Fórum ›› PlayStation®Network játékok

Dashboard

118 hozzászólás

Utolsó hozzászólás: Lotar

2019.10.10. 19:40:42

1 / 3 oldal
‹‹  ‹  1  2  3    ››
118. Lotar  PlayStation.Community tag
2019.10.10. 19:40:42
LV17
Nálam is parkol, nem tudom mi van, de sokat szaggat. Pro-n tolom
psn/sen id: pcpmate
117. TCr64EU  Choose life
2019.10.10. 09:59:35
LV22
Válasz 116. CountofHell üzenetére:
"nagyjából a semmiért"

Bár még nem játszottam végig, de sajnos én is pont ugyanezt érzem a játékkal kapcsolatban, emiatt valahogy nem kívánom és parkolópályán is van jó ideje.

Diablo 3-ban elbohóckodtam torment 10-12-ig, de azt élveztem, mert egyrészt képes volt a a játék jutalmazni, másrészt baráttal nyomtam coopban.
Ennél a játéknál már nem érzem ugyanezt, már az sem hajt, hogy a végére érjek, nem hogy még utána endgame tartalomnak nekifogjak.
"Mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele!"
116. CountofHell  PlayStation.Community tag
2019.10.10. 09:49:45
LV15
+1
Ma eljutottam oda, hogy letörlöm a PoE-t kicsit hirtelen felindultságból de inkább hatalmas csalódottságból.
Egész egyszerűen elegem lett a sok Bossfightból adódó sorozatos kudarcokból, a rengeteg kékhalálból és a szüntelenül újra és újra megjelenő képfrissítési problémákból.
Azt hiszem az lesz a legjobb ha egy jó időre elengedem a PoE-t annak ellenére, hogy fél évet játszottam vele nagyjából a semmiért.
PSN - CountofHell_HUN
115. CountofHell  PlayStation.Community tag
2019.10.02. 13:44:10
LV15
+1
Bakker tegnap mekkora mákom volt. Hatalmas lootot dobott a játék.
Egyik pályán exalted orb, a másikon egy synthesis unique shield-et dobott a játék ami elképesztően drága a marketplace-ben és végül egy brutál Triumphant Lamellar Unique armort kaptam ami 68%-ban boostolja meg a Chaos Damage-t. :-)
Ezt még Divine Orb-al meg tudom növelni ha bemákolom az RNG-t. :-)
Lehet, hogy fontolóra kellene vennem a Toxic Rain + Totem-re való visszaállást mert valamikor még tavasszal azzal kezdtem.
PSN - CountofHell_HUN
114. CountofHell  PlayStation.Community tag
2019.09.29. 15:43:40
LV15
Válasz 113. Lotar üzenetére:
Minden currencyt, gambling kártyákat stb. tegyél félre kivéve a scrollokat, azokat az orbokat amik a fegyvereket és armort tuningolják 20%-ra mert Act 10 után kelleni fognak de még akkor is csak a legjobb dolgokra éri meg őket elhasználni.
Amit mindig használsz azokból sok esik így elég belőlük néhány darabot megtartani.
A boltosok nagyon jók ebben, sokat segítenek. Wisdom scrollokból vehetsz portal scrollt, ebből pedig orb of transmute-ot stb. Majd látod.
Lootból csak azt tartsd meg ami nagyon kell, azon a szinten még úgysem dobálják a legjobb lootot és van jobbos és balos kettes számú fegyver/pajzs slotod is, oda is tehetsz legalább 1 kétkezes fegyvert .
PSN - CountofHell_HUN
113. Lotar  PlayStation.Community tag
2019.09.29. 09:55:41
LV17
Válasz 111. CountofHell üzenetére:
Lehet, a Frankfurt-ira szokott tenni, most meg nem figyeltem. Szörnyű volt, kb. játszhatatlan.
Kérdés: érdemes spórolni ezekkel a fegyó/flaska/páncéljavító cuccokkal? Vagy toljam rá arra, ami éppen rajta/nála van?
Ez a sok loot kikészít. Nem tudom, h mit érdemes eltenni, mert pl. később jó lesz...
112. CountofHell  PlayStation.Community tag
2019.09.29. 09:12:59
LV15
Tegnap végre elértem a játék végére a leg leg végére amivel kár, hogy nem jártam sikerrel de még újra próbálkozom máskor.
Megérte ennyi időt rászánni mert nagyon jó a vége, nem egy átlagos dolog.
A Mastermind újra elkente a szám de már körvonalazódik a stratégia csak lássam már végre egyáltalán mi történik a képernyőn. :-)
PSN - CountofHell_HUN
111. CountofHell  PlayStation.Community tag
2019.09.28. 21:48:18
LV15
Válasz 110. Lotar üzenetére:
Van amikor az Amsterdami szerverre csatlakozol a Frankfurti sokkal stabilabb szokott lenni.
PSN - CountofHell_HUN
110. Lotar  PlayStation.Community tag
2019.09.28. 21:35:03
LV17
Ma játszottam egy keveset, de akadozott, megállt, majd kb. 10x sebességre váltott egy jópár mp-ig. Pedig nem volt sok ellenfél...
109. TCr64EU  Choose life
2019.09.25. 13:18:48
LV22
Válasz 108. CountofHell üzenetére:
Köszi!
108. CountofHell  PlayStation.Community tag
2019.09.25. 13:11:50
LV15
+1
Megcsináltam, első Maze of the Minotaur T16 corrupted rare map runom, halál nélkül Lv.92 Ice Shot Deadeye ranger-el.

Írom, hogy ez post game szóval a

SPOILER :

https://youtu.be/cT37uQUjGDQ

/SPOILER

Változtattam a buildon a sok plusz élet jó lenne de sokkal fontosabb a Crit és a damage az íjásznak mert ha nincs elég DPS-e akkor nincs elég life leech sem és a Bossok sokkal nehezebben halnak, így a skill treem kb. felét újratalentoltam de most már így hagyom szerintem.

105. TCr64EU
Neked ha akad olyan cucc amin van "non ailment chaos damage over time multiplier", "increased chaos damage", "increased damage over time multiplier" az nagyon jó, ezek mind sokban növelik a Toxic Rain hatékonyságát.
Én jobban szeretem a DPS-t a Life-al szemben ezért is tértem vissza. Próbáld ki neked melyik jobb de sztori pályákhoz még nem kell az a rengeteg sebzés.

PSN - CountofHell_HUN
107. CountofHell  PlayStation.Community tag
2019.09.24. 12:13:50
LV15
Eddig ismert, az összes platformot érintő komoly hibák amiket a jövőben javítani szeretnének :
https://www.pathofexile.com/forum/view-thread[...]

PS4 konzolon annyit lehet javítani a játékmeneten, hogy a mapokra pl. kevesebb modot pakoltok mivel akkor szokott igazán a képfrissítés a játszhatatlanságig lelassulni amikor a fullos karakterrel használom a 6 link skillem és a mobok a fullosobbnál is fullosabbra vannak buffolva és ezt a rengeteg bufft a PS4 konzol ennyire sok mob esetén már egész egyszerűen nem bírja el.
Mást nem lehet tenni mint a későbbi red tier mapokra csak néhány darab modot pakolni Orb of Transmutationnel és Regal Orbal.
Nálam szinte minden fullra tuningolt red tier map ugyan csinálható volt de becsúszott 1-2 fagyás és halál is, azért a plusz lootért egész egyszerűen nem éri meg, viszont vannak olyan red tier mapok amik még csinálhatóak PS4 konzolon akkor is ha pl. a Quantity 90%++-os vagyis rengeteg mod van rajta + 3 sextant is aktiválva van.
A yellow és white tier mapok többnyire hozhatóak brutál modok mellett is, egyes mapokon itt is vannak képfrissítési gondok és az újonnan bepakolt Legion monolithek is rendesen ledobják a képfrissítést de még meg lehet csinálni.

A jó hír az, hogy a Bossoknál viszont szinte soha sincs képfrissítési probléma ez a nehéz bossoknál nagy előny.
A sztori mód is simán csinálható, én nem tapasztaltam különösebb problémákat amikor a main storit csináltam.

Hogy a GGG milyen formában fogja javíani a hibákat senki sem tudja de bízom benne, hogy nem fognak semmit sem nerfelni a játékban esetleg talán az új Blight-ot amivel még nem találkoztam mivel én standardben játszom.
De máshoz nem kellene hozzányúlni mert akkor ők is rátérnének arra az ösvényre amire a Blizzard a Diablo 3-al tett, úgy nerfelték a játékot ahogy akarták, hogy mindenki minden contentot simán tudja hozni. És ez így nem volt jó. Én ezért csak a vanilla Diablo 3-al játszottam és azt is csak day1. Később csak PS3-on vettem elő újra de azzal sem játszottam a platina után.
PSN - CountofHell_HUN
106. CountofHell  PlayStation.Community tag
2019.09.23. 16:44:10
LV15
+1
Válasz 105. TCr64EU üzenetére:
Ezt vettem még meg : 49% +20 max life constitution van a mellettem lévő kaszt közelében, még egész távolra is elmentem ezért, minden felszerelésemen van min. +50++ life mod és még így is csak 5600 Life-om van, de ez az abszolút Life+evasion setupom, az MF setupommal csak 4800 Life-om van és ez pl. elég volt ahhoz, hogy a Red Eldernél egyetlen ütéssel lecsapják a rangerem mint a legyet.
Úgyhogy csak a movement speedben bízom és a szerencsében.
Movement speed szokott lenni +30% rare bootson is és van néhány nod a skill treen szerintem biztos megvettél olyan nodot ami ad némi movement speedet.
Az Art of the Gladiator nod pl. ignore all movement penalties from armour.

És még egy fontos dolog van, Act10 után jó nagy penalty kerül az all resistre hasonló módon mint amikor Diablo 2-ben átmentél Hell-re.
Amikor csináltad a banditás küldetést és el kellett döntened, hogy kinek az oldalára állsz akkor ott Alira-t kell választani mert ad +15% all resistet de a gyűrűk, a lábbelik és a kesztyük is elég szépen adnak resisteket.
75% kell minimum mindhárom elemental resistre, a chaos resist maradhat -60% az nem fontos.
PSN - CountofHell_HUN
105. TCr64EU  Choose life
2019.09.23. 16:00:35
LV22
Válasz 103. CountofHell üzenetére:
"Én evasiont használok és dodget de ez épp csak elég a bossokhoz."

Pont ez a bajom nekem is, papír a karakterem.

"Gyógyító flaskból elég 1db. a másik 4 legyen resist és evasion/defense."

És tényleg, ez eszembe sem jutott, köszi!
104. CountofHell  PlayStation.Community tag
2019.09.23. 15:50:36
LV15
Válasz 102. CountofHell üzenetére:
*Ezek 30-30%-al növelik az attack és spell hits dodget.
PSN - CountofHell_HUN
103. CountofHell  PlayStation.Community tag
2019.09.23. 15:49:52
LV15
Válasz 101. TCr64EU üzenetére:
De mindenre nem lehet jó a karaktered plusz a bossoknak vannak támadásaik amiket be lehet tanulni de erre nincs esély minden bossnál.
Én evasiont használok és dodget de ez épp csak elég a bossokhoz.
PSN - CountofHell_HUN
102. CountofHell  PlayStation.Community tag
2019.09.23. 15:43:36
LV15
+1
Válasz 101. TCr64EU üzenetére:
Csökkenteni tudod a halálozás esélyét a flaskáktól kezdve az armorig mindennel.
Az Acrobatics és Phase acrobatics keystonet én megvettem a skill treen.
Ezek 30-30%-al növelik az attack és spell hitst.
Flask-ból a stibnite flaskt ajánlom, amethyst és ruby flaskákat.
Gyógyító flaskból elég 1db. a másik 4 legyen resist és evasion/defense.
Ezekből csak azok a jók amiken van ideiglenes immunity égés, fagyás stb. ellen plusz duration.
Ezeket a flaskákat megéri megtartani vagy akár craftolni is.
PSN - CountofHell_HUN
101. TCr64EU  Choose life
2019.09.23. 15:26:21
LV22
Válasz 100. CountofHell üzenetére:
Ezt is köszi!

Azt mondd még meg nekem kérlek, hogy mit csináljak az íjászommal ahhoz, hogy bossharc közben (meg 1-2 erősebb mob ütésétől) ne essen össze a karakterem azonnal?
Az skilltree íjász részéről kiszedtem már mindent, amit szükségesnek éreztem, dmg, chaos, projectile speed, evasion, stb...

Merre induljak el? Strength felé? Armor?
100. CountofHell  PlayStation.Community tag
2019.09.23. 15:22:14
LV15
Válasz 99. TCr64EU üzenetére:
Flaskáknál is lényeges a quality mert növeli a durationt, a mapoknál pedig sokkal jobb modokat kap ami egyenlő több lootal.
PSN - CountofHell_HUN
99. TCr64EU  Choose life
2019.09.23. 15:18:33
LV22
Válasz 98. CountofHell üzenetére:
Köszi!
98. CountofHell  PlayStation.Community tag
2019.09.23. 15:13:36
LV15
Válasz 97. TCr64EU üzenetére:
Nagyobb eséllyel kaphat jobb modokat a tárgy és sokkal előbb lehet 6 socketet és 6 Linkt megcsinálni rajta mint egy 0-ás tárgyon.
Ezen felül a quality megnöveli a tárgakon lévő base statokat is pl. nagyobb evasiont vagy physical damaget.
PSN - CountofHell_HUN
97. TCr64EU  Choose life
2019.09.23. 14:37:32
LV22
Válasz 96. CountofHell üzenetére:
A quality egyébként mit határoz meg?
96. CountofHell  PlayStation.Community tag
2019.09.23. 14:32:07
LV15
Válasz 95. Lotar üzenetére:
Kiválasztod mit szeretnél pl. unique flask, rányomsz és újra le kell győznöd az arénában a már befogott vadállatot, nem mind csak azt ami ahhoz a tárgyhoz tartozik.
Lehet elég jó flask-ot kapni és jó íjat a leveling-hez. De vannak még más finomságok is mint pl. corrupted +30% quality.
PSN - CountofHell_HUN
95. Lotar  PlayStation.Community tag
2019.09.23. 13:17:02
LV17
Blood Altar-hoz tippek? Vki? Előre is köszi.
94. CountofHell  PlayStation.Community tag
2019.09.20. 22:06:12
LV15
Válasz 93. Lotar üzenetére:
Vehetsz igen egy újat, nem kerül szinte semmibe sem. :-)
Az egyik npc boltos mindig gem-t árul a másik felszerelést, akkor van Navali aki a próféciákat adja és a Vaal pályákkal áll kapcsolatban és van Helena aki segít begyűjteni a craftolós recepteket és feltárni a búvóhelyeket de moddolni neked kell az asztalon.
A játék elején ők a legfontosabb karakterek.
PSN - CountofHell_HUN
93. Lotar  PlayStation.Community tag
2019.09.20. 21:14:17
LV17
Lehet hülyeséget kérdezek:
Nem figyeltem eléggé, és kidobtam véletlenül az egyik fegyómat, benne 2 kővel - egyik vmi Toxic Rain volt, a másik passz. Lényeg: Pótolhatóak? Vehetek pl. zöld Toxic Rain-t ? Nna, erre lépjen valaki. ;))
92. Lotar  PlayStation.Community tag
2019.09.19. 16:40:29
LV17
Válasz 91. CountofHell üzenetére:
Később olvasom. :)
91. CountofHell  PlayStation.Community tag
2019.09.19. 10:48:34
LV15
Változtattam a build-on kicsit, jobban rámentem a +life nodokra és +1 jewel socket-re így most már simán tud a rangerem bármit viselni ami jó a build-nak.
MF, magic find dolgokat hord a rangerem, gyűrűt (unique diamond ring), íjat ( Windripper ) és sisakot ( Rat's Nest ) equippeltem a jobb loot-ért.
Így most kicsit jobb, kell, hogy úgy alakítsam a karakterem ahogy nekem jó, a cuccaimhoz igazítottam a képességfát.

Nem óriási változtatások csak itt-ott néhány apró de nagyon lényeges eltérések vannak.
Tulajdonképpen az egész képességfa nagyon logikusan és hatékonyan ki van alakítva ami eléggé egyértelművé teszi, hogy milyen nodokat érdemes megvásárolni szintlépéskor.
Arra gondolok pl., hogy nem éri meg kitérni távoli nodokat megvásárolni olyan esetben ha útközben túl sok a build-hoz tartozó felesleges nod vannak a nagyon drága hibrid build-ok amik esetében már fontos elmenni 1-1 távoli keystone-ért pl. de ezek egyedi build-ok amik nagymértékben a viselt szerkótól függnek, ezekhez a legjobb cuccokhoz pedig szinte csak PoE biznisszel lehet hozzájutni, loot-ként nagyon kicsi az esélye a drop-nak.

Írok néhány példát :
Windripper / Lioneye's Glare / Chin Sol íjak :
ebből a három unique íjból eddig a jó néhány hónap játék alatt csak 1-1 db.-ot sikerült lootolnom, ennyire ritka az előfordulási esélye ezeknek a ritka cuccoknak.

Van viszont más lehetőség nagyon király cuccok megszerzésére, az egyik a loot, eszméletlen mennyi rare cuccot lehet találni a pályákon, ehhez kell némi currency és egy kis szerencse mert ha a map-on nincs 80-100% ++ quantity akkor craftolni kell és akkor esik rare loot bőven.
Természetesen ezek szinte egyike sem tökéletes a build-hoz mert garantáltan van rajtuk legalább 1 mod ami egyáltalán nem ad semmi bónuszt a build-hoz, ezért van craftolás a játékban amit nagyon szeretek. :-)
Isteni recepteket lehet találni a játék során amiket Helena gyűjt be és nála a desk-en tudjátok craftolni a cuccaitokat.
Max. 6 mod lehet 1-1 rare cuccon, ezen felül csak unique/shaper/elder vagy corrupted és mirror itemek viselhetnek magukon ennél több mod-ot.
Ezen felül egyes rare cuccok-on vannak alapból implicit mod-ok, ezeket a modokat csak corruption-el lehet átalakítani pl. olyan esetben ha találok pl. két egyforma unique tárgyat de az egyiknek valamivel jobbak a tulajdonságai számokban mérve akkor azt felhúzom a másikat ami feleslegessé vált pedig corruption-el megpróbálom jobbá tenni.
Egy vaal orb csodát tud művelni pl. egy item level 80+ -os unique tegez-el, mert rátehet egy extrém hasznos és ritka implicit mod-ot a bow can fire an additional arrow-t ami sokkal erősebbé tesz minden íjász build-ot.
Gondolom írnom sem kell, hogy ez a mod mennyire ritka az ilyen cuccokért csillagászati összegeket kérnek el a piactéren, vagyis sok sok, nagyon sok exalted orb-ba kerülnek, de lényegében megéri mert rendkívül hasznos.

Nem írtam még az enchantokról sem amiket a labirintusban lehet megszerezni.
Minél magasabb szintű labirintust sikerül megcsinálni annál jobb enchantot lehet ajándékba kapni sisakra, kesztyűre vagy lábbelire.
Most van annyi currency-m, hogy legalább 20x próbálkozhatok a labirintusban 1-1 jobb enchantért.
Ezeket viszont mind random adja a játék szóval nem egyszerű a legjobb enchant megszerzése. :-)
PSN - CountofHell_HUN
90. CountofHell  PlayStation.Community tag
2019.09.15. 09:22:48
LV15
Tegnapi PoE tapasztalat :

Spoiler

Végre találkoztam az Elder-el és majdnem le is győztem, már csak kb. 20 % élete maradt, a harc elég érdekes volt segít neki a Shaper és portálokat idéznek be amiken keresztül mobok teleportálnak ami a legkönnyebb fázis volt.
A legnehezebb az amikor full-ra lestunnol ha nem sikerül blink arrow-al elteleportálnom az instant KO.
A damage-em tűrhető volt annak ellenére, hogy sem additional arrow enchantom sincs és dying sun-om sincs még, viszont valamiért könnyedén meghal szegény íjászom, 1-hit OHKO Elder-nek ami egyáltalán nem jó hiszen már csak a post game Boss-ok vannak hátra.
Ma resetelem a build-om de nem változtatok túl sokat csak 2 nod-ot cserélek fel a +30 intelligence miatt mert nagyon kevés a Frost Bomb-nak kell 155 Int. minimum amit most csak a gyengébb cuccaimból tudnék összehozni.
PSN - CountofHell_HUN
89. Hidari_HUN  PlayStation.Community tag
2019.09.14. 13:06:00
LV17
Válasz 86. TCr64EU üzenetére:
A liga után attudod húzni őket standardba.
88. TCr64EU  Choose life
2019.09.13. 16:36:15
LV22
Válasz 87. CountofHell üzenetére:
Ha a főmenüben lévő Bright ligára nyomok, ott új karaktereket ajánl csak fel.
87. CountofHell  PlayStation.Community tag
2019.09.13. 15:26:25
LV15
Válasz 86. TCr64EU üzenetére:
Nem tudom milyen egy ligába belépni mert ott így van ? Lenulláza ha jön az új liga ?
Mert én standard-ben vagyok és ott nem kell új karaktert indítani.
PSN - CountofHell_HUN
86. TCr64EU  Choose life
2019.09.13. 12:51:05
LV22
Miért kell minden ligához 0 km-es karakter? :(
85. CountofHell  PlayStation.Community tag
2019.09.12. 23:35:19
LV15
Mai PoE tapasztalat :

rengeteg fagyás. Ez az új patch-el jött.
Megnyitottam a Legion Monolit-ot spawnoltak a mobok de rengeteg elkezdem lőni őket erre kékhalál.
Játék újraindít, teleport vissza, megint odamegyek elkezdem lőni őket ismét kékhalál. :-D

Szerintem az Ice Shot skill chain-t nagyon nem szereti a játék valahol ott lehet a gubanc, szóval nektek nincs miért aggódni nem valószínű, hogy ilyen hiábval találkoztok. :-)
PSN - CountofHell_HUN
84. CountofHell  PlayStation.Community tag
2019.09.12. 10:09:08
LV15
Érkezett új patch, kétszer egymásután kékhalál, delete full game, download, install és jó lett. :-)

Az új patch ezt tartalmazza :
https://www.pathofexile.com/forum/view-thread[...]
PSN - CountofHell_HUN
83. Hidari_HUN  PlayStation.Community tag
2019.09.12. 08:00:42
LV17
Válasz 82. Hidari_HUN üzenetére:
Nyomatom...
82. Hidari_HUN  PlayStation.Community tag
2019.09.12. 08:00:04
LV17
Na most kezdem blight leaguet egy kis Spuri társaságaval :D:D:D sztem rangerrel nyomtatom vagy duelistel
81. Hidari_HUN  PlayStation.Community tag
2019.09.12. 04:04:32
LV17
Válasz 80. CountofHell üzenetére:
Poe 4evaaaa!!!!
80. CountofHell  PlayStation.Community tag
2019.09.11. 11:31:18
LV15
Válasz 79. Lotar üzenetére:
Én is most felváltva játszom PoE-vel és a Resident Evil 2 remake-el. :-)
PSN - CountofHell_HUN
79. Lotar  PlayStation.Community tag
2019.09.11. 11:23:52
LV17
Válasz 78. CountofHell üzenetére:
Aham, köszi. Infó jöhet bármennyi! :) Egyre jobban érdekel ez a game. ( kipróbálom a Fifa20 DEMO-t, aztám asszem PoE jön! )
78. CountofHell  PlayStation.Community tag
2019.09.11. 11:01:07
LV15
Válasz 77. CountofHell üzenetére:
A Pantheon is elég jó bónuszt ad a harchoz, érdemes már a sztoriban megszerezni őket és kibővíteni az Atlas map-on bezsákolható minor God-ok lelkeit is.
Egy God lelket úgy lehet megfogni, hogy kell hozzá Divine Vessel. Ezt néha lehet találni sok nem is kell belőle mert minden lelket nem kell megfogni 1-1 build-hoz.
Minden adott térképnél írja kék színnel, hogy van -e befogható lélek az adott pályán. Ha van, behelyezed a térképet a device-ba de még nem aktiválod hanem behelyezel egy Divine Vessel-t is mellé és úgy kell aktiválni.
Miután legyőzted az adott pálya főellenségét a map device-ból kivehető a feltöltött Divine Vessel és Oriath-ban Sin-nek kell odaadni, ő pedig elhelyezi a lelket a többi már begyűjtött isten mellé.
PSN - CountofHell_HUN
77. CountofHell  PlayStation.Community tag
2019.09.11. 10:55:52
LV15
Az Atlas térképek a post game küldetéshez kapcsolódnak. Adott egy hatalmas térkép 159 kisebb map-al amiket a map device nevű aktiváló táblára helyezve megnyithattok. Ezzel 6 portál fog aktiválódni amin átkelve végigmenetelhettek az adott térképen.
Egyszerre csak egy térkép nyitható meg de lehet tunindolni őket mielőtt még aktiválnátok pl. Cartographer's Chisel-el, Orb of Alchemy-vel vagy csak a nagy térképen aktiválható Cartographer's Sextant-al.
Azután a térképen belül random aktiválódnak a küldetések van amikor Alva vagy Jun küldetése vagy Einhar lesz jelen, előbbiek küldetéseket fognak adni míg utóbbival vadállatokat kell levadászni.
Azután minden pálya végén van egy vagy két főboss a térkép mod-tól függően.
Érdemes a bónuszokat is megcsinálni a térképeken pl. a rare+corrupted formában végigmenni és legyőzni a főboss-t mert ezt számolja a játék és ez azért jó mert sokkal nagyobb eséllyel fognak droppolni +1 -el magasabb szintű map-okat a mobok vagy a Boss.
A térképek három színben vannak elosztva ennek nincs túlzott jelentősége csak a megküldönböztetés miatt van Tier 1 -től egészen Tier 16-ig. Ezek a térképek egyre erősebb szintű szörnyeket és bossokat dobnak be egészen Level 84-ig.
Az erős red tier mapokra megéri félretenni a Chisel-eket mert nagyon drágák és ritkák is , ezek egyenként +5% -ot adnak a map quality-hez.
Max. a +20% quality vagyis 4 db. elég egy nullás térképhez. De akadnak magic, rare, corrupted sőt unique térképek is vagy akár Superior map-ok , ezekre teljesen felesleges elhasználni Chisel-t.
Orb of Scouring-al le lehet nullázni bármely térképet kivéve azt ami corrupted az marad olyan amilyen, semmilyen módosítás már nem megy rá.
Chaos Orb-al lehet randomizálni a térkép modjait de nem nagyon szeretem elhasználni erre a Chaos Orb-t mert ritka és gyűjteni is elég nehéz, inkább post game gear craftoláshoz használnám.

PSN - CountofHell_HUN
76. Lotar  PlayStation.Community tag
2019.09.11. 09:39:45
LV17
Válasz 74. CountofHell üzenetére:
Köszi, jöhetnek a tippek még: pl. ezekről a map-ekről -amire TC is kíváncsi! :)
75. TCr64EU  Choose life
2019.09.11. 09:30:59
LV22
Válasz 73. CountofHell üzenetére:
Ezekről a mapokról mesélnél kérlek, mi a folyamata? Van már 2 db a stash-ben. Endgame tartalom? Asszem act 9-ben járok.
74. CountofHell  PlayStation.Community tag
2019.09.11. 00:24:15
LV15
Válasz 72. Lotar üzenetére:
Íjat használj én azt javaslom ha ranger-el szeretnél menni viszont más kasztal is használhatsz íjat.

Ma teszteltem az Ice Shot-ot és nagyon örülök mert még jobb lett mint az előző ligában, optimalizáltak a játékon plusz kicsit meg is erősítették az Ice Shot skill gem-t.

Ezt más yotutuber is megerősítette aki már évek óta a PoE-vel játszik, hogy ebben a ligában nagyon jó starter az Ice Shot.

Az íjba majd skill gemeket és support gemeket fogsz tudni tenni, az Ice Shot helyett merem ajánlani a Toxic Rain Skill Gem-et Totem support skill-el vagy a Caustic Arrow-t Herald of Agony Aura skill-el.
Ezeket a skill gemeket meg is kaphatod küldetések során jutalomként vagy megvásárolhatod ha esetleg nem találnád meg.
A support gemekkel nagyon király dolgokat lehet művelni majd látni fogod.
PSN - CountofHell_HUN
73. CountofHell  PlayStation.Community tag
2019.09.11. 00:16:47
LV15
Válasz 69. CountofHell üzenetére:
Még több változás : a mapok megmaradtak és az összeset be lehet váltani Zana-nál az újabb mapokra plusz az is megmaradt amit eddig megcsináltam csak az adott Tier-ben kellett egyetlen térképet megcsinálnom és láthatóvá vált az összes többi map amikből már kihoztam a bónuszt.
PSN - CountofHell_HUN
72. Lotar  PlayStation.Community tag
2019.09.10. 20:24:15
LV17
Válasz 71. CountofHell üzenetére:
Uh, ok, köszi. Mondjuk a felét kb. nem értem, de majd lesz valami. :)
71. CountofHell  PlayStation.Community tag
2019.09.10. 18:23:08
LV15
Válasz 70. Lotar üzenetére:
Most már csak akkor akad ha olyan buildekkel mész amik lefagyasztják a szervereket is. :-)

Ranger-hez ajánlom a közelharcot vagy íjat.

Közelharcra egész jó a Wild Strike.

Most a Pahtfinder-t piszkálták fel egy picit az pedig nagyon jó a mérgezés, a chaos/poison damage-ben.

Toxic Rain totemekkel vagy Caustic Arrow Herald of Agony-vel.
Mindkettő nagyon jó és nem leszel bajban ha refected damage mobokkal kerülsz össze és akkor sem ha pl. Enfeeble vagy Elemental weakness van a Map-on.

Én konkrétan Ice Shot-ot használok egyenlőre Windripper-el de van Chin Sol-om és Lioneye's Glare íjam is sőt van egy nagyon jó Superior +24%-os Shaped Thicket Bow-om is amit úgy craftolok ahogy akarok már csak néhány craft és egy kevés currency hiányzik hozzá, hogy a játékban a legbikább íjat lecraftoljam.
PSN - CountofHell_HUN
70. Lotar  PlayStation.Community tag
2019.09.10. 17:22:10
LV17
Elkezdtem egy Ranger-rel a játékot. Tippek? Nem nagyon vágom, hogy mit merre, hogy, ez a sok loot.... Kell nagyon váltogatni? Meg ilyenek érdekelnének. :) De tényleg. Egyébként tök jól rendbe rakták, amikor kijött PS4-re, sztem valami förtelem volt, akadozott nagyon, most meg sima eddig, és még jobban is néz ki. :)
69. CountofHell  PlayStation.Community tag
2019.09.10. 10:29:10
LV15
Elkezdődött a Blight, nálam vannak változások, az Atlas pl. a unique map-ok kivételével teljesen lenullázódtak, mintha meg sem csináltam volna, szerencsére egy rakás térképet raktároztam el a ládában azok mind megmaradtak.
Egyetlen új irányításbeli változás van, hogy most már nem csak az R2-höz hanem az L2-höz is hozzárendeltek egy újabb skill shortcut-ot, vagyis már nem 8 hanem 12 skill-t lehet aktívan használni.
Nekem egyáltalán nem volt fontos mert a build-hoz nem kell én az L2-t arra használtam, hogy a karakterem megáljon egy helyben ha folyamatosan szórom a mobokat ice shotokkal.
A leosztott passzív képességek maradtak ugyanott ahol voltak viszont kaptam ajándékba egy full resetet, szóval ha akarom másképp leoszthatom a pontjaim a 92-es rangeremnek.

Gondoltam váltok Toxic Rain-re vagy Caustic Arrow-ra mert a mérgező karakterek jobb túlélők de egyenlőre nem bántok semmit sem.

Standard-ben még annyi változás van, hogy a küldetések le lettek nullázva pl. Jun the Veiled Master viszont ezen belül pl. a begyűjtött research értékmutatók ugyanott állnak ahol voltak.

Annak még nem láttam mi a jelentősége, hogy pl. Alva vagy akármelyik más pl. Zana-nál is indíthatok küldetéseket hasonlóképp mint a map device-on.

Viszont egy dolog fix, sajnos nincs sem breach sem beyond mod standard league-ben, ahogy eddig sem volt valószínűleg be kell lépnek a Blight league-be, hogy ezek elérhetőek legyenek vagy nem tudom mit kell csinálnom.
PSN - CountofHell_HUN
1 / 3 oldal
‹‹  ‹  1  2  3    ››

Még nem használt fórumtémák

Aktív fórumtémák
Mutass képet új szerzeményeidről!
Utolsó hozzászólás: TOMASZ-HUN
2019.10.14. 21:06:39
PlayStation®Store
Utolsó hozzászólás: ALF22
2019.10.14. 20:15:41
Caravan Stories