.

Fórum ›› PlayStation®4 játékok

Dashboard

310 hozzászólás

Utolsó hozzászólás: jime

2018.07.03. 21:07:26

1 / 7 oldal
‹‹  ‹  1  2  3  ...  5  6  7    ››
310. jime  non-alcoholic
2018.07.03. 21:07:26
LV29
Válasz 309. CortezCorleone üzenetére:
igy-igy, az összes ezekhez köthető substory kimaradt :D
na de semmi baj, majd most :)
"wake up, you're dead!"
309. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2018.07.01. 10:43:33
LV4
Válasz 308. jime üzenetére:
Valszeg a minigamekhez kotheto substory-kat, illetve a hostesseket nem csinaltad meg. Van a baseballos minigame, ami hoz magaval 1 vagy 2 substoryt, a batting cage szinten. Illetve a hostesseket ki kell maxolni es akkor azok is adnak 1-1 kuldetest.
物の哀れ
308. jime  non-alcoholic
2018.07.01. 09:58:34
LV29
Válasz 307. Kenshinxxx üzenetére:
én nem tudtam, 23 volt kész, után még találtam kettőt, aztán annyi, mindenhová mentem, sehol sem történt semmi.
mindegy, legalább egy jó ok még egy végigjátszásra :D
most viszont szépen használok guide-ot, addig nem megyek tovább, mint mindegyik meg nincs az adott fejezetben.
"wake up, you're dead!"
307. Kenshinxxx  PlayStation.Community tag
2018.07.01. 09:45:12
LV3
Válasz 306. jime üzenetére:
Premium adventure módban is végig lehet nyomni.
your simple words just don't move me
306. jime  non-alcoholic
2018.07.01. 09:14:10
LV29
jól benéztem ezeket a substory-kat...
tegnap este gondoltam megcsinálok párat, aztán kettő után elfogyott mindegyik. utánanézve kellett rájönnöm, hogy igen, elbukni ezeket tényleg nem lehet, de sok ezekből chapter-hez van kötve xDD

na mindegy, nem is baj, kezdtem egy új végigjátszást Legend fokozaton, még jó h be lehet tölteni a mentés, Kiryu eléggé fejlett, igy mondhatni eddig szarrá vágtam mindenkit :D
"wake up, you're dead!"
305. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2018.06.27. 11:08:12
LV4
Sztoriötletek az új yakuza részhez: https://japantoday.com/category/features/kuch[...]

Egy ilyen substory-t mindenképpen szeretnék látni.
物の哀れ
304. Kenshinxxx  PlayStation.Community tag
2018.06.14. 13:02:35
LV3
Válasz 303. CortezCorleone üzenetére:
A Dead Souls-ban is marha jó kis jeleneteket összehoztak neki. Persze főként alsztorikban. Van benne potenciál. Még Saejimával is jöhetne.
303. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2018.06.14. 11:31:27
LV4
Ugyan ez önmagában nem hírértékű, de azért örömteli, hogy nem zárkóznak el határozottan az ötlettől:
https://www.gameinformer.com/e3-2018/2018/06/[...]
物の哀れ
302. persuid  PlayStation.Community tag
2018.06.07. 11:10:44
LV3
Válasz 301. Kenshinxxx üzenetére:
Én most már bízok annyira a Sega-ban,hogy szerintem nem cseszik el a marketinget.
Na meg régebben mindig izgulni kellett, hogy "na,vajon most mit vágnak ki a játékból?"
Most már szerencsére emiatt sincs izgulni való.
A Kiwami 2-ben is benne lesznek a fotózható csajok az új minijátékban. :)
(megnéztem az ESRB besorolását,ahol leírják, mi alapján "sorolódik be" az adott játék és a Kiwami 2-nél említették a fotózást...)

Valószínűleg a játék megjelenése után még ez évben bejelentik a remasterek lokalizációját is,legalábbis nagyon remélem.
Éljenek a körökre osztott harcú JRPG-k!
301. Kenshinxxx  PlayStation.Community tag
2018.06.07. 09:56:58
LV3
Alig hiszem el amit olvasok.
Megérdemli. Végre. Nagoshi szerintem már le is lépett egy hostesss bárba, Gold Champagne-t neki! :D

*Kiryu klán féle taps + éljenzés*

E3-on kint lesz a Kiwami 2, reméljem megtolják marketinggel, hogy legalább így szerepeljen a kasszáknál.
300. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2018.06.07. 09:24:06
LV4
Jelen állás szerint globálisan nagyon közel van a játék az egymillió eladott példányhoz:
http://www.playstationlifestyle.net/2018/06/0[...]

Ez egy relatíve niche játéknak számító cím esetében óriási eredmény!
物の哀れ
299. persuid  PlayStation.Community tag
2018.06.07. 09:15:33
LV3
Válasz 298. Kenshinxxx üzenetére:
Biztos,hogy nem és az is tuti,hogy nem a három sör elfogyasztása miatt volt! :)
Amúgy március 22 óta minden csütörtök este 9-től van ez a műsor az M2-őn.

https://musor.tv/tvmusor/KiberMa_11_/20986020
298. Kenshinxxx  PlayStation.Community tag
2018.06.07. 08:21:03
LV3
Válasz 297. persuid üzenetére:
Biztos nem a PS4-et hagytad bekapcsolva? :D
Amint hazaérek rákeresek a müsorra.
297. persuid  PlayStation.Community tag
2018.06.07. 07:36:54
LV3
Tegnap a tv-ben olyat láttam...kapcsolgattam ide-oda és az M2-őn este ajánlottak egy Kiber című műsort;valami PC-s,konzolos dolgokkal foglalkozó valami lehet,legalábbis így harangozták be.
Nos ennek a műsornak a reklámspotjában mit látok?
Kiryu és klánja tapsolnak Onomichi utcáján! :D

Ezt is megéltük...! :)
296. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2018.06.06. 10:35:50
LV4
Válasz 295. Kenshinxxx üzenetére:
A lényeg, hogy célba ért! Nagyon csinos pinzu, 7th Chairman of the Tojo Clan, gratula :)
Úgy látom, hogy mindegyik pinzunak más a hátsó papírja, az enyémen Daigo tetkója van, ezen pedig Kiryu sárkánya (a Majimáson pedig Hannya) :)
物の哀れ
295. Kenshinxxx  PlayStation.Community tag
2018.06.05. 22:13:14
LV3
+1
Megtörtént a csoda, megérkezett!
Május 26-án feladták, 29-én már az országban volt, ám csak június 5-én kaptam kézhez. Sok kérdésem lenne, de a lényeg, hogy megkaptam végre! 8)
294. Kenshinxxx  PlayStation.Community tag
2018.06.04. 17:20:16
LV3
Válasz 292. CortezCorleone üzenetére:
Kizárólag a fősztorit tekintve, el lehet kezdeni vele.
De hát annyi utalás van benne az előző részekre, hogy szerintem jobban jár az ember vele, ha megjelenési időpontok szerint játszik.
293. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2018.06.04. 14:39:27
LV4
Tegnap egy randomizált Yakuza boss theme válogatást raktam be edzés mellé, és rájöttem, hogy a Someya elleni harc zenéje (Destiny) a leginkább ultimate Yakuza zene, mert egybegyúrja a Zero epikus, full tesztoszteron zenéit és a Y1/Y2 szomorú zenéjével (For Whose Sake / Scattered Moment).

https://www.youtube.com/watch?v=_ynAxA770tk
物の哀れ
292. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2018.06.01. 14:50:42
LV4
https://www.youtube.com/watch?v=DJVJX6G9cCA

Ez egy nagyon jó kedvcsináló videó a sorozathoz, érdekes gondolatokkal. Örülök neki, hogy egy-két ismertebb videojátékos YouTube influencer is promotálja a sorozatot, részben ennek is köszönhető, hogy most már jobban benne van a köztudatban, mint a PS2-es / PS3-as érában.

Egyébként épp a múltkor gondolkodtam azon, hogy érdemes-e a Zeróval indítani a sorozatot az újaknak. Valahogy eddig az a benyomásom, hogy akik a Zeroval kezdték, azok inkább Majimát kedvelték meg, mint Kiryut, az erősebb Majimás sztorivonal miatt.
物の哀れ
291. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2018.06.01. 10:47:12
LV4
Válasz 290. Kenshinxxx üzenetére:
Magyar posta :D
物の哀れ
290. Kenshinxxx  PlayStation.Community tag
2018.06.01. 06:11:43
LV3
Válasz 285. CortezCorleone üzenetére:
Kedd reggel fél 10 óta az országban van és nem képesek kézbesíteni.
Többet van a postánál, mint a levegőben. Hihetetlen.
289. persuid  PlayStation.Community tag
2018.05.31. 12:37:02
LV3
Válasz 288. Kenshinxxx üzenetére:
Köszi, Kiwami 2 topik bejelölve kedvencnek! :)
288. Kenshinxxx  PlayStation.Community tag
2018.05.31. 11:22:22
LV3
Válasz 287. persuid üzenetére:
Kiwami 2 topik! 8)

Ebben reménykedtem én is, hogy vágatlan lesz. Gondolom január környékén számolhatunk rá.
287. persuid  PlayStation.Community tag
2018.05.31. 10:16:37
LV3
Válasz 286. persuid üzenetére:
Úgy néz ki ezúttal nem lesz kivágott tartalom a Yakuza 3-ban.

https://www.oneangrygamer.net/2018/05/yakuza-[...]

Reméltem is hogy a Sega nem meri még egyszer megcsinálni ezt velünk...
286. persuid  PlayStation.Community tag
2018.05.31. 10:08:00
LV3
Válasz 280. CortezCorleone üzenetére:
Remek hírem van!!!

http://www.pushsquare.com/news/2018/05/sounds[...]

Na,már tényleg csak egy hivatalos bejelentés kell majd és kezdődhet a visszaszámlálás.
285. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2018.05.25. 07:48:48
LV4
Válasz 284. Kenshinxxx üzenetére:
Május 6-án rendeltem, május 8-án adták fel, és május 16-án érkezett meg, szóval elég gyors átfutása volt, meg is lepődtem, hogy a free shipping ennyire gyors, de lehet, hogy csak szerencsém volt.
物の哀れ
284. Kenshinxxx  PlayStation.Community tag
2018.05.25. 05:59:45
LV3
Válasz 276. CortezCorleone üzenetére:
Neked hány nap alatt érkezett meg a pinzu?
Nem sieti el a feladását ez a jó ember. :/
283. persuid  PlayStation.Community tag
2018.05.24. 18:54:32
LV3
Jééé,új hostessek vannak benne...vagyis egy csaj a Kiwami-ból,egy pedig a Kiwami 2-ből...de a többi is más mint volt.
Ezt jól leírtam. :)
282. jime  non-alcoholic
2018.05.24. 18:51:56
LV29
már trailer is van? ezek nem tétlenkednek :D
"wake up, you're dead!"
281. Kenshinxxx  PlayStation.Community tag
2018.05.24. 18:15:55
LV3
Ez a rész valahogy sosem tartozott a kedvenceim közé a fősztorit illetően. Az ilyen "CIA"-s meg plasztikai műtétes dolgok annyira klisének számítanak szerintem.
Azonban kiemelném a Revelations-t, ami a legjobb dolog volt benne. Könnyesre röhögtem magam, kár hogy nem hagyták meg a többi részben, még szerencsére a 4-ben volt.
Viszont 2010 baromi rég volt, úgyhogy, ha kijön nálunk is, újrajátszom, bár a Kiwami 2 után szerintem így is-úgyis.

Amúgy a játék topikja, ha folytatnánk a diszkurzust:
http://playstationcommunity.hu/forum/140
280. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2018.05.24. 11:25:03
LV4
+1
Y3 remaster trailer (japánul, természetesen).

https://www.youtube.com/watch?v=tVfP1bs9Vkk
物の哀れ
279. Kenshinxxx  PlayStation.Community tag
2018.05.23. 20:36:21
LV3
Válasz 277. jime üzenetére:
A fémtokossal nem lesz egyszerű! :D
278. persuid  PlayStation.Community tag
2018.05.23. 18:50:15
LV3
Válasz 274. CortezCorleone üzenetére:
Igen,úgy tűnik sokkal jobb marketingesek vannak a Sega-nál,mint korábban.Nem tudom van-e köze hozzá,de érdekes módon akkor kezdtek el lábra kapni,amikor az Atlus is érdekeltséget szerzett a cégnél.Ugyan most is voltak bakik (az ominózus full game demo) vagy az érthetetlen megjelenés elhalasztás a God of War megjelenéséhez,de kapott rendesen reklámot,youtube-on a megjelenés előtt már tesztelték a játékot,írtak róla és egyre többen ismerték meg a sorozatot,amihez -ahogy írtad is- rendesen besegített a Yakuza 0 sikere.
Korábban nulla reklámot kapott a game,a 3-nál ott volt a cenzúrázott nyugati verzió,a 4-nél a béna demo,ami csak verekedést mutatott be,a zombis résznél meg azt hitték,hogy a "zombiság" magától eladja a játékot a gamereknek.
Nagyon nem így lett...

Answer x Answer...itt nagyon nem értek Veled egyet.:)
Kétségtelen hogy van olyan játékmód benne,amit nem lehetne áthozni (például amikor japán írásjelekkel kell kirakni a választ...),de vannak tippelős részek is,amiket nagyon élveztem(egyébként egy kukkot sem tudok japánul...),rengeteg topik van,sport,történelem,tudomány,de még a Ryu Ga Gotoku sorozatról is vannak kérdések.Szerintem ha ezt lefordítanák,rengeteget lehetne tanulni Japánról.Nem szégyellem,mindig utánanéztem,ha ilyen jellegzetességekkel találkoztam a játékban,a 6-ban például a "kabedon" volt ilyen. :)

Utánaolvastam Musashinak és Sakamotonak is,mikor játszottam a spinoffokkal.Sakamoto talán még a Way of the Samurai 4-ben is felbukkant,ha jól emlékszem.
Tényleg,a Kenzanban még voltak rendkívül elborult minijátékok is,amiket szerintem még a mai japán fiataloknak is ismeretlen lehet(egy kártyajáték jut eszembe,meg valami mutogatós játék is...)
Azt egyébként nem tudtam,hogy Japánban kevésbé voltak sikeresek,mint a fősorozat részei,azt hittem jobban kedvelték.

Ja,ha valakit érdekel,itt található KHH Subs-nak egy remek oldala,itt sok minden le van fordítva az Ishin-ből és a Kenzan-ból:

http://www.khhsubs.com/index.php
277. jime  non-alcoholic
2018.05.23. 17:05:36
LV29
+1
Válasz 273. CortezCorleone üzenetére:
csak, hogy stiusos legyek:
ezzel most én törölhetem ki xDDDDDDDDDD
"wake up, you're dead!"
276. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2018.05.23. 15:06:35
LV4
Válasz 275. Kenshinxxx üzenetére:
ピンズ, azaz pinzu névre hallgat
物の哀れ
275. Kenshinxxx  PlayStation.Community tag
2018.05.23. 14:09:23
LV3
Tojo klános embléma berendelve.
Pont kapóra jön a dolog, mert 2 esküvőre is hivatalos vagyok, amúgy meg nem zsánerem az öltöny. :D
Egyébként van ennek valami hivatalos japán neve?
274. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2018.05.23. 13:09:27
LV4
Válasz 269. persuid üzenetére:
Én úgy látom, hogy alapvetően az új, Zeroval vagy Kiwamival behúzott játékosokat célozza ez a remaster, de egyetértek, én is szívesen áldoznék ezekre, ha megjelennének Nyugaton, függetlenül attól, hogy a polcon (meg a HDD-n) van a PS3-as verzió. Jönni fog ez Nyugatra, csak idő kérdése. Nem tudom, hogy volt-e személyi változás az overseas market stratégiai osztályon a Segánál, de nekem sokkal agilisebbnek tűnik az utóbbi 2 évben a Sega, különösen akkor, ha az azt megelőző 5-6 évvel hasonlítjuk össze. Meg gondolom, hogy a pénzt ők is szeretik, és most tényleg itt van a momentum, most kell meglovagolni a hype vonatot, én együtt tudok élni azzal, hogy a tavalyi és idei évhez hasonlóan két-két Yakuza cím is megjelenik Nyugaton :)

A Yakuza 3-ból tényleg jó lenne egy vágatlan verzió, bár szerintem az AnswerXAnswer minigame a sorozat legidegesítőbb minigame címére sikerrel pályázhat, nagyon frusztráló, túl könnyű elrontani. De a mahjong, hostess, stb. content jöhet, mert tényleg kb. a 20%-át kidobták belőle. Ennek ellenére a Nyugaton megjelent részek közül a Y3-at a legnehezebb 100%-ra/platinára pörgetni, mert hiába van kevesebb minigame, mint a japán verzióban, így is sok mindennel kell foglalkozni, illetve a korábbi részekhez képest jóval nehezebbek (különösen a batting, a golf és a pool, máig nem végeztem mindegyikkel :D).

Mondjuk ha vágatlan verziót kapunk, akkor a Nyugati megjelenés időzítése kapcsán lesznek issue-k, mert ezeket a kimaradt tartalmakat lokalizálni kell, és pont a fent említett AnswerXAnswernél ez nagyon nem triviális feladat, mert tele van a játék olyan elemekkel, amihez nagyon japánnak kell lenni ahhoz, hogy könnyen abszolválható legyen. Bár a lokalizációs csapatot is lecserélték a Segánál, és gondolom, hogy át akarják majd dolgozni a fordítást, hogy konzisztens legyen a Zero/Kiwami/Kiwami2/Y6 négyesfogattal, szóval hogy a Sunshine Orphanage-ból Morning Glory legyen (ezen az elnevezésen még mindig röhögök, mert hiába a virág nevére asszociál a hely, Nyugaton az elsődleges jelentése más:D), a Kazzy-ból Kiryu-chan, stb.

A Kenzan és az Ishin szerintem reménytelen. Ahogy írtad, a Kenzanban O-Haru háttérsztorija önmagában kiverné a biztosítékot, viszont ami ennél is generálisabb probléma mindkét részben, az az, hogy az átlagos halandó, nem japánszakos nyugati ember számára többnyire ismeretlen időszakban játszódik, full ismeretlen karakterekkel a középpontban, márpedig ez a két spinoff akkor élvezhető igazán, ha ismered a történelmi eseményeket, és végignézed, hogy hogy helyezték Ryu Ga Gotoku kontextusba az alkotók. Még a Kenzan főszereplője, Miyamoto Musashi, illetve a Sengoku időszak mondhat is valamit a gémereknek, mert csak megjelent nálunk a Sengoku Basara, a Samurai Warriors és a Shogun Total Wars több része, de azért vannak kétségeim azt illetően, hogy eme japán történelmi ismeretekre némileg építő játékok és a modern Yakuza játékokat kedvelő gamerek köre nagyon átfedne egymással.
Az Ishin a Meiji-reformok idejében játszódik, és még határozottabban igaz rá az, hogy erősen épít a történelmi ismeretekre. Lehet, hogy az én történelmi ismereteim hiányosak, de pl. Sakamoto Ryoma, a főhős elsődleges perszónájának nevét nem igazán hallottam sosem. Saito Hajime (a "másik" főhős) neve is csak a Kenshin animéből ismerős, shame on me.

A másik ok, amiért kicsi az esély ezekből akár remasterre / nyugati kiadásra, az az, hogy sajnos nem voltak túl sikeresek Japánban sem. Az Ishinből PS3-ra 260 ezer példány ment el, PS4-re 140 ezer, és valszeg több költség volt vele a PS4-re portolás miatt, tekintettel arra, hogy ez volt az első duálplatformos RGG játék. A Kenzan szintén zenész, abból is 360 ezer példány ment el. Csak úgy összehasonlításképp, a számozott részekből 500-600 ezer darab felett ment el csak Japánban (kivéve a hatodik részt, de ott visszahozta a dolgot a nyugati sales).
TL;DR, nem reális sajnos se a Kenzan, se az Ishin. Nagy kár értük, de ha nagyon szeretnétek játszani vele, akkor az import játszik. Mindkettőhöz van extenzív guide meg fansub, nem a legkényelmesebb így játszani, de azért lehetne rosszabb is a helyzet.
物の哀れ
273. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2018.05.23. 11:23:44
LV4
Válasz 267. jime üzenetére:
Ilyen substory van a Kiwamiban is :P
物の哀れ
272. Kenshinxxx  PlayStation.Community tag
2018.05.23. 10:59:40
LV3
Válasz 271. Kenshinxxx üzenetére:
*kattannának
*jön

271. Kenshinxxx  PlayStation.Community tag
2018.05.23. 10:56:31
LV3
Válasz 270. persuid üzenetére:
Természetesen én is csak álmodozok, de szerintem sokan rákattanának a kor végett.
A trófea nem probléma, lásd Valkyria C. (tényleg még az is jőn ősszel, huh... 8).
Egyébként ahogy lentebb írtad, magához képest tényleg szárnyal a sorozat. Szerintem a 0 és a youtubereknek köszönhető főképp.
Én az 5. résznél éreztem, hogy akkor ebből ennyi elég volt.
270. persuid  PlayStation.Community tag
2018.05.23. 10:32:52
LV3
Válasz 263. Kenshinxxx üzenetére:
Én sajnos nem bízom ebben,de ne legyen igazam...az Ishin-nek még talán van valami esélye(szerintem 10% körül),az kijött PS4-re is,de a Kenzan-ra 0%-ot látok.
Egyrészt tartalmilag a nyugati gyomor nem venné be (gyerekprostitúció például),másrészt ez a játék annyira a PS3 ciklus elején készült,hogy még trófeák sincsenek benne,ami nekem nem hiányzik,de biztos sokaknak igen.
Ha jól emlékszem épp tíz éve jött ki a Kenzan.
269. persuid  PlayStation.Community tag
2018.05.23. 10:28:16
LV3
Válasz 262. CortezCorleone üzenetére:
Ha bejelentik nyugatra,biztos hogy újra megveszem őket.
Csodálatos lenne,ha a 3.rész vágatlanul jönne ki újra.Amikor a PS3-as verzió kijött,teljesen sokkolt,hogy kb 20-25 % hiányzik a játékból.
Még talán blogot is írtam,hogy kiadjam magamból a dühömet.
Végigvittem a japán verziót,tudom milyen sok mindent eltüntettek a nyugati kiadásból.

Azért nem semmi,hogy a sorozat gyakorlatilag halott volt a Dead Souls után,most meg talán még azt is lehet mondani hogy "szárnyal".
268. Kenshinxxx  PlayStation.Community tag
2018.05.23. 06:20:10
LV3
Végre jó hírek!
Ez a rész annyira sikeres, hogy ebben a hónapban bekerült az USA-ban a top 20-ba az eladások tekintetében! Konkrétan a 17. helyen végzett. Magán a PS4-en 4. lett. Yeah.

Hiába, míg mi rajongók teljesen jól elvoltunk a régi dizájnnal, illetve a szövegdobozos megoldással, addig a mainstreambe csak is friss megjelenéssel lehet betörni.
Bízom benne, hogy a Kiwami 2 is hasonlóan sikeres lesz, sőt még inkább.

Egyébként nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen irányba akarják tovább vinni.
267. jime  non-alcoholic
2018.05.22. 21:34:03
LV29
istenem, nem akarom elhinni milyen küldik vannak.
klotyópapirt kellett vinni valakinek, akinek nem volt mivel kitörölnie a seggét :DDDDD
"wake up, you're dead!"
266. Kenshinxxx  PlayStation.Community tag
2018.05.22. 20:39:24
LV3
+1
Válasz 265. Nova üzenetére:
Nekem is.
Egyébként a 3. részből egy vágatlan verzióra kíváncsi lennék.
265. Nova  vas Normandy
2018.05.22. 17:48:42
LV13
Válasz 263. Kenshinxxx üzenetére:
Azok nálam teljesen kimaradtak, szóval örülnék nekik. :D
" Whoooaaa! Looking cool, Joker! "
264. jime  non-alcoholic
2018.05.22. 13:28:46
LV29
Na baZzzmeg!! :D
"wake up, you're dead!"
263. Kenshinxxx  PlayStation.Community tag
2018.05.22. 10:17:33
LV3
Remélem nyugatra az Ishint és a Kenzant tartogatják. :D
262. CortezCorleone  PlayStation.Community tag
2018.05.22. 09:17:40
LV4
+1
Jon a Yakuza 3-5 Remaster PS4-re! :D Nem lesz Kimawisitva, szoval technikailag kicsit visszalepeskent fogjak megelni azok, akik nem jatszottak az eredeti verziokkal. Elvileg 60 FPS es nagyobb texturak lesznek benne. Egyelore csak japan releaserol van szo, de szerintem be lesz ez jelentve Nyugaton is. Vegre egy konzolgeneracion jatszhato mind a 7 fo resz :)
https://gematsu.com/2018/05/yakuza-3-4-and-5-[...]
物の哀れ
261. Kenshinxxx  PlayStation.Community tag
2018.05.21. 20:42:52
LV3
Nyugalom, a következő genre belejönnek. :D
1 / 7 oldal
‹‹  ‹  1  2  3  ...  5  6  7    ››

Még nem használt fórumtémák

Aktív fórumtémák
Gran Turismo Sport