2008.12.02. 19:50:12

Megosztás
Értékeld a blogot!
"A Playstation segítette a kapust
A Playstation segítségével hárította Ronaldinho első tizenegyesét Marco Amelia, a Palermo kapusa az AC Milan elleni vasárnap esti mérkőzésen, amelyet a szicíliai csapat nyert meg 3-1-re - ismerte el a játékos hétfőn.

Amelia eséllyel pályázhatott volna a meccs legjobb játékosa címre, hiszen a Livorno korábbi hálóőre sorsdöntő szituációkban védett hibátlanul. A legfontosabb pillanat az első félidőben volt, amikor - még 0-0-s állásnál - kivédte a brazil Ronaldinho tizenegyesét.

A Palermo kapusa büszkén mesélt az estről, és elárulta: már látott korábban egy-két Ronaldinho által elvégzett büntetőt - a virtuális világban. "Olyan volt, mint amikor Playstationön játszom Ronaldinhóék ellen" - ismerte el Amelia. "Ugyanúgy futott neki, mint a játékban, nagyon furcsa volt ezt látni" - tette hozzá a hálóőrt.

A második félidőben aztán ismét tizenegyeshez jutott a Milan, de ezt a próbálkozást már értékesítette a brazil klasszis. "Majdnem meg volt a második is, de az már túlzás lett volna" - viccelődött Amelia."

A franc se gondolta volna hogy a kapusoknak új trükkjük van a büntetők hárításához...:)
LV3
Én magamon vettem észre kb. 2-3 éve, hogy a fifa+pes sorozatok folyamatos pörgetésétől nőtt a játékintelligenciám, gyorsabban reagálok, passzolok, cselezek és a kapus lába közé vagy a támaszkodó lába mellé helyezem a lasztit.

De lehet,hogy csak rutinosabb lettem. :P
"Rend. Slaughter. Devour Your Enemies!!!"
LV13
Én is észrevettem már ilyet mivel elég sok focit nézek.A Pes-ben pl Messi labdavezetése,Beckham beadása,Henry lövése egy az egyben olyan mint az életben.