Fórum ›› PlayStation®4 játékok

Dashboard

1514 hozzászólás

Utolsó hozzászólás: Sparrow

2019.06.07. 19:32:52

1 / 31 oldal
‹‹  ‹  1  2  3  ...  29  30  31    ››
1514. Sparrow  CasualJunkie
2019.06.07. 19:32:52
LV17
Válasz 1513. Red13 üzenetére:
Szerintem leghamarabb egy Demon's remastered jöhet... kurvára örülnék! ;)
"Véletlenül rúgtam be megint."
1513. Red13  PlayStation.Community tag
2019.06.07. 13:36:30
LV4
Válasz 1512. Sparrow üzenetére:
Hehe. :D Csak azt sajnálom, hogy kurva soká lesz Soulsborne játék. Amit a Code Vein-ből láttam, az inkább köszi nem kategória.
1512. Sparrow  CasualJunkie
2019.06.06. 17:00:53
LV17
Válasz 1511. Red13 üzenetére:
Nálam eddig simán az év játéka, de kinek mi.
Szerintem jól döntöttél.
1511. Red13  PlayStation.Community tag
2019.06.06. 01:26:16
LV4
Ment fel a hirdetésbe, most lett elegem totálisan a játékból, kár minden egyes perc amit beleöltem. Tényleg simán a generáció legnagyobb csalódása.
1510. Sparrow  CasualJunkie
2019.06.05. 19:20:56
LV17
Válasz 1505. lbandi77 üzenetére:
Kösz, de nagyon nincs mihez. Piásan lemákoltam, ennyi. :D
1509. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2019.06.05. 18:39:48
LV5
Válasz 1506. Red13 üzenetére:
Mondjuk ha ugyanazokat a tipikus minibossokat nem tudod második körben sokkal simábban leütni, mint első körben, akkor tényleg a vakszerencse vezeti a kezedet. Ideális esetben érezned kellene azt, hogy jobb lettél - nyilván van egy-két boss, amelyik még úgyis szívás, ha tudod, hogy mit csinálsz, de a játék második felét már könnyedén kellene, hogy vegyed, mert Genichiro meg Lady Butterfly tényleg megtanít játszani. Nem annyira random a játék, mint amennyire beállítod, nem véletlen, hogy második végigjátszásra már ilyen 2-3 óra alatt végig lehet nyomni az egészet :)
Ahogy a többiek is írták, ez nem Bloodborne meg nem Dark Souls - ha nem tudsz vagy akarsz elvonatkoztatni ettől, és ugyanúgy kezeled a játékot, mint egy Soulsborne-t, akkor sose fogod élvezni. Ha nem jön be, akkor tényleg nincs értelme erőltetned. Én például a Dark Soulstól tudnék falnak menni, és büntetésként éltem meg azt a kis időt is, amit játszani kellett vele :D
物の哀れ
1508. Red13  PlayStation.Community tag
2019.06.05. 18:36:36
LV4
Válasz 1507. ralphcliff75 üzenetére:
Már az rég rossz, hogy magamon, illetve a reflexeimen kéne fejlődést éreznem. Nincs a játékban semmi, ami segítené az előrébb jutást. Hiába fejlődik nagy ritkán az attack power vagy a vitality, szart sem érnek, mert ahogy haladok előre úgy azzal egyenesen arányosan erősebb mindenki. Van olyan boss fight akit a játék eleje óta nem tudok lenyomni(Headless), hiába farmoltam, fejlődtem sokat. Ha szarok a reflexeim konkrétan cseszhetem az egészet. Nyilván nem fogom feladni, hisz ha jól gondolom alig van hátra már csak pár boss.
1507. ralphcliff75  PlayStation.Community tag
2019.06.05. 18:24:34
LV3
Válasz 1506. Red13 üzenetére:
Szerintem csak szimplán engedd el! Ha nem élvezed egy cseppet sem akkor nem éri meg a szenvedést. Nekem teljesen más élmény volt ez a játék. Minden percét élveztem a közel 120 órának amit beletettem. Nekem Genichiro után kattant igazán be, hogy hogyan is kellene vele játszani, mert előtte Bloodborne reflexekkel próbálkoztam kevés sikerrel. Aztán Genichiro tanárúr megtanította, hogy legyek agresszív és csak a parry. De ha nem érzel magadon fejlődést akkor sajnos ez nem a te játékod szerintem.
1506. Red13  PlayStation.Community tag
2019.06.05. 18:11:39
LV4
Ma második próbálkozásra meglett. Érthetetlen.
Viszont a mai etap az aminél megmutatkozik, hogy miért is rühellem ezt a játékot. Legyőzök egy kurva kemény bosst, amit szintén megelőzött 2-3 mini boss, majd halad tovább a sztori. Mi történik? Hirate Estate, egyből Spear-Bearer mini boss, Juzou mini boss egymás után, mindezt úgy nehezítve, hogy bebasz több nehezebb ellenfelet maga köré, majd mindezt megspékelve ismételten Owl. Ez élvezetes? Folyamatosan bossokat nyomni, ráadásul másodjára, illetve egy csomó mini boss ugyanaz, mégsem tudom lenyomni mert olyan hévvel támadnak és 1-2 ütésből kinyírnak. Nem is éreztem progresst a játékban, hogy erősebb lettem, jobb lettem, vagy megy az őrületes parry, vagy nem és szopok. Legalább valami felfedezni valót adna a játék két boss között. Mai estém is teljen azzal, hogy ugyanazokat a mini bossokat csapkodom, csalogassam el az ellenfeleket, amik 10-ből jó ha kétszer működnek. Elegem van. Generáció csalódása ez a játék, de torony magasan.
1505. lbandi77
2019.06.05. 16:58:32
LV2
Válasz 1504. Sparrow üzenetére:
Hát amit össze balfaszkodtam, komolyan kabaré.
Grat amúgy.
1504. Sparrow  CasualJunkie
2019.06.05. 13:55:19
LV17
Válasz 1503. lbandi77 üzenetére:
Nálam is lement elsőre, csak én be voltam piálva. :)
https://youtu.be/qOheZrVYUe8
1503. lbandi77
2019.06.05. 09:10:02
LV2
Válasz 1501. Red13 üzenetére:
Ne már,nekem úgy ment le elsőre hogy akkor szereztem meg és kezdtem el használni a mortal bladet,jó mák is volt benne de akkor is.
https://youtu.be/scYvbpOwDsM
1502. pityesz555  PlayStation.Community tag
2019.06.05. 00:59:58
LV1
Válasz 1501. Red13 üzenetére:
Nekem is ő volt a mumus.2 napom el ment rá.
Annyit tudok tanácsolni,hogy perfecteket védj.Úgy elég gyorsan fel megy a posture csíkja.Ha jól emlékszem mikirizni is lehet amikor előre szúr.Plusz amikor fenntről támad kerülj mögé,hátulról mortal draw.Azt nem szereti.A játék háromnegyedénél ne add fel.Én is többször fel akartam adni,de ilyen sikerélményt csak from játék tud adni.
1501. Red13  PlayStation.Community tag
2019.06.05. 00:23:02
LV4
Oké, eddig Owl a legnehezebb boss számomra, és lehetséges hogy itt hagyom abba a játékot.
1500. william  PlayStation.Community tag
2019.06.04. 20:41:45
LV1
Válasz 1489. Red13 üzenetére:
Sajnos egész egyszerüen nem éreztél rá a ritmusára. Az elején amig nem éreztem nekem sem jött össze a mikiri. Kb 2 óra játék után kezdtem ráérezni. Utána már nem rontottam. A másik amit figyelni kell a postureod ne töltődjön maxra sosem. Akkor mindent véghez tudsz vinni. Persze tudom leirni könyebb mint megcsinálni de én eszerint játszottam és sikerült megcsinálnom mindent.
PSN ID : willi_hun
1499. ralphcliff75  PlayStation.Community tag
2019.06.04. 17:56:53
LV3
Válasz 1498. jime üzenetére:
Szépen mondta uram! :) Más játék. Egyébként az nagyon komoly amit a From Software-től kaptunk ebben a generációban. Bloodborne, Dark Souls 3 és a Sekiro. Én mára már imádom mind hármat. Nagyon hasonló játékok, de mégis nagyon mások és lehet őket külön más okból szeretni. A közel tökéletes játékmenet az egyik közös halmaz véleményem szerint.
Kíváncsian várom, hogy mit alkotnak a következő generációban! :)
1498. jime  non-alcoholic
2019.06.04. 16:29:39
LV29
+1
Válasz 1496. Red13 üzenetére:
te is abba a hibába esel, mint én, "óó bezzeg a souls, bezzeg a bloodborne" stb, felejtsd el, hogy azok léteztek, ehhez teljesen máshogy kell hozzáállni, úgy még tud valami élményt nyújtani!!

ennek ellenére, osztom a véleményed, mert finoman szólva, nekem sem lett a kedvencem a játék, a fasorban sincs a soulsborne-okhoz képest.
"wake up, you're dead!"
1497. Sparrow  CasualJunkie
2019.06.04. 09:49:37
LV17
Válasz 1496. Red13 üzenetére:
Én nagyon szerettem a Sekirot. Mikor nyomtam még a melóhelyen is ez a kurva játék járt a fejemben. :) Nekem tetszett a pályadizájn de abban abszolút egyetértek hogy a shortcutok sokkal jobbak voltak a Soulsokban. Az viszont a harcrendszer nálam továbbra is betalál. ;)
1496. Red13  PlayStation.Community tag
2019.06.03. 21:54:55
LV4
Válasz 1495. Sparrow üzenetére:
Rohadtul idegesít a játék, ugyanakkor meg nem merem megnézni, hogy múlthét szerda óta hány órát pakoltam bele, mert elszörnyülködnék. Meg kb. minden szabadidőmben kapcsolom be a PS4-et, és egy boss elől addig nem állok fel, amíg le nem győzöm. Hétvégén szerintem Genichiro előtt 6 órát ültem éjszaka, már világosodott mikor lenyomtam. Szóval csak magamnak hazudnék, ha azt mondanám, nem kapott el a játék, de pontosan azok az elemek hiányoznak a játékból, amit mondjuk a Bloodborneban imádtam. A felfedezés élményét, és az ötletes Boss harcok. Szerintem a korábbi fromsoftware játékokhoz képest gyenge a pályadizájn, és semmilyen hűha élményt nem nyújt 1-1 új helyszín feltérképezése. Tárgyakat már csak azért szedem fel, mert van egy enyhe OCD-ém és semmit nem akarok otthagyni, de legtöbbje szart sem ér. Shortcutok többsége nem könnyít a pályán, emlékszem a Demons Soulsban 1-1 shortcutnál elélveztem, hogy így mennyire könnyebb helyzetbe kerülök, és milyen fasza, hogy így egymásba fonódik a pálya. Itt a Sekiroban úgy érzem, hogy a mini bossok teszik a pályák nagy részét, és ezekkel tölt el az ember több órákat. A kamera sutaságát, ami a legnagyobb ellenségem, és a bűnrossz AI-t már meg sem említem, ami ugyan óriási hibák, én mégis ezek alatt szemet tudnék hunyni. Olyan nincs, hogy ne vigyem végig, de az tuti hogy a eddig ez a leggyengébb fromsoftware játék számomra a Demons SOuls óta.
1495. Sparrow  CasualJunkie
2019.06.03. 20:37:15
LV17
Válasz 1494. Red13 üzenetére:
Javult valamit a helyzet?
1494. Red13  PlayStation.Community tag
2019.06.03. 13:56:10
LV4
+1
Válasz 1490. CountofHell üzenetére:
Már meglett, meg Corrupted Monk is, meg jó pár mini boss is.
1493. ralphcliff75  PlayStation.Community tag
2019.06.02. 23:32:58
LV3
Válasz 1492. ralphcliff75 üzenetére:
Red13. Ezt nem vágom miért neked címeztem, véletlen volt. :D
1492. ralphcliff75  PlayStation.Community tag
2019.06.02. 23:31:23
LV3
Egy jó DLC jöhetne már, vagy legalább a híre! :)
1491. Sparrow  CasualJunkie
2019.06.02. 23:01:23
LV17
+1
Nem gondoltam hogy ezt fogom írni, de szerintem hagyd abba ezt a játékot. Csak azért mert FS nem érdemes végigszenvedni ha nem megy és ha ennyire nem jön be. Amikor azt olvasom hogy csal a játék mindig mosolygok. Ezt általában akkor írják mikor nem megy valami, de nem tudom hogy hogyan gondolhatja bárki ezt komolyan.

Mikirivel soha nem volt ilyen gondom. Ez nem azt jelenti hogy nem basztam el egyszer sem, de én mindig tudtam mi a hibàm. (többnyire az volt hogy irányt is nyomtam az L3-al, nem csak magában a kört)

Szerintem egész egyszerűen nem éreztél rá, ez van. Ahogy olvasom annyira nem hogy a hibáidat sem érzed. Ez önmagában nem gond, de szerintem sokkal jobban menne ha olyan abszurd dolgok helyett hogy "csal a játék" a hibáidon próbálnál javítani.
Viszont ha nem tetszik egyáltalán, és csak felidegesít akkor nincs értelme erőltetni. Tedd félre, vagy add el és basszál rá. Nem ér ennyit.
1490. CountofHell  PlayStation.Community tag
2019.06.02. 22:24:51
LV14
Válasz 1487. Red13 üzenetére:
Az ugyanaz a harc, a lány-gorillával ne foglalkozz túl lassú, a másiknak a kardját blokkold és attól kifekszik.
Nekem a Sekiro jobban tetszett mint a Bloodborne.
PSN - CountofHell_HUN
1489. Red13  PlayStation.Community tag
2019.06.02. 21:25:39
LV4
Válasz 1488. Sparrow üzenetére:
Pont ez a alja része nálam. Felhúznak egy egész harcrendszert a parryre. Már a mutatóujjaim görcsbe vannak rándulva. Itt akinek nincsenek jó reflexei, azoknak ultra szopás a játék. Így is az, a bossok meg durván erősek. 1-2 ütésből végem van. Illetve tudom ez már picsogás, de tökre úgy érzem, hogy csal a játék. Akkor ad be egy mikirit, akkor talál be a boss ütése, mikor a játék úgy gondolja. Genichironál a mikirit már másodpercre pontosan próbálgattam, hogyan is kéne hogy 100% beadja. Néztem a jelet mikor feltűnik, és minden egyes rohadt képkockánál próbálgattam, hogy mikor nyomjam azt a kurva kört. Túl hamar, túl későn, és abszolút nem volt benne semmi logika. Volt hogy ugyanakkor nyomtam, és 10-ből jó ha háromszor adta be. Így meg legyen az embernek jó reflexei. Ugyanez volt a harmadik fázisában, már nem is koncentráltam a harcra, csak a villám támadására, hogy na vajon mikor is kell felugranom, mikor is kell R1-et nyomnom, mert soha nem adta be. És ezt ugye mindig megelőzte a több perces első két fázisa(vagy életereje), ami szintén nem volt könnyű. De legalább ennél a bossnál éreztem azt, hogy van igazi Dark Souls-os taktika. Többinél inkább csak a szerencsémen múlott. Illetve a DS, Bloodborne bossainál mindig tudtam mit basztam el, ezért saját magamra voltam haragos, nem a játékra. Minden egyes halálból tanultam. Itt úgy érzem nem, pusztán szopat a játék, és nem látom mit is kéne csinálnom. Néha eltalál egy ütés, és végem, néha nem. Néha sikerül a mikiri, néha nem. Őrjítő, pokolra kívánom az egészet...
1488. Sparrow  CasualJunkie
2019.06.02. 21:17:38
LV17
+1
Válasz 1487. Red13 üzenetére:
Én elejétől-végéig imádtam. Kb. 70órám van benne. A harcrendszer nekem baromira tetszik. ;)
1487. Red13  PlayStation.Community tag
2019.06.02. 21:03:25
LV4
Lenyomtam a Guardian Ape-t, erre kb. fél óra játék után eljutok a Headless Ape-hez. Úgy nagyjából most lett elegem a játékból. Egy másodpercét nem élvezem, munka az egész. Semmi más nem hajt, csak az hogy ez egy fromsoftware játék. Bloodborne mennyivel jobban össze volt rakva, úgy minden téren.
1486. CountofHell  PlayStation.Community tag
2019.05.31. 09:37:39
LV14
+1
Válasz 1484. Red13 üzenetére:
A 10+ óra simán összejött ha mindent felderítettél Genichiro előtt.
Szerintem egy rakás helyet és itemet, miniboss-t elhagytál.
Pl. Ashina Reservoir-ban is van legalább 2-3 miniboss oda menyj vissza azok adnak +1-1 életnövelőt.
A miniboss-ok ellen jó taktika ha kiegyenlítesz azzal, hogy hátulról lopakodva megölöd őket, mert marad +1 élete és az bőven elég első végigjátszásra.
Bár én az első miniboss szamurájt és nagyon sok másikat dupla élettel rendesen vertem el.

Ne legyél túl agresszív mert átlát rajtad és te kapod be az ütést nem ő.
Gyakorlatilag ha jól deflectelsz akkor saját magát fogja megölni mert támad mint egy veszett kutya és csak a vesztébe rohan. Amikor már vörös a posture-je akkor a halálán van.
Úgy taktikázz a Boss-oknál, hogy lehetőleg ne halj meg az első körben és kevesebbet sérülj.
PSN - CountofHell_HUN
1485. Sparrow  CasualJunkie
2019.05.31. 07:43:34
LV17
+1
Válasz 1484. Red13 üzenetére:
Nem akarlak és nem is foglak győzködni az itt leírtak ellenkezőjéről.
Ha nem megy akkor nem megy, nincs ezzel baj, de az hogy ugyanazok az ellenfelek meg ugyanazok a helyszínek, az erős túlzás. Az hogy 10+ órád van benne ne tévesszen meg, ahol most jársz oda el lehet jutni első végigjátszásra is 2-3 óra alatt.
1484. Red13  PlayStation.Community tag
2019.05.31. 02:58:25
LV4
Válasz 1483. Bladewolf üzenetére:
Sajnos most veszem észre, hogy mennyire a soulsborne beidegződéssel játszom a játékot. Egyszerűen nem tudok átállni erre a parry, Mikiri dologra. Most értem el Genichiróhoz, és ugyan csak 3 alkalommal mentem neki, mert már sok volt a játékból, de érzem hogy itt bizony agresszívnak kell lenni, és tolni a parryt amennyire csak lehet. Már beleraktam több mint 10 órányi szenvedést, de csak pár alkalommal sikerült parryzni, a mikiri meg egyszer sikerült. Próbáltam a jelre, hangra figyelni, de mindig beszopom.

Most itt írtam egy hosszabb rage-t a játékról, de inkább kitöröltem, nem szeretnék picsogni, de 10+ óra után, 2 boss, és jó néhány mini boss leverése után sem tetszik jobban a játék. Dög unalom, ugyanakkor rendesen fel is idegesít. Nem érzem, hogy jutalmazna bármiben is a játék. Ugyanazt csinálom, mint az első 1 órában. Századszorra is nekifutok 1-1 minibossnak, ami azzal telik el, hogy előtte kínkeservesen kiiktatom a közelben lévő ellenfeleket, majd ha szerencsém volt, akkor marad élettöltőm, és úgy megyek neki, hogy 1-2 ütésből azonnal le is vágjon. Ez mondjuk tömör 2 óra játékidő. Na ez az ami nem volt meg egyik Dark Soulsban sem, de a Bloodborneban sem. Ez nem élvezetes, hanem monoton, ahogy az egész játék is. Ugyanolyan ellenfelek, ugyanaz a helyszín. Nem tudom lesz-e ez még jobb, de így ennyiből kurva nagy csalódás.
1483. Bladewolf  PlayStation.Community tag
2019.05.30. 13:24:54
LV1
+2
Válasz 1481. Red13 üzenetére:
Minden támadást lehet védeni. Ne próbálj kitérni, mert az ritkán fog működni, jobban jársz, ha fent tartod a kardod, még guard break esetén is lesz egy utolsó esélyed, hogy kitérj. Persze a cél az volna, hogy a védekezés gombot mindig a tökéletes pillanatban nyomd meg, de a legelső végigjátszás során ez nem olyan egyszerű... Amikor a piros jel felvillan, akkor két dolog történhet: Az egyik a szúrás, amire ott a mikiri counter (csak egyszer megnyomod a dodge gombot), a másik valamilyen sweep attack, aminek az elkerüléséhez fel kell ugrani. Ha az ellenfélhez közel ugrasz és újra megnyomod az ugrást a levegőben, akkor még egy aerial kick-et is be lehet vinni. Ritkán előfordul még grab attack, pl. az ogrétől, ott egy helyben maradva kell felugrani.

Még egy tuti tipp: a védekezés folyamatos nyomogatása nem garantálja a perfekt blokkolást, sőt... de erre a játék is figyelmeztet az egyik töltőképernyőn. Helyette inkább tartsd nyomva a védekezést, és az utolsó pillanatban (amikor már közeledik az ellenfél pengéje) egy pillanatra engedd fel a gombot és nyomd meg újra. Így lehetőséged lesz deflectelni és ha esetleg elkésnél, akkor sincs nagy baj, mert fent tartottad a kardod.
1482. HolfyTeebee  PlayStation.Community tag
2019.05.30. 10:16:54
LV3
+2
Válasz 1481. Red13 üzenetére:
Ne add fel. Fantasztikus játékban lesz részed, nem könnyű, csak szokni kell.
Először kb 20 órát vertem bele, úgy hogy 1 minibosst sikerült leverni. Aztán újragondoltam a játékmenetet, jobban odafigyeltem és sokkal jobban ment.
Sok sikert, jó játékot kívánok ;)
Keresztet fogok a majmának, azt PÁFÓ! :)
1481. Red13  PlayStation.Community tag
2019.05.29. 22:21:35
LV4
Most tartok a Gyoubu Oniwa bossnál, de mára ennyi volt. A másik pályán a lándzsás minibossnál akadtam el. Egyelőre az a problémám, hogy nagyon nem élvezem a harcot. Vetődés, ugrálás nagyon súlytalan, és tökre úgy érzem mikor felvillan a kanji jel, jól csinálom, de mégis beszopom a támadást. Parry abszolút nem megy, meg úgy igazából az egész harc baromira kaotikus. Bloodborneban is szoptam a pajzs hiána végett a Dark Souls után, de ott minden egyes halált élveztem, mert tudtam mit rontok el, mire kell legközelebb odafigyelni. Itt tök káosz az egész, és csak azt veszem észre ledaráltak. Egyelőre nyomom, végülis pár óra alatt elég sokat haladtam...
1480. william  PlayStation.Community tag
2019.05.29. 19:55:54
LV1
Válasz 1478. Red13 üzenetére:
Abszolut nem nehéz a játék, csak érezz rá a ritmusára. Persze nem árt egy kicsit gyakorolni is némelyik föbossnál, de szerintem kicsit túl lett misztifikálva a nehézsége. Érdemes rááldozni egy kis időt mert egy nagyon nagy és szép helyszíneken játszódó kalandban lesz részed.
PSN ID : willi_hun
1479. CountofHell  PlayStation.Community tag
2019.05.29. 19:49:09
LV14
Válasz 1478. Red13 üzenetére:
Engem már elsőre beszippantott, később nagyon szép pályákon lehet majd kalandozni és szerintem a harc is élvezetes ha megtalálod a neked tetsző küzdőstílust.
PSN - CountofHell_HUN
1478. Red13  PlayStation.Community tag
2019.05.29. 19:03:44
LV4
Ma játszottam pár órát a játékkal. Még úgyis, hogy végigtoltam az összes souls-ot, demonst, bloodbornet, nioht, azt mondom én adok ennek a játéknak még 1-2 napot, de ha azután sem kap el, akkor törlöm a francba. Fromsoftware játékaiban mindig is a harcrendszert szerettem nagyon(pályadizájn mellett), de itt annyira nem látom át, hogy mit is kéne, illetve folyton bedarálnak az ellenfelek, mini bossok ellen sem sok esélyem van, hogy egyszerűen nem szórakoztat. Majd meglátom, lehet jobb lett volna a Days gone-t venni, de hát mégiscsak a fromsoftware az egyik kedvenc fejlesztőcsapatom.
1477. CountofHell  PlayStation.Community tag
2019.05.25. 10:00:00
LV14
Tegnap a Great Shinobi Owl-t is legyőztem NG+ -ban. Folytattam a Kuro Charm nélküli demon bell -es végigjátszásom.
De eléggé elszúrtam néhány kitérést és ezért 2x is meghaltam, menne ez szerintem jobban is csak jobban ki kell ismernem a támadásait.

https://youtu.be/-ypPf3x6Ntc?t=76
PSN - CountofHell_HUN
1476. ralphcliff75  PlayStation.Community tag
2019.05.23. 17:29:59
LV3
https://youtu.be/VHgw2RGBBpc

Még egy kis Lore a LoreIstentől. :)
1475. CountofHell  PlayStation.Community tag
2019.05.23. 12:03:07
LV14
Tegnap legyőztem Emma-t és Isshin Ashina-t NG+ -ban Kuro Charm nélkül és a Demon harangal.
Kegyetlenül büntet a játék ha elb*szom a perfect deflect-et, megy le az élet rendesen, a posture pedig pillanatok alatt vörösre vált. :-)

Spoiler

A videóban az Ending is benne van, ez volt a 4. befejezése a játéknak, nekem ez tetszett a legjobban de a többi is nagyon jó volt. :-)

https://youtu.be/YbjfGk67ISI

/Spoiler
PSN - CountofHell_HUN
1474. Allitta  YokaiMonkey
2019.05.15. 17:36:00
LV10
+3
Tegnap befejeztem a platina hajszát és már csak egy kis xp farm volt hátra. NG++-ban találtam 3 jó helyet, amelyeket felváltva toltam:
3156 xp - 15mp
8560 xp - 51 mp
19973 xp - 120 mp

Persze a legjobb a 15 mp-s volt, de az a lehető legunalmasabb is.
"A modor mutatja, mit érsz."
1473. CountofHell  PlayStation.Community tag
2019.05.14. 15:40:26
LV14
Válasz 1468. Bladewolf üzenetére:
Kösz. Még mindig nem vagyok elégé offenzív. Többet kell védenem, amit csak lehet.
Most NG+ kuro charm nélkül és demon bell-el csinálom a Corrupted Monk, Guardian Ape Boss-ok előtt vagyok.
PSN - CountofHell_HUN
1472. Allitta  YokaiMonkey
2019.05.14. 13:27:34
LV10
Válasz 1471. Sparrow üzenetére:
Az gondolom pikk-pakk összejött. :)

Direkt csináltam magamnak egy szabad délelőttöt, hogy behozzam a lemaradásom. Olyan 9:30 körül kezdtem és már 11:30-kor csörög is a telefon, hogy menjünk be a suliba a csajosért, mert majdnem 38 fokos láza van. Erről ennyit...

Mondjuk szépen haladtam, már a true monk előtt vagyok. A fater 2.-ra összejött és ha nem ragadok be megint abba a nyomorék ajtóba, akkor talán elsőre vettem volna az akadályt. Hihetetlen mennyit fejlődtem az első végigjátszás óta. Nem mondom, hogy hiba nélkül játszok, de elég nagy büszkeség tölt el, amikor pár próba után, vagy éppen elsőre leverem azokat a boss-okat, akik annyi, de annyi nyomorúságos pillanatot okoztak korábban. Mondjuk az is hozzátartozik, hogy most így a 30-as attack elég izmos ng++-ban.

Nekem már csak 11 pont kell. :)
1471. Sparrow  CasualJunkie
2019.05.14. 10:43:51
LV17
Válasz 1470. Allitta üzenetére:
8 skillpontot
1470. Allitta  YokaiMonkey
2019.05.14. 08:53:37
LV10
Válasz 1469. Sparrow üzenetére:
Csak terv maradt. :(
De most van egy kis szabadidőm, lehet bepótolom.

Neked meg gratula a platinához! Mennyit kellett még farmolnod?
1469. Sparrow  CasualJunkie
2019.05.14. 07:25:26
LV17
Válasz 1467. Allitta üzenetére:
Na mizu? Adtál nekik, vagy csak terv maradt? :)
1468. Bladewolf  PlayStation.Community tag
2019.05.13. 20:03:39
LV1
Válasz 1462. CountofHell üzenetére:
Kicsit Dark Souls-os volt a harc, de nagyon rendben volt! Öröm volt nézni.
1467. Allitta  YokaiMonkey
2019.05.13. 18:34:42
LV10
Ma este a terítéken a majmóca és a nyomi poison pool-os mini-boss van. Adok nekik, annyit, amennyit nem is gondolnának. :)

Nagyon felszívtam magam, kőkemény vagyok! :) :) :)
1466. ralphcliff75  PlayStation.Community tag
2019.05.10. 12:58:45
LV3
+1
Egy kis lore, bár ebben a játékban hatványozottan könnyebb követni a sztorit, mint a srácok korábbi alkotásaiban, de azért volt ami nem volt még! :)

https://youtu.be/9OmfWCvwM9g
1465. CountofHell  PlayStation.Community tag
2019.05.09. 12:50:43
LV14
Válasz 1464. Allitta üzenetére:
Azt a technikát már a sárkánynál megszerettem. :-)
De legközelebb már azt gyakorlom, hogyan kerüljem el a villámait, sokszor sikerül de ezt még tökéletesítenem kell és azt is amikor távolra jó nagy körívben csap 2-őt egymás után akkor is valahogy mögé lehet menni és ütni.
PSN - CountofHell_HUN
1 / 31 oldal
‹‹  ‹  1  2  3  ...  29  30  31    ››

Aktív fórumtémák
Politika - minden, ami belefér
Utolsó hozzászólás: Old_Raiden
2019.06.18. 00:32:40
Tom Clancy's The Division 2
Utolsó hozzászólás: AizawaKouta
2019.06.17. 23:44:10
Relaxációs topik - csinos lányokkal
Utolsó hozzászólás: HUN_hatrix