Fórum ›› PlayStation®3 játékok

Dashboard

528 hozzászólás

Utolsó hozzászólás: CortezCorleone

2019.09.17. 10:01:22

1 / 11 oldal
‹‹  ‹  1  2  3  ...  9  10  11    ››
528. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2019.09.17. 10:01:22
LV6
Válasz 526. simon7109 üzenetére:
Igen, digitalisan (meg majd februarban fizikailag) is csak a collection bundle erheto el
物の哀れ
527. Kenshinxxx  PlayStation.Community tag
2019.09.17. 06:42:43
LV4
Válasz 526. simon7109 üzenetére:
Így van, külön nem kapható. :/
your simple words just don't move me
526. simon7109  PlayStation.Community tag
2019.09.16. 20:03:30
LV18
A remastered csak a fullos kollekcióban érhető el? Keresgéltem de nem találtam külön.
PSN: misi2mezei
525. Onimushaman  Szerkesztő
2019.08.30. 13:36:50
LV24
A Persona 5 és más elvették az időmet, de nyugger tempóba azért haladok. Leragadtam a 4. fejezetben, kicsit sok ott a tennivaló.
señor
524. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2018.08.17. 10:32:40
LV6
Válasz 523. Kenshinxxx üzenetére:
A nyár Japánban is uborkaszezon :)
物の哀れ
523. Kenshinxxx  PlayStation.Community tag
2018.08.17. 06:24:28
LV4
Japánban első helyen nyitott az eladási listán, kemény 26 ezer példányszámmal.
522. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2018.08.14. 19:20:31
LV6
Válasz 521. persuid üzenetére:
Ja, ezt néztem én is - a trófea lista alapján látszik, hogy különálló listája van a remastered változatnak, és a Pro Gamer trófea követelménye változott.

Egyébként most már a lokalizáció kifejezéssel vigyáznunk kell - a játék a kínai nyelvű országokban már megjelent kínai (azaz lokalizált) verzióban, gondolom, ott sem akartak azzal szenvedni, hogy az A x A-t fordítgatják. Önmagában ez nem bizonyít semmit azon, hogy lesz-e angol nyelvű változat, de a Sega ostoba lenne nem kiadni Nyugaton a játékot, hiszen zabálják/zabáljuk a franchise-t a térségben,
物の哀れ
521. persuid  PlayStation.Community tag
2018.08.14. 18:56:08
LV3
Egy érdekes dolgot találtam a neten,ha ez igaz,akkor még valószínűbb (eddig is az volt persze...),hogy hamarosan jön a lokalizáció:

https://forum.psnprofiles.com/topic/64282-yak[...]

Szóval a remaster verzióban nincs benne az Answer x Answer minijáték.Ez tényleg megkönnyítené a lokalizációt,ami örömteli,viszont én azon kevesek közé tartozom,akiknek nagyon bejött ez a minijáték,élvezet lett volna angolul játszani és egyben tanulni vele sok mindent.
Anri,you are the breast...I mean the best
520. Kenshinxxx  PlayStation.Community tag
2018.07.27. 22:54:56
LV4
Válasz 518. CortezCorleone üzenetére:
Bár én sem cigizek, de mégis sajnálom, hogy ezt így kivágták. A karakter része.
519. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2018.07.27. 09:47:12
LV6
Ja, és még egy gondolat: nagyon durva, hogy a japán store-on még mindig nincs fenn a demo, viszont az összes környező, jelentős kínai anyanyelvű lakossal rendelkező store-ra (Hong Kong, Szingapúr, Malajzia, Indonézia, Kína, Taiwan) már felpakolták a kínai lokalizált verziót, én is ezt a demót próbáltam.
Már jó ideje rebesgetik, hogy a japánok már nem annyira vevők a sorozatra, mint régen, viszont valahogy növelni kell az eladásokat, és az ázsiai piac, különösen a kínaiul beszélő része tudja ezt a növekedést húzni (illetve most a csillagok szerencsés állása alapján úgy tűnik, hogy Nyugaton is beérik a sorozat). Szerintem az sem véletlen, hogy a Zeróban és a 6-ban ennyire hangsúlyosra vették a kínai vonatkozást - előbbiben ugye a háborús árvák, utóbbiban a pedig a "fekete gyerekek" sztoriján keresztül próbáltak a kínai ajkú játékosokkal rezonálni.
物の哀れ
518. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2018.07.27. 09:28:47
LV6
No, kipróbáltam a demót. Első impressziók:

- Tényleg szépen HD-re húzták, és több-kevésbé stabilan tartja a 60 FPS-t. Átvezetők előtt/alatt vannak észrevehető FPS esések, de nem túl zavaró. Nagyon fluid a játék harc közben, csakúgy, mint a Zeroban/Kiwamiban. Az NPC-k arca is kidolgozott, nincsenek mosottas fejek, csak éles textúrák. Az utcán a beton atom HD :D Szóval tényleg húztak rajta rendesen.

- A menü megmaradt a PS3-as verzióból ismert retró stílusúnak, ahogy a QTE button promptok is. A grab/throw opció a felső sarokban is ugyanaz a csúnya dizájn, mint amit láthattunk az eredeti játékban.

- A PS3-as verzióhoz képest észrevehetően megnőtt a népsűrűség Kamurochóban - gondolom a PS3 nem bírta el, a PS4 viszont nevetve viszi.

- A harcon semmit sem változtattak. Ez egyben azt is jelenti, hogy a bossok marha sokat fognak blokkolni (Majimának legalábbis tök nehéz volt kombókat bevinni, mert gyakorlatilag végigblokkolta). Normálon szerintem vállalható hitbox van (de még mindig kisebb a sebzés, mint a Zeroban vagy a Kiwamiban), de félek attól, hogy Ex-Hardon a remasterben is csak ilyen jelképes sebzést tudsz majd bevinni egy-egy ütéssel... Na mindegy, túléltük az eredetiben is, valahogy majd itt is menni fog.

- KIRYU NEM CIGIZIK!!44!!!négy! Ha egy percig nem csinálsz semmit, akkor ugye az eredeti játékban rágyújtott. Itt az animáció abból áll, hogy keresztbeteszi a kezét és felnéz az égre... A cigis heat actiont még nem próbáltam előhozni, remélem, azt azért nem cserélték le valami másra.
物の哀れ
517. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2018.07.26. 14:57:44
LV6
Update: felkerült az egyéb ázsiai store-okra is, szóval lehet tölteni :)
物の哀れ
516. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2018.07.26. 14:06:41
LV6
Válasz 515. Kenshinxxx üzenetére:
Hát megint prológ demót raktak fel (szóval az első fejezet játszható), de nem tudom, hogy lerántja-e a teljes játékot a gép :D
物の哀れ
515. Kenshinxxx  PlayStation.Community tag
2018.07.26. 13:56:48
LV4
Válasz 514. CortezCorleone üzenetére:
Tehát a full game? :D Sega-nál szeretik keverni a 2-t.
514. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2018.07.26. 10:11:14
LV6
+1
A koreai store-ra felkerult a Y3 remaster demoja, akit esetleg erdekel. Gondolom a japanon is fent lesz majd, de ugy nez ki, hogy a koreai Sega gyorsabb volt :D
物の哀れ
513. Kenshinxxx  PlayStation.Community tag
2018.06.17. 23:39:18
LV4
Válasz 512. CortezCorleone üzenetére:
Nekem nem éri meg ezt a szenvedést. Ez már nem az élvezetről szól.
Ha jön a vágatlan, akkor szintén benevezek. A Revelations egyébként nagyon megdobta a hangulatot. Kár, hogy kukázták a későbbiekben.
512. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2018.06.17. 21:52:31
LV6
Válasz 503. CortezCorleone üzenetére:
Ha már kitörölhetetlenül idevéstem anno, akkor idézném magamat: "Ezektől eltekintve egész fun kritériumok vannak, de talán majd jövőre megcsinálom, most túl sok végigjátszandó játék van még a listámon." /kelt az Úr 2012. évének július havának 25. napján/

Pfffffffffffffffffffff hogy mennyire naiv voltam :D Hat év kellett hozzá, nem egy :D Elő-elővettem a játékot minden évben, de az a rohadt Ex-Hard batting, Expert AI darts és Expert AI pool nem adta magát könnyen. A battingot mondhatni megtanultam, a darts count-upban és 01 szabályokban mázli kell ahhoz, hogy konzisztensen el tudd találni a tripla 20-at, a rotation poolt pedig a Kiwamihoz hasonlóan itt sem értem, hogy milyen isteni kegynek köszönhetően tudtam megcsinálni kb. 150. próbálkozásra, viszont soha többet semmilyen Yakuza játékban nem szeretném ugyanezt a fos rendszert viszontlátni, mert tényleg brutálisan csal a gép, és random módon néha a te tökéletesnek hitt lövésed is hibázik.

Az Ultimate Battles is durva volt, most, hogy még frissek az emlékek a Y0, Kiwami, Y5 és Y6 négyesből, nagyon látványos az, hogy szar chip damage-t sebzel főleg a bossokra. Bőven pirosan villogott a HP, mikor sikerült földre vinni Komakit.

Kíváncsi vagyok, mennyit fog változni a játék a PS4-es Remasteredben. Ha visszakapjuk a cenzúrázott részeket, akkor benevezek megint (bár ha ilyen lesz a platina ott is, akkor azt hanyagolni fogom :D)
物の哀れ
511. Grudum  PlayStation.Community tag
2015.09.15. 14:29:52
LV1
Tesómék üzletben megvettég, utánuk dobták.., annyi kérdés lenne a játékkal, hogy a brében lehet elindítani? New game után jön az intró, utána nagy sötétség...
510. simon7109  PlayStation.Community tag
2014.01.11. 19:32:54
LV18
Ez a Premium New Game mire jó?
509. simon7109  PlayStation.Community tag
2014.01.08. 16:59:10
LV18
Valaki aki jártas a témában, el tudná magyarázni, hogy hogyan van a hierarchia a játékban? Mármint, hogy hogyan épül fel a szervezet? Mert eléggé meg vagyok keveredve...
Annyit értek, hogy van a Tojo Clan, a klán vezetője pedig a "Chairman", aki korábban Kazuma volt, jelenleg pedig Daigo.
A klánon belül vannak a családok, mint a Fuma család, vagy a Nishiki, és ezeknek a családoknak is vannak vezetőik, de a szervezetet a klán vezetője irányítja. Jól értem? Vagy, hogy van ez pontosan?
508. simon7109  PlayStation.Community tag
2014.01.06. 20:47:41
LV18
No, végre meglett:)
Jó, hogy meg lehet nézni a Yakuza 1 és 2 összefoglalóját, lévén nem volt esélyem játszani velük. (azért a HD collection eljöhetne hozzánk, nem lenne nagy munka, elvégre már kész a lokalizáció)
507. ALF22  Son of Liberty
2013.09.15. 09:32:44
LV26
Válasz 506. simon7109 üzenetére:
jatekaim.hu-n 3000ért hirdetik
(43 pozitívval árulja a gyerek és akiket néztem nem kamunickek, szal megbízhatónak tűnik)
506. simon7109  PlayStation.Community tag
2013.09.13. 22:54:48
LV18
Nem tudjátok hol lehetne beszerezni occón a játékot?:)
Keresgéltem, de már nem nagyon kapni:(
505. Kenshinxxx  PlayStation.Community tag
2012.07.26. 13:52:59
LV4
Egy jó tanács a minigame trófeához:
Kezd a baseball-lal. Ha azt nem tudod megcsinálni, akkor felesleges a többinek neki menni.
Egy barátomnak csak ez hiányzott a trófeához, de annyira megnehezült a dolog, (és gyakorlatilag semmilyen szinten sem szólt a szórakozásról) hogy abbahagyta.
504. Sanada  Szerkesztő
2012.07.26. 13:25:34
LV4
Amont nagyon sunyi taktikákkal ki lehet nyirni, yt-n több videó is van arról, ahogy valaki mindössze egy(!) mozgást v. taktikát sapammelgetve elteszi láb alól :D
Érdekes, hogy elvileg ugye ő a legnehezebb ellenfél minden részben, de nehézséget mindössze a kettesben meg a kenzan!-ban jelent (de még azokban is van hatásos taktika ellene, ami nagyban megkönnyiti a harcot), pár undergroundos ketrecharc ellenfél (pld. Komaki) sokkal nehezebb szvsz :)

HD-be felhúzott első két részt azért feltétlenül pótold valamikor!
503. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2012.07.25. 19:52:40
LV6
Válasz 502. Sanada üzenetére:
Na, végeztem is a substorykkal meg a hitmanekkel, tényleg igazad volt, ez a maradék már egyáltalán nem volt vészes :) Amon rém egyszerű volt, amikor a fénykardok voltak nála, beálltam védekezni L1-gyel, felverte a HEAT-emet, aztán az X,X, háromszög-es HEAT Move-val levertem az életét. Amikor pisztolyra váltott, akkor pedig csak a háta mögé kellett kerülni, és egy rövid négyzet, négyzet, háromszög kombót végigverni rajta. Kicsit csalódtam is a nehézségben, számítottam rá, hogy egyszer elpatkolok, erre fel összvissz 3 Staminan Royale-t kellett elhasználnom.

A Minigame Master trophyt szerintem hagyom egyelőre, a golf és a bowling van meg fullosan, előbbi rohadt nagy mázlival jött össze -7re. A pool és a batting cage marha nehéz, a koi koi lényegét számomra máig teljes homály fedi, és a darts-ban is durván csal az ellenfél a magasabb nehézségeken :( Ezektől eltekintve egész fun kritériumok vannak, de talán majd jövőre megcsinálom, most túl sok végigjátszandó játék van még a listámon.
物の哀れ
502. Sanada  Szerkesztő
2012.07.18. 14:25:53
LV4
Válasz 501. CortezCorleone üzenetére:
Lau Ka Long a legelső részben volt egy boss, hogy miért kellett őt is a hármasban ilyen erőltetten előrángatni az alsó fiókból -akár csak Fumát- azt nem tudom... elég fantáziátlan szvsz.

8 randi meg a hitman nem lesz nehéz, majd meglátod. Előbbi ugye vágott az angol verzióban, csak az utolsó alküldetéseket hagyták meg (amiket ugye rendesen csak hosszas udvarlás után ad be az eredetiben), és ezek közül egyik sem bonyolult, általában az a "szaladj ide, szaladj oda, a végén meg verekedj egyet" stilus. Hitmanaknél sem lesz necces egyik se, normalon meghalás nélkül teljesitettem mindegyiket, csak arra ügyelj, hogy azért legyen nálad elég gyógyitás.

PA-ban tényleg történnek csodák, azt én is figyeltem :D
501. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2012.07.18. 00:15:07
LV6
Válasz 500. Sanada üzenetére:
Hát jah, a Fumás szál eléggé erőltetett volt :) Meg egy-két bossnál (Lau Ka Long, Tamashiro másodjára) azt éreztem, hogy semmi közük a sztorihoz, csak berakták őket, ők maguk is mondják, hogy csak bosszúból jöttek el eltenni Kiryut láb alól :)

Közben megoldódtak a problémák, kiderült, hogy Komakival még nem is találkoztam, és neki köszönhetően kapom meg a skilleket. Szóval az IF7-et lenyomtam, így már elég lazán. Substorykkal jól haladok, a 8 randis van már csak hátra, ma végre sikerült azt a rohadt billiárdos questet is megcsinálni. Másfél órát csesztem el rá, nagyon nem megy nekem ez a minigame, nem is tudom, hogy hogy tudom majd megverni a magasabb szintű gépi ellenfeleket, ha már ez is nehézséget okozott. A golfost még az első chapterek egyikében megcsináltam, de az valóban missable, legalábbis abban az értelemben, hogy tényleg csak nappal lehet megcsinálni, premium adventure-ben viszont lehet a napszakokat változtatni. PA-ban mindent lehet, ott még a

SPOILER ON
a halottak is feltámadnak, legalábbis Rikiya ott virít a Sunshine-ban és New Serenaban is :D
SPOILER OFF

Amonhoz így már csak ez a 8 küldi és a hitmen vadászat hiányzik, kíváncsi vagyok, hogy mennyire lesz nehéz lenyomni, a negyedik részben nem volt annyira vészes.
物の哀れ
500. Sanada  Szerkesztő
2012.07.16. 19:35:06
LV4
Válasz 497. CortezCorleone üzenetére:
Na, ennek nagyon örülök, várom a blogokat! :)

Szerintem a Yakuza 3-nak van a legrosszabb sztorija mind a négy főrész közül. Pontosabban nem kifejezetten rossz, csak kevésbé jó mint a többi, és ez főleg az érdekes karakterek hiányának köszönhető. Mine a legunalmasabb és legunszimpatikusabb ellenség, aki valaha felbukkant a sorozatban, főleg az általad is emlitett okok miatt, rém irritáló személyiség szvsz.
Plusz egy-két nagy fordulatnak szánt csavar is rém erőltetett szerintem, lásd pld. hogy Fumának csak igy hirtelen a semmiből lett egy elveszett ikertestvére, stb.

Substoryk közül négynél azért több elhagyhatóra emlékeztem, de akkor végülis lehet csak ennyi volt. Az legalábbis még élénken él bennem, hogy a golfhoz köthetőt pld. azért nem tudtam az első végigjátszásban megcsinálni, mert azt csak nappal lehet, és az utolsó pont a játékban ahol még szabadon közlekedhetsz pont éjszaka van.

Reviewet olvastam, tényleg érdekes volt, köszi :)

Filmet láttam, még akkor amikor új volt, tényleg egyszer nézhető, még rajongóként is, de annak az egynek jó volt :)

Fejlesztésről, aljátékokról sokat felejtettem, de javaslom neked, hogy tekintsd át a 485.-ös hsz.-ben található guide-t, elég részletes, benne kell legyen elvileg minden, amire szükséged van.
499. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2012.07.16. 00:03:01
LV6
Válasz 498. Matild üzenetére:
Szerintem jó karakter volt, a mellékküldetései nagyon hangulatosak voltak, így hozzámnőtt a személyisége, sajnáltam, ami vele történt. Mondjuk maga a jelenet Kiryu legnagyobb epic failjei közé tartozik, kicsit olcsó húzás volt, hogy péppé verte a Tamashirót, de nem vette el előle a pisztolyt... Ha jól tudom, a korábbi részekben is volt hasonló jelenet, szóval tényleg elcsépelt lehet ez a "vége a harcnak, jön az ünneplés, DE..." jelenet :D

Elkezdtem csinálni az Ultimate Skills, de csúnyán elakadtam annál a Challenge-nél, amikor egy ütéssel kell kinyírni mindenkit... Nem igazán akar összejönni. IF7-tel is vannak gondjaim, nem tudom megverni Kiryut. Első próbálkozáskor már csak három ütés kellett volna neki, de lejárt az idő, azóta az élete felét se tudtam leverni. Sejtem, hogy mit kéne csinálni, de nem találom a skilljeim között a Komaki Parry-t, az benne van egyáltalán ebben a részben? Mit kéne hozzá fejleszteni, Techet vagy Soult? Az Essence már maxon van, de ott csak plusz HEAT mozgásokat kaptam...
物の哀れ
498. Matild  PlayStation.Community tag
2012.07.14. 17:43:04
LV3
Válasz 497. CortezCorleone üzenetére:
No és Rikiya-ról és a vele történtekről mi a véleményed?

(ezeket a PSP-s Yakuza részeket pedig nagyon sajnálom, hogy nem adták ki nyugaton - tuti rácuppanék, de nyelvtudás híján ki kell maradniuk... :( )
PSN_ID: Travis_HUN
497. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2012.07.14. 17:04:13
LV6
Válasz 496. Matild üzenetére:
Régóta rebesgették már, mindenesetre örülök, hogy a SEGA végre meglátta az üzleti lehetőséget a HD újrázásokban. Most már csak a nyugati lokalizációért kell imádkozni, amennyire követtem, se a Y4, se a Dead Souls nem fogyott túl jól Japánon kívül, így az ötödik rész nyugati megjelenése is veszélybe került. Bár ha jól tudom, már a negyedik résznél is ment a siránkozás, hogy nyugatra nem fog jönni a rossz Y3 eladások miatt, és mégis megjelent, a Dead Soulsról nem is beszélve.

Sanada: blog lesz, remélem, a PSC-t el lehet majd érni kintről. De rendes blogmotoron keresztül is lesz vezetve valami :)

Ma délelőtt értem a sztori végére. Kicsit sok lett már a kavarás és a csavar az utolsó 3 fejezetben, de összességében jó volt, tetszett a játék :) Sok minden most világosodott meg számomra a Y4-gyel kapcsolatban is (pl. hogy Haruka miért nem bírja Hamazakit), ez az átka annak, ha visszafelé játszik az ember egy sorozatot :D

SPOILER ON

Minében kicsit csalódtam, hogy őszinte legyek... Baromira eltalált karakternek indult, igazi fehérgalléros yakuza, aki kezeli a tisztességtelenül szerzett pénzeket. Önmagában is jól hangzik, de ahogy egyre több részlet kiderült róla, annál inkább úgy éreztem, hogy egy hiteltelen szereplővé degradálták a készítők. A motivációi és a céljai hihetetlenül gyerekesek, nehezen tudom elképzelni egy komoly pénzemberről, hogy így viselkedjen. Meg a Sunshine felgyújtása is... ő maga is árva volt, átérezheti, hogy szerencsétlen gyerekeknek miért van szüksége gondoskodásra. Viszont a játék legnagyobb jelenete is hozzá kapcsolódik, nevezetesen az, amikor Haruka lekever neki egy csattanós pofont ott mindenki előtt :D
A végső bossharc nekem tetszett, talán kicsit könnyűre sikeredett, nem igazán jelentett kihívást. Meg úgy összességében éreztem azt, hogy nem volt egy igazán szivatós bossharc sem, a 11. fejezetben Tamashiro volt talán az egyetlen, ahol 3 Staminan Royale-nál többet kell elhasználni, de az elég unfair harc is volt (pisztoly a pusztakéz ellen, pff, milyen yakuza az ilyen? :))

SPOILER OFF

Most jöhetnek a minigame-ek és a substoryk. Közben utánanéztem, hogy összesen négy elhagyható mellékküldi van csak a játékban (Chapter 4 A Letter in the Bottle, Chapter 6 Hometown Girl & The Finishing Touch, Chapter 10 Two Fathers), de ezeket már megcsináltam menetközben, szóval ha minden jól megy, Amont elő tudom majd hívni, ha minden kész lesz.

Érdekesség: olvastátok ezt a game reviewt?
http://www.boingboing.net/2010/08/10/yakuza-3[...]
Jake Adelstein, aki gaijin létére a Yomiuri Shimbun riportere volt 12 évig, és a yakuza ügyekkel foglalkozott - élményeiből könyv is született, Tokió Vice címmel, Magyarországon a HVG kiadó adta ki egy-két évvel ezelőtt, nagyon jó könyv, bátran ajánlom mindenkinek-, régi kapcsolatainak köszönhetően megkérte három yakuza ismerősét, hogy játsszanak Y3-mal és mondják el a véleményüket arról, hogy mennyire fedi le a valóságot. Érdekes olvasmány :)

Tegnap megnéztem a Takeshi Miike-féle filmadaptáció, ami nagy vonalakban követi az első játék történetét. Elég B-kategóriásra sikerült sajnos, ráadásul a történetből se sokat lehet érteni, ha előzőleg nem játszott a néző a játékkal vagy legalábbis nincs képben arról, hogy ki kicsoda, de fanservice-nek tökéletes, Majima sokat szerepel benne, és hát itt sem teljesen normális :P Rajongóknak mindenképpen ajánlom.

A Black Panther névre keresztelt PSP-s spinoff pedig JDrama sorozat formájában is elkészült, remélem, valamelyik fansubber csapat lát benne elég fantáziát, és lefordítja, állítólag egész jól sikerült.
物の哀れ
496. Matild  PlayStation.Community tag
2012.07.13. 17:26:48
LV3
Válasz 495. Sanada üzenetére:
Ma "derült" ki, hogy jön az 1-2 HD Edition. :)

Mondjuk engem pont hidegen hagy, mert megvannak PS2-re, és gépet is szeretnék venni, de másnak biztosan jól jönnek.
495. Sanada  Szerkesztő
2012.07.13. 01:20:32
LV4
Válasz 493. CortezCorleone üzenetére:
Side questekkel kapcsolatban rossz hirem van, sajnos erre a részre ugynaz jellemző, mint az első kettőre -rengeteg az olyan küldetés, amit el lehet hagyni, és később már nem csinálhatod meg sehogy. Mindegy, elsőre én is úgy csináltam, hogy magamtól próbáltam megtalálni/megoldani őket, és csak a második végigjátszásra nyúltam guide-hoz. Szerintem te is tegyél igy :)
A Segát ismerve sajnos a HD újrakiadás eleve kizárt, már annak is örülni lehet, ha egy-egy új részt bejelentenek nyugatra is. Persze reménykedni lehet, hátha. Amúgy ha hatvanas a géped, akkor az le kell játssza a ps2-es játékokat, bár ezt gondolom tudod te is.

Ha mész Kinába remélem nyomni fogod te is a blogokat ide kifele! :D
494. Norbb  PlayStation.Community tag
2012.07.12. 22:54:40
LV13
Válasz 483. barnoca üzenetére:
Én nem akadtam el benne egyszer sem iszonyatosan jo game , lehet az is közre játszott anno DC Shenmue 1-2 3x pörgettem ki .
493. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2012.07.12. 20:51:27
LV6
Válasz 492. Sanada üzenetére:
A Kenzan!-ról még nem tettem le, bár a most nyárra betervezett játékok közé úgysem fért volna be, aug. 23-án pedig könnyes búcsút is veszek egy évre a PS-től, bár csábítana a gondolat, de mégsem viszem magammal Kínába.

Közben a kód rejtélye is megoldódott, tényleg csak ezt takarta az in-game bonus. Egyelőre a nyolcadik fejezetnél járok, szóval nem tudom igazából, hogy mi ez a Battle Pack, de majd PA módban kiderül.
A substorykkal továbbra sem tudok betelni, már 48-nál járok :) Rikiya küldetései nagyon jók voltak, nem értem, hogy a fő sztoriba ezt miért nem építették bele, elég sokat hozzáad a jelleméhez pl. a tetkós küldetés. Jó lenne mindegyik questet megcsinálni, egyelőre guide nélkül próbálkozom, hátha nem hagyok el semmit (gondolom, a négyhez hasonlóan itt is van olyan küldetés, amit csak meghatározott időben lehet megcsinálni).
Most még jobban sajnálom, hogy anno PS2-n kimaradt az első két rész, ráadásul már a konzolt is eladtam, nem sok esély van arra, hogy pótoljam őket. Remélem, a SEGA kapcsol, és rájön, hogy lenne igény a HD kiadásra - én legalábbis biztos megvenném, és úgy sejtem, még egy páran vagyunk ezzel így.
物の哀れ
492. Sanada  Szerkesztő
2012.07.10. 02:24:31
LV4
Válasz 490. CortezCorleone üzenetére:
Nagy grat a szerzeményhez, örülök, hogy nekiálltál pótolni a sorozatot :) Ha a Kenzant esetleg nem tudod már sehol beszerezni, akkor esetleg valamikor kölcsönadhatom.

Kódra már nem emlékszem, de a négyeshez hasonlóan túl sok újat ezzel sem kapsz, sőt, csak kevesebbet, mint ott.

Nekem mondjuk nem nyerte el a tetszésemet, hogy viszonylag lassan indul a sztori, meg hogy az angol verzát ennyire megvágták, de ettől függetlenül remek kis darab, és ahogy mondod, Kamurochotól felpörögnek az események ;)
491. Matild  PlayStation.Community tag
2012.07.10. 01:40:19
LV3
Válasz 490. CortezCorleone üzenetére:
Az elején még én is így voltam vele, eléggé unalmas volt, de aztán szépen lassan beindult a story, és a végére megimádtam. Majdhogynem meg is könnyeztem... :) (a karakterek is iszonyat jók benne) Sőt, egy ilyen Yakuza tetováláson is komolyan elgondolkodtam, hogy csináltatni kéne. :)

Ne aggódj, substory-kból több, mint 100 van (azthiszem), plusz még a ketrecharc, minijátékok, gyűjtenivalók. Szóval lesz még ezernyi dolgod a történet mellett elütni az időt. :)
490. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2012.07.10. 00:33:15
LV6
Basszus, istenkirály ez a játék :D Már 12 órát csesztem el, és még csak a negyedik chapter közepén járok. Leültem délután, hogy haladjak a sztorival, erre nem elkezdtem substorykat csinálni? :) Hihetetlenül hangulatos az egész, nekem már a negyedik részben is tetszett Kiryu első fejezete, amikor Okinawában voltunk, most meg aztán feltárul az egész város. Tök jó, hogy a gyerekek is kaptak háttérsztorit meg önálló személyiséget, saját problémákat. Amikor anno kritikát olvastam a Yakuza 3-ról, sokan rótták fel, hogy unalmas és érdektelen az első pár chapter... Ilyenkor felmerül bennem a kérdés, hogy ugyanazzal a játékkal játszunk? Eddig egy percet sem unatkoztam, és gondolom, hogy a java még csak most jön, amint átérünk Kamurochóba. Bánom, hogy az utóbbi 2 hétben a Final Fantasy XIII-2 pörgött a gépben, mert az kb. negyedennyi szórakozást sem nyújtott.
物の哀れ
489. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2012.06.16. 14:56:34
LV6
Sikerült nagyon jó áron beszerezni a harmadik részt, a Dead Souls előtt ezt mindenképp végig akarom játszani :) Majdnem sikerült 3,5k-ért Kenzant is szereznem, de hát nem lehet minden fenékig tejfel :(

Azt szeretném kérdezni, hogy a tokban a kód a Battle Packet takarja? Mert nekem csak ennyit szedett le...
物の哀れ
488. pityesz555  PlayStation.Community tag
2012.04.24. 18:39:33
LV1
Köszi!Belekukkantottam a guide-ba és elég sok küldetést elhagytam.Úgyhogy ha végeztem a sztorival (eléggé a végén vagyok, Chapter 10) nekifutok még egyszer.
487. Sanada  Szerkesztő
2012.04.23. 23:40:47
LV4
Válasz 486. pityesz555 üzenetére:
Ha arra gondolsz, hogy vannak-e olyan küldetések amiket el lehet hagyni, ha nem időben csinálod meg őket, akkor sajnos azt kell mondjam vannak, ez minden részre jellemző. Nézd meg azt a guide-t, amit a legutóbbi hozzászólásomban linkeltem, abban részletesen olvashatsz róluk. (azt azért ne hagyd figyelmen kívül, hogy az angol verzióból rengeteg küldetést kivágtak, a guide meg a japán verzióhoz szól, de könnyen rá lehet jönni játék közben, hogy mit hagytak meg és mit nem)
486. pityesz555  PlayStation.Community tag
2012.04.23. 12:17:55
LV1
Sziasztok! Vannak ebben a részben is olyan küldetések amiket csak egy adott Chapterben lehet megcsinálni? (Az első részben ez egy kicsit zavart.)
485. Sanada  Szerkesztő
2012.01.18. 22:44:09
LV4
Válasz 482. martin üzenetére:
Megvan, a Monorail közelében lévő hídon tudod elkezdeni a küldetést, ha beszélsz az ottani diákokkal. Ha további infó kell, használd ezt a guide-t:

http://www.gamefaqs.com/ps3/950186-yakuza-3/f[...]

(ezt a küldetést a "The Seven Wonders of Ryukyu Town 7" néven keresd)
484. Sanada  Szerkesztő
2012.01.18. 22:25:18
LV4
Na várjál, mindjárt keresek neked egy jó guide-ot amit én is használtam a neccesebb mellékküldetéseknél. Én kinyomtam az összes side story-t, már ami az angolban verzióban benne maradt, egy-kettőt tényleg körülményes aktiválni. Mindjárt jövök.
483. barnoca  PlayStation.Community tag
2012.01.18. 22:18:05
LV18
Elakadós egy játék.
Én is elvesztem benne.
482. martin  Főszerkesztő
2012.01.18. 22:10:48
LV27
Srácok, az "okinawai titkok" küldetéssorból hogy jön be a 7.?
Ezt most kimondtam, vagy csak gondoltam?
2011.10.16. 15:26:19
LV1
Válasz 479. Masamune üzenetére:
Ok így már más! XD
480. Masamune  PlayStation.Community tag
2011.10.15. 21:34:24
LV14
Válasz 476. persuid üzenetére:
Az azért van, mert egy újságról beszélünk aminek ez a neve. Ha japánul lenne leírva, akkor is max. Katakanával.
"Na de Gyurma Gyuszi!"
479. Masamune  PlayStation.Community tag
2011.10.15. 21:32:55
LV14
Srácok az nem kaokuma:D Hanem Koakuma. A Ko a gyermeket jelenti. Kodomo. Az Akuma pedig az ördögöt vagy démont.
"Na de Gyurma Gyuszi!"
1 / 11 oldal
‹‹  ‹  1  2  3  ...  9  10  11    ››

Még nem használt fórumtémák

Aktív fórumtémák
Mivel játszol éppen?
Utolsó hozzászólás: ColdHand
2019.10.22. 00:46:57
High Definition Video
Utolsó hozzászólás: HUN_Zsubi
2019.10.21. 23:41:01
Politika - minden, ami belefér