.

Fórum ›› Dühöngő

Dashboard

82 hozzászólás

Utolsó hozzászólás: Lucsy

2017.06.07. 18:52:23

1 / 2 oldal
‹‹  ‹  1  2    ››
82. Lucsy  PlayStation.Community tag
2017.06.07. 18:52:23
LV12
Válasz 81. Hidari_HUN üzenetére:
Nincs meg. Ha esetleg ugy dontok, hogy megveszem akkor majd irok.
Viszont szivesen megneznek toled egy gameplay-t, ahol Aldo-val szetbaszod Holloway fejet. Jol esne.

https://www.youtube.com/watch?v=Y8chBGjXIZo
81. Hidari_HUN  PlayStation.Community tag
2017.06.04. 17:05:51
LV16
kicsit lehet off ? de nem tolja senki az UFC 2t psen? ha igen, szóljon privátba!
80. Lucsy  PlayStation.Community tag
2017.06.04. 15:40:32
LV12
A szivem szakad meg Aldo-ert... Nagyon sajnaltam.
Annyira akartam, hogy gyozzon. Eddig egy vereseg sem akasztott ki engem ennyire.

Megnezve az eletrajzi filmjet es az utobbi bunyoit szerintem csapatot kene valtania. Valoszinuleg ezt nem fogja megtenni, ami ertheto is. Aki latta a filmet az tudja, hogy tul eros a kotodes kozte es a csapata kozott. Ez egy szep dolog, de szerintem a karrierjebe fog kerulni. A Nova Uniao kiherelte Aldot. Ez is vilagossa valik a filmbol. Kozel sem olyan aggressziv mint regen es ezert nagyban tett a Nova Uniao Gym. Ezzel nincs feltetlen baj, mert valoszinuleg sokat segitett a karrierjeben annak idejen. Sajnos azok az idok elmultak. Eleg volt egy tehetseges fiatalnak megjelennie a szinen Holloway szemelyeben. Ezen a ponton szerintem ket jo lepes letezik Aldo szamara: gym valtas vagy visszavonulas.
Anno a Nova Uniao megtanitotta Aldo-nak, hogy kontrollalja a duhet es gondolkozzon. Mostanra viszont atestek a lo tuloldalara es szinte 0-ra redukaltak Aldo aggresszivitasat. Velemenyem szerint Aldo legerosebb fegyverei a rugasai, az aggresszivitasa es a mereszsege voltak. Emellett egy rendkivul intelligensen verekedo valakirol beszelunk, elkepeszto vedelemmel (mind striking, mind takedown) es nagyon jo BJJ-vel. Sajnos ebbol szinte semmit nem lathattunk hajnalban. Egyetlen egy, azaz 1 db combost osztott le es azt is sajnos rosszul. Jo, nyilvan nem konnyu egy nalad joval magasabb volume puncher ellen jol felallitani ezeket a rugasokat es rizikos is, de Max-nek nem tul nagy a karhossza (sot Aldo-nak hosszabb, pedig 10 cm-rel alacsonyabb nala) ezert en ugy erzem, hogy ezt aranylag biztonsagosan ki lehetett volna hasznalni. Szinten aggaszto volt latni, hogy Aldo jitsu-ja szinte eltunt. Egyszeruen keptelen volt vedekezni a foldon (nyilvan ehhez hozzajarult az is, hogy kapott elotte 2 hatalmas 1-2 kombot) es igy sajnos ki is kapott... Ettol fuggetlenul volt jo par kituno megmozdulasa, az elso menetben egy rovidebb idore lathattuk is a regi, tuzveszelyes Junior-t. Fel is visitottam es azt hittem, hogy kivegzi Holloway-t. Sajnos ez nem tortent meg es azonnal el is fogott egy rossz erzes, ami aztan beigazolodott ket menettel kesobb...

Sokan azt hittek, hogy a Conor elleni veresegebol a Frankie Edgar elleni bunyoval felepult. Sajnos ez nem igy van. Ujra egy nala magasabb striker-rel kellett megbirkoznia es a 2. menettol kezdve elkezdte ot kiserteni a mult. A Nova Uniao Gym megszeliditette Aldo-t es igy a csucsra repitette. Conor befeszkelte magat Aldo fejebe, aki igy a leheto legrosszabb megmozdulast kovette el a merkozesuk elejen, ami aztan a hirhedt 13 masodperces kiutesben kulminalodott. A Nova Uniao ugy gondolta, hogy Aldo-t tovabb kell szeliditeni. Frankie Edgar-nal jol mukodott ez a visszafogott megfontoltsag es defenziv, letisztult stilus. Holloway eseteben ez a legrosszabb felallas volt. Hiaba nagyobb a karhossza Aldo-nak, joval alacsonyabb Holloway-nel igy felfele kell utnie, ha a fejet akarja eltalalni. Ellenben Holloway-jel. Aldo megis boxolni akart. Semmi takedown, semmi Muay Thai, minimalis aggresszio es mereszseg, kizarolag box. Ezzel Holloway malmara hajtotta a vizet.
Claudia Gadelha lelepett a Nova Uniao-tol mert valtozasra volt szuksege. Tudta, hogy ott mar nem tudnak tobbet hozzaadni a tudasahoz. Ha sikerul megvernie JJ-t, akkor egyertelmuve valik, hogy ez egy zsenialis lepes volt. Aldo-nak egy sulycsoporttal feljebb kene mennie es gym-et valtania. Vagy visszavonulnia. Akarmennyire szeretem Aldo-t es akarmennyire is hiszek abban, hogy meg egy par evig kepes lenne brillirozni konnyusulyban egy uj csapattal a hata mogott, en jobban orulnek a visszavonulasanak. A gym valtas nem ra vall es sokat elvenne a szemelyisegebol/imidzsebol. Ha viszont marad es folytatja akkor felo, hogy meg egy Anderson Silva-ehoz hasonlo hanyatlasnak leszunk a tanui... Es en ezt semmikeppen sem szeretnem latni.
79. G-men  PlayStation.Community tag
2015.12.24. 01:10:48
LV11
Válasz 78. Lucsy üzenetére:
Mcgregor-nak RDA-t ajánlom :P brutálisan bitang egy pali. Sokszor inspirált bunyókban. De Edgar is. Sosem tudták kiütni, meg ahogy túléli,amikor félholtra verik,és onnan se adja fel,hát eszméletlen :D egyébként Frankie-nek elég jól megy most. Ver mindenkit sorba, meg a stílusa is jó. Rockhold meg elég erősnek tűnik, mint mindig, bírom nagyon őt is.csak sajnáltam, mert Chris volt a kedvencem előtte. De kíváncsi leszek , h ki csapná le Luke-ot ezután, mert Chris Vs Luke-en egyértelmű volt kicsit,hogy Luke jobb.....
SicKLy SaVaGe
78. Lucsy  PlayStation.Community tag
2015.12.18. 16:06:53
LV12
Válasz 77. G-men üzenetére:
Hatalmas volt ez a UFC 194. En Rockhold-nak drukkoltam, ugyhogy termeszetesen orultem a gyozelmenek. Persze mindig sajnalom a vesztest es a szurkoloit, ugyhogy reszvetem. Oriasi merkozes volt es ami azutan kovetkezett...
...McGregor bacsi balkeze 13mp alatt befegyelmezte es elcsendesitette a jo oreg Jose Aldo-t! Utana hatalmas megorules volt a reszemrol. Aztan leesett, hogy kurva regota varom ezt a meccset es erre 13mp alatt vege lett. :D Utana meg jott a szomorkodas. McGregor-nak szurkoltam, de kurvara sajnaltam Aldo-t, hogy 10 ev utan igy el lett teve az ember. Kb. 1 perc leforgasa alatt 3-4 kulonbozo erzelem uralkodott el rajtam es legalabb ennyi hangulatvaltasom is volt. :D

Remelem, hogy a kovetkezo McGregor meccs a LW belt-ert fog menni. Az, hogy Cowboy vagy Dos Anjos lesz az ellenfele, az mar nekem mindegy. Utana jo lenne egy McGregor vs Aldo 2, meg megneznek egy McGregor vs Frankie Edgar-t is.

Fergeteges este volt, fenn maradtam termeszetesen, hogy nezhessem live stream-en. A Weidman vs Rockhold meccsig csak hallgattam a dolgokat, meg itt-ott beleneztem az adasba, mert tanulnom kellett. Romero vs Souza meccs jelentos reszet mondjuk megneztem azert. Remeltem, hogy Romero kikap... Akarmennyire is szimpatikusan nyilatkozik a meccsek utan, egyszeruen amit a Tim Kennedy meccsen lemuvelt, meg amit itt lemuvelt az mar sok. Sebaj, Rockhol papa majd seggre ulteti a faparasztot. Kapaszkodhat akarmennyit a keritesben, varhat a csengo utan akar egy orat is: Rockhold szet fogja baszni azt a sunyi pofajat.

Holnap (vagy inkabb holnaputan) pedig Cowboy vs Dos Anjos. Varom mar azt is.
77. G-men  PlayStation.Community tag
2015.12.13. 20:38:50
LV11
SPOILER !!!
Ezt nem akarom elhinni, akit sok ideig kedveltem,hogy így látom elbukni... frown hangulatjel Tiszta szívemből sajnálom.... Most egy jó ideig nem fogok semmilyen meccset nézni. Ilyen az élet.

https://www.youtube.com/watch?v=1QrND1RylyE
SicKLy SaVaGe
76. Zsolt  PlayStation.Community tag
2015.12.05. 08:52:27
LV10
Válasz 75. Nova üzenetére:
Joe Rogan milyen fejet vagott, az volt a legkomolyabb reakcio. :)
75. Nova  vas Normandy
2015.11.23. 09:44:44
LV12
Rousey vs Holm reakció... :D
https://vine.co/v/iBHQ9n19irV
Bosh'tet
74. G-men  PlayStation.Community tag
2015.11.19. 15:51:44
LV11
Válasz 71. Lucsy üzenetére:
Írásodból ítélve én is írtam ilyeneket :D blogozásként
SicKLy SaVaGe
73. Zsolt  PlayStation.Community tag
2015.11.19. 09:35:13
LV10
Vegigolvastam, erdekeseket irsz. En nem mennek bele ilyen elemzesekbe, mert ettol fuggetlenul barmi megtortenhet. Mindenesetre en a szakallasnak szurkolok, de az altalad emlitett magabiztossag es vasakarat nagy resze szerintem csak show, megkockaztatom, hogy pankraciohoz hasonloan itt is irok alakitjak ki a karaktereket es a "sztorikat". Legalabbis az ilyen nagy kaliberu harcosoknal.
72. Lucsy  PlayStation.Community tag
2015.11.17. 23:16:05
LV12
Hu bazmeg, ez hosszu lett... Bocsanat. :D
71. Lucsy  PlayStation.Community tag
2015.11.17. 23:15:13
LV12
Válasz 69. Zsolt üzenetére:
Nem fog kipukkadni. McGregor bacsi befegyelmezi majd a brazil baratunkat. Conornak egyszeruen hihetetlen milyen magabiztossaga es vas akarata van. Nagyon kitarto ember. Nem lehet megtorni az elmejet, egyelore ugy tunik, hogy mentalisan legyozhetetlen. Ez pedig nagyon sokat szamit.

A masik: Aldo nem birta Chad-et helyretenni (inkabb ugy mondom, hogy kiutni). McGregor pedig leverte Chad-et. Persze a bunyo az nem egyszeru matek, nem igaz ra a tranzitivitas, hogy azert mert X legyozte Y-t es Y legyozte Z-t ezert X minden bizonnyal le fogja gyozni Z-t. Tul sok a valtozo. Azert mert Conor szetvagta Chad-et az nem azt jelenti, hogy Aldot is le fogja verni, mert Aldo csak pontozassal nyert.
Viszont! Sokan felhozzak a 2 hetes felkeszulest a Mendes vs McGregor meccs eseteben. Mondogatjak nehanyan (koztuk Chad is, de neki nyilvan ez a dolga), hogyha Mendes-nek teljes felkeszulesi ideje lett volna, akkor leveri McGregor-t. En ezt tobb okbol kifolyolag is erosen megkerdojelezem:
1. Elfogult vagyok McGregor-ral :D
2. A Team Alpha Male ugy nyilatkozott a merkozes elott, hogy idealis a meccs Chad szamara, mert a ket het pont optimalis felkeszulesi ido volt: kelloen fel tudott keszulni Chad es nem is faradt le. A meccs utan pont az ellenkezojet mondtak. LOL.
3. Chad es Aldo stilusa nagyban kulonbozik. Chad erossege a foldharc/birkozas, Aldo pedig alloharcos (persze fodharcban is nagyon ott van az ember), akarcsak Conor. Erosen ketlem, hogy Conor nagyon ragyurt volna a foldrevitel elleni vedekezesere, hiszen elsosorban egy alloharcossal merkozott volna meg eredetileg. Ket hettel a meccs elott benyogik neki, hogy Aldo leves, van helyette Mendes. Conor-nak volt ket hete, hogy strategiat valtson es felkeszuljon egy olyan ellenfelre, aki mindenkepp a birkozasra megy.
Akarhogy is nezzuk, mindketten szar helyzetbe kerultek ezzel a meccsel: Chad-nek keves volt az ideje a felkeszulesre, Conor pedig egy teljesen masik kuzdelemre keszult. Ettol fuggetlenul, akarmennyire is orulten hangzik, de szerintem Conor rosszabb helyzetben volt mint Chad.
3. A meccs kozben Chad tobbszor is leteritette Conor-t, ezaltal sikerult raeroltetnie a sajat stilusat. Sikerult olyanna alakitania a meccset, amilyenne o akarta. Ez szinte biztos recept a gyozelemre es Chad-nek megsem sikerult gyoznie. Levitte a foldre Conor-t, ahol Chad szetutotte a fejet konyokosokkel, ez tobbszor megtortent. Conor vegig alul volt. Egy ponton pedig Chad el is kapta Conor nyakat. Ennek ellenere a sulycsoport egyik, ha nem a legjobb birkozoja nem birta lefojtani Conor-t. Conor kiszabadult es kiutotte.
Erre mondjak sokan, hogy Chad nem volt formaban kardio szempontjabol, mivel csak ket hete volt keszulni. Azt mondjak, hogyha tobb ideje lett volna, akkor nem faradt volna el a meccs alatt (az mar csak reszletkerdes, hogy a sajat csapata nyilatkozta a meccs elott, hogy milyen jo formaban van, mert nem lett lestrapalva, de ezt hagyjuk). Nem a szart nem. Nem azert faradt el, mert nem volt formaban. Azert faradt el, mert McGregor (nagyon bolcsen) szetutotte es rugta Chad testet. Emelle Chad folyamatosan a foldrevitelre ment ra, ami nem kis energiat igenyel. A foldharc durvan lefarasztja az embert foleg, ha offenziv szerepben van eppen. Marpedig Chad sokszor levitte Conor-t a foldre, ahol vegig offenziv szerepben volt. Ez es Conor test utesei/rugasai farasztottak le Chad-et. Felkeszulesi idotol fuggetlenul ez tortent volna.

Velemenyem szerint a hosszabb felkeszulesi ido max csak Conor-on segitett volna, ugyanis jobban ragyurt volna a takedown defense-re. Persze mondhatjuk azt is, hogy Conor igy is jo takedown defense-szel rendelkezik (mivel a stilusa ezt megkoveteli), tehat olyan sokat ez nem segitett volna. De ennek analogiajara ugyanezt elmondhatjuk Mendes-rol is: nem lett volna sokkal jobb birkozo tobb felkeszulesi idovel.

Sokan ugy tartjak, hogy ez a meccs az elo bizonyitek arra, hogy McGregor mennyire sebezheto a foldon es Aldo hatalmas folenybe kerult azzal, hogy latta ezt a meccset. En ezt hatalmas marhasagnak tartom es pont az ellenkezojet allitom: ez a meccs mutatta meg igazan, hogy mitol olyan nagy durranas Conor. A sulycsoport egyik legjobb birkozoja nem tudta lebirkozni Conor-t annak ellenere, hogy Conor-nak ez a gyengeje. A meccs bebizonyitotta, hogy Conor-nak hatalmas alkalmazkodo kepessege van. Nagyon nehez egy ilyen ember ellen verekedni, mivel hiaba erolteted ra a stilusodat, o azonnal alkalmazkodni fog.

Akarmennyire is jo Aldo, velemenyem szerint Conor-ra nezve Chad egy veszelyesebb ellenfel volt es marad is. Helyzettol fuggetlenul. Ennek ellenere Conor leverte Chad-et.
Johet itt majd Aldo a kokemeny combosaival. Conor nem egy Urijah Faber, aki hagyni fogja, hogy szarra rugjak a combjat. Csak annak lehet ennyi combost leosztani, aki vedekezik es deffenziv pozicioban van. Egy olyan ellenfelnek, aki folyamatosan tamad, annak nem lehet esz nelkul rugdosni a combjat, mivel az ki fogja ezt hasznalni es konnyen ki fogja billenteni a combost ado embert az egyensulyabol.

Ha fogadnom kene, akkor Conor-ra tennem a voksomat, de a fonti agymenesem ellenere azon sem lepodnek meg, ha Conor megis kikapna. Aldo azert egy nagyon jo es aggressziv harcos.
70. G-men  PlayStation.Community tag
2015.11.17. 22:59:06
LV11
Már amúgy is nagyon elvitte a pics@ját Rousey.

Holm-nak meg az a küzdelem. Úristen egyszerűen AWESOOOME!

Megérdemelte Holly
SicKLy SaVaGe
69. Zsolt  PlayStation.Community tag
2015.11.16. 09:07:55
LV10
+1
Válasz 68. Lucsy üzenetére:
Hatalmas lesz az Aldo/McGregor meccs, nagyon remelem, hogy nem pukkad ki a McGregor-lufi, egy honapon belul ketto ilyen mar fajdalmas lenne. :) Mindenesetre legalabb felpezsdult egy picit az UFC, ami sosem baj.
68. Lucsy  PlayStation.Community tag
2015.11.15. 23:46:55
LV12
+1
Válasz 66. Nova üzenetére:
Pont akartam irni, hogy nem kell mit kitalalnia Dana-nak, ott van a jo oreg Conor McGoat, a Notorius! :D http://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/cf/d[...]

Aldo bacsi helyre lesz rakva. Felteve, ha megjelenik. Ettol fuggetlenul Aldo-t is birom, sokaig nem is tudtam eldonteni, hogy kinek szurkolok.
67. ALF22  Son of Liberty
2015.11.15. 22:36:08
LV25
Válasz 65. Zsolt üzenetére:
Remélem gyorsan bizonyít. Nem akarok csalódni benne.
66. Nova  vas Normandy
2015.11.15. 22:24:56
LV12
Válasz 63. Zsolt üzenetére:
Senki sem verhetetlen. Én arra is kíváncsi leszek, hogy McGregor bácsi meddig bírja. Most ő a másik agyon sztárolt bunyós.
Amivel persze semmi baj nincs, legalábbis engem nem zavar.
Következő hónapban kiderül. :]
Bosh'tet
65. Zsolt  PlayStation.Community tag
2015.11.15. 22:00:11
LV10
Válasz 64. ALF22 üzenetére:
Hat eddig a veretlen superhuman imidzs-re volt felepitve az egesz Rousey-hype, ezutan ha nem nyeri a kovetkezo par meccset fel perces kiutesekkel, ill. gondja lesz a cim visszaszerzesevel, gyorsan el lesz felejtve, akarmilyen karizmatikus is.
Tenyleg kar erte, nem hittem volna, hogy ilyen hamar megszakad a streak, Dana most foghatja a fejet, mit talaljanak ki, hogy fenntartsak a hype-ot.
64. ALF22  Son of Liberty
2015.11.15. 21:47:39
LV25
Válasz 63. Zsolt üzenetére:
Lőttek? A legnagyobb reklamarc lett az ufc-n.
A masiknak megvolt az esélye (legtobb meccsett rugassal nyerte ahogy most is) csak nem miatta vettek jegyett. Eleg megnezni a merlegelesekor meg meg a nyílt edzéseken mit sikitoznak Rousey-nel. Ettol fuggetlenul meg jo bunyos. Ket kulon stilus volt. Holly mar az elejétől bevitte rendesen a pofonokat,Rousey meg szep lassan dekoncentralta vallt. KO előtt ketszer is luftot ütött.
Kar érte.
63. Zsolt  PlayStation.Community tag
2015.11.15. 20:11:25
LV10
UFC 193? Azt hittem eddig, hogy Ronda egy legyozhetetlen terminator, sajnos kiderult, hogy csak jol felepitettek a karakteret... Megdobbentem a veresegen es foleg a modjan.

Szerintem az UFC-karrierjenek itt lottek, mehet a WWE-be, bar mar ott sem lesz akkora dobas ezutan. :(
62. G-men  PlayStation.Community tag
2013.12.09. 17:29:45
LV11
Válasz 61. Komplex üzenetére:
Igen.
SicKLy SaVaGe
2013.12.09. 17:08:03
LV6
Válasz 60. G-men üzenetére:
Én nem. Te igen?
60. G-men  PlayStation.Community tag
2013.12.06. 20:32:27
LV11
Közületek űzi vki az mma-t?
SicKLy SaVaGe
59. G-men  PlayStation.Community tag
2013.04.14. 20:02:31
LV11
Mert sok hülyeséget csinált azóta, hogy visszatért Lesnar. Meg a mostani rockys meccsén inkább Rock-on volt a hangsúly, de nem utálják, inkább csak a gyerekeknek a hőse Cena, bár jobb lenne, ha heel lenne, akkor biztosan jobb pusht kapna a néptől.
SicKLy SaVaGe
2013.04.14. 19:36:09
LV6
Válasz 57. G-men üzenetére:
Cena-t miért utálja a nép?
57. G-men  PlayStation.Community tag
2013.04.05. 18:47:36
LV11
Válasz 56. Komplex üzenetére:
Desirulez.net és a wwe ikonra menj rá, ami lentebb van. Onnantól már vágni fogod:)
SicKLy SaVaGe
2013.04.04. 22:16:07
LV6
Válasz 54. G-men üzenetére:
Jó meccsek lesznek. Kiváncsi vagyok a Ryback és Mark Henry meccsre nagyon ill. hogy Cena-t engedik-e nyerni...
2013.04.04. 22:14:49
LV6
Válasz 54. G-men üzenetére:
Inkább azt mond meg, hogy hol tudod nézni!!! :)
54. G-men  PlayStation.Community tag
2013.04.04. 16:10:25
LV11
Milyen környezetben nézitek majd a wmet? mert én már megtervezttem pár haveral:D
SicKLy SaVaGe
53. G-men  PlayStation.Community tag
2013.02.28. 20:46:54
LV11
Talán WM-re kapunk egy epic HHH vs. Brock mecset:) egy LMS dejó lenne előtte:)
SicKLy SaVaGe
2013.02.28. 20:36:13
LV6
Jó ez a Lesnar, akkora háta van mint egy kredenc :)
Kár hogy nem nyerhet...
2013.02.28. 20:33:10
LV6
The Beast is back!
50. Priest  PlayStation.Community tag
2013.02.28. 08:54:27
LV3
Válasz 49. G-men üzenetére:
Triple H is visszatért, kezdődhet a visszavágó feud Lesnar-ral!:D
Újra van vér a WWE-ben! :D

http://www.youtube.com/watch?feature=player_e[...]
"Rend. Slaughter. Devour Your Enemies!!!"
49. G-men  PlayStation.Community tag
2013.02.24. 20:15:15
LV11
Taker visszatèrt:)
SicKLy SaVaGe
48. Zsolt  PlayStation.Community tag
2012.05.19. 18:58:50
LV10
Válasz 46. Komplex üzenetére:
Élőben csak úgy lehet, ha megveszed PPV-n, nálunk mondjuk erre nincsen lehetőség, sőt talán még a wwe.com-on sem lehetséges, mert ott meg nézik az IP címet, és Magyarországról nem engedik nézni... Egy kis kutakodással talán lehet találni biztos olyan oldalt, ahol van live stream nagyon rossz minőségben, de én inkább azt ajánlom, hogy töltsd le torrentről hétfőn. A hétfő esti Raw-ban csak elmondják a vasárnapi eredményeket, a meccseket nem mutatják!
47. Zsolt  PlayStation.Community tag
2012.05.19. 18:55:02
LV10
Válasz 45. Komplex üzenetére:
Igen, ez volt az! Igazából a végén bénázott, és összeakadt az utolsó 2-3 mez, egy csomó ideig tartott kiszabadulnia belőle - na ezt kivágták a tévében leadott műsorból! :)
2012.05.19. 18:32:37
LV6
A vasárnapi over the limit-et lehet nézni valahol élőben, vagy a hétfő esti raw-ban lesz benne?
Lesz benne egy-két különleges meccs.
Tudja valaki?
2012.05.19. 18:31:10
LV6
Válasz 42. Zsolt üzenetére:
Ez az a raw volt amikor Santino egy csomó angol fociklubb mezét felvette, majd le?
2012.05.19. 18:29:34
LV6
Válasz 42. Zsolt üzenetére:
Hát látod most irigyellek. Egyet biztos én is megnéznék ha tehetném. Ahol jó meccsek vannak és zúg a közönség. A ww-n nagyot dob a közönség "hozzáállása" szerintem.
43. Zsolt  PlayStation.Community tag
2012.05.18. 19:06:59
LV10
Még egy kép.
42. Zsolt  PlayStation.Community tag
2012.05.18. 19:06:27
LV10
Jaj, azt el is felejtettem mondani, hogy egy hónapja voltunk kint Angliában, és az európai turné keretein belül megnéztük a Monday Night Raw-t. Hatalmas élmény volt látni élőben az adást!
2012.04.26. 07:36:44
LV6
Ez a Lesnar-Cena meccs mikor lesz? Nagyon promózzák. Szegény Cena már előre sajnálom. :)
40. Mortanius  PlayStation.Community tag
2012.04.13. 20:51:14
LV4
Válasz 38. Komplex üzenetére:
Bizony, kb 2 perc alatt kivégezte a behemótot. Nekem egyik kedvenc pankrátorom(úgyhogy ezt a Ryback-et ne is hasonlítsuk hozzá).
Best of Bill Goldberg:
http://www.youtube.com/watch?v=ywSd7CsLglY

Hatalmas csóka volt, reméljük visszatér ő is!
PSN ID: Lord_Mortanius
2012.04.13. 20:48:28
LV6
Válasz 37. G-men üzenetére:
Nem ismertem. Megnéztem egy videót róla. Hát tényleg...
2012.04.13. 20:43:32
LV6
Válasz 37. G-men üzenetére:
Húú ez a Goldberg mekkora nagy volt. Biztos láttad mikor ugye felemelte gyertyába az ellent. Na amikor a Big Show-t is felkapta, hát leesett az állam.
37. G-men  PlayStation.Community tag
2012.04.13. 18:58:06
LV11
Ez a RYBACK az új Goldberg:D
SicKLy SaVaGe
36. G-men  PlayStation.Community tag
2012.04.11. 10:54:10
LV11
Válasz 35. Komplex üzenetére:
le is tudod tölteni ha van divx-ed.
SicKLy SaVaGe
2012.04.10. 23:25:10
LV6
Válasz 32. G-men üzenetére:
És csak ott neten nézheted vagy le is tudod tölteni?
2012.04.10. 23:24:31
LV6
Válasz 27. G-men üzenetére:
Ezt most megnéztem. Durva volt. Szerintem a legelső kick talált be. De aztán ott voltak a "nagyok" szétválasztani.
2012.04.10. 22:56:57
LV6
Válasz 31. G-men üzenetére:
Köszi az infót. Jó mozgású ez az Orton, de Kane meg brutál. Nem lehet kifárasztani
1 / 2 oldal
‹‹  ‹  1  2    ››

Aktív fórumtémák
Mutass képet új szerzeményeidről!
Utolsó hozzászólás: gabe82_
2017.11.24. 15:36:42
Gran Turismo Sport
Utolsó hozzászólás: Sparrow
2017.11.24. 15:33:38
Mivel játszol éppen?
Utolsó hozzászólás: jime
2017.11.24. 14:39:57