen kurva jó lett ez a rész, annyira érzem átlagosnak. Végre meghalt és feléledt egy sárkány, de nem erre pazaroltam volna az utolsó perceket. Mert tudjuk, h az Éjkirály fel tudja éleszteni a holtakat, nincs meglepetés. Sokkal jobb lett volna, ha végre még egy lépéssel közelebb kerülünk ahhoz, h kiderüljön, kinek a kije Jon, mert ez így az utolsó évadra fog tolódni. Honnan szereztek a zombik annyi láncot?
A cicaharc Winterfellben unalmas, Sansa ugyanaz a szar karakter, mint eddig, Arya meg azt hiszi, h mindent tud, de kurvára irritál a folyamatosan hátratett kezével.
Örültem volna, ha időközben Sam odaér vhova, ahol esetleg bevillan neki, h mit olvasott Szegfű.
Bran? Mi a faszt csinál? Láthatott volna mindent, adhatott volna nekik segítséget, de semmi, elő sem került a nyomorékja.
Gyűjtői kiadások: http://mycollection.blog.hu
2393. Red13  PlayStation.Community tag
2017.08.17. 14:49:56
LV4
+1
Válasz 2392. Lucsy üzenetére:
Hát basszus az a lángoló kard egy az egyben fire paper! :D Az utolsó jelenet Jon és Dany között meg kiváló volt. Szerintem egyikük sem egy színészóriás, és eddig a sorozatban sem tudtam mihez kezdeni az érzelmes jeleneteivel, de itt megindult bennem valami.
2392. Lucsy  PlayStation.Community tag
2017.08.17. 14:35:48
LV12
Válasz 2391. Red13 üzenetére:
Megkockaztatom, hogy az egesz sorozatbol eddig ez volt a legjobb resz. Az elozo nekem kicsit csalodas volt a cime miatt.
2391. Red13  PlayStation.Community tag
2017.08.17. 01:25:42
LV4
Tévedtem, ez a 6. rész magasan a legjobb az évadból. Remélem hamarosan kikerül az utolsó rész, nem lenne jó másfél hetet várni. :D
2390. Ayame90  PlayStation.Community tag
2017.08.16. 19:42:55
LV12
Válasz 2388. Painmare üzenetére:
Jah én is láttam, h kikerült :D. Nem tudom h várjak e most hétfőig, mondjuk úgyis mindegy, mert többször is megnézem a részeket xD
Praise the Sun
2389. Lucsy  PlayStation.Community tag
2017.08.16. 18:19:14
LV12
Válasz 2388. Painmare üzenetére:
Koszi, mar nezem is!
2388. Painmare  PlayStation.Community tag
2017.08.16. 15:28:00
LV2
Spoilerekkel óvatosan, kikerült a 6. rész. Ha valaki a hétfőt megvárja, akkor javasolt a youtube kerülése, illetve a cikkeknél a kommentek.
2387. HUN_Zsubi  PlayStation.Community tag
2017.08.15. 23:07:50
LV12
2386. Tevez11  PlayStation.Community tag
2017.08.15. 20:36:22
LV23
Válasz 2368. Aki23 üzenetére:
Testvérek....
"A fakezemmel,lekaszabolok pár Baszadékot"ArgFan75
1 / 49 oldal
‹‹  ‹  1  2  3  ...  47  48  49    ››

Aktív fórumtémák